Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
Koje istine? To što ga je neka rospija ubila u pojam pa se sveti svim ženama?
Kad si donji, prođeš kroz to sranje, podigneš se, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje sa iskustvom više... nikakvom istinom uzetom zdravo za gotovo.
Prošao sam kroz to sranje i samo me osnažilo dodatno.
pa recimo, u ovoj izjavi ima dosta istine:
U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
kao i u ostalim postovima gdje se dotako važnosti izgleda u ljubavnim odnosima..
cendlerbing wrote:
medvjed23 wrote:što hoće da joj cvjetić iz kose iščupam
medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
Koje istine? To što ga je neka rospija ubila u pojam pa se sveti svim ženama?
Kad si donji, prođeš kroz to sranje, podigneš se, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje sa iskustvom više... nikakvom istinom uzetom zdravo za gotovo.
Prošao sam kroz to sranje i samo me osnažilo dodatno.
pa recimo, u ovoj izjavi ima dosta istine:
U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
Tacno je da je bolje staviti do znanja u pocetku sta zelis. Ali u njoj obicno zavrse momci koji nisu uspjesni kod zena i nemaju iskustva. Pa se nadaju da ce vremenom oni njima postati interesantni.
I nije da nema slucajeva da se iz prijateljstva razvije ljubav. Ali mora postojati barem minimalna privlacnost od starta.
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Znaci friendzona je za ruzne osobe
mislim da je opšta tendencija takva..
dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote:
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..
Ključ je ne dopustiti da u nju upadneš. Kad na samom početku daš jasno do znanja možda i upali, tako da to "nisi fizički privlačan" i ne stoji baš. Dok ne probaš nećeš nikad ni znati... dok ne bude kasno iz drugih razloga.
Nikad ne treba iz vida izgubiti vlastito dostojanstvo.
to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
medvjed23 wrote:
dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
medvjed23 wrote:
to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
medvjed23 wrote:
to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
more, al' mi mrsko odmah otključat' pp matere mi... mislim, generalno je moguće sebi "vještački" stvoriti neku svrhu, ali kraj je jedan sa svrhom ili bez nje
a izgled je ključan kako god, džaba sva priča svijeta ako ja ne mogu gledat' u nju (dobro, ovo je ekstrem), ili ako me ne loži dovoljno ili ako se ne raduejm da je vidim, ili tako nešto već. I SIGURNO neću ni prići ni javiti se nekoj djevojci koja mi se nije fizički svidjela na prvu, SIGURNO. Isto tako sam siguran da su mnogi isti.
I ne znam kakvu bi priču morala imati da dođe do fizičke privlačnosti na kraju, teško, skoro nemoguće, ali znam da ne treba nikad reći nikad.
Last edited by Velkoski on 17/09/2018 20:20, edited 1 time in total.