BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7601 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JThomas »

naravno da ne postoji, ali da bi to znao trebao bi ga pročitati, jel...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#7602 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

palermo wrote:
ultima_palabra wrote: I unistena privreda i sistem vrijednosti je do njih?
uglavnom......ne misliš tako ????
Ti si bas bezobrazan zeleni termit :stidljiv:

Ni obraza, ni stida

Nije bio atomski rat, to znas, valjda
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 08/08/2019 16:42, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7603 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

treba tu vratiti lopticu pa govoriti o izbornom legitimitetu i postizbornom reciprotetu pa fino reći da sranka koja je dobila toliko glasova ne može dobiti tri stolice u VM i 5-6 u Vladi Pederacije
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7604 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

ODGOVOR LIDERU SDA
|
Šarović: Nepotrebno je i čudno da Izetbegović brani Dodika
valla iskreno ne da je cudno nego ne mogu jedan brez drugog tj treceg... jedan nek padne popadose svi... kome ces upirat prstom da su anamo njiHovi, brez zuba, prljavi, zli, kanibali itd... ma kakvo feudalisticko doba... plemenske zajednice i ONO bi u EUropu
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#7605 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ultima_palabra »

palermo wrote:
ultima_palabra wrote: I unistena privreda i sistem vrijednosti je do njih?
uglavnom......ne misliš tako ????
Ne
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#7606 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by archi_a »

pici wrote:
ODGOVOR LIDERU SDA
|
Šarović: Nepotrebno je i čudno da Izetbegović brani Dodika
valla iskreno ne da je cudno nego ne mogu jedan brez drugog tj treceg... jedan nek padne popadose svi... kome ces upirat prstom da su anamo njiHovi, brez zuba, prljavi, zli, kanibali itd... ma kakvo feudalisticko doba... plemenske zajednice i ONO bi u EUropu
Boga mi, ja koliko znam, sda je padala na izborima, dolazili su i "socijaldemokratičniji i liberalniji" u bošnjačkoj izbornoj bazi, ali kod velikosrba i velikohrvata sve ostajalo isto! ;)
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#7607 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by palermo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Ti si bas bezobrazan zeleni termit :stidljiv:

Ni obraza, ni stida

Nije bio atomski rat, to znas, valjda
jel de cvrle :D ....a šta ti misliš, Alija kriv za uništenu privredu, rasap vrijednosti....to što je Savo Milošević odabrao da igra za Srbije a ne za BiH.....Alija, Alija....
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7608 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

archi_a wrote:
pici wrote:
ODGOVOR LIDERU SDA
|
Šarović: Nepotrebno je i čudno da Izetbegović brani Dodika
valla iskreno ne da je cudno nego ne mogu jedan brez drugog tj treceg... jedan nek padne popadose svi... kome ces upirat prstom da su anamo njiHovi, brez zuba, prljavi, zli, kanibali itd... ma kakvo feudalisticko doba... plemenske zajednice i ONO bi u EUropu
Boga mi, ja koliko znam, sda je padala na izborima, dolazili su i "socijaldemokratičniji i liberalniji" u bošnjačkoj izbornoj bazi, ali kod velikosrba i velikohrvata sve ostajalo isto! ;)

a to je zahvaljujuci maticama a i imaju glasacku bazu koju BiH puno i ne interesuje tako da je govnetu laHko ostat na povrsini... sdo je pala samo 2000 na izborima i to je sdp i lepi zamjenili dvije godine... ostalo su sve u kontinuitetu vladali ili bili u koaliciji... nikad ni sdp ni bilo koja stranka nije vladala i imala apsolutnu vlast ko snsd/sds, sdO i kradeze
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#7609 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by archi_a »

Hoću reći, bošnjačka izborna baza " bar jedan mandat izabrala nešto drugačije", a kod ovih drugih ni jedanput da probaju izabrati neke druge. Samo secesionizam brale! ;)
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7610 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

archi_a wrote:Hoću reći, bošnjačka izborna baza " bar jedan mandat izabrala nešto drugačije", a kod ovih drugih ni jedanput da probaju izabrati neke druge. Samo secesionizam brale! ;)
pa zato su se borili da se pripoje maticama, to treba dosta vode bosnom protec da se mentalitet izmjeni ili novi rat ili nova demografska slika stanovnistva... ko se bude vise jeBo i djecu pravio taj ce i ostat...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#7611 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

512MB wrote:Pojam "legitimni" postoji i u ustavu zar ne? Cho ga tumači tako kako ga tumači, što ne znači da je to tako.
Ne lupetaj ziv bio. Cho izmislio pojam jer legalno ne moze nista.
Bakir sada uvazio pojam.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#7612 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

palermo wrote:
madner wrote:
Tako je ja govorim o rezultatima glasanja i popunjavanja DN a ti o zeljama da nije tako.

Samo ubacivanje pojma je po Covicevoj zelji. Jer samo Covic koristi taj pojam. :roll:
pa zar sam ja osporio da HDZ i SDA umnogočemu imaju dodirne tačke......suštinski, jedino u čemu se razliku je gledanje na državu......

ovo drugo se mogu složiti, to je k'o biva ustupak Čovketu, ali brate mili, pa zar to išta znači.....
Ne vidim neku sustinsku razliku ni u tom pogledu.

Naravno da znaci. Ako ne bude nista od ovoga, Cho ima papir gdje je princip uvazen od sve tri strane.
Ako bude nesto od ovoga, Cho ima papir koji treba uvaziti.

Naravno da nije smak svijeta, ali to ne relativizira stvar.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7613 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

Bakireee, srbineeee

Sebija, heroinaaaa…..

kokainaaaa….

brlje kake, baaarem….
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#7614 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by 512MB »

madner wrote:
512MB wrote:Pojam "legitimni" postoji i u ustavu zar ne? Cho ga tumači tako kako ga tumači, što ne znači da je to tako.
Ne lupetaj ziv bio. Cho izmislio pojam jer legalno ne moze nista.
Bakir sada uvazio pojam.
Jesi siguran, nigdje u ustavu se ne pojavljuje taj pojam?
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#7615 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by palermo »

madner wrote:
Ne vidim neku sustinsku razliku ni u tom pogledu.

Naravno da znaci. Ako ne bude nista od ovoga, Cho ima papir gdje je princip uvazen od sve tri strane.
Ako bude nesto od ovoga, Cho ima papir koji treba uvaziti.

Naravno da nije smak svijeta, ali to ne relativizira stvar.
jebi ga, ja to baš ne razumijem......kakav papir, o čemu papir.......mislim papir koji se može na stotinu načina tumačiti i sad će kao Čovke moći mahati sa njim.....pa jebo te, nema čime nisu mahali iako to blage veze nije imalo sa onim što piše na papiru.....
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#7616 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by madner »

palermo wrote:
madner wrote:
Ne vidim neku sustinsku razliku ni u tom pogledu.

Naravno da znaci. Ako ne bude nista od ovoga, Cho ima papir gdje je princip uvazen od sve tri strane.
Ako bude nesto od ovoga, Cho ima papir koji treba uvaziti.

Naravno da nije smak svijeta, ali to ne relativizira stvar.
jebi ga, ja to baš ne razumijem......kakav papir, o čemu papir.......mislim papir koji se može na stotinu načina tumačiti i sad će kao Čovke moći mahati sa njim.....pa jebo te, nema čime nisu mahali iako to blage veze nije imalo sa onim što piše na papiru.....
Naravno. :D
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#7617 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by tandmand »

palermo wrote:
madner wrote:
Ne vidim neku sustinsku razliku ni u tom pogledu.

Naravno da znaci. Ako ne bude nista od ovoga, Cho ima papir gdje je princip uvazen od sve tri strane.
Ako bude nesto od ovoga, Cho ima papir koji treba uvaziti.

Naravno da nije smak svijeta, ali to ne relativizira stvar.
jebi ga, ja to baš ne razumijem......kakav papir, o čemu papir.......mislim papir koji se može na stotinu načina tumačiti i sad će kao Čovke moći mahati sa njim.....pa jebo te, nema čime nisu mahali iako to blage veze nije imalo sa onim što piše na papiru.....
Tako su mahali Vance-Owenovim planom, na osnovu kojeg su Armiji BiH naredili potčinjavanje, što je odvelo u teške sukobe.
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#7618 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by palermo »

tandmand wrote:
Tako su mahali Vance-Owenovim planom, na osnovu kojeg su Armiji BiH naredili potčinjavanje, što je odvelo u teške sukobe.
:? i poenta je....
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#7619 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Prpa.ba »

Poenta je da se pazi gdje se stavlja ćuna i potpis. :-D
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#7620 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by tandmand »

Sve ono što je Bakir radio posljednjih godina, radio bi isto Mario Karamatić kada bi kojim slučajem bio na čelu SDA i činio ono koliko mu potpresjednici i Glavni odbor stranke puštaju.
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#7621 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by palermo »

tandmand wrote:Sve ono što je Bakir radio posljednjih godina, radio bi isto Mario Karamatić kada bi kojim slučajem bio na čelu SDA i činio ono koliko mu potpresjednici i Glavni odbor stranke puštaju.
ma ok....ne mislim d aje tako, niti mislim da se to može dokazati....ali nek se priča
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7622 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

Šta bi mi bez Bakira ko bi dobijap izgubljene izbore
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#7623 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mO k3 »

Image


olaf i björn :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#7624 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Humljanin »

mO k3 wrote:Image


olaf i björn :mrgreen: :mrgreen:
:shock: seres
:run:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#7625 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bingov buraz »

Neko se igrao u fotošopu.
Post Reply