The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7551 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Mislio sam da će ova epizoda ići drugim tokom kad je lezba ušla u selo puno žena :oops:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#7552 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by VenomousV »

Logovan wrote:Kakva epizoda. :run:

Dosadne scene, šutnja, slabo dijaloga, Tara u par situacija sama, okolo gleda, bleji k'o ovca i tako to. Komotno sam mogao malo odspavati tokom epizode. Onaj ko je preskočio ovu epizodu, nije vala nešto Bog zna šta propustio. Ustvari, nije ništa. Da smo makar saznali šta je bilo sa Heathom. Razvukli su epizodu do maksimuma.

Sljedeća će biti ista. :oops: Ako ne i gora. :oops:
ja sam spavala :oops:
co'jek mi poslije prepricao epizodu :roll:
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#7553 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by brain bubbles »

Sto bi Pervan rekao, mogli su na vizitkama napisati i dijeliti okolo, "Tara nasla novu zajednicu i pobjegla"
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7554 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Novi promo

sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7555 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

joj sto volim kad prenesu scenu iz stripa u seriju... mislim da ce ovo biti intersantna epizoda. Nadam se da ce pokazati i drugu stranu Negana... ja sam jos uvijek misljenja da Negan nije zlo kao sto je Guverner bio. Moje misljenje je da je on jednostavno, spletom svojih okolnosti, naisao na par budala i prosao par nasih zatvora i jednostavno prezivio i naucio par stvari - između ostalog kako voditi skupinu od preko 200 sposobnih, fizikalaca. (nije spoiler, samo moja pretpostavka)
Realno Rick je vodio jednu skupinu prosječnih likova, a svaki iole sposoban muškarac - sem Darryla - mu je u jednom trenutku bio problem. Merle, Shane, oni iz zatvora, Abraham, pa dvojica iz Alexandrie... Znači zamisli u skupini u kojoj je 10 Abrahama, 30 Merlea, i još hejbet drugih Dwightova i Spencera kako je Negan morao opstati i sta je morao uraditi da postane alfa. Necu spoilati, ali ima dosta scena u stripu u kojima se, na trenutak, riječ, rečenicu ili na izraz lica Negana - moze mozda? protumačiti i da ima dobra u njemu, da zeli dobro samo na pogresan nacin...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#7556 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Brate, da je svetac, nakon Ibrahima i Koreanca, ne gine mu vjecno loviste.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7557 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

dječak sa šibicama wrote:Brate, da je svetac, nakon Ibrahima i Koreanca, ne gine mu vjecno loviste.
A jarane, koliko Abrahama i Koreanaca je Rick ubio onu noc na spavanju? Barem 40 ljudi su ubili tu noc.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#7558 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

sizifinho wrote:
dječak sa šibicama wrote:Brate, da je svetac, nakon Ibrahima i Koreanca, ne gine mu vjecno loviste.
A jarane, koliko Abrahama i Koreanaca je Rick ubio onu noc na spavanju? Barem 40 ljudi su ubili tu noc.
Znam ali mi ovdje ne gledamo dokumentarac nego seriju sa jasno definisanim pozitivcima odnosno zna se ko su nasi junaci.

Ne mozes ocekivati da nakon svega, Negan u seriji postane pozitivac i da ga Rick i ekipa prime u svoju raju.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7559 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Negan definitivno nije pozitivac, ali nisu ni Rick i ekipa cvjećke
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#7560 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Mishone bingovala The Wire pa se navukla na Omara.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7561 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Mid-season finale 90 minuta i onda odmor do Februara :-)

User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#7562 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

Pandakonda wrote:Mid-season finale 90 minuta i onda odmor do Februara :-)


salji mi link u pp gdje mogu pogledati ovu zadnju epizodu id 90min.

Epizodu koju sam danas skinu traje 1h 2min

i sto neagn nema brade tu gore :izet: :izet: :izet:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#7563 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

:D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7564 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Chmoljo će nas priklat ako budemo širili pirateriju ovdje :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#7565 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

beni-bu-man wrote:
salji mi link u pp gdje mogu pogledati ovu zadnju epizodu id 90min.

Epizodu koju sam danas skinu traje 1h 2min

i sto neagn nema brade tu gore :izet: :izet: :izet:
Sta je na kraju te epizode koju si skinuo? 90min sa reklamam, ako izbacis reklame mozda dobijes sat i dvije minute.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#7566 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ExNihilo »

dječak sa šibicama wrote:
sizifinho wrote:
dječak sa šibicama wrote:Brate, da je svetac, nakon Ibrahima i Koreanca, ne gine mu vjecno loviste.
A jarane, koliko Abrahama i Koreanaca je Rick ubio onu noc na spavanju? Barem 40 ljudi su ubili tu noc.
Znam ali mi ovdje ne gledamo dokumentarac nego seriju sa jasno definisanim pozitivcima odnosno zna se ko su nasi junaci.

Ne mozes ocekivati da nakon svega, Negan u seriji postane pozitivac i da ga Rick i ekipa prime u svoju raju.
SPOILER


U stripu je Negan radio još gnusnije stvari nego u seriji. U stripu se danas bori rame uz rame sa Rickom. Dakle, ne samo da je moguće, nego će najvjerovatnije baš to desiti. Što je, ako mene pitaš, daleko kulje nego da završi kao još jedan mrtav negativac.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#7567 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

beni-bu-man wrote:
Pandakonda wrote:Mid-season finale 90 minuta i onda odmor do Februara :-)


salji mi link u pp gdje mogu pogledati ovu zadnju epizodu id 90min.

Epizodu koju sam danas skinu traje 1h 2min

i sto neagn nema brade tu gore :izet: :izet: :izet:
iduce nedelje je ta zadnja epizoda
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#7568 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by brain bubbles »

meni se prekide epizoda dok drzi dijete u rukama, je li tu kraj ili ima jos? :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#7569 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by strong69 »

ExNihilo wrote:
dječak sa šibicama wrote:
sizifinho wrote: A jarane, koliko Abrahama i Koreanaca je Rick ubio onu noc na spavanju? Barem 40 ljudi su ubili tu noc.
Znam ali mi ovdje ne gledamo dokumentarac nego seriju sa jasno definisanim pozitivcima odnosno zna se ko su nasi junaci.

Ne mozes ocekivati da nakon svega, Negan u seriji postane pozitivac i da ga Rick i ekipa prime u svoju raju.
SPOILER


U stripu je Negan radio još gnusnije stvari nego u seriji. U stripu se danas bori rame uz rame sa Rickom. Dakle, ne samo da je moguće, nego će najvjerovatnije baš to desiti. Što je, ako mene pitaš, daleko kulje nego da završi kao još jedan mrtav negativac.
Ja ne mogu to da zamislim, da ce Negan postati dobar momak. Hahaha, znam da ne trebam tražiti nekakav smisao. Ali do sada, Negan ubija, muci ljude, zivi na račun drugih, uzima im zene i kaznjava ih surovo. Ova Rickova ekipa je ubijala ali nikoga nije ovako sakatila i mucila a pogotovo nije uzimala harač od drugih. Ali dobro, svakako je sve to hard core show [emoji1]
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#7570 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

brain bubbles wrote:meni se prekide epizoda dok drzi dijete u rukama, je li tu kraj ili ima jos? :D
To je kraj.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#7571 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

strong69 wrote: Ja ne mogu to da zamislim, da ce Negan postati dobar momak. Hahaha, znam da ne trebam tražiti nekakav smisao. Ali do sada, Negan ubija, muci ljude, zivi na račun drugih, uzima im zene i kaznjava ih surovo. Ova Rickova ekipa je ubijala ali nikoga nije ovako sakatila i mucila a pogotovo nije uzimala harač od drugih. Ali dobro, svakako je sve to hard core show [emoji1]
Ipak da smo pratili raju iz Alexandrije, pa onda dosao Rick on bi nam bio kao Negan i na kraju se sklopili zajedno.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7572 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

AMC reklamira epizode pod 90 minuta mada je pola sata samo reklame. Tako da epizoda dođe sat vremena.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#7573 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Pandakonda wrote:AMC reklamira epizode pod 90 minuta mada je pola sata samo reklame. Tako da epizoda dođe sat vremena.

ova sinočna je trajala sat vremena
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7574 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Pandakonda wrote:AMC reklamira epizode pod 90 minuta mada je pola sata samo reklame. Tako da epizoda dođe sat vremena.

ova sinočna je trajala sat vremena
Yep, iduća je isto sat vremena ako se ne varam.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#7575 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

Ja zaboravih na seriju, slucajno naletih i evo gledam.... :-)
Post Reply