Prirodno matematicki fakultet

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
me22
Posts: 24316
Joined: 08/06/2007 22:08
Location: kod potocaRke u :skoljka:

#751 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by me22 »

nemoj tako minjonja :D
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#752 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

ma dace bog da se i to prezivi :D


nego imal iko ovdje sa smjera biohemije i fiziologije?
User avatar
me22
Posts: 24316
Joined: 08/06/2007 22:08
Location: kod potocaRke u :skoljka:

#753 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by me22 »

ma nego sta :-D :thumbup:
ne prepadaj narod bezze :lol:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#754 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

minjonja wrote:bjezi od biologije, bolje ti je :D mene prepadali sa suskom i histologijom, a niko mi lelu nije spomenuo. ja bila kontala ovo informativan forum :D
Prelistaj malo bolje moje postove... ;-)


Za ovog što je pitao za Evoluciju i rokove, bit će samo taj jan-feb rok, jer je to po zakonu, žalbe ne dolaze u obzir...
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#755 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by atko »

minjonja wrote:Image

imamo i robota na fakultetu :lol:
Koje su trenutne mogucnosti :D

zna da prokuha vodu za kafu ... al jos nezna sam da se iskljuci :D :D :D
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#756 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

zna da cuva nase torbe :D

imal hljeba sa biohemijom i fiziologijom?
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#757 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by LONGMAN »

cyprus wrote:
Ivo Lola wrote:moze li mi neki student geografije reci da li ima skriptu za Demogeografiju 1 (2. godina) od profesora Hasana Zolica
skripta ima nekih 110 strana
Imam ja, samo sam posudio to jaranu i kod njega to stoji već 2-3 godine. Budem ga pito jel to još kod njeg :oops: . Inače, to ''čudo'' od skripte sam platio 30 KM, tačnije moro platit :oops:
Kakva je to skripta kad se toliko "trazi"? Iduci sem. demo na repertoaru a cujem safet bas voli peglati s tim predmetom :shock:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#758 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

djesi kolega :D Mora da se vidjamo na predavanjima :P Kako uradio bio danas ^^ ?
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#759 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

atko wrote:
minjonja wrote:Image

imamo i robota na fakultetu :lol:
Koje su trenutne mogucnosti :D

zna da prokuha vodu za kafu ... al jos nezna sam da se iskljuci :D :D :D
a cemu inace sluzi ova kutija? :D
User avatar
Druid
Posts: 27
Joined: 09/07/2010 23:01

#760 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Druid »

minjonja wrote:
atko wrote:
minjonja wrote:Image

imamo i robota na fakultetu :lol:
Koje su trenutne mogucnosti :D

zna da prokuha vodu za kafu ... al jos nezna sam da se iskljuci :D :D :D
a cemu inace sluzi ova kutija? :D
Ta "kutija" je centrifuga, u kabinetu je postavljena da bi studenti mogli u sklopu vježbi da centrifugiraju krv i dobiju ili serum ili plazmu.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#761 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

e hvala, nisam znala. nismo jos dosli do toga :D da ti pravo kazem kontala sam da ne radi, jer sam se pitala sto je cuvaju ovdje u cosku na podu ako je ispravna.
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#762 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

minjonja wrote:e hvala, nisam znala. nismo jos dosli do toga :D da ti pravo kazem kontala sam da ne radi, jer sam se pitala sto je cuvaju ovdje u cosku na podu ako je ispravna.
Radi, radi...
A zar ti nije lakše bilo pitati asistenta šta radi, nego ovdje na forumu? :roll:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#763 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

chengaba wrote:
minjonja wrote:e hvala, nisam znala. nismo jos dosli do toga :D da ti pravo kazem kontala sam da ne radi, jer sam se pitala sto je cuvaju ovdje u cosku na podu ako je ispravna.
Radi, radi...
A zar ti nije lakše bilo pitati asistenta šta radi, nego ovdje na forumu? :roll:
nije :D

pa nisam ni postavila da pitam sta je, nego da podsjetim ove starije generacije na dobre stare dane :D
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#764 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by LONGMAN »

neo123 wrote:djesi kolega :D Mora da se vidjamo na predavanjima :P Kako uradio bio danas ^^ ?
Odmaram kolega, nadam se da ce biti svi bodovi pokupljeni :D Al cuce se sutra rezultati :D
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#765 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Vernes_AMG »

Ima li ova ekologija buducnost , privlaci me opasno. Je li tesko naci zaposlenje poslije studiranja iste ? :sax:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#766 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

Vernes_AMG wrote:Ima li ova ekologija buducnost , privlaci me opasno. Je li tesko naci zaposlenje poslije studiranja iste ? :sax:
meni rekose kolege da se najbolje zaposljavaju ovi sa ekologije. kazu svaka fabrika, svako lovacko udruzenje, sve gradjevinske firme itd trebaju imati ekologa. sad ako su me slagali, lazem i ja tebi :D al ipak odoh na biohemiju :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#767 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

minjonja wrote:meni rekose kolege da se najbolje zaposljavaju ovi sa ekologije. kazu svaka fabrika, svako lovacko udruzenje, sve gradjevinske firme itd trebaju imati ekologa. sad ako su me slagali, lazem i ja tebi :D al ipak odoh na biohemiju :D
Da znaš da ćeš se tamo naubijati životinja. ;-)
Sve za nauku. :roll:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#768 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

a gdje se ne ubijaju? jeste li vi sta klali?
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#769 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by BIONA »

Ne ubijaju se na elektrotehnici, politickim naukama... :D :-)
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#770 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

alternativni wrote:Pa valjda se odnosilo na Odsjek za biologiju.
Inace, zivotinje ubijamo svakodnevno, kako bismo inace pojeli pilece filete :D
nije isto ishrana, sto je fizioloska potreba, i ubiti nesto zbog ukrasa, krzna i bez razloga jer se moze dovoljno dobro vidjeti na slikama. a joj taman kad sam skontala sta bih mogla studirati, ovo se desi :-? sad opet moram vagati na koji cu smjer...
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#771 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

minjonja wrote:a gdje se ne ubijaju? jeste li vi sta klali?
A čuj, smjer je fiziologija, ne padaju enzimi i kičmene moždine sa neba, nego se nekad mora i neka žaba žrtvovati. ;-)
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#772 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

a joj, pa morate i vi ekolozi pronaci uzroke kad dodje do naglog smanjenja ili povecanja neke populacije da znate zrtvovati i otvoriti jednu jedinku i vidjeti kakvih promjena ima tako da biste znali ostale spasiti :D
User avatar
me22
Posts: 24316
Joined: 08/06/2007 22:08
Location: kod potocaRke u :skoljka:

#773 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by me22 »

chengaba wrote:
minjonja wrote:a gdje se ne ubijaju? jeste li vi sta klali?
A čuj, smjer je fiziologija, ne padaju enzimi i kičmene moždine sa neba, nego se nekad mora i neka žaba žrtvovati. ;-)
:thumbup:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#774 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

imal ovdje iko sa geografije sa prve godine?
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#775 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

Recimo da ima :D
Post Reply