Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51456
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#7626 Re: Pitamo Mehanicare ?
A mozda je sta zaledilo?![emoji4]
Sent from my C6603 using Tapatalk
Sent from my C6603 using Tapatalk
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7627 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod jarana zaledio antifriz
mjerio -30 ledi
-
dgL_
- Posts: 3176
- Joined: 25/09/2014 22:39
#7628 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hahahaha, joj tegobe... Ja sam imo rastvorenog G12 50-50% jutros komadici leda u flasi u gepeku... Sreca u sistemu mi pokazivalo -40 kad sam mjerio... I jos mi majstor kaze da je puno da je dovoljno do -30 a ja ko da sam znao kakav se kijamet sprema..mirzet87sa wrote:Kod jarana zaledio antifrizmjerio -30 ledi
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7629 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ludnica, grijali parom posudu, komadi leda..dgL_ wrote: Hahahaha, joj tegobe... Ja sam imo rastvorenog G12 50-50% jutros komadici leda u flasi u gepeku... Sreca u sistemu mi pokazivalo -40 kad sam mjerio... I jos mi majstor kaze da je puno da je dovoljno do -30 a ja ko da sam znao kakav se kijamet sprema..
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#7630 Re: Pitamo Mehanicare ?
Danas,hajde da upalim auto nakon dva dana.
Sastavi iz prve,ali nikad nije ovako zaklepetala
Sastavi iz prve,ali nikad nije ovako zaklepetala
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7631 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko je presla, mislim ocekuj na 200001 da ce se raspasti 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#7632 Re: Pitamo Mehanicare ?
mali_milojica wrote:Danas,hajde da upalim auto nakon dva dana.
Sastavi iz prve,ali nikad nije ovako zaklepetala
takatakatakataka
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#7633 Re: Pitamo Mehanicare ?
Blize je 300k,nego 200kBakir1 wrote:Koliko je presla, mislim ocekuj na 200001 da ce se raspasti
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7634 Re: Pitamo Mehanicare ?
Fenomen? Laz? Zamaskirani b5?
Ajd priznaj jel dosla do 3 specijale? Imali vise lezajeva na specijali? Ili za alfu prave do 49
Ajd priznaj jel dosla do 3 specijale? Imali vise lezajeva na specijali? Ili za alfu prave do 49
- konektovan
- Posts: 51456
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#7635 Re: Pitamo Mehanicare ?
I moj je nagural preko 300 hiljadarki originalno, al' je vracena kilometraza cisto zbog kozmetike, da ne bode oci.[emoji3] [emoji6]
Sent from my C6603 using Tapatalk
Sent from my C6603 using Tapatalk
-
dgL_
- Posts: 3176
- Joined: 25/09/2014 22:39
#7636 Re: Pitamo Mehanicare ?
Duhoviti ste jako... Evo sve raja po forumu crkava od vasih sala... Hahahhahahhahamali_milojica wrote:Danas,hajde da upalim auto nakon dva dana.
Sastavi iz prve,ali nikad nije ovako zaklepetala
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#7637 Re: Pitamo Mehanicare ?
JTD i otvaranje motora?Bakir1 wrote:Fenomen? Laz? Zamaskirani b5?![]()
Ajd priznaj jel dosla do 3 specijale? Imali vise lezajeva na specijali? Ili za alfu prave do 49
Gdje si to vidio?
To se nije desilo ni na Discovery-ju
A pazi ovo,naspes Seleniu WR i u 15k km,nema potrebe da vadis sipku.
Na mjenjanju ispustis staro,stavis novo i deri
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7638 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znas sta ja cu cisto da ne pukne sramota na fabiji morati dici kilometrazu barem 150.000 km
Injektori, vodena pumpa.... Nastavlja se niz
Injektori, vodena pumpa.... Nastavlja se niz
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#7639 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nedavno sam radio zamajac (naravno plivajuci) i set kvacila,sutiBakir1 wrote:Znas sta ja cu cisto da ne pukne sramota na fabiji morati dici kilometrazu barem 150.000 km![]()
Injektori, vodena pumpa.... Nastavlja se niz
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7640 Re: Pitamo Mehanicare ?
Brzo ce i hladnjak izduvnih gasova ko da gledam 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#7641 Re: Pitamo Mehanicare ?
pu-pu gluho bilo,neka odmori maloBakir1 wrote:Brzo ce i hladnjak izduvnih gasova ko da gledam
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7642 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da Bog da majstor za jtd motore bio 
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#7643 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvalableee_sa wrote:Ako je kurcevo ulje moguće da se previše zgusnulo i ne mogu klipovi da se pokrenuAverus wrote:Vectra B facelift 2002. godina 2.0DTI
Vergla jedva, neće da upali.
Radio radi, svjetla rade, otključavam bez problema![]()
Jel' može biti da je nešto samo smrzlo, ili je do akumulatora?
Molim vas recite mi da nije do akumulatora
Ulje sam mijenjao u Safety Car-u na stupu, pa vjerujem da nije fuš
Gorivo Hifa i EP, više od pola rezervoara puno
G11 rashladna (nema mješavine)
Probaću sutra na guranje, samo da komšo skloni džipa ispred mene
- the_hooligan_ec
- Posts: 369
- Joined: 05/04/2014 02:39
#7644 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima likkave vajde dok su ovi minusi sibirski oblagat akumulator stiroporom ili vidjeh ovde da ima u conradu uzeti ovo za akumulator.. https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SX355_.jpg
.hoce li sta bolje paliti auto..kod mene je audi a4 b5 1.8 benzin jutros nikad gore nije upalio a juce odlican.akumulator star mjesec dana...
.hoce li sta bolje paliti auto..kod mene je audi a4 b5 1.8 benzin jutros nikad gore nije upalio a juce odlican.akumulator star mjesec dana...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#7645 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ajde milojice, pa nije 1. april, kakve su ovo bombe?mali_milojica wrote:JTD i otvaranje motora?Bakir1 wrote:Fenomen? Laz? Zamaskirani b5?![]()
Ajd priznaj jel dosla do 3 specijale? Imali vise lezajeva na specijali? Ili za alfu prave do 49
Gdje si to vidio?
To se nije desilo ni na Discovery-ju
A pazi ovo,naspes Seleniu WR i u 15k km,nema potrebe da vadis sipku.
Na mjenjanju ispustis staro,stavis novo i deri
Sent from my iPhone using Tapatalk
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#7646 Re: Pitamo Mehanicare ?
A jeste se uzjebali ko da ste svi tek iz salona auta izvukli i ko da će 'vako do maja bit'...
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#7647 Re: Pitamo Mehanicare ?
bleee_sa wrote:A jeste se uzjebali ko da ste svi tek iz salona auta izvukli i ko da će 'vako do maja bit'...
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#7648 Re: Pitamo Mehanicare ?
Daj nam link Alfe ako je vec na prodaju.mali_milojica wrote: Nedavno sam radio zamajac (naravno plivajuci) i set kvacila,suti
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#7649 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma nema neke velike razlike, mozda dobijes par KS, i malo na zvuku. Bolje ugraditi neku dobru kuglu na mjenjac, to donosi sekunde na semaforu, provjereno.the_hooligan_ec wrote:Ima likkave vajde dok su ovi minusi sibirski oblagat akumulator stiroporom ili vidjeh ovde da ima u conradu uzeti ovo za akumulator.. https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SX355_.jpg
.hoce li sta bolje paliti auto..kod mene je audi a4 b5 1.8 benzin jutros nikad gore nije upalio a juce odlican.akumulator star mjesec dana...
- the_hooligan_ec
- Posts: 369
- Joined: 05/04/2014 02:39
#7650 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako nemas kakav konkretan odgovor koji moze biti od pomoci samo zaobidjesdirestraits0078 wrote:Ma nema neke velike razlike, mozda dobijes par KS, i malo na zvuku. Bolje ugraditi neku dobru kuglu na mjenjac, to donosi sekunde na semaforu, provjereno.the_hooligan_ec wrote:Ima likkave vajde dok su ovi minusi sibirski oblagat akumulator stiroporom ili vidjeh ovde da ima u conradu uzeti ovo za akumulator.. https://images-na.ssl-images-amazon.com ... SX355_.jpg
.hoce li sta bolje paliti auto..kod mene je audi a4 b5 1.8 benzin jutros nikad gore nije upalio a juce odlican.akumulator star mjesec dana...
Posto to nikad probao nisam niti stavljao pitam nekog ko je mozda radio to vec pa mi moze reci da i li ne a ne ovakvi odgovori
