The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7601 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
postali su sokantno dosadni, nesto ko sanset bič.
plus nema sanse onolike zene drzat na okupu ebavat ih redom i podjebvat,a da su im ruke slobodne i da nisi donji.
neka bi mu ga dosad ocvikala.
plus nema sanse onolike zene drzat na okupu ebavat ih redom i podjebvat,a da su im ruke slobodne i da nisi donji.
neka bi mu ga dosad ocvikala.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7602 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima?
Sto ne cvikaju sheicima?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7603 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
pa ne otme ih seik ko negan,joas ostavi cojka u blizina da gleda i pati,seik napravi transfer,a i nema lusiTomahawk11 wrote:Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7604 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne otme, al pazi...apokalipsa, vani haos, je li bolje biti na sigurnom, ni zedna ni gladna, obucena, krov nad glavom ili mozda tumarati okolo dok te neki zombi ne pojede?!sumirprimus wrote:pa ne otme ih seik ko negan,joas ostavi cojka u blizina da gleda i pati,seik napravi transfer,a i nema lusiTomahawk11 wrote:Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima?
Uz to, Negan sa peglom da primjer i hajd ti stisni pa nesto uradi. U strahu su velike oci, a borba za zivot je bitnija od svega drugog.
Covjek se vec pomirio, Neganov podanik, za uzvrat ima sigurnost, nije gladan, jbg. To tako funkcionise.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7605 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
pa bas zato,najaci opstaju, sekunda odlucuje.
previse se zjebava, da ne bi fasovo...
zamisli apokalipse i lika koji sve redom podjebava, mora nekom na sekund okrenut ledja...
eto sinoc na onoj ogradi daje malcu palicu i okredce ledja.
sekunda. zovte revdu ode nego na vjecna lovista...
previse se zjebava, da ne bi fasovo...
zamisli apokalipse i lika koji sve redom podjebava, mora nekom na sekund okrenut ledja...
eto sinoc na onoj ogradi daje malcu palicu i okredce ledja.
sekunda. zovte revdu ode nego na vjecna lovista...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7606 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Okreto je ledja i Ricku koji je jaci od Carla, pa nista.
Nije mu to prva situacija. Ocito je naucio da ima situaciju u svojim rukama.
Pokusavali su, nije da nisu....zar nije scar face dokaz toga?! Pa sad suti i slusa ko bubica, jos mu se smije sa bivsom mu suprugom.
Meni je jedino ta situacija, mali s puskom, nedorecena.
Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hoces
pucas i vozdra.
Nije mu to prva situacija. Ocito je naucio da ima situaciju u svojim rukama.
Pokusavali su, nije da nisu....zar nije scar face dokaz toga?! Pa sad suti i slusa ko bubica, jos mu se smije sa bivsom mu suprugom.
Meni je jedino ta situacija, mali s puskom, nedorecena.
Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hoces
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#7607 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Negan nije ništa drugačiji od represivnog aparata države.
Uzima harač, a zauzvrat nudi fizičku zaštitu. Ne znam da li je u seriji ponudio zaštitu od zombija i drugih grupa, jer sam pogledao samo premijeru, ali u stripu jeste. Dakle, Negan nije ni dobar ni zao. On je apokaliptična forma države. 
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7608 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mali se prepao, nije znao je l' došao ili pošao. Prelako je savladan.Tomahawk11 wrote: Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hocespucas i vozdra.
Mogli su makar ubaciti dio gdje govori Neganovim ljudima da ostave oružje na jedno mjesto i da se skupe i odmaknu dovoljno kako bi ih sve imao na nišanu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7609 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Bas zato sto se prepao, iz straha pucas, ubijes dvojicu, ma ide i Negan, jbaji gaLogovan wrote:Mali se prepao, nije znao je l' došao ili pošao. Prelako je savladan.Tomahawk11 wrote: Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hocespucas i vozdra.
Mogli su makar ubaciti dio gdje govori Neganovim ljudima da ostave oružje na jedno mjesto i da se skupe i odmaknu dovoljno kako bi ih sve imao na nišanu.
No, jasno je da Negan ne gine jos niti tako lagano.
@ExNihilo, da, to je to
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7610 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
strah je cudo.
il te ukoci skroz pa ne opucas ni jedan,ili ga srafalis i jos klikces u prazno.
il te ukoci skroz pa ne opucas ni jedan,ili ga srafalis i jos klikces u prazno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7611 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ko scena u ovom filmu na krajusumirprimus wrote:strah je cudo.
il te ukoci skroz pa ne opucas ni jedan,ili ga srafalis i jos klikces u prazno.
http://www.imdb.com/title/tt1726669/?re ... lmg_act_18
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#7612 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Poznavajuci Carla do sada, mogao bi on od ove epizode imati novog oca 
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7613 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Cijela epizoda o kretencicu Carlu
neopisivo mi ide na zivce
Rosita mi trenutno omiljeni lik
Rosita mi trenutno omiljeni lik
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7614 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
samo karl? citava serija je grohnula ko spanska sapunica.
ne znam kakvom se racunicom vode,al ovo je prelose i dosadno do boga
ne znam kakvom se racunicom vode,al ovo je prelose i dosadno do boga
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#7615 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Iduća epizoda, Negan ih sve izroka i neka završe ovo sranje.
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7616 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ko će čekat do Februara poslje iduće epizode 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#7617 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:Ko će čekat do Februara poslje iduće epizode
jbg koliko smo cekali da pocne 7 sezona
-
DonieBrasco
- Posts: 20056
- Joined: 31/08/2016 16:09
#7618 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jos jedna epizoda za pauze, znaci bice nesto zestoko - mora biti neki incident ili smrt nekog lika.
A onda u februaru opet razvlacenje, pripreme Rikovih da ubiju Negana, pa onda ona grupa gdje je lik sa tigrom, pa ona lezbos grupa ... bice vjerovatno neki susret ove tri grupe.
A onda u februaru opet razvlacenje, pripreme Rikovih da ubiju Negana, pa onda ona grupa gdje je lik sa tigrom, pa ona lezbos grupa ... bice vjerovatno neki susret ove tri grupe.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7619 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
ko da gledam,poredo ih negan,hoda ljevo desno, cap rik u suzama..
nastavak idfuce godine
nastavak idfuce godine
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#7620 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
moze li neko da mi postavi link za proslu epizodu,fulio sam,hvala
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7621 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#7622 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Carlovo ponašanje u ovoj epizodi je baš neubjedljivo i nelogično...
A iako mi je Negan nagotivniji od dosadašnjih negativaca, jebemu mater, baš nije realno da jebe u mozak sve redom i da mu niko ništa ne uradi...
A iako mi je Negan nagotivniji od dosadašnjih negativaca, jebemu mater, baš nije realno da jebe u mozak sve redom i da mu niko ništa ne uradi...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#7623 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
ako ih negan uhvati naebale su al bukvalnoannoy wrote:Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7624 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sto uopce ne bi bilo lose za njihsumirprimus wrote:ako ih negan uhvati naebale su al bukvalnoannoy wrote:Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati![]()
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#7625 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
I meni je to sinoć upalo u oči. Kontam, da je neki rmpalija, alfa mužijak, ili da ima užu grupicu oko sebe bildera, koji utjeruju strah u kosti samom pojavom, razumio bih toliki strah ostalih od njega. Ovako, on prosječan ''čojčić'' od 175-180, ide sam, kenja po svima i da se ne nađe neki ''baja'' da ga izroka i preuzme klan. Nerealno.cyprus wrote:Carlovo ponašanje u ovoj epizodi je baš neubjedljivo i nelogično...
A iako mi je Negan nagotivniji od dosadašnjih negativaca, jebemu mater, baš nije realno da jebe u mozak sve redom i da mu niko ništa ne uradi...
