Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7576 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Mah, evo najavio je izlazak iz vlasti, i argument mu je sto nema dovoljno fotelja :-)
"Što se tiče SBB-a, dobro ćemo razmisliti, jer sa jednim ministarskim mjestom na nivou BiH i nijednim u federalnoj vladi nisam siguran da treba da nosimo teret percepcije da smo dio vladajućih struktura", rekao je Radončić
I ovdje je neprecizan, zasto ne kaze koje su to stranke, da vise ne dolazim na proteste:
Govoreći o protestima u Sarajevu, Radončić smatra da oni nisu imali nacionalnu pozadinu, ali jesu političku, izrazivši bojazan da su u njima participirale određene stranke iz Federacije BiH.
Fahro izgleda ne zna đe udara i lupeta na sve strane i na svakoga. Izgleda da nije vlast za svakoga, mada imaju najidealnije uslove na planeti i primanja. Ili je zinula guzica za još...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7577 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Znaci sad je fahro opozicija. .. :D
Koja politicka nedonoscad
kohlrabi
Posts: 35
Joined: 10/06/2013 11:54

#7578 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kohlrabi »

Skontao i Fahro u kom grmu lezi zec. Jedno je sasvim izvjesno a to je i njemu postalo jasno da iza svih ovih nasih nedaca i nevolja stoji SDP i Zlatko Lagumdzija.
Kako onaj uhljup Suljagic "na prvu" ispali da je Novic kriv za smrt male Berine , misljenja sam da smo blizi istini da je GLAVNI KRIVAC vozd Zlaja. Razlog je sto bi Zlaja jos malo se sepurio kao ministar a isteklo vrijeme za otplatu dugova Dodiku.

Koji je to beskicmenjak Boze dragi!
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#7579 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Area_51 »

Postovani clanovi SBB, ako izadjete iz vladajuce sestorke, da li to znaci da gospodin Fahrudin Radoncic vise nece biti ministar.

Hvala.
ReXX
Posts: 324
Joined: 02/06/2013 00:39

#7580 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ReXX »

Na zalost, zlocini koje su pocinili koalcioni partneri SDP i SBB ce brzo biti zaboravljeni i na sledcim izborima eto ih ponovo sa zahtjevima da se glasa za njih. I mnogi ce glasati.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7581 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

kohlrabi wrote:Skontao i Fahro u kom grmu lezi zec. Jedno je sasvim izvjesno a to je i njemu postalo jasno da iza svih ovih nasih nedaca i nevolja stoji SDP i Zlatko Lagumdzija.
Kako onaj uhljup Suljagic "na prvu" ispali da je Novic kriv za smrt male Berine , misljenja sam da smo blizi istini da je GLAVNI KRIVAC vozd Zlaja. Razlog je sto bi Zlaja jos malo se sepurio kao ministar a isteklo vrijeme za otplatu dugova Dodiku.

Koji je to beskicmenjak Boze dragi!
nama ne trebaju novi cetnici pored vas... :roll:
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#7582 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Better Man »

ReXX wrote:Fahro je definitivno obustavio kampanju protiv SDA.

Ko je sledeca politicka meta?
Misliš da je obustavio? To što u jednom broju ne napiše ništa protiv njih ne znači da je obustavio kampanju protiv njih!
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#7583 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Better Man »

Danguba wrote:
kohlrabi wrote:Skontao i Fahro u kom grmu lezi zec. Jedno je sasvim izvjesno a to je i njemu postalo jasno da iza svih ovih nasih nedaca i nevolja stoji SDP i Zlatko Lagumdzija.
Kako onaj uhljup Suljagic "na prvu" ispali da je Novic kriv za smrt male Berine , misljenja sam da smo blizi istini da je GLAVNI KRIVAC vozd Zlaja. Razlog je sto bi Zlaja jos malo se sepurio kao ministar a isteklo vrijeme za otplatu dugova Dodiku.

Koji je to beskicmenjak Boze dragi!
nama ne trebaju novi cetnici pored vas... :roll:
Suljagić je dobro rekao! A ja bih rekao da su za smrt male Berine odgovorni svi članovi vijeća ministara i svi poislanici iz RS-a i HDZ-a, odnosno svi oni koji su bili protiv zakona o JMBG kako je naložio ustavni sud i da bi ih sve trebalo optužiti za ubistvo nevinog djeteta i izvesti pred sud i poslati zauvijek u zatvor i odrezati im novčanu kaznu od minimalno 1 milon KM da ispalte porodici kao odštetu zbog gubitka djetea!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7584 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

kojem jatu sada Fahro leti?
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#7585 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by stari grad Visegrad »

Better Man wrote:Suljagić je dobro rekao! A ja bih rekao da su za smrt male Berine odgovorni svi članovi vijeća ministara i svi poislanici iz RS-a i HDZ-a, odnosno svi oni koji su bili protiv zakona o JMBG kako je naložio ustavni sud i da bi ih sve trebalo optužiti za ubistvo nevinog djeteta i izvesti pred sud i poslati zauvijek u zatvor i odrezati im novčanu kaznu od minimalno 1 milon KM da ispalte porodici kao odštetu zbog gubitka djetea!
:thumbup:
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#7586 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by stari grad Visegrad »

Suljagic: Ovaj život (bebe Berine) ide na dušu Sredoja Novića, državnog ministra civilnih poslova, jer je krizu kreirao on kad je pred Vijeće ministara stavio izmjene Zakona o JMB koje izlaze izvan okvira Odluke Ustavnog suda. Što samo potvrđuje ono što govorim sve vrijeme: svi od Dodika preko Bosića do Novića, svi državni službenici, funkcioneri i poslanici iz RS u državnim institucijama su spremni pustiti svu našu djecu i da umiru, samo da bi oni izborili taj komad suvereniteta i pravo da izdaju matične brojeve u RS-u.
Svi od Dodika preko Bosića do Novića, svi državni službenici, funkcioneri i poslanici iz RS u državnim institucijama terorisu 2/3 gradjana ove zemlje. Zasto trpiti teror?
kohlrabi
Posts: 35
Joined: 10/06/2013 11:54

#7587 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kohlrabi »

"Better Man"
Suljagić je dobro rekao! A ja bih rekao da su za smrt male Berine odgovorni svi članovi vijeća ministara i svi poislanici iz RS-a i HDZ-a, odnosno svi oni koji su bili protiv zakona o JMBG kako je naložio ustavni sud i da bi ih sve trebalo optužiti za ubistvo nevinog djeteta i izvesti pred sud i poslati zauvijek u zatvor i odrezati im novčanu kaznu od minimalno 1 milon KM da ispalte porodici kao odštetu zbog gubitka djetea!
Koliko te zanijelo dobro ne ubroja u to i ljekare bolnice u Beogradu!
Bitno je da su tvoji nedodirljivi! Nije ni Fahro "pao sa grane". Vidi i on sa kakvim beskicmenjacima je zaigrao kolo.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#7588 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Better Man »

Ne znam koji su moji, ali znam da su spomenuti direktno odgovorni za smrt djeteta i nemoj da branis bagru kriminalnu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#7589 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Mr. Brightside »

StupskaBitanga wrote:kojem jatu sada Fahro leti?
mudro primiriti na neko vrijeme i dogodine držati Komše i njegovih :?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7590 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Mr. Brightside wrote:
StupskaBitanga wrote:kojem jatu sada Fahro leti?
mudro primiriti na neko vrijeme i dogodine držati Komše i njegovih :?
zajeban igrac, Dobro je iskalkulisao koje ministarstvo ne nanosi stetu, a donosi duplu korist. Dalje, u kljucnim momentima desavanja oko parlamenta jedini se isprsio i time ubrao poene (naravski, posto su mu Slucajni i Gospodar prstenova konkurencija on ih samara kako hoce)
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7592 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Mr. Brightside wrote:pošteno :D
znas sta je najsmjesnije kod ovih sto zaradjuju cevape? Sto ubjedjuju jedan drugog da Fahro krahira na sljedecim izborima :) I uvijek se u tome sloze, naravno
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#7593 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by nikad_vise »

Samo naprijed presidente.Ako neki covjek ne valja ni crvenim ni zelenim,to mora da je dobar covjek :bih: :zzzz:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7594 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

nikad_vise wrote:Samo naprijed presidente.Ako neki covjek ne valja ni crvenim ni zelenim,to mora da je dobar covjek :bih: :zzzz:
Ako ispunjava taj osnovni boldirani uslov...

Kako ga definisati ako ne valja ni onima sto nisu ni crveni ni zeleni...


osnovni utisak koji ostavlja na mene i moje prijatelje da se radi o jednom klasicnom ljigavcu sa vrlo losim karakterom.


A otkud ovo presidente...je li to talijan po porijeklu ili mozda kakav juzno-amerikanac...ko mu smisli taj nadimak...bolje mu lezi tornjak...


Bi super pitanje gore, pa njegovi vrsni poznavaoci i postovaoci ne odgovorise...hoce li isti, ako mu partija izadje
iz koalicije zahvaliti se na ministarskoj fotelji... :lol: :lol: :lol: Toliko znaju o njemu, o njegovom radu i dijelu, takve divne intimne detalje, a eto ne mogu mu predvidjeti tako nesto, sta ce da uradi :lol: (pozicija ili opozicija :lol: :lol:
To je izgleda misterija, a tako ga dobro znaju....
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#7595 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

Skontao da je se zajebao... mislio je da će se sa pozicije ministra obračunati sa Budimirom i uvaliti se u Telecom. Sad će na sve moguće načine poricati da je bio vlast... a uz to ide i frontalni napad na "krnji SDP" :meza:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7596 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

nikad_vise wrote:Samo naprijed presidente.Ako neki covjek ne valja ni crvenim ni zelenim,to mora da je dobar covjek :bih: :zzzz:
Ljubi Tornjak... :kiss:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7597 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

kamen spoticanja wrote:Kazu da izlaze iz vlade ZDK...u kojoj SDP pravi smjenu vlastitog premijera...
mislim da ne postoji opcija i kombimacija a da nije isprobana...sto sjajno djeluje na ekonomsku situaciju. ..plata i penzija postale su vijest
ljubi doktor svoje izvore :kiss: :D

http://www.rtvze.ba/index.php?option=co ... naslovnica

istupaju zbog opstrukcija ali ce i dalje podrzavati vladu koju predlozi SDP :-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7598 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Banksy »

ultima_palabra wrote:Skontao da je se zajebao... mislio je da će se sa pozicije ministra obračunati sa Budimirom i uvaliti se u Telecom. Sad će na sve moguće načine poricati da je bio vlast... a uz to ide i frontalni napad na "krnji SDP" :meza:
Bilo je jasno od starta da je ta avantura ulaska u vlast s SDP-om osuđena na neuspjeh ... Jasno svakome osim njemu ...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7599 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

S kime sad u koaliciju?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7600 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

StupskaBitanga wrote:S kime sad u koaliciju?
zar njemu treba neko :-) :-)

toliko su jaki da mogu i citaonicu mjesne zajednice napuniti... :D
Post Reply