Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#7576 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Corto Maltese wrote:
madner wrote:Pa ko je najmanje zlo?
Izvinjavam se. Umjesto "Treba", trebalo je da stoji "Može se" glasati i za najmanje zlo.
Naravno, ko može. Ja ne mogu.
:D
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#7577 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by oakville »

Corto Maltese wrote:
KatarinaKosaca wrote:Otprilike tako. Slažem se. Ipak, ostaje zajedno sa NS, po meni, "zadnja slamka spasa" :D za bar minimalan pomak.
Koja je ovo, po redu, "Zadnja slamka spasa"? Bio SDP zadnja slamka, pa bila koalicija za promjene, pa bio Hare, pa opet SDP, pa NS, pa DF... Očito je da sa najavom "Zadnje slamke spasa" stvari stoje kao i sa "smakom svijeta". Još jedan događaj koji se obilježava svake 3-4 godine, sa različitim učesnicima, a istim povodom.
Ko god glasa pod tom lažnom dilemom nije objektivan. Treba glasati za kvalitet. Ako nema kvaliteta treba glasati za najmanje zlo. Ali zlo, pa makar i najmanje, proglašavati slamkom spasa je kontraproduktivno. Lažna mesijanska aura dovodi samo do toga da to se to malo zlo pretvori u veliko. Primjer SDP BiH to zorno pokazuje.
Zlo je zlo. Laž je laž. Spas je nešto drugo.
Sve tačno, može li da čujemo prijedlog spasa?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7578 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

oakville wrote:
Corto Maltese wrote:
KatarinaKosaca wrote:Otprilike tako. Slažem se. Ipak, ostaje zajedno sa NS, po meni, "zadnja slamka spasa" :D za bar minimalan pomak.
Koja je ovo, po redu, "Zadnja slamka spasa"? Bio SDP zadnja slamka, pa bila koalicija za promjene, pa bio Hare, pa opet SDP, pa NS, pa DF... Očito je da sa najavom "Zadnje slamke spasa" stvari stoje kao i sa "smakom svijeta". Još jedan događaj koji se obilježava svake 3-4 godine, sa različitim učesnicima, a istim povodom.
Ko god glasa pod tom lažnom dilemom nije objektivan. Treba glasati za kvalitet. Ako nema kvaliteta treba glasati za najmanje zlo. Ali zlo, pa makar i najmanje, proglašavati slamkom spasa je kontraproduktivno. Lažna mesijanska aura dovodi samo do toga da to se to malo zlo pretvori u veliko. Primjer SDP BiH to zorno pokazuje.
Zlo je zlo. Laž je laž. Spas je nešto drugo.
Sve tačno, može li da čujemo prijedlog spasa?
Df nije....

Na kraju krajeva samo vojnom diktaturom ali usmjerenoj prema policiji, sudstvu i komplet izvršnoj vlasti (parlament tada ne postoji raspušten je) - kao i prema pobunjenicima kojima smeta vojni udar - jer ovako više ne ide...

Dok se vojska pripremi za to idemo svi glasati za SDA jer jedino SDA ima dovoljno i znanja, i volje i sposobnosti da pokrene stvar Sa mrtve tačke...


Vezano za stan - kako to otplacuje stan i danas kada je u prošlom mandatu udarna linija bila na 60 minuta sa Bakirom - da mu Bakir Izetbegović - samo njemu nije postavio stolariju na stan...

Postavljanje stolarije odvijalo se od 1996 - a on kredit još plaća - ili laže ili masno laže ili je lazovcina....

Stan je u suštini nebitan - ali vidim da je bitan Katarini pa neka joj bude bitno i da je stan 1996 koštao oko 30000 KM....

Ovdje takodje nije poenta drzte lopova "ima Krov nad glavom" - i treba da ima, član predsjedništva bi trebao imati i Auto i vikendicu - ovdje je problem što čovjek koji je došao Sa radnog mjesta načelnika općine prodaje priču o tome kako je ugrožen...

Ako je taj ugrožen STA SMO ONDA SVI MI OSTALI - KOJI NIKADA NISMO BILI NAČELNICI OPCINA....

I ovdje nije samo to problem - ima tu vise od jednog problema - počev od slamke spasa koja čak niti ne liči na slamku spasa - pa dalje....
Last edited by HM 2011 on 31/12/2013 01:26, edited 2 times in total.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#7579 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7580 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7581 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

HM 2011 wrote:
shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Je li vas dvojica radite nocne smjene ili ste nezaposleni pa ste u ova doba na forumu? :shock: :-)
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7582 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Styling wrote:
HM 2011 wrote:
shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Je li vas dvojica radite nocne smjene ili ste nezaposleni pa ste u ova doba na forumu? :shock: :-)
Večernja razbriga - što se mene tiče nisam na platnojvlisti....
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7583 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

HM 2011 wrote:
shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Ludilo!!!
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7584 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Nadam se da ćete počistiti grad nakon ovog 'performance'-a sa narandžastim trakama.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#7585 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by oakville »

HM 2011 wrote:
shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Ako se bude glasalo po kriteriju efikasnosti - onda bi trebali glasati za SDS, obećali teritoriju s cc. 5% nesrba, trenutno rezultat 17 posto nesrba u rs-u , za ovdašnje prilike uspjeh

Ako se bude glasalo po principijelnosti - onda bi trebali glasati za hsp, guslaju jednu te istu priču 100 godina, principijelno bez uspjeha

Ako se bude glasalo po principu raselimo hrvate - onda bi trebali glasati za hdz, oni to rade samostalno u zamjenu za fotelje, čak nisu ni preskupi

Ako se bude glasalo po principu utorimo bošnjake - onda bi trebali glasati za sda, oni će utoravanje na 30% teritorije predstaviti kao mudri strateški korak naprijed zagledani ko azira s kašikama u buduća dešavanja 2053 godine

Ako se bude glasalo po principu opljačkajmo srbe - onda bi trebali glasati za snsd, oni to rade samostalno u zamjenu za fotelje, čak nisu ni skupi

Ako se bude glasalo po principu "imam par tečića i ljubavnica bez socijalne pravde" - onda bi trebali glasati za sdp, oni su najsvjesniji socijalne nepravde

I na kraju ako se bude glasalo po principu "ovo ni čemu ne služi a uz to i ne radi ali lijepo izgleda" - onda bi trebali glasati za za df i našu stranku, oni fino izgledaju na slikama u odnosu na konkurenciju a i nikakve velike štete od njih neće biti

:mrgreen:
chille1987
Posts: 33
Joined: 05/12/2013 19:07

#7586 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by chille1987 »

provjeri sastav u varesu
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#7587 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Styling wrote:
HM 2011 wrote:
shiljak wrote:spas u sda, vojni udar, zeljko lažov.. jel ovo ozbiljno ili sarkazam?
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Je li vas dvojica radite nocne smjene ili ste nezaposleni pa ste u ova doba na forumu? :shock: :-)
Ti pocela prodavati fore koje su tebi prvo prodate :D :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7588 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

weredsf wrote:
Styling wrote:
HM 2011 wrote:
Dok se vojni udar kao jedini način prekida svega ovoga (sjasi kurta uzjasi murta) ne desi - nužno je glasati za SDA.... Ne za sds, ne za df, ne za sbb-snsd, ne za hdz - samo SDA....
Je li vas dvojica radite nocne smjene ili ste nezaposleni pa ste u ova doba na forumu? :shock: :-)
Ti pocela prodavati fore koje su tebi prvo prodate :D :D
A gdje si se ti prepoznao u ovoj komunikaciji :?:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7589 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

VjecitiStudent wrote:Nadam se da ćete počistiti grad nakon ovog 'performance'-a sa narandžastim trakama.
:thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7590 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

Pustite trakice. Ja se nadam da cete pocistiti ovo sranje koje ste napravili podrzavajuci parlamentarnu vecinu i vladu u KS.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7591 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

-LIBERO- wrote:Pustite trakice. Ja se nadam da cete pocistiti ovo sranje koje ste napravili podrzavajuci parlamentarnu vecinu i vladu u KS.
DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće. DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila. Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7592 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

lerdi wrote:
-LIBERO- wrote:Pustite trakice. Ja se nadam da cete pocistiti ovo sranje koje ste napravili podrzavajuci parlamentarnu vecinu i vladu u KS.
DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće.
DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila.
Ispriča ti to nama ko da je članica nekakvog udruženja uzgajivača golubova, a ne ni manje ni više nego dva parlamenta gdje uredno puše u istu tikvu sa SDA.
Pa šta vam onda ona takva uopće radi u stranci i još se slika rame uz rame sa utemeljiteljem?
Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
:lol:
User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#7593 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by webby-x »

Multietnička stranka i u Žepču:

1. AGANOVIĆ SANEL
2. BAJRIĆ BERNAD
3. BEČIĆ DENIS
4. GRABUS FEHMA
5. HALILOVIĆ NERMIN
6. HODŽIĆ BEDRIJA
7. JUSUFOVIĆ EDIN
8. REDŽIĆ ENA
9. REDŽIĆ RASIM
10. TOKALIĆ ENAZ

:D
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7594 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote:
-LIBERO- wrote:Pustite trakice. Ja se nadam da cete pocistiti ovo sranje koje ste napravili podrzavajuci parlamentarnu vecinu i vladu u KS.
DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće.
DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila.
Ispriča ti to nama ko da je članica nekakvog udruženja uzgajivača golubova, a ne ni manje ni više nego dva parlamenta gdje uredno puše u istu tikvu sa SDA.
Pa šta vam onda ona takva uopće radi u stranci i još se slika rame uz rame sa utemeljiteljem?
Koliko god tebi bilo teško shvatiti to je tako. DF nije učestvovao u dobijanju mandata i nema nikakve osnove da traži od nje bilo šta. DF pokušava da se ponaša drugačije nego ostale stranke i ovo je jedan od primjera da je to zaista tako. Zašto je ona tu i šta je kako njen tako i cilj DF-a ostaje da vidimo.
VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote:Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
:lol:
A ko bi trebao ispitati da li je Hanka primila pare ispod žita? Policija-tužilaštvo ili Željko Komšić? Nekad kažeš i neku pametnu ali kad nemaš inspiraciju onda nemoj ni ovako da pokušavaš ispasti pametan jer dođe do kontraefekta. ;)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7595 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

lerdi wrote:
VjecitiStudent wrote: Ispriča ti to nama ko da je članica nekakvog udruženja uzgajivača golubova, a ne ni manje ni više nego dva parlamenta gdje uredno puše u istu tikvu sa SDA.
Pa šta vam onda ona takva uopće radi u stranci i još se slika rame uz rame sa utemeljiteljem?
Koliko god tebi bilo teško shvatiti to je tako. DF nije učestvovao u dobijanju mandata i nema nikakve osnove da traži od nje bilo šta. DF pokušava da se ponaša drugačije nego ostale stranke i ovo je jedan od primjera da je to zaista tako. Zašto je ona tu i šta je kako njen tako i cilj DF-a ostaje da vidimo.
Osim toga da je njen trenutni politički angažman izuzetno cijenjen od strane utemeljitelja, ja zaista ne mogu pronaci drugi razlog za istaknuto mjesto HV na zajednickim fotografijama sa utemeljiteljem.
VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote:Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
:lol:
A ko bi trebao ispitati da li je Hanka primila pare ispod žita? Policija-tužilaštvo ili Željko Komšić? Nekad kažeš i neku pametnu ali kad nemaš inspiraciju onda nemoj ni ovako da pokušavaš ispasti pametan jer dođe do kontraefekta. ;)
Najnovijeg ti političkog favorita, možeš li mi nabrojati te brojne slične slučajeve političke korupcije koje su naša policija i tužilaštvo do sada procesuirali, na kojima ti temeljiš svoju nadu da su upravo oni ti koji će definitivno staviti tačku na sve nedoumice oko HV?
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7596 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote:
VjecitiStudent wrote: Ispriča ti to nama ko da je članica nekakvog udruženja uzgajivača golubova, a ne ni manje ni više nego dva parlamenta gdje uredno puše u istu tikvu sa SDA.
Pa šta vam onda ona takva uopće radi u stranci i još se slika rame uz rame sa utemeljiteljem?
Koliko god tebi bilo teško shvatiti to je tako. DF nije učestvovao u dobijanju mandata i nema nikakve osnove da traži od nje bilo šta. DF pokušava da se ponaša drugačije nego ostale stranke i ovo je jedan od primjera da je to zaista tako. Zašto je ona tu i šta je kako njen tako i cilj DF-a ostaje da vidimo.
Osim toga da je njen trenutni politički angažman izuzetno cijenjen od strane utemeljitelja, ja zaista ne mogu pronaci drugi razlog za istaknuto mjesto HV na zajednickim fotografijama sa utemeljiteljem.
Koliko je cijeni i ko se tu skim slika ostaje da vidimo. Lično mislim da od Hanke ima više štete nego koristi, ali svako nek odgovara za svoje odluke.

VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote:
A ko bi trebao ispitati da li je Hanka primila pare ispod žita? Policija-tužilaštvo ili Željko Komšić? Nekad kažeš i neku pametnu ali kad nemaš inspiraciju onda nemoj ni ovako da pokušavaš ispasti pametan jer dođe do kontraefekta. ;)
Najnovijeg ti političkog favorita, možeš li mi nabrojati te brojne slične slučajeve političke korupcije koje su naša policija i tužilaštvo do sada procesuirali, na kojima ti temeljiš svoju nadu da su upravo oni ti koji će definitivno staviti tačku na sve nedoumice oko HV?
Da su mi politički favorit jesu, ali da su za zakletve nisu. Niti je jedna stranka nije bila niti će biti. Sve dok budu radili kako bi nam svima kolektivno bilo dobro imat će moju podršku. Nažalost takvih slučajeva nema ali ne vidim zašto se napokon ne bi počelo i na tome raditi. Ako ćemo se voditi tvojim načinom razmišljanja hajmo se svi spakovati i ko zadnji krene nek ugasi svjetlo i zaključa vrata. Mislim da nas je takav stav prema sistemu koji nas okružuje i doveo tu gdje smo danas. Kad počnemo mijenjati sebe možda dođemo u priliku da promjenimo i ovaj sistem koji nas okružuje. Bez toga ostaje nam kao i do sada da pametujemo po kafama i forumima.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7597 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

lerdi wrote:DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće. DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila.
Vala mi je ovo vrlo tanka logika... ako si visoki funkcioner neke stranke onda se moraš ponašati u skladu sa proklamovanim normama stranke.

Takvim se razmišljanjem može svašta nešto pravdati.
mikasa
Posts: 536
Joined: 15/12/2008 22:35

#7598 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mikasa »

lerdi wrote:
-LIBERO- wrote:Pustite trakice. Ja se nadam da cete pocistiti ovo sranje koje ste napravili podrzavajuci parlamentarnu vecinu i vladu u KS.
DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće. DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila. Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
Joj, joj... Ako zelis da DF napravi nesto na sljedecim izborima, nemoj pravdati poteze Hanke Vajzović :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7599 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

lerdi wrote: DF nije napravio nikakvo sranje u kantonu, nema mandata u skupštini kantona pa nema niti mogučnosti da bilo šta čisti. Sadašnja vlada izabrana je u novembru 2012., osnivanje DF se desilo u aprilu 2013. godine. Mandat u skupštini je dobila Hanka kao članica SDP-a, a zatim je postala nezavisna zastupnica. Mandat je njen i sa njim može raditi šta hoće. DF nema nikakvog prava da joj govori šta i kako da radi jer nisu uradili ništa da bi taj mandat dobila.
Molim te, ovakva prica nas toliko pocjenjuje, nas kao potencijalne glasace, a ja licno (sto otvoreno kazem) jesam (barem jos uvijek)...tako da bolje se nemojte braniti na ovaj nacin. Ovo je toliko los pokusaj pronalazenja alibija da mi je mucno i citati. A vi uporni i uporni.
Da li ima istine u pričama koje mahala priča o Hanki ostaje da vidimo, ali to opet nije stvar koju DF može i treba ispitati već postoje organi u ovoj državi koji treba time da se pozabave. Ukoliko je i pola od mahalskih tačno biće za njih posla na pretek, a ja lično bi volio da se po tom pitanju nešto pokrene i napokon završi priča o Hanki Vejzović.
Eto, hajde da zanemarimo sve to sto se prica, nacin na koji je svoju podrsku ovoj Vladi i parlamentarnoj vecini unovcila i valorizirala, a licno znam da su neke stvari jako istinite...eto zanemarimo to.

Kako pravdas njeno svako, ali bas svako, glasanje i dizanje ruke bilo u KS, za sve zivo sto je SDA predlozila....bilo u Domu naroda, gdje je svaki put glasala za ono sto je isto tako, gle slucajnosti SDA predlozila...cak i 2-3 puta digla ruku za izglasavanje ugrozenosti vitalnog nacionalnog interesa Bosnjaka, sto je SDA pokretala da zadrzi poluge odlucivanja i vlasti.

Hanka Vajzovic, visoko pozicionirana u tako reci vladajucoj osovini DF, direktno svojim glasanjem podrzava, i dovela je na vlast, SDA vecinu, ukljucujuci i Radeljasa, Cardzica, Backovica i slicne.

Tu ne pomaze bilo kakav pokusaj umanjivanja te cinjenice, ili bilo kakav pokusaj spina. To je cinjenicno stanje.
User avatar
Gad Tedeschi
Posts: 33
Joined: 02/12/2013 02:43

#7600 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Gad Tedeschi »

Corto Maltese wrote:
Žarko Papić
Papić je prokomentarisao i Demokratsku frontu Željka Komšića, na način, da iz te stranke jedino je čuo za Komšića. "Možda ima ljudi profesionalno sposobnih u Fronti, ali nažalost ovaj čovjek to nije", kazao je Papić, te dodao kako je pažljivo slušao prošlosedmično gostovanje Komšića na FACE TV-u u kome ga je posebno iznenadilo Komšićevo nepoznavanje situacije u vezi budžeta.
Komšićevi odgovori su bili koncipirani na tezi ja sam raja, a ključni argument je da ima samo stan od 72 kvadrata, zaključio je profesor Papić.
U sridu!

sramota!

komsic pojma nema ni o dugu unutrasnjem i vanjskom, trgovinskom deficitu, deviznim rezervama, kreditnom rejtingu, i ostalim stvarima koje svaki politicar da ne kazem clan predsjednistva mora da ima u malom prstu.
Post Reply