Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7601 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Klasičan primjer osobe koja slijepo zaluta u političke vode. Stari bi kazali: više ne zna da li bi piškio ili kakio...
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7603 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Ovdje jos jedino Fahro zna pricati, ovo ostalo vezalj do vezalja
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#7604 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kakavdanakneiskustvu »

Krushna mrva wrote:
Ovdje jos jedino Fahro zna pricati, ovo ostalo vezalj do vezalja


čudna situacija,fahro napada dodikovog čovjeka,do sad su obično bili saveznici
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7605 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
čudna situacija,fahro napada dodikovog čovjeka,do sad su obično bili saveznici
Kako temperature skaču tako se malo i Fahrudin gubi u svemu... Zadnjih dana kod njega baš prokuhalo
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7606 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Krushna mrva wrote:
Ovdje jos jedino Fahro zna pricati, ovo ostalo vezalj do vezalja


čudna situacija,fahro napada dodikovog čovjeka,do sad su obično bili saveznici

zar sumnjas da nisu jos... :-) :-)

opleti malo scepane da se ja branim od dzihatlija... :D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7607 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Danguba wrote: opleti malo scepane da se ja branim od dzihatlija... :D
Tu je ping-pong disciplinu Tihic smislio :run:
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#7608 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by dede merdzane »

Ovo pljuvanje po Radmanovicu je usluga Dodiku, posto medjed ne zeli da ga skida preko Nezavisnih radi unutrasnjeg mira u stranci.

Mada ne vidim kakav ce rezultat postici preko Avaza. Nesto smrdi ovdje.
User avatar
Arc_Angel
Posts: 587
Joined: 14/08/2008 09:49
Location: Sarajevo

#7609 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Arc_Angel »

Auuuuuuuu sto ih je fahraon otresao ko slinu pa su se odmah prepali i povukli

http://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad- ... /130618090

Sta bi ovo :-) :-) :-) :-)

sta keze preCednik "nije morao ovako da reaguje"
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#7610 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by dede merdzane »

Kako zna kad treba sagnuti glavu. Sta ti je zivotinjski instinkt. A usput pokazao koliko je Radmanovic beznacajan u RS.
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#7611 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Desnik »

Fahro poštenjačina :D
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#7612 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Agron P »

U do kraja neizvjesnoj utrci za nasljednika Fikreta Abdića pobjedu je ipak odnio Fahrudin Radončić alias Risto Đogo
http://www.klix.ba/vijesti/bih/slozna-b ... /130624029
Đogo nazdravlja sa Sredojem Novićem krivcem za smrt male Belmine i predlagačem neustavnog zakona o JMBG, kojim bi ova nadležnost otišla na razinu entiteta iako je dosad kao i u svakoj državi bila na državnom nivou. Nović je i pokretač hajke na Emira Suljagića i koaliciju 1.Mart zajedno sa medijima iz RS i Dnevnim tariguzom u vlasništvu Riste Đoge. Tu su naravno bile komplet delegacije SNSD-a i SBB-a sem Mileta Dodika koji na njegovu veliku žalost nije mogao biti prisutan zbog obaveza u majci Rusiji. Tu je bio i "moralni" Mirsad Kebo. Naravno sve uz pokroviteljstvo njegovog veličanstva ambasadora Moona. Sad je i potpuno jasno da je projekat Risto Đogo njegova ideja. :evil:
User avatar
bogumila
Posts: 1101
Joined: 28/07/2012 23:38

#7613 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bogumila »

Agron P wrote:U do kraja neizvjesnoj utrci za nasljednika Fikreta Abdića pobjedu je ipak odnio Fahrudin Radončić alias Risto Đogo
http://www.klix.ba/vijesti/bih/slozna-b ... /130624029
Đogo nazdravlja sa Sredojem Novićem krivcem za smrt male Belmine i predlagačem neustavnog zakona o JMBG, kojim bi ova nadležnost otišla na razinu entiteta iako je dosad kao i u svakoj državi bila na državnom nivou. Nović je i pokretač hajke na Emira Suljagića i koaliciju 1.Mart zajedno sa medijima iz RS i Dnevnim tariguzom u vlasništvu Riste Đoge. Tu su naravno bile komplet delegacije SNSD-a i SBB-a sem Mileta Dodika koji na njegovu veliku žalost nije mogao biti prisutan zbog obaveza u majci Rusiji. Tu je bio i "moralni" Mirsad Kebo. Naravno sve uz pokroviteljstvo njegovog veličanstva ambasadora Moona. Sad je i potpuno jasno da je projekat Risto Đogo njegova ideja. :evil:
:thumbup: :thumbup: :evil:
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7614 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Na malog kepeca se ne isplati trositi rijeci. On je davno rekao svoje. Moze se jos malo kofrciti a poslije izbora nece ga biti nigdje.
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#7615 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Basvod »

I novi miljenik kod MZ u Bosnjaka je ...
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7616 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Basvod wrote:I novi miljenik kod MZ u Bosnjaka je ...
...pa moze predstavljati MZ a Bosnjake BiH, tesko. Koga je prevari, prevario je. Nema vise doktora i inzinjera da bi pali na njegove lijepe rijeci.
User avatar
Agron P
Posts: 365
Joined: 22/06/2013 06:19
Location: Sarajevo, Republika Bosna

#7617 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Agron P »

Basvod wrote:I novi miljenik kod MZ u Bosnjaka je ...
Risto Đogo!!! :-x
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#7618 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Desnik »

fahro poštenjačina = risto đogo = smiljko šagolj
:run:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7620 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

ovo je naslovnica na webu Avaza
Image
a ovo u PDF izdanju
Image
ko je ovdje normalan?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7621 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Covic i scepo vec mjesecima trune da se povlace ali ne vidim konkretne poteze.
Bili su tu rokovi do kraja marta samo sto nisu rekli koje godine.

Sto smrad od covjeka moze stete nanijeti to deset pametnih ne moze ispraviti.
U izjavi se dalje navodi da "subjekti povezani sa strancima među dužnosnicima BiH koji ne misle ni na što drugo osim na svoje osobne interese, imaju namjeru da, ugrožavajući nacionalne interese svoje zemlje i pribjegavajući takvim instrumentima i objavi neosnovanih i neutemeljenih informacija, jedino služe neprijateljima naroda Irana i Bosne i Hercegovine."
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7623 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Image
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7624 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... mo-ni-usli
- SBB nije u vlasti kada je federalni nivo u pitanju i to građani trebaju znati. Da li je tome kriva opstrukcija SDA ili nesposobnost SDP-a da mi kao SBB ili dva HDZ-a budemo dio Federalne vlade, više nije ni bitno. Ja sam, objektivno govoreći, pesimista da je nekim legalnim sredstvima moguće doći do toga da postanemo dio vladajuće ekipe - rekao je Radončić.

Odgovorio je i na pitanje o sastancima i konsultacijama s predstavnicima SDA, kazavši da oni nemaju veze s odnosima u četvorki.

- Pregovori koji se obavljaju nemaju veze sa time. SBB je uvijek bio odgovorna opozicija koja je glasala za proevropske zakone. To što SDA i SBB razgovaraju rezultat je političkog sazrijevanja SDA da treba razgovarati sa svima, jer nije bilo do nas – rekao je Radončić.

Na novinarsku konstataciju da mnogi ocjenjuju kako bi odnos SDP-a i HDZ-a mogao ovisiti o imenovanjima u HT „Eronetu“ te da je premijer FBiH Nermin Nikšić izjavio da se može očekivati da stranke koje nemaju svoje ministre u Vladi FBiH, a u parlamentarnoj su većini, dobiju neka mjesta u nadzornim i upravnim odborima, Radončić je pojasnio.

- To su klasične borbe za fotelje i jedna neprincipijelna stvar u kojoj SBB vjerovatno neće učestvovati. Mi, ako nemamo kapacitete da ponudimo ekonomski boljitak građanima, nećemo učestvovati u vlasti niti će nas neko varati malim bananama, u smislu - uzmite to direktorsko mjesto. U vlast se ulazi na bazi cjelokupnog koalicionog ugovora. Mi ne možemo bio dio nečega u šta nismo ni ušli - zaključio je Radončić.

Na pitanje može li se prije izbora 2014. godine očekivati neka nova parlamentarna većina, odgovorio je:

- Ne znam, zaista. Mislim da je sve to gatanje. Moja procjena je da će SDA i SDP i dalje ostati da vladaju FBiH kao što to stalno i rade. Oni svake sedmice imaju svoju vladu koja ima više od 50-60 tačaka dnevnog reda. U javnosti se stvara pogrešna percepcija da SDA nije u vlasti. Svakako da je u vlasti. Neka nastave raditi svoj posao.

Opa Miško...
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7625 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

- SBB nije u vlasti kada je federalni nivo u pitanju i to građani trebaju znati. Da li je tome kriva opstrukcija SDA ili nesposobnost SDP-a da mi kao SBB ili dva HDZ-a budemo dio Federalne vlade, više nije ni bitno. Ja sam, objektivno govoreći, pesimista da je nekim legalnim sredstvima moguće doći do toga da postanemo dio vladajuće ekipe - rekao je Radončić.

Odgovorio je i na pitanje o sastancima i konsultacijama s predstavnicima SDA, kazavši da oni nemaju veze s odnosima u četvorki.

- Pregovori koji se obavljaju nemaju veze sa time. SBB je uvijek bio odgovorna opozicija koja je glasala za proevropske zakone. To što SDA i SBB razgovaraju rezultat je političkog sazrijevanja SDA da treba razgovarati sa svima, jer nije bilo do nas – rekao je Radončić.

Na novinarsku konstataciju da mnogi ocjenjuju kako bi odnos SDP-a i HDZ-a mogao ovisiti o imenovanjima u HT „Eronetu“ te da je premijer FBiH Nermin Nikšić izjavio da se može očekivati da stranke koje nemaju svoje ministre u Vladi FBiH, a u parlamentarnoj su većini, dobiju neka mjesta u nadzornim i upravnim odborima, Radončić je pojasnio.

- To su klasične borbe za fotelje i jedna neprincipijelna stvar u kojoj SBB vjerovatno neće učestvovati. Mi, ako nemamo kapacitete da ponudimo ekonomski boljitak građanima, nećemo učestvovati u vlasti niti će nas neko varati malim bananama, u smislu - uzmite to direktorsko mjesto. U vlast se ulazi na bazi cjelokupnog koalicionog ugovora. Mi ne možemo bio dio nečega u šta nismo ni ušli - zaključio je Radončić.

Na pitanje može li se prije izbora 2014. godine očekivati neka nova parlamentarna većina, odgovorio je:

- Ne znam, zaista. Mislim da je sve to gatanje. Moja procjena je da će SDA i SDP i dalje ostati da vladaju FBiH kao što to stalno i rade. Oni svake sedmice imaju svoju vladu koja ima više od 50-60 tačaka dnevnog reda. U javnosti se stvara pogrešna percepcija da SDA nije u vlasti. Svakako da je u vlasti. Neka nastave raditi svoj posao.
Zbog frustracija doticnog, za ovo treba prevodilac.

Napokon je shvatio da su mu potrebne banane.
Post Reply