Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#7626 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a. 
-
dede merdzane
- Posts: 515
- Joined: 21/03/2013 10:11
#7627 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Uprati temu, zaokret je davno poceoThe BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a.
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#7628 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
sta ce se okretati od sdp-a kada ce ga naci kod sulje...The BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a.
jedina razlika ovoga kurvaluka je sto ce se sada svi kurvati kod sulje...
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#7629 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Zakljucak:POLITIKA JE KURVA.Danguba wrote:sta ce se okretati od sdp-a kada ce ga naci kod sulje...The BEN10 wrote:Sada, kada je počeo kurvaluk sa SDA, bit' će jako interesantno vidjeti kako će se Ava3 lagano početi okretati od SDP-a.
jedina razlika ovoga kurvaluka je sto ce se sada svi kurvati kod sulje...
-
Area_51
- Posts: 962
- Joined: 03/09/2007 00:09
- Location: Rodjeni Sarajlija
#7630 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
SDA je jela mnogo vece politicke takmace, ove iz SBB ce pojesti za dorucak. Odnosno, naredne izbore, koji nam predstoje, obiljezice problem Izbornog praga za SBB. Sad cete vidjeti pricu, odustaje se od povecanja izbornog praga na 5%. Lijepi strah.
Kad dodju u koaliciju sa SDA, to ce biti znak da ovi iz SBB nakon narednih izbora nece postojati kao ozbiljna prica.
Kad dodju u koaliciju sa SDA, to ce biti znak da ovi iz SBB nakon narednih izbora nece postojati kao ozbiljna prica.
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#7631 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#7632 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Potpis, a Keljmendija za njegova prvog' savjetnika, a-da-no!Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
- Agron P
- Posts: 365
- Joined: 22/06/2013 06:19
- Location: Sarajevo, Republika Bosna
#7633 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Da Fahro dođe na čelo države(Bosna) on bi je pripojio Srbiji, barem je dosad pokazivao takve tendencije. Nikad mu neću oprostiti što je Bošnjake nazivao teroristima, radikalnim islamistima i šta sve ne, ali bi bilo jako dobro da ga se privoli na saradnju kada su u pitanju ključna nacionalna pitanja. Iskreno se nadam da je svo ovo pljuvanje po SDA u Avazu bila stvar ličnog animoziteta a ne rada u korist neke treće strane, mada sumljam.Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave, ili ti ga da bude na celu jednog dijela ove drzave.
Komsic je drugi. Ovi ostali, sve u zatvor.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7634 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahrudin Radončić u naredne dvije godine gubi apsolutno svaku utjecaj, moć, sigurnost, kontrolu... Ili bježi iz države ili završava u zatvoru (zavisno koliko nam država bude napredovala).
Ispucao je on svoje šanse 2010. na izborima, koji ćorak ispalio 2012. i danas je gotov!
I Lagumdzija skupa s njim.
Ispucao je on svoje šanse 2010. na izborima, koji ćorak ispalio 2012. i danas je gotov!
I Lagumdzija skupa s njim.
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#7635 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.
Sent from my SCH-I500
Sent from my SCH-I500
-
brucos7
- Posts: 413
- Joined: 01/06/2008 19:40
#7636 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Slabo vidis!Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.
Sent from my SCH-I500
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7637 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Da bi Faro završio u zatvoru, prvo bi Morala kompletna SDA da završi u zatvoru, Od izetbegovića, Tihića, pa do ostalih!vrbas1979 wrote:Fahrudin Radončić u naredne dvije godine gubi apsolutno svaku utjecaj, moć, sigurnost, kontrolu... Ili bježi iz države ili završava u zatvoru (zavisno koliko nam država bude napredovala).
Ispucao je on svoje šanse 2010. na izborima, koji ćorak ispalio 2012. i danas je gotov!
I Lagumdzija skupa s njim.
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#7638 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
De bogati, eto vi glasajte idalje za te lopove i kriminalce, ko dobro je sve u bosni, netreba bas nista mjenjati.brucos7 wrote:Slabo vidis!Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.
Sent from my SCH-I500
Ne da smo glup narod, nego smo ovce.
Sent from my SCH-I500
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#7639 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
I glas za SDS je promjena. Cilj bi trebao biti da se stvar mijenja na bolje,Static-X wrote:De bogati, eto vi glasajte idalje za te lopove i kriminalce, ko dobro je sve u bosni, netreba bas nista mjenjati.brucos7 wrote:Slabo vidis!Static-X wrote:Kako god jedino od njega vidim da pokusava nesto pametno. Ovi ostali obicni lopovi.
Sent from my SCH-I500
Ne da smo glup narod, nego smo ovce.
Sent from my SCH-I500
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7640 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
U ovom slučaju fatalna grška,ja lično nikoga ne simpatišem,šta više i ne glasam,ali Fahro je je jedna posebna priča...Static-X wrote:Fahro je jedini covjek koga bi stavio sutra na celo drzave.
- Arc_Angel
- Posts: 587
- Joined: 14/08/2008 09:49
- Location: Sarajevo
#7641 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123
Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.
MILE TI SI NEXT

Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.
MILE TI SI NEXT
- Novi_Nick
- Posts: 3600
- Joined: 24/08/2003 00:00
#7642 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Znaci Fahro je sa njegovim izjavama stao na stranu politicara i stranki a protiv demonstranata gradjana Bosnjaka koji su poreski obveznici i koji placaju od poreza, policiju, sudstvo, politicare, njihove stranke itd. I Svi oni mjesto da brane gradjanske interese za koje su placeni i od grajana izabrani oni bi te iste gradjane koji ih placaju pratili, hapsili i zabranjivali im gradjanske demonstracije? 
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#7643 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123
Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.
MILE TI SI NEXT![]()
![]()
![]()
![]()
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.
- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.
Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.
- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7644 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Upravo. Debil poredi fašiste i nabrijane nacionaliste, sa miroljubivim demonstrantima. Poredi četnike i bebe!?Danguba wrote:Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123
Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.
MILE TI SI NEXT![]()
![]()
![]()
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.
- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.
Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.
- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
Ministar sigurnosti BiH najavljuje veće nemire!?!? Ovo samo u BiH postoji.
Istjerati ga iz fotelje čim prije, dok nismo najebali!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#7645 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Bar znamo ko će biti organizator Septembarske revolucijevrbas1979 wrote:Upravo. Debil poredi fašiste i nabrijane nacionaliste, sa miroljubivim demonstrantima. Poredi četnike i bebe!?Danguba wrote:Arc_Angel wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /130708123
Poslije ovoga mnogi mu nece moci ni vode prinijeti, ponovo otresanje slina od strane fahraona.
MILE TI SI NEXT![]()
![]()
![]()
Debil ne moze biti nego debil. Cuj on zahvalan sto su Srbi dosli u Sarajevo? Nisu imali razloga da ne dolaze i onda su to sve ispolitizirali. Hoce doci, nece doci (a moraju). Ti im se jos klanjas i jos pravis tako glupu paralelu sa Ferhadijom gdje se organizovano doslo da se lincuju ljudi, pali tudja imovina i jos ubise neduzna covjeka.Podsjetio je na događaj s polaganja kamena temeljca za Ferhadiju gdje je jedan čovjek kamenovan na smrt i zapaljeno nekoliko autobusa.
- Zahvalan sam poslanicima iz RS-a što su danas došli i podsjećam da smo i tada, u slučaju Ferhadije, našli način da civilizirano razgovaramo i nastavimo raditi dalje - zaključio je.
Ključna stvar je, dodao je, da ova parlamentarna većina preuzme odgovornost i okrene se rješavanju bitnih stvari poput ekonomije.
- Nemojte se zavaravati da je ono što je počelo, pa sada i utihnulo, završeno. Vidjet ćete da će buknuti ponovo u septembru - istakao je Radončić.
Ovo za septembar ne bih komentarisao. Jedino ako si sebi zacrtao da ce te svi otresti a da ces ti pokusati pokrenuti masu.
Ministar sigurnosti BiH najavljuje veće nemire!?!? Ovo samo u BiH postoji.
Istjerati ga iz fotelje čim prije, dok nismo najebali!
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#7646 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
...a onda ce biti ''jesam vam govorio za septembar''O'zone wrote: Bar znamo ko će biti organizator Septembarske revolucije
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7647 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Ne bude li osmislio nov, progresivan, pametan politički koncept, zatim, najvažnije, temeljito rekonstruirao stranku, uveo i promovirao nove, svježe, kompetentne kadrove, ministar može komotno staviti ključ u bravu i vratiti se sasvim izdavaštvu.
I to sve, iznad, u najkraćem mogućem roku.
I to sve, iznad, u najkraćem mogućem roku.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#7648 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
A ko bi mu tada bio pokrovitelj ?Banksy wrote:Ne bude li osmislio nov, progresivan, pametan politički koncept, zatim, najvažnije, temeljito rekonstruirao stranku, uveo i promovirao nove, svježe, kompetentne kadrove, ministar može komotno staviti ključ u bravu i vratiti se sasvim izdavaštvu.
I to sve, iznad, u najkraćem mogućem roku.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7649 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/zoran-m ... d-istragom
Ljubavi sa SDP-om je dosao kraj. Nismo ni ocekivali da ce potrajati.
Ljubavi sa SDP-om je dosao kraj. Nismo ni ocekivali da ce potrajati.
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#7650 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahro apsi sve, a onda se upucaj u glavu.
