Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7626 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a. :D
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#7627 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by dede merdzane »

The BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a. :D
Uprati temu, zaokret je davno poceo ;)
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7628 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

The BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a. :D
sta ce se okretati od sdp-a kada ce ga naci kod sulje...
jedina razlika ovoga kurvaluka je sto ce se sada svi kurvati kod sulje... :-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7629 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by MOSALJOZE »

Danguba wrote:
The BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a. :D
sta ce se okretati od sdp-a kada ce ga naci kod sulje...
jedina razlika ovoga kurvaluka je sto ce se sada svi kurvati kod sulje... :-)
Zakljucak:POLITIKA JE KURVA.
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#7630 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Area_51 »

SDA je jela mnogo vece politicke takmace, ove iz SBB ce pojesti za dorucak. Odnosno, naredne izbore, koji nam predstoje, obiljezice problem Izbornog praga za SBB. Sad cete vidjeti pricu, odustaje se od povecanja izbornog praga na 5%. Lijepi strah. :-D

Kad dodju u koaliciju sa SDA, to ce biti znak da ovi iz SBB nakon narednih izbora nece postojati kao ozbiljna prica.
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#7631 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Static-X »

Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#7632 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by PIMP-Meister-2000 »

Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
Potpis, a Keljmendija za njegova prvog' savjetnika, a-da-no! :oops:
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#7633 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Agron P »

Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
Da Fahro dođe na čelo države(Bosna) on bi je pripojio Srbiji, barem je dosad pokazivao takve tendencije. Nikad mu neću oprostiti što je Bošnjake nazivao teroristima, radikalnim islamistima i šta sve ne, ali bi bilo jako dobro da ga se privoli na saradnju kada su u pitanju ključna nacionalna pitanja. Iskreno se nadam da je svo ovo pljuvanje po SDA u Avazu bila stvar ličnog animoziteta a ne rada u korist neke treće strane, mada sumljam.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7634 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Fahrudin Radončić u naredne dvije godine gubi apsolutno svaku utjecaj, moć, sigurnost, kontrolu... Ili bježi iz države ili završava u zatvoru (zavisno koliko nam država bude napredovala).

Ispucao je on svoje šanse 2010. na izborima, koji ćorak ispalio 2012. i danas je gotov!

I Lagumdzija skupa s njim.
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#7635 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Static-X »

Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.

Sent from my SCH-I500
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#7636 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by brucos7 »

Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.

Sent from my SCH-I500
Slabo vidis! :run:
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#7637 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Better Man »

vrbas1979 wrote:Fahrudin Radončić u naredne dvije godine gubi apsolutno svaku utjecaj, moć, sigurnost, kontrolu... Ili bježi iz države ili završava u zatvoru (zavisno koliko nam država bude napredovala).

Ispucao je on svoje šanse 2010. na izborima, koji ćorak ispalio 2012. i danas je gotov!

I Lagumdzija skupa s njim.
Da bi Faro završio u zatvoru, prvo bi Morala kompletna SDA da završi u zatvoru, Od izetbegovića, Tihića, pa do ostalih!
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#7638 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Static-X »

brucos7 wrote:
Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.

Sent from my SCH-I500
Slabo vidis! :run:
De bogati, eto vi glasajte idalje za te lopove i kriminalce, ko dobro je sve u bosni, netreba bas nista mjenjati.
Ne da smo glup narod, nego smo ovce.

Sent from my SCH-I500
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#7639 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Skijaš »

Static-X wrote:
brucos7 wrote:
Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.

Sent from my SCH-I500
Slabo vidis! :run:
De bogati, eto vi glasajte idalje za te lopove i kriminalce, ko dobro je sve u bosni, netreba bas nista mjenjati.
Ne da smo glup narod, nego smo ovce.

Sent from my SCH-I500
I glas za SDS je promjena. Cilj bi trebao biti da se stvar mijenja na bolje,
User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#7640 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by SmokingMan »

Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave.
U ovom slučaju fatalna grška,ja lično nikoga ne simpatišem,šta više i ne glasam,ali Fahro je je jedna posebna priča...
User avatar
Arc_Angel
Posts: 587
Joined: 14/08/2008 09:49
Location: Sarajevo

#7641 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Arc_Angel »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123

Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.

MILE TI SI NEXT :D :D :D :D :D
User avatar
Novi_Nick
Posts: 3600
Joined: 24/08/2003 00:00

#7642 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Novi_Nick »

Znaci Fahro je sa njegovim izjavama stao na stranu politicara i stranki a protiv demonstranata gradjana Bosnjaka koji su poreski obveznici i koji placaju od poreza, policiju, sudstvo, politicare, njihove stranke itd. I Svi oni mjesto da brane gradjanske interese za koje su placeni i od grajana izabrani oni bi te iste gradjane koji ih placaju pratili, hapsili i zabranjivali im gradjanske demonstracije? :?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7643 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123

Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.

MILE TI SI NEXT :D :D :D :D :D
Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.

- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.

Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.

- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.

Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7644 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Danguba wrote:
Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123

Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.

MILE TI SI NEXT :D :D :D :D :D
Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.

- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.

Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.

- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.

Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
Upravo. Debil poredi fašiste i nabrijane nacionaliste, sa miroljubivim demonstrantima. Poredi četnike i bebe!?

Ministar sigurnosti BiH najavljuje veće nemire!?!? Ovo samo u BiH postoji.

Istjerati ga iz fotelje čim prije, dok nismo najebali!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#7645 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by O'zone »

vrbas1979 wrote:
Danguba wrote:
Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123

Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.

MILE TI SI NEXT :D :D :D :D :D
Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.

- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.

Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.

- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.

Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
Upravo. Debil poredi fašiste i nabrijane nacionaliste, sa miroljubivim demonstrantima. Poredi četnike i bebe!?

Ministar sigurnosti BiH najavljuje veće nemire!?!? Ovo samo u BiH postoji.

Istjerati ga iz fotelje čim prije, dok nismo najebali!
Bar znamo ko će biti organizator Septembarske revolucije :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7646 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

O'zone wrote: Bar znamo ko će biti organizator Septembarske revolucije :lol:
...a onda ce biti ''jesam vam govorio za septembar'' :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7647 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Banksy »

Ne bude li osmislio nov, progresivan, pametan politički koncept, zatim, najvažnije, temeljito rekonstruirao stranku, uveo i promovirao nove, svježe, kompetentne kadrove, ministar može komotno staviti ključ u bravu i vratiti se sasvim izdavaštvu.
I to sve, iznad, u najkraćem mogućem roku.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7648 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

Banksy wrote:Ne bude li osmislio nov, progresivan, pametan politički koncept, zatim, najvažnije, temeljito rekonstruirao stranku, uveo i promovirao nove, svježe, kompetentne kadrove, ministar može komotno staviti ključ u bravu i vratiti se sasvim izdavaštvu.
I to sve, iznad, u najkraćem mogućem roku.
A ko bi mu tada bio pokrovitelj ? :oops:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7649 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by VjecitiStudent »

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/zoran-m ... d-istragom

Ljubavi sa SDP-om je dosao kraj. Nismo ni ocekivali da ce potrajati.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#7650 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by miki.ba »

Fahro apsi sve, a onda se upucaj u glavu.
Post Reply