BAKIRE ODLAZI
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#7501 Re: BAKIRE ODLAZI
cek ba , pa sta je onda juce potpisano??
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#7502 Re: BAKIRE ODLAZI
Šta god da je potpisano, nakon današnje miloradove presice u kojoj kamiondžija koji očigledno voli "igru riječima" i misli da je pametan
, bakir treba da izađe i da kaže da nema ništa od potpisanog papira o pokušaju formiranja vlasti. Hoćeš milorade igru riječima, hoćeš vuka karadžića i slovo a ne duh potpisanog papira? Hoćeš da kažeš da samo ono što je napisano na papiru važi, a pošto se ne spominje ANP njega i nema?!? Pa nema ni potpisanog papira! Bakireeeeee, šta radiš čovječe!????
Od potpisivanja "sporazuma" jučer, milorad je uspio da "podrži tužbu entiteta pi si protiv entiteta fBiH, nazove bošnjake muslimanima, izjavi kako je BiH propala, izjavi kako će entitet pi si svojim putem, izjavi kako će vratiti nadležnosti i poništi odluke OHR-a, izjavi kako će ugasiti OHR, izjavi kako je entitet pi si država srba, i na kraju na presici danas kaže kako od ANP-a nema ništa, jer to nije napisano u sporazumu". Sve ovo u manje od 24 sata od "dogovora" !!!!! Samo zbog ovakve prepotencije, bez obzira na stvarnu snagu izgovorenog, papir treba samo da ostane papir! I to treba bakir javno da poruči! Bakireeeee, šta radiš čovječe?!?
Od potpisivanja "sporazuma" jučer, milorad je uspio da "podrži tužbu entiteta pi si protiv entiteta fBiH, nazove bošnjake muslimanima, izjavi kako je BiH propala, izjavi kako će entitet pi si svojim putem, izjavi kako će vratiti nadležnosti i poništi odluke OHR-a, izjavi kako će ugasiti OHR, izjavi kako je entitet pi si država srba, i na kraju na presici danas kaže kako od ANP-a nema ništa, jer to nije napisano u sporazumu". Sve ovo u manje od 24 sata od "dogovora" !!!!! Samo zbog ovakve prepotencije, bez obzira na stvarnu snagu izgovorenog, papir treba samo da ostane papir! I to treba bakir javno da poruči! Bakireeeee, šta radiš čovječe?!?
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7503 Re: BAKIRE ODLAZI
Šta Dodik inače da kaže stadu u rs? '"Potpiso sam da ću poštovati zakon i da svi zajedno idemo u NATO"? Ili je ovo malo bolja opcija da zakamuflira kapitulaciju možda?
Ako može da i ja skužim tematiku, šta je bake konkretno potpisao da ne valja? Konkretno u dokumentu a ne Dodikova laprdanja na medijima.
Ako može da i ja skužim tematiku, šta je bake konkretno potpisao da ne valja? Konkretno u dokumentu a ne Dodikova laprdanja na medijima.
-
daddy-kool
- Posts: 12709
- Joined: 30/07/2012 12:45
- Location: muslimansko ostrvo
#7504 Re: BAKIRE ODLAZI
archi_a wrote:Šta god da je potpisano, nakon današnje miloradove presice u kojoj kamiondžija koji očigledno voli "igru riječima" i misli da je pametan, bakir treba da izađe i da kaže da nema ništa od potpisanog papira o pokušaju formiranja vlasti. Hoćeš milorade igru riječima, hoćeš vuka karadžića i slovo a ne duh potpisanog papira? Hoćeš da kažeš da samo ono što je napisano na papiru važi, a pošto se ne spominje ANP njega i nema?!? Pa nema ni potpisanog papira! Bakireeeeee, šta radiš čovječe!????
Od potpisivanja "sporazuma" jučer, milorad je uspio da "podrži tužbu entiteta pi si protiv entiteta fBiH, nazove bošnjake muslimanima, izjavi kako je BiH propala, izjavi kako će entitet pi si svojim putem, izjavi kako će vratiti nadležnosti i poništi odluke OHR-a, izjavi kako će ugasiti OHR, izjavi kako je entitet pi si država srba, i na kraju na presici danas kaže kako od ANP-a nema ništa, jer to nije napisano u sporazumu". Sve ovo u manje od 24 sata od "dogovora" !!!!! Samo zbog ovakve prepotencije, bez obzira na stvarnu snagu izgovorenog, papir treba samo da ostane papir! I to treba bakir javno da poruči! Bakireeeee, šta radiš čovječe?!?
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#7505 Re: BAKIRE ODLAZI
Dio potpisanog512MB wrote:Šta Dodik inače da kaže stadu u rs? '"Potpiso sam da ću poštovati zakon i da svi zajedno idemo u NATO"? Ili je ovo malo bolja opcija da zakamuflira kapitulaciju možda?
Ako može da i ja skužim tematiku, šta je bake konkretno potpisao da ne valja? Konkretno u dokumentu a ne Dodikova laprdanja na medijima.
Šta imaš usklađivati sa svim nivoima kad su već donesene odluke o euroatlanskom putu? Sa druge strane u ustavu stoji da su entiteti dužni da svoje odluke donesu i prilagode sukladno odlukama države Bosne i Hercegovine!3. Nastaviti integracijske procese u skladu sa Ustavom i zakonima, usklađujući stavove i interese svih nivoa vlasti u BiH. Potvrditi opredjeljenje za unapređenje odnosa sa NATO-om, ne prejudicirajući buduće odluke u vezi sa članstvom BiH.
4. Implementirati sve presude domaćih i evropskih sudova koje se odnose na Izborni zakon BiH, kako bi se osigurala ustavna i institucionalna ravnopravnost konstitutivnih naroda i građana te njihovo legitimno predstavljanje na teritoriju cijele BiH, a u skladu sa Ustavom BiH.
Kakva je "buduća odluka" kad već imamo potpisane dokumente u kojima se konstatuje da je NATO cilj države?!?
I na kraju, ko su legitimni predstavnici i koja agencija je nadležna da odredi ko je legitiman a ko ne?
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7506 Re: BAKIRE ODLAZI
Zar i ti Archi
Pa vidiš da tu stoji da sve ide po ustavu i donesenom zakonu? Sve ostalo su usluge Dodiku da se vadi kod svojih za ovo šta je potpisao. Zato je i odmah poletio na medije da dokaže da je šukno Bakiru...
A to sa legitimnim stoji također u ustavu ako se ne varam? Za neke je Komšić legitiman za neke nije, stav definicije i stara priča...
Sve je Dodik potpisao šta su Ameri tražili, to je suština. Pa oni godinama govore da se na samom kraju, kad se steknu tehnički uslovi ide na referendum o službenom pristupanju u NATO. Vidi Makedonce naprimjer...
Pa vidiš da tu stoji da sve ide po ustavu i donesenom zakonu? Sve ostalo su usluge Dodiku da se vadi kod svojih za ovo šta je potpisao. Zato je i odmah poletio na medije da dokaže da je šukno Bakiru...
A to sa legitimnim stoji također u ustavu ako se ne varam? Za neke je Komšić legitiman za neke nije, stav definicije i stara priča...
Sve je Dodik potpisao šta su Ameri tražili, to je suština. Pa oni godinama govore da se na samom kraju, kad se steknu tehnički uslovi ide na referendum o službenom pristupanju u NATO. Vidi Makedonce naprimjer...
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#7507 Re: BAKIRE ODLAZI
Malo talasamo, malo se žEstimo! To je sad u modi. 
-
hipija
- Posts: 1728
- Joined: 30/12/2010 18:17
#7508 Re: BAKIRE ODLAZI
Druže koliko vidim ti si jedini ovdje na forumu pa mogu slobodno reći i na prostoru FBiH koji misli da Bakir nije izijanio.512MB wrote:Zar i ti Archi![]()
Pa vidiš da tu stoji da sve ide po ustavu i donesenom zakonu? Sve ostalo su usluge Dodiku da se vadi kod svojih za ovo šta je potpisao. Zato je i odmah poletio na medije da dokaže da je šukno Bakiru...
A to sa legitimnim stoji također u ustavu ako se ne varam? Za neke je Komšić legitiman za neke nije, stav definicije i stara priča...
Sve je Dodik potpisao šta su Ameri tražili, to je suština. Pa oni godinama govore da se na samom kraju, kad se steknu tehnički uslovi ide na referendum o službenom pristupanju u NATO. Vidi Makedonce naprimjer...
- atmel
- Posts: 1983
- Joined: 02/02/2005 20:05
- Location: planet zemlja
#7509 Re: BAKIRE ODLAZI
Mozda covjek dobije zato i platu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#7510 Re: BAKIRE ODLAZI
A tehnicki uslovi se sticu tako sto ne mozes ni godisnji izvjestaj poslati...512MB wrote:Zar i ti Archi![]()
Pa vidiš da tu stoji da sve ide po ustavu i donesenom zakonu? Sve ostalo su usluge Dodiku da se vadi kod svojih za ovo šta je potpisao. Zato je i odmah poletio na medije da dokaže da je šukno Bakiru...
A to sa legitimnim stoji također u ustavu ako se ne varam? Za neke je Komšić legitiman za neke nije, stav definicije i stara priča...
Sve je Dodik potpisao šta su Ameri tražili, to je suština. Pa oni godinama govore da se na samom kraju, kad se steknu tehnički uslovi ide na referendum o službenom pristupanju u NATO. Vidi Makedonce naprimjer...
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#7512 Re: BAKIRE ODLAZI
Davno sam rekao ...Alija i SDA su najveće zlo koje je moglo zadesiti Bosnu i Bošnjake.Više su štete napravili i Bošnjaka raselili nego četnici.Gamad pokvarena.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#7513 Re: BAKIRE ODLAZI
madner wrote:Slika juce sve kaze.

- SmokingMan
- Posts: 22583
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7514 Re: BAKIRE ODLAZI
Sve ukazuje da je Bakir zapravo ovaj donji. 
- dembele
- Posts: 4206
- Joined: 19/06/2014 09:15
#7515 Re: BAKIRE ODLAZI
Čak su im i imena slična Baldrick-Bakir
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#7516 Re: BAKIRE ODLAZI
Dozer wrote:Mislim da ima i 10 godina, ako ne i vise, kako sam poceo ukazivati da ce doci do ovoga, tj. da je cilj SDA, od nastanka, podjela BiH na 3 cista, ili bar sto cisca etnicka dijela, pri cemu ce Bosnjaci, tj. muslimani, imati samo svoj komadic zemlje. Nebitno koliki, samo je bitno da je njihov. Klasicni feud, u kojem ce dinastija Izmetbegovica i pridruzenih par familija biti gazde i vlasnici svega.
Jos tada su me mnogi ovdje napadali, optuzivali da sam cetnik, komunjara, crveni, 'vakav, 'nakav, islamofob, protiv Bosnjaka, muslimana... I...?
Gdje smo danas? Jesu se okice konacno otvorile...? Ili bar odskrinule...?
Znaci svi Bosnjaci su samo za SDA, bosnjaci su samo za 3% prcije. Ne kenjaj.
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7517 Re: BAKIRE ODLAZI
Pa ne znam, možda trebate prespavat jednu noć pa sutra opet pročitat šta je Dodik potpisohipija wrote: Druže koliko vidim ti si jedini ovdje na forumu pa mogu slobodno reći i na prostoru FBiH koji misli da Bakir nije izijanio.
Evo i Rajkan je skonto:
Сарај Чадор је извојевао још једну побједу над Србима и Хрватима.
Одустајање није Политика.
Нико није добио Рат сталним повлачењем.
Па ни Самосталност.
Послије Резервне Полиције, Додик је дустао и од Нећемо АНП и од Војне Неутралности.
Без Странке.
То што се у Члану 3 не помиње АНП, МАП или НАТО, то не значи ништа.
АНП ће бити послан а Улазак у НАТО настављен.
Јер. Члан 3 Споразума, почиње са Наставити Интеграцијске Процесе...
Што значи поред ЕУ, још неке.
А нема их још него НАТО.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#7518 Re: BAKIRE ODLAZI
Jest, naguzio ih Bake, opet512MB wrote:Pa ne znam, možda trebate prespavat jednu noć pa sutra opet pročitat šta je Dodik potpisohipija wrote: Druže koliko vidim ti si jedini ovdje na forumu pa mogu slobodno reći i na prostoru FBiH koji misli da Bakir nije izijanio.![]()
Evo i Rajkan je skonto:
Сарај Чадор је извојевао још једну побједу над Србима и Хрватима.
Одустајање није Политика.
Нико није добио Рат сталним повлачењем.
Па ни Самосталност.
Послије Резервне Полиције, Додик је дустао и од Нећемо АНП и од Војне Неутралности.
Без Странке.
То што се у Члану 3 не помиње АНП, МАП или НАТО, то не значи ништа.
АНП ће бити послан а Улазак у НАТО настављен.
Јер. Члан 3 Споразума, почиње са Наставити Интеграцијске Процесе...
Што значи поред ЕУ, још неке.
А нема их још него НАТО.
Nego, kad vec pricamo, sta ti mislis o Bakiru i SDA, cisto da vidim pocetnu poziciju, ako ti nije zahmet.
- Dozer
- Posts: 32997
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7519 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne rise, ziv bio...ti bas k'o pravi ucenikdezurni_ucenik wrote: Znaci svi Bosnjaci su samo za SDA, bosnjaci su samo za 3% prcije. Ne kenjaj.
Nigdje ne pise da su svi, ali posto manjina istih uporno glasa za ove uhljupe (cca. 12-13%), a ostali koji, kao, nisu za njih sute i ne izlaze na izbore (cca. 50%) ili vecinom podijele svoje glasove manjim strankama, ali opet s bosnjackim predznakom (latentnim ili otvorenim, svejedno je), tebi nista ne govori?
Nista ti ne govori sto SDA savrseno zaboli za Krajinu? Istocnu Bosnu su odavno prepustili, a onaj dzepic od Gorazda - svejedno im je. Bitno je samo ovo u sredini, od Sarajeva do Tuzle, a Sarajevo pogotovo, i to je to. Tu i za to se bore. Ti ako mislis drugacije, slobodno pretabiri po coskovima mozga i pokusaj pronaci konkretne aktivnosti kojima je SDA pokusala:
1. Ukinuti RS
2. Traziti da Vlada RS dozivotno finansira sve troskove zrtava genocida i ostalih ratnih zlocina
3. Podnijela krivine prijave protiv pocinilaca silnih zlocina koji danas slobodno setaju po BiH
itd.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7520 Re: BAKIRE ODLAZI
mudriji nego što izgleda jebe ne vadi vol. 293291912. dodik na aparatima evo samo što nije propao.
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7521 Re: BAKIRE ODLAZI
O SDA mislim sve najgore, za Baketa me zaboli karina... osim toga da se mene pita zabranio bih ezan i pokrivanje lica, zatvorio pola dzamija, izbacio religiju iz škola, dovoljno?cvrčak_na_hedonizmu wrote:Jest, naguzio ih Bake, opet512MB wrote:Pa ne znam, možda trebate prespavat jednu noć pa sutra opet pročitat šta je Dodik potpisohipija wrote: Druže koliko vidim ti si jedini ovdje na forumu pa mogu slobodno reći i na prostoru FBiH koji misli da Bakir nije izijanio.![]()
Evo i Rajkan je skonto:
Сарај Чадор је извојевао још једну побједу над Србима и Хрватима.
Одустајање није Политика.
Нико није добио Рат сталним повлачењем.
Па ни Самосталност.
Послије Резервне Полиције, Додик је дустао и од Нећемо АНП и од Војне Неутралности.
Без Странке.
То што се у Члану 3 не помиње АНП, МАП или НАТО, то не значи ништа.
АНП ће бити послан а Улазак у НАТО настављен.
Јер. Члан 3 Споразума, почиње са Наставити Интеграцијске Процесе...
Што значи поред ЕУ, још неке.
А нема их још него НАТО.![]()
Nego, kad vec pricamo, sta ti mislis o Bakiru i SDA, cisto da vidim pocetnu poziciju, ako ti nije zahmet.
- drug_profi
- Posts: 65425
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7523 Re: BAKIRE ODLAZI
Ja bih samo zabranio SDA, ali ko mene pita...
- SmokingMan
- Posts: 22583
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7524 Re: BAKIRE ODLAZI
E moj Alija da si samo kurton navukao na vrijeme...
- hamza_sa
- Posts: 1095
- Joined: 25/02/2009 11:35
#7525 Re: BAKIRE ODLAZI
Dozer wrote:Ne rise, ziv bio...ti bas k'o pravi ucenikdezurni_ucenik wrote: Znaci svi Bosnjaci su samo za SDA, bosnjaci su samo za 3% prcije. Ne kenjaj.
Nigdje ne pise da su svi, ali posto manjina istih uporno glasa za ove uhljupe (cca. 12-13%), a ostali koji, kao, nisu za njih sute i ne izlaze na izbore (cca. 50%) ili vecinom podijele svoje glasove manjim strankama, ali opet s bosnjackim predznakom (latentnim ili otvorenim, svejedno je), tebi nista ne govori?
Nista ti ne govori sto SDA savrseno zaboli za Krajinu? Istocnu Bosnu su odavno prepustili, a onaj dzepic od Gorazda - svejedno im je. Bitno je samo ovo u sredini, od Sarajeva do Tuzle, a Sarajevo pogotovo, i to je to. Tu i za to se bore. Ti ako mislis drugacije, slobodno pretabiri po coskovima mozga i pokusaj pronaci konkretne aktivnosti kojima je SDA pokusala:
1. Ukinuti RS
2. Traziti da Vlada RS dozivotno finansira sve troskove zrtava genocida i ostalih ratnih zlocina
3. Podnijela krivine prijave protiv pocinilaca silnih zlocina koji danas slobodno setaju po BiH
itd.
Dozeru prijatelju moj, ljut sam kao sto nikada nisam bio!!
Proklinjem dan kada sam odlucio da je vrijedno uzeti pusku i suprostaviti se agresiji. Placem za svakom kaplju krvi svoje prolivene.
Stid me je bilo otici prije par dana na dzenazu ratnom bratu koji je poginuo 1992. godine, a tek mu nedavno pronadjeno tijelo.
Otisao sam, ali sam bio pognute glave. Bojao sam se da ne ustane i ne pita, sta ovo dozvoliste?!?!?!?
Koje smo mi picke!!
Potpisuj ti Bakire, samo potpisuj. Ko nas jebe kad smo picke!
