Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#751 Re: Blokada puteva

Post by Jolpaz »

naseroric wrote:a zasto je samo blokirano Sarajevo,Zenica i Tuzla sta je sa hercegovinom gdje HDZ ima vecinu

Nema Napoleon dole uticaja a i ovi su nasi puno jeftiniji...
23 godine prodje od zavrsetka rata, sad se sjete o pravima?
made_in_sarajevo
Posts: 6953
Joined: 06/05/2013 23:05

#752 Re: Blokada puteva

Post by made_in_sarajevo »

BlueBlood wrote:Citam i nevjerujem :-)

"bezobraznici jedni, blokirali, ne može se proći, na posao itd..."

Znate li da ti bezobrazni zele samo ono što im pripada? Zivot! Znate li da vecina tih bezobraznih zivi na rubu egzistencije godinama, bez posla, jer su unistili fabrike, radna mjesta? Znate li da ti bezobrazni, ne mogu kupiti lijekove, jer su odavno oboljeli, od rata, gladi, hladnoce? Znate li da ti bezobrazni bi sada sjedili u krugu svojih najdrazih, da su mocnici?

Da smo pravi ljudi, stali bi svi uz njih, jer zahvaljujuci njima, mi danas imamo posao, a oni NE!!!!

SRAM VAS BILO! :(

Image
20 i kusur godina proslo od rata i pricaju da su ugrozeni, unistene fabrike. Haj ba koga lazete , nas ili sami sebe? Pa kod mene u firmi rade 4 pripadnika armije. Ljudi cim se rat zavrsio uhvatili posla,a ovi kontaju jebati pola drzave i derati se mi ugrozeni dajte guzovace samo.

Aferim i za policiju koja na ovo sve suti, boli ih briga prekovremeni se pisu samo
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#753 Re: Blokada puteva

Post by mayab »

Dakle, kratko i jasno, ti borci imaju podrsku, jer se red konacno, valjda, mora uvesti u tu oblast!

ALI, OVO STO RADE, BLOKADA PROMETNICA, ULICA, NEDUŽNIH LJUDI, SLUČAJNIH PUTNIKA, NIJE NAČIN, I OD MENE NEMA PODRŠKE SEKUNDE!
ONI ODLIČNO ZNAJU IMENA ODGOVORNIH LJUDI I INSTITUCIJA, OD KOJIH TRAŽE (NEŠTO), PA BRATE , BUJRUM NJIMA PRED KANCELARIJE, PRED KUĆE, VILE, STANOVE!

Ovo je za mene klasični terorizam sa uzimanjem taoca!
:bih:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#754 Re: Blokada puteva

Post by mk ultra »

BlueBlood wrote:Citam i nevjerujem :-)

"bezobraznici jedni, blokirali, ne može se proći, na posao itd..."

Znate li da ti bezobrazni zele samo ono što im pripada? Zivot! Znate li da vecina tih bezobraznih zivi na rubu egzistencije godinama, bez posla, jer su unistili fabrike, radna mjesta? Znate li da ti bezobrazni, ne mogu kupiti lijekove, jer su odavno oboljeli, od rata, gladi, hladnoce? Znate li da ti bezobrazni bi sada sjedili u krugu svojih najdrazih, da su mocnici?

Da smo pravi ljudi, stali bi svi uz njih, jer zahvaljujuci njima, mi danas imamo posao, a oni NE!!!!

SRAM VAS BILO! :(

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... na.svg.png
Hoces li da ti nabrajam sve iz moje blize i dalje familije sto su bili dio ARBiH i vecina bili u tim propalim firmama, ili ih je rat uhvatio poslije srednje skole...

Jeli sramota biti seljak i raditi na njivi? Odogovori...

Svak se borio, i niko nista dobio nije, osim pojedinaca i svercera
Sve ostalo je licni rad svakog. 25 godina, pola radnog vijeka sjedis i cekas nesto... dovoljno mi govori o tim ljudima... nazalost
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#755 Re: Blokada puteva

Post by naseroric »

dobar osjecaj wrote:
kindlas wrote:
naseroric wrote:a zasto je samo blokirano Sarajevo,Zenica i Tuzla sta je sa hercegovinom gdje HDZ ima vecinu
Pa nije tu ciljano Fahrino glasacko tijelo.
Bilo je nesto malo dekoracije na kruznom na ulazu u Capljinu danas.
ma to samo radi reda
ovo je sve Scepino maslo
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#756 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

mayab wrote:Dakle, kratko i jasno, ti borci imaju podrsku, jer se red konacno, valjda, mora uvesti u tu oblast!

ALI, OVO STO RADE, BLOKADA PROMETNICA, ULICA, NEDUŽNIH LJUDI, SLUČAJNIH PUTNIKA, NIJE NAČIN, I OD MENE NEMA PODRŠKE SEKUNDE!
ONI ODLIČNO ZNAJU IMENA ODGOVORNIH LJUDI I INSTITUCIJA, OD KOJIH TRAŽE (NEŠTO), PA BRATE , BUJRUM NJIMA PRED KANCELARIJE, PRED KUĆE, VILE, STANOVE!

Ovo je za mene klasični terorizam sa uzimanjem taoca!
:bih:
Pa reče maloprije ona oficirka, boli ih tuki za građanima koji se mrznu.
Konstitutivni
Posts: 18
Joined: 29/12/2011 00:22

#757 Re: Blokada puteva

Post by Konstitutivni »

Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#758 Re: Blokada puteva

Post by spreca »

naseroric wrote:a zasto je samo blokirano Sarajevo,Zenica i Tuzla sta je sa hercegovinom gdje HDZ ima vecinu
nece Fahro radi jarana Cirila
Naslovnica
Posts: 35420
Joined: 20/03/2013 15:38

#759 Re: Blokada puteva

Post by Naslovnica »

MAN-lion's coach wrote:
Naslovnica wrote: Vidio bih kako bi razmišljao da je neko tvoj sa djecom u toj koloni, na -15c, ...
FUJ
Da, FUJ!
Djelujes izuzetno zabrinuto sa foruma. Ohani. Kao i svi ovdje dezurni kriticari i razotkrivaci kriminala u drzavi i nepostenja. :D
Ohani ti i slični tebi od nedužnog naroda.
Sramota na kakav način se traže prava, teroriziranjem nedužnog naroda.
Sram vas bilo!
Način na koji traže svoja prava je sramota.
Fuj fuj fuj
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#760 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

jasko_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
Putnici u autobusu u Zepcu: Dijelimo zadnju koru hljeba
Dole podnaslov na N1. Moze li iko tacno saznati gdje, Golubinja, Papratnica, da odem sa ekipom odnijeti nesto, hitno! Znam da su danas Preventovi radnici pjesacali po 10 kilometara prema Zenici. :sad:
Evo na N1 kaže da su od 11 jutros u Donjoj Golubinji.
Evo idemo za 20 minuta sa dva auta. Krenut cemo gore od motela Marica, pa dokle mognemo.[/quote]


sa srećom
User avatar
liaar
Posts: 3944
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#761 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

Freamon Lester wrote:Lik mrtav hladan uzivo u programo najavljuje rat vladi... :lol:
A ovaj mozak prije njega kaže ne može nama ministar pomoći ni oni gore na vrhu predsjedništva. Pa šta hoćeš koji kurac krasni onda
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#762 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Pišemo o onima kojima nije dobro, koji su smrznuti negdje na planini, u tunelu, na nekoj petlji, sa djecom, bez goriva, hrane, treba noć provesti tako.
Šta da rade?
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#763 Re: Blokada puteva

Post by naseroric »

spreca wrote:
naseroric wrote:a zasto je samo blokirano Sarajevo,Zenica i Tuzla sta je sa hercegovinom gdje HDZ ima vecinu
nece Fahro radi jarana Cirila
gdje ce Scepo udariti na svog toplog brata
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#764 Re: Blokada puteva

Post by omega369 »

Horcrux wrote: Ti gradjani snose dio odgovornosti radi ovakvog stanja. Glasali su kako su glasali, iz izbora u izbore.
I ti se nasao kaznjavati "narod"?? :shock:

Ove Fahrine fakat treba lobotomizirati
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#765 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Pa sta ti radis ovdje? Sjedi u auto i pravac neka od kolona.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#766 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

palermo wrote:
O'zone wrote:
Pa ako gledaš logično protesti su usmjereni prema vladi Federacije i ministrima te parlamentu. Svi oni danas sabahile raspalili na produženi vikend i nema ih do Ponedjeljka.

Ko je najebao u čitavoj situaciji? Pa isti ovi borci i narod koji ne može da stigne na odredište.

Ako ko misli da nekoga na političkoj sceni boli K za jednim ili drugim hrdno se vara.
Mah, protestanti su otišli upravo tamo gdje im je rečeno.......ta ne misliš da je ovo nekakvo spontano okupljanje, de bolan i to sihronizovano i ovdje i od strane HVO-a........ono našli zajednički jezik
Zajednički jezik je novac.

Kako na političkom, kriminalnom, nacionalnom, narodnom i svim ostalim nivoima.

Ljudi se bore za novac za koji misle da im pripada. Međutim na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#767 Re: Blokada puteva

Post by Casual's »

Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#768 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

Treba neko nekog ubiti pa da MUP reaguje . Tačno to čekaju
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#769 Re: Blokada puteva

Post by mali Ninja »

Casual's wrote:Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
ne kreci stari, radije noci kod punice...
User avatar
astala_vistala
Posts: 1602
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#770 Re: Blokada puteva

Post by astala_vistala »

Podrska za borce,oni su se borili da ovi povlasteni mogu vcrs put prema planinama i vikendicama,tajming odlican.

najbolje rijesenje ukinuti finansiranje svih borackih udruzenja kojih ima mali milion,takodje onu sto zivi ko lordica i slicne,pravda za sve!

Gdje se najvise protestuje? samo gdje su bosnjaci vecina nisu siroki i grude blokirani niti Banja luka.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#771 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

Freamon Lester wrote:
liaar wrote:
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
Ja mislim da ga je ovaj novinar htio udariti mikrofonom u labrnju nakon tog odgovora :lol:
Komedija... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: kud to ne vidjeh
Konstitutivni
Posts: 18
Joined: 29/12/2011 00:22

#772 Re: Blokada puteva

Post by Konstitutivni »

Tomahawk11 wrote:
Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Pišemo o onima kojima nije dobro, koji su smrznuti negdje na planini, u tunelu, na nekoj petlji, sa djecom, bez goriva, hrane, treba noć provesti tako.
Šta da rade?
A ovim je dobro sto protestuju? Samo im se digao jedno jutro i rekli hajmo protestvovat? Jer im je dosadno? Ili se neki od njih mozda stalno mrznu i nemaju sta jesti? Pita li iko njih za njihovu djecu?
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#773 Re: Blokada puteva

Post by Horcrux »

omega369 wrote:
Horcrux wrote: Ti gradjani snose dio odgovornosti radi ovakvog stanja. Glasali su kako su glasali, iz izbora u izbore.
I ti se nasao kaznjavati "narod"?? :shock:

Ove Fahrine fakat treba lobotomizirati
Narod sam sebe kaznjava. :-) Jel mislis da ako se ne slazemo u misljenju, sigurno sam njihov? Ccc Nisam u stranci, hvala na pitanju.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#774 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
E nek oni vide dalje od svog nosa, dok drže građane zarobljene satima po ovakvom vremenu bez hrane i vode... Samoživi lezihljebovići
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#775 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
:lol:
Locked