The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7601 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

postali su sokantno dosadni, nesto ko sanset bič.
plus nema sanse onolike zene drzat na okupu ebavat ih redom i podjebvat,a da su im ruke slobodne i da nisi donji.
neka bi mu ga dosad ocvikala.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7602 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima? :-D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7603 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima? :-D
pa ne otme ih seik ko negan,joas ostavi cojka u blizina da gleda i pati,seik napravi transfer,a i nema lusi :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7604 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa harem, jarane.
Sto ne cvikaju sheicima? :-D
pa ne otme ih seik ko negan,joas ostavi cojka u blizina da gleda i pati,seik napravi transfer,a i nema lusi :lol:
Ne otme, al pazi...apokalipsa, vani haos, je li bolje biti na sigurnom, ni zedna ni gladna, obucena, krov nad glavom ili mozda tumarati okolo dok te neki zombi ne pojede?!
Uz to, Negan sa peglom da primjer i hajd ti stisni pa nesto uradi. U strahu su velike oci, a borba za zivot je bitnija od svega drugog.
Covjek se vec pomirio, Neganov podanik, za uzvrat ima sigurnost, nije gladan, jbg. To tako funkcionise.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7605 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

pa bas zato,najaci opstaju, sekunda odlucuje.
previse se zjebava, da ne bi fasovo...
zamisli apokalipse i lika koji sve redom podjebava, mora nekom na sekund okrenut ledja...
eto sinoc na onoj ogradi daje malcu palicu i okredce ledja.
sekunda. zovte revdu ode nego na vjecna lovista...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7606 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Okreto je ledja i Ricku koji je jaci od Carla, pa nista.
Nije mu to prva situacija. Ocito je naucio da ima situaciju u svojim rukama.
Pokusavali su, nije da nisu....zar nije scar face dokaz toga?! Pa sad suti i slusa ko bubica, jos mu se smije sa bivsom mu suprugom.
Meni je jedino ta situacija, mali s puskom, nedorecena.
Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hoces :-) pucas i vozdra.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#7607 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

Negan nije ništa drugačiji od represivnog aparata države. :D Uzima harač, a zauzvrat nudi fizičku zaštitu. Ne znam da li je u seriji ponudio zaštitu od zombija i drugih grupa, jer sam pogledao samo premijeru, ali u stripu jeste. Dakle, Negan nije ni dobar ni zao. On je apokaliptična forma države. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7608 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hoces :-) pucas i vozdra.
Mali se prepao, nije znao je l' došao ili pošao. Prelako je savladan.

Mogli su makar ubaciti dio gdje govori Neganovim ljudima da ostave oružje na jedno mjesto i da se skupe i odmaknu dovoljno kako bi ih sve imao na nišanu. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7609 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote: Dosao si da ubijes i ubijes dvojicu, ali ''hoces'' Negana.
Sta ima ''hoces :-) pucas i vozdra.
Mali se prepao, nije znao je l' došao ili pošao. Prelako je savladan.

Mogli su makar ubaciti dio gdje govori Neganovim ljudima da ostave oružje na jedno mjesto i da se skupe i odmaknu dovoljno kako bi ih sve imao na nišanu. :D
Bas zato sto se prepao, iz straha pucas, ubijes dvojicu, ma ide i Negan, jbaji ga :D
No, jasno je da Negan ne gine jos niti tako lagano.

@ExNihilo, da, to je to :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7610 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

strah je cudo.
il te ukoci skroz pa ne opucas ni jedan,ili ga srafalis i jos klikces u prazno. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7611 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:strah je cudo.
il te ukoci skroz pa ne opucas ni jedan,ili ga srafalis i jos klikces u prazno. :D
Ko scena u ovom filmu na kraju :mrgreen:

http://www.imdb.com/title/tt1726669/?re ... lmg_act_18
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#7612 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Poznavajuci Carla do sada, mogao bi on od ove epizode imati novog oca :izet:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7613 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Cijela epizoda o kretencicu Carlu :-) neopisivo mi ide na zivce
Rosita mi trenutno omiljeni lik
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7614 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

samo karl? citava serija je grohnula ko spanska sapunica.
ne znam kakvom se racunicom vode,al ovo je prelose i dosadno do boga
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#7615 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Iduća epizoda, Negan ih sve izroka i neka završe ovo sranje.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7616 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ko će čekat do Februara poslje iduće epizode :-)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#7617 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

Pandakonda wrote:Ko će čekat do Februara poslje iduće epizode :-)

jbg koliko smo cekali da pocne 7 sezona
DonieBrasco
Posts: 20056
Joined: 31/08/2016 16:09

#7618 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by DonieBrasco »

Jos jedna epizoda za pauze, znaci bice nesto zestoko - mora biti neki incident ili smrt nekog lika.

A onda u februaru opet razvlacenje, pripreme Rikovih da ubiju Negana, pa onda ona grupa gdje je lik sa tigrom, pa ona lezbos grupa ... bice vjerovatno neki susret ove tri grupe.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7619 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

ko da gledam,poredo ih negan,hoda ljevo desno, cap rik u suzama..
nastavak idfuce godine
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#7620 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by simonese »

moze li neko da mi postavi link za proslu epizodu,fulio sam,hvala
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7621 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#7622 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by cyprus »

Carlovo ponašanje u ovoj epizodi je baš neubjedljivo i nelogično...

A iako mi je Negan nagotivniji od dosadašnjih negativaca, jebemu mater, baš nije realno da jebe u mozak sve redom i da mu niko ništa ne uradi...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7623 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

annoy wrote:Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati
ako ih negan uhvati naebale su al bukvalno :lol: :evil:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7624 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

sumirprimus wrote:
annoy wrote:Naivno se nadam da se lezbos grupa nece vise pojavljivati
ako ih negan uhvati naebale su al bukvalno :lol: :evil:
Sto uopce ne bi bilo lose za njih :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#7625 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

cyprus wrote:Carlovo ponašanje u ovoj epizodi je baš neubjedljivo i nelogično...

A iako mi je Negan nagotivniji od dosadašnjih negativaca, jebemu mater, baš nije realno da jebe u mozak sve redom i da mu niko ništa ne uradi...
I meni je to sinoć upalo u oči. Kontam, da je neki rmpalija, alfa mužijak, ili da ima užu grupicu oko sebe bildera, koji utjeruju strah u kosti samom pojavom, razumio bih toliki strah ostalih od njega. Ovako, on prosječan ''čojčić'' od 175-180, ide sam, kenja po svima i da se ne nađe neki ''baja'' da ga izroka i preuzme klan. Nerealno.
Post Reply