Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#751 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
Koje istine? To što ga je neka rospija ubila u pojam pa se sveti svim ženama?
Kad si donji, prođeš kroz to sranje, podigneš se, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje sa iskustvom više... nikakvom istinom uzetom zdravo za gotovo.
Prošao sam kroz to sranje i samo me osnažilo dodatno.
pa recimo, u ovoj izjavi ima dosta istine:
U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.

kao i u ostalim postovima gdje se dotako važnosti izgleda u ljubavnim odnosima..
cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote:što hoće da joj cvjetić iz kose iščupam
Šta ja mogu kad ti je životna filozofija dosadna. :zvijezda:
Image

:run:
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#752 Re: Friendzone

Post by zipoo »

Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou. :eh:
Ma vidis da nice guy metodu pokusavam. Il je onaj incel il kako vec. Triconja se u to razumije. :lol:
Nije to nice guy nego ignorant guy metoda
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#753 Re: Friendzone

Post by triconja »

Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou. :eh:
Ma vidis da nice guy metodu pokusavam. Il je onaj incel il kako vec. Triconja se u to razumije. :lol:
Jastaradi da se razumijem, cito a i postavljo video. Jaro ti i kad bi pregledo ne bi nista novo naucio :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#754 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

triconja wrote:
cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
Jel to meto sliku sebe? :lol: :lol: :lol:
Poslo Chandlerovki sliku. Nisam njen tip kaze.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#755 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

triconja wrote:
cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
Jel to meto sliku sebe? :lol: :lol: :lol:
Naravno. :)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#756 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

triconja wrote:
cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou. :eh:
Ha? Hu iz ju? :lol: :lol: :lol:
Ha? Ko je ubio u tebi osjećaj za ironiju?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#757 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Xavier1 wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
Jel to meto sliku sebe? :lol: :lol: :lol:
Poslo Chandlerovki sliku. Nisam njen tip kaze.
Sviđa mi se kako izgledaš, karakter je problematičan. :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#758 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

medvjed23 wrote: :run:
Jea, jea...life sucks and then you die...bla, bla :cekam:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#759 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
Koje istine? To što ga je neka rospija ubila u pojam pa se sveti svim ženama?
Kad si donji, prođeš kroz to sranje, podigneš se, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje sa iskustvom više... nikakvom istinom uzetom zdravo za gotovo.
Prošao sam kroz to sranje i samo me osnažilo dodatno.
pa recimo, u ovoj izjavi ima dosta istine:
U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#760 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#761 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote: :run:
Jea, jea...life sucks and then you die...bla, bla :cekam:
Image
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#762 Re: Friendzone

Post by zipoo »

medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Znaci friendzona je za ruzne osobe
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#763 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#764 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote: Image
Tako je kad ne možeš pronaći svrhu u životu.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#765 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
Tacno je da je bolje staviti do znanja u pocetku sta zelis. Ali u njoj obicno zavrse momci koji nisu uspjesni kod zena i nemaju iskustva. Pa se nadaju da ce vremenom oni njima postati interesantni.
I nije da nema slucajeva da se iz prijateljstva razvije ljubav. Ali mora postojati barem minimalna privlacnost od starta.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#766 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

zipoo wrote:
medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Znaci friendzona je za ruzne osobe
mislim da je opšta tendencija takva..

dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote: Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#767 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote: Image
Tako je kad ne možeš pronaći svrhu u životu.
nažalost, počesto je ovako i sa svrhom i bez svrhe
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#768 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D

živimo u matrixu svakako :mrgreen: :mrgreen:


a friendzone nije prepreka za makar sex svakako :oops:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#769 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

medvjed23 wrote: dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
Objasnjeno. :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#770 Re: Friendzone

Post by triconja »

cendlerbing wrote:
triconja wrote:
cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou. :eh:
Ha? Hu iz ju? :lol: :lol: :lol:
Ha? Ko je ubio u tebi osjećaj za ironiju?
Iso bona treso orah i calio, znaci ubi :lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#771 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#772 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote: Image
Tako je kad ne možeš pronaći svrhu u životu.
nažalost, počesto je ovako i sa svrhom i bez svrhe
Ne slažem se, ali da ne idemo offtopic... nije to tema.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#773 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D
kosmičke nema, a na manjim nivoima (čovječanstvo, nacija, porodica, čovjek) da se nešto skuckati.. pošaljem ti literature, ako ti nekad bude do toga :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#774 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#775 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

more, al' mi mrsko odmah otključat' pp matere mi... mislim, generalno je moguće sebi "vještački" stvoriti neku svrhu, ali kraj je jedan sa svrhom ili bez nje :mrgreen:

a izgled je ključan kako god, džaba sva priča svijeta ako ja ne mogu gledat' u nju (dobro, ovo je ekstrem), ili ako me ne loži dovoljno ili ako se ne raduejm da je vidim, ili tako nešto već. I SIGURNO neću ni prići ni javiti se nekoj djevojci koja mi se nije fizički svidjela na prvu, SIGURNO. Isto tako sam siguran da su mnogi isti. :D

I ne znam kakvu bi priču morala imati da dođe do fizičke privlačnosti na kraju, teško, skoro nemoguće, ali znam da ne treba nikad reći nikad. :mrgreen:
Last edited by Velkoski on 17/09/2018 20:20, edited 1 time in total.
Post Reply