BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#751 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Opetja033 »

Da bi prihvatio pricu padobranca koji uleti na temu i napise kako Bakirova kcerka ima malog leoparda i zvake placa novcanicom od 500 € - moras biti ili placenik ili debelo, debelo retardiran. Ali u svakom slucaju bez trunke obraza i mozga.
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#752 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

Opetja033 wrote:Da bi prihvatio pricu padobranca koji uleti na temu i napise kako Bakirova kcerka ima malog leoparda i zvake placa novcanicom od 500 € - moras biti ili placenik ili debelo, debelo retardiran. Ali u svakom slucaju bez trunke obraza i mozga.

slazem se u potpunosti ali zasto sa tom pricom( skontali smo te ) skretati temu od SDA lopovluka i Bakira kao prvog covjeka te krimo mafijaske organizacije koja je osim nevidjene pljacke radila na podijeli BiH sa nasim dzelatima , na stvaranju mini drzavice koja je bih muslimane dovela na rub bioloskog nestanka .
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#753 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

HellHound wrote:Znate sta mi je najvise zanimljivo ? Najvise propagande i mrznje je upereno prema Radoncicu i Bakiru. Zasto ? Licno ne gotivim nikoga, 20 mi je godina, nisam clan ni jedne politicke stranke niti sam glasao do sad, ovo ce mi biti prvi put ali me bas zanima sto su svi zapjenili na Radoncica, jel znate nesto sto ja ne znam ??

A sto se tice Oktobarskih izbora, kako stvari stoje, Sefer Halilovic ce imati moj glas.
Puno vise znamo nego sto ti znas. Nazalost. Ili srecom, kako se uzme...
Znamo kako je dosao u Sarajevo (s vrecom na ledjima).
Znamo da nije nigdje metka opalio da bi odbranio Bosnjake u koje se danas zaklinje (iako ima par slika u uniformi).
Znamo kako je, kad i s kojim/cijim parama (SDA) pokrenuo Avaz.
Znamo da je i on, kao i SIlajdzic prije njega, samo ekstenzija SDA.
Ma znamo svasta...ali...eto...
I bolje je da Seferu das glas. Ili bilo kome drugom osim SDA/SBB i ostalih etnicarko-kleptomanskih satelita ;).
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#754 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

Opetja033 wrote:Da bi prihvatio pricu padobranca koji uleti na temu i napise kako Bakirova kcerka ima malog leoparda i zvake placa novcanicom od 500 € - moras biti ili placenik ili debelo, debelo retardiran. Ali u svakom slucaju bez trunke obraza i mozga.
ps
hocu reci da ta tupava prica ne smije biti amortizer i opravdanje za SDA lopovluk i nepotizam familije Izetklepiuvali begovic .
koliko se sjecam bakir je uvalio svoju zenu na mjesto direktora bolnice , alija je uvalio bakira u sred rata za savjetnika , poslije rata ga je uvalio za prvog covjeka urbanistickog zavoda , uvalio ga je u trezor banke ( 35 godina je tada bakir imao mogao je nositi dva mitraljeza ) alijina kcerka je bila direktorica nekakve bosnjacke gimnazije itd .
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#755 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by RahatHurmašica »

tako ti je to manje više svugdje.

od kojeg guzonje iz bih je dijete ratovalo?
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#756 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

RahatHurmašica wrote:tako ti je to manje više svugdje.

od kojeg guzonje iz bih je dijete ratovalo?
eno njega , ako neko krade i ja cu , ako neko skace sa nebodera i ja cu .....e pa necu ! dalje , ratovalo je dijete i od Winston Cerchila i od Staljina i od Gerge Washingtona i od Rooswelta itd . Sto se tice Juge i BiH , mi nismo bili u istoj poziciji . Mi smo bili zrtva a neko je agresor . Sasvim je druga prica sin Slobodana M i franje t i Radovana Karadjica .
jedino ako cemo se sloziti da ovdje bio gradjnski rat gdje su tri vjere i tri nacije dogovoreno ratovale za teritorij . u tom slucaju moja podrska aliji i njegovom sinu u trezoru jer cetnicki sinovi su takodje bili na sigurnom . ali opet kazem ako je slobo i Radovan drzao sina dalje od fronte zar je po tom receptu morao i alija . nije !!!!!!! Sramota . Zena u prijedoru izgubila 6 sinova i muza . A takvih primjera sijaset .
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#757 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

wolf07 wrote:Na stranu sve ali se u sred price pojavi nekakav @gepard i iako ima samo cetrdesetak postova do ovog trenutka pobere simpatije svih boljsevika. Ja licno mislim da je covjek, evo da budem politicki korektan :D , bivsi pripadnik VRS ili u najmanju ruku njihov simpatizer a vi se primite na njegove nebuloze k'o baba na penziju.

Bakirova cerka ima geparda i zvake placa novcanicama od po 500 eura!!! :lol: :lol: :lol:

Pa da ste napisali da ju je neko vidio kako kupuje bundu od tog jebenog geparda i da vadi novcanice od 500 eura jos bi se i moglo progutati. Ali da neko kupuje ZVAKE i placa ih novcanicom od 500 eura....

I u svu tu pricu o nepotizmu (a a cinjenica je da ga ima koliko hoces), pljacki, klanovima, nesposobnim kadrovima SDA... ima obraza da se ubaci nekoliko ljudi koji svoju pricu temelje na prici "ovi ne mogu okrecit' ono sto je Tito napravio"!!!
Pa ljudi moji, stvarno, dokle vise! Pokojnom Titu s moje strane, duboki naklon i svaka cast za ucinjeno, ali hajde budite u cijeloj ovoj prici bar malo realni!!!!! Pa hajde bar malo uporedite okolnosti u kojima je radila KPJ i uslove u kojima radi SDA.

Jel' Tito mozda kuburio sa nekim dodikom, covicem, krajisnikom, ivom mirom, paravcem, ivanicem, soljicem...... U Tite se puscane cijevi iz 2.S.R. nisu cestito ni ohladile a bruka prvoboraca je omastila brke iz porcije na Golom otoku jer su, gle cuda, malkice gledali prema SSSR-u! A mozda i nisu. Dovoljno je bilo da se tvoja zena svidi nekom UDB-asu i ode ti legendo "na Jadran"! Ovdje ti prvi komsija vrslja po drzavi kako hoce a ti domacim izdajnicima ne mozes nista legalnim putem i vi se pitate kako je Tito ovo ili ono a Bakir nije. Pored toga, evo vam jednostavnog testa da vidite koliko nam je lose. Pitajte u svojoj carsiji nekog od onih koji rade u policiji ako moze da vam da podatak koliko je bilo registrovanih auta u vasem gradu prije rata i koliko ih ima sad. U ovoj zemlji niko ziv ne radi, niko ne prima platu, svi nekom strajkuju (cak i onima koje su strajkaci doveli na vlast), a istovremeno svi su u kreditima, svi imaju auto, kafici nikad puniji, smrce se bijelo, jedu se govna... odakle jbt??????

Formiranje drzavnih agencija, uprava... uopste DRZAVNIH institucija. Prigovarate da je to napravljeno uz svestranu pomoc OHR-a! Jeste li stvarno tolike naivcine ili sta? Pa znate li s kime se takve stvari moraju dogovoriti da bi prosle bez intervencije OHR-a? Jel stvarno mislite da je takvo sta moguce dogovoriti sa politicarima RS-a koji su zajebavali i oko velicine slova na pasosu BiH!!!!

I za kraj - Erdogan i Turska! Kamo puste srece da mi imamo takvu moc da kad neko u zgradi Predsjednistva kihne da se istovremeno neko upisa i u Zagrebu i u Beogradu. Cinjenica je da to nije nikad bilo tako u modernijoj istoriji, a nije ni sad. Najvise sto mozemo ocekivati je da ne bude obrnuto. Treba nam svaki saveznik na ovoj planeti. Ne mogu shvatiti da je neko toliko politicki kratkovid da ne vidi da Turska treba nama 1000 puta vise nego mi Turskoj. To kurcenje bez pokrica je najvjerovatnije otjeralo dosta investicija iz islamskih zemalja, a o nekoj pomoci u sigurnosnom smislu nikad nije ni bilo rijeci, i sad kad su se malo odskrinula vrata i konacno dobijamo kakve-takve adute u ruke s tim Erdoganom ima ljudi koji tvrde da ovoj zemlji zele dobro a prema Erdoganu bi se odnosili kao da im je pobilo pola familije licno. Takvi ljudi ili su apsolutno zadojeni mrznjom prema Turcima iz ma kog razloga ili su apsolutne politicke analfabete.
Drug moj...ja se s tobom slazem skoro pa u potpunosti, ali...mi ovdje i ne pricamo bas o ovome...

Iskreno, meni licno se zivo @ebe za dinastiju Izetbegovica, ali neke stvari su, ipak, toliko ocigledne da ih je vrlo, vrlo tesko svariti. Ja licno sve sto napisem, napisem ne iz nekakve ljubomore, zavisti i sl., nego cisto radi sagledavanja cinjenica. Npr., tebi, recimo, nimalo ne smetaju cinjenice o tome ko su i sta su bili Izetbegovici '91, od oca Alije i sina mu Bakira, pa do Bakirove Seke, kako i u cemu su zivjeli, a kako je sve to danas? OK. Postratno drustvo, tranzicija, bla, bla...OK, ali u svemu tome je vise nego ocito da je taj nesretni rat nekome zaista bio rat, a nekome i te kakav brat.
B.I. je savrsen primjer upravo toga. I jos masa tih nekakvih SDA "elitasa", ali takodjer i masa raznoranih "koalicionih partnera".

Turska i te neke "veze"...Iskreno, te "veze" su smijesne, a najvecu korist iz njih ce, opet, izvuci upravo "dogovaraci veza". Narod od toga nece puno vidjeti, ako uopste ista i bude vidio. Razlog - Turci nigdje, ali bas nigdje nista ne rade ako iz toga nece izvuci neku debelu korist za sebe. I ovo nije neki moj skepticizam, nego cinjenicno stanje. Cinjenica jeste da je Turska ekonomska sila koja ima stalni ekonomski rast (cak i u nedavnoj globalnoj recesiji njihov rast GDP-a je bio, ako se ne varam, oko 7%), ali sta to zaista i konkretno nama znaci ili treba da znaci?

Samo nemojte da se zavaramo, jer i Turska ce vrlo brzo povuci rucnu, kao sto je to nedavno uradio Japan, Ameri i EU prije toga, a sve samo i jedino radi enormnog lopovluka i korupcije koji ovdje vladaju (i nemaju ama bas nikakve veze sa Bosnjacima, Srbima i/ili Hrvatima, nego iskljucivo s njihovim medjusobnim dogovorima kako, gdje i koliko da opljackaju/ukradu).

A za to stanje nije kriv narod jer nije narod taj koji pljacka i krade i koji je korumpiran, nego su to politicari. Krivica naroda se ogleda samo i jedino u njegovoj glupoci i cinjenici da godinama opetovano nasjeda na etno-nacionalisticke supljikate o ugrozenosti, fabrikovanim etno-vjerskim tenzijama i raznoraznim obecanjima o prosperitetu koja mu serviraju etnicke vodje. A upravo te etnicke vodje se uredno medjusobno dogovore o svemu tome, tj. o nacinu na koji ce zaluditi narod, kako bi ga privolili da opet, i opet, i opet, i opet glasa za njih i time im produzi vrijeme ostanka na vlasti, tj. mogucnosti pljacke i kradje od tog istog naroda.

Pitas se odakle ovdje pare... A znas li uopste koliko BH gradjani imaju depozita/stednje u bankama? 9 miljardi haveru.
Banke nedavno smanjile kamate na depozite, a to se radi upravo jer ne znaju gdje ce i sta ce s parama...nemaju ih gdje plasirati, ne mogu da ih obrnu. I sve dok dijaspora bude uredno slala ovamo milijarde godisnje, sve dok ~20% stanovnistva bude imalo za normalan zivot, nista se ovdje promijeniti nece jer je upravo ostatak koji zivotari taj koji je najpodlozniji etno-nacionalistickim nebulozama. I koji uvijek glasa "za svoje".
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#758 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by McMoy »

U ime Oca, Sina i Poljina

Amin
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#759 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by wolf07 »

A za cije da glasamo onda? Daj mi ime i prezime, covjeka koji je "o sebi i pri sebi" pa da ga zaokruzim i ja. Evo ovdje mrvimo o tome gdje je bio i sta je radio Bakir u ratu i poslije rata. Prigovara se kako je bio Alijin savjetnik, a zar nije istina da je Alija tog istog Bakira mogao postaviti za savjetnika ambasadora BiH u Ankari ili Vasingtonu. Da li bi mu tamo bilo losije nego u trezoru?

Ko je jedina prava alternativa toj i takvoj SDA kakva god da je? Ne bulaznite o nekim minornim strankama koje nemaju ni rep ni glavu. Jedina alternativa je SDP a vidjeli smo (narocito u ove 4 godine, a i prije) sta je to SDP.

Samo da podsjetim. Zlatko se u ono doba skolovao u mrskom kapitalistickom SAD-u! Sto ne poslase dijete nekog rudara iz Breze ili nekog poljoprivrednika iz Modrice u Ameriku. Gradonacelnik Sarajeva je dobro znao "u koju kleca" kad je Zlaju otpremio preko Atlantika. Pa onda trte-mrte... "slucajni prolaznik", pa nabi nogom u guzicu jednog Nijaza Durakovica a za njim jos barem deset kvalitetnih kadrova iz te stranke. Sve to na skoro isti nacin kako je Milosevic otkacio svog mentora StamboIica uz razliku da je ipak Milosevic gori jer je Stambolica skratio za glavu. A u nastavku, gdje je danas Zlajin sin? Sta ono bi sa onim Kamocajem, jel ono njemu bjese prvo radno mjesto - savjetnik ministra... Pa zar to ne vrijedja zdrav razum da necije prvo radno mjesto bude savjetnik, bilo kome za bilo sta!!! Savjetnik je po defaultu neka mudra glava koja o necemu ima enciklopedijsko znanje a ne neki balavac koji ne zna obrisat nos. Ko je mimo zakona isporucio ljude na Gvantanamo? Znam ja dobro da su ti ljudi morali tamo zavrsiti na ovaj ili onaj nacin, ali sto ih nije pustio iz zatvora pa neka ih hapsi SFOR! Ne, Zlaja je poletio da se naglavacke zabije u americko dupe sve gazeci preko zivih ljudi. Gdje je moral ostalih politicara i politickih stranaka kad je SDA i Bakir toliko los, pa da barem znam zasto i u usporedbi s kim Bakir i SDA ne valjaju. Pricate neke price kao da su svi ostali idealni a samo Bakir, Alija i SDA ne valjaju.

A kad je rijec o Turskoj, hajde uozbiljite se. Ta drzava je vratila kompletan dug MMF-u, svojim rukama i pamecu prave skoro sve sto im treba. Lupate nesto o kvalitetu turskih proizvoda. Pa da li vi znate da u Turskoj svoje pogone ima Fiat, Citroen, Reno a vjerujem da to nisu jedine fabrike auta. Jel znate da Turska pravi borbeni lovacki avion F-16? Na pragu su pocetka serijske proizvodnje svog tenka i svog helikoptera. Da li uopste znate sta jedna zemlja mora da ima za takvo sta? Pa na prste jedne ruke se skoro mogu pobrojati drzave s takvim kapacitetima. I druga stvar, poredite Tursku iz dvedesetih i danas. Samo se pitam da li ste stvarno tolike neznalice ili to glumite? I vama takva drzava nije dobrodosla kao saveznik, partner, pa na kraju krajeva - vodja!

Znam da ce sad mnogi opet da se kace za Titovu Jugoslaviju ali uporno "zaboravljate" da su to bila sasvim druga vremena. A ako cemo posteno ni ta Jugoslavija nije bila toliko kurcevita koliko bi ste vi sad da kao bajagi bude BiH. I Tito je dobro znao kad ce da popusti Zapadu a kad Istoku i tesko ce se naci neki majstor te igre kakav je bio on. Samo je za domacu upotrebu furana ta prica o nezavisnosti i od jednih i od drugih ali se vrlo dobro znalo kad smo uz koga. To je lijepa ali prakticno neostvariva ideja da male zemlje kao Jugoslavija (ili jos manja BiH) budu potpuno nezavisne i autonomne u donosenju odluka i stvarnost nas demantuje svaki dan. Prema tome, BiH ima sansu samo ako iz bilo kog razloga ostvari savez sa drzavama kakve su SAD, Turska, Njemacka, V.Britanija. Na Rusiju i Kinu zaboravite jer su ih vec "zapikali" Srbi. Svako budalasanje i tjeranje saveznika od sebe bi bilo preskupo na duzu stazu. Teskom mukom ova zemlja je ucrtana kao takva na svjetske mape i sad to sve treba da popisamo. Itekako nam je potreban politicar koji ce znati zadrzati postojece i eventualno steci nove prijatelje u svijetu. Naravno da ce i ti prijatelji traziti svoj interes u cijeloj prici ali u politici se i radi po principu interesa, malo je tu ljubavi. Jedino s cime se u potpunosti slazem jeste cinjenica da ce svijet biti sve manje spreman da nam pomaze na bilo koji nacin ako se mi prema toj pomoci budemo odnosili rasipnicki samo sto treba doooobro pogledati kakav je ko u toj prici. Gore pominjani Lagumdzija se rijetko ponasa kao ministar vanjskih poslova, a i kad to uradi bolje bi bilo da suti. Zadnji primjer je njegova reakcija na izjavu japanskog ambasadora. Uradio najlosiju mogucu stvar odgovarajuci mu na onako primitivan i nediplomatski nacin. Tamo gdje treba da "otrese" nekog nema ga ni na mapi a ambasadoru zemlje koja je toliko ulozila u BiH odgovara k'o kocijas. Po meni on je antidrzavni element u vlasti isto kao i svi oni kalabici, majkicke, slavuji... a neko ga uporno namece Bosnjacima kao adekvatnu zamjenu za SDA. Bosnjaci se jesu debelo zeznuli prije 4 godine, ako to ponove u oktobru - kukala nam majka. Sve druge stranke su, kako vec rekoh, marginalne u svakom pogledu.
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#760 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#761 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Novak20 »

sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Je li ovo predviđanje budućnosti iz tvoje glave ili si angažovao Vidovitu Džemilu da baci grah ?
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#762 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by animus »

sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#763 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by elcaliente »

sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Zasto mislis da ce biti dobro za bosnjacku politiku ako SDA pobjedi? Zar se u zadnjih 20 godina nije uvijek pokazivalo suprotno?
Zasto mislis da ce Dodik izgubiti u RS?
Zasto mislis da ce se npr SDA podrzati obracun sa kriminalom Dodika i Covica kada su oni duboko umjesani u kriminal i svako talasanje ce njima direktno stetiti?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#764 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

sulejman1 wrote:
hizo ramidovic wrote: genijalna logika: ljudi su i prije krali pa zasto tako ne bi i nastavili!
aferim, brate mumine. apsolvirao si stranacku strategiju
Brate mumine, činimi se da nisi pratio cijelu raspravu, ja se slažem sa navedenim, i to sa krađom i ne radom i drugim, i tu kod mene nije bilo nikad dileme. Moramo razmišljati racionalno. :izet:
pa to i ja kazem! mi smo svi odreda fascinirani tvojim racionalizmom i objektivnoscu.
eh, da je bogdo vise takvih...
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#765 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

hizo ramidovic wrote:
sulejman1 wrote:
hizo ramidovic wrote: genijalna logika: ljudi su i prije krali pa zasto tako ne bi i nastavili!
aferim, brate mumine. apsolvirao si stranacku strategiju
Brate mumine, činimi se da nisi pratio cijelu raspravu, ja se slažem sa navedenim, i to sa krađom i ne radom i drugim, i tu kod mene nije bilo nikad dileme. Moramo razmišljati racionalno. :izet:
pa to i ja kazem! mi smo svi odreda fascinirani tvojim racionalizmom i objektivnoscu.
eh, da je bogdo vise takvih...
Pa šta bi ti ja kad ne možeš dalje dobaciti od bukvalnog posmatranja rečenica :(
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#766 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

elcaliente wrote:
sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Zasto mislis da ce biti dobro za bosnjacku politiku ako SDA pobjedi? Zar se u zadnjih 20 godina nije uvijek pokazivalo suprotno?
Zasto mislis da ce Dodik izgubiti u RS?
Zasto mislis da ce se npr SDA podrzati obracun sa kriminalom Dodika i Covica kada su oni duboko umjesani u kriminal i svako talasanje ce njima direktno stetiti?
Kada čitaš malo i razmišljaj o sadržaju :?
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#767 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

Novak20 wrote:
sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Je li ovo predviđanje budućnosti iz tvoje glave ili si angažovao Vidovitu Džemilu da baci grah ?
Otvori riječnik i vidi šta znači riječ projekcija
sulejman1
Posts: 271
Joined: 24/07/2013 11:15

#768 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sulejman1 »

animus wrote:
sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
I sta je bilo kad si se probudio?
Probudićeš se ti u oktobru, po svemu sudeći
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#769 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by navedeni »

Najgore od svega je sto sam govorio istinu...
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#770 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by elcaliente »

edit
Last edited by elcaliente on 28/08/2014 12:42, edited 2 times in total.
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#771 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Novak20 »

sulejman1 wrote:...vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo.

5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
:lol: Glava će da boli onih 450.000+ nezaposlenih kad nasjednu po ko zna koji put na istu foru.
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#772 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by elcaliente »

sulejman1 wrote:
elcaliente wrote:
sulejman1 wrote:Obzirom da smo apsolvirali priču o Bakirovoj i SDA prošlosti vrijeme da pređemo na budućnost, jer izbori idu a malo se šta pametno i isinito reklo. Rezultati izbora u cijeloj BiH po svim projekcijama biće vrlo povoljni za bošnjačku politiku.
1. U FBiH realno možemo očekivati dobru pobjedu SDA I Bakira, tako da im neće niko biti potreban u kreiranju nove VFBiH osim hrvatske kvote ministara koju će riješiti vrlo kvalitetno koaliranjem sa HDZ 1990.
2.U RS realno možemo očekivati smjenu Dodika i dolazak opozicije i to uz pomoć bošnjačkih predstavnika, što će svakako doprinijeti novoj političkoj klimi
3. Na državnom nivou ista priča se ponavlja sa entiteta
4 Obračun sa Dodikovim i Čovićevim kriminalom će dodatno ujediniti stranke u koaliciji, što će rezultirati ustavnim reformama u interesu Bošnjaka, naravno i drugih
5 Nakon što smo obnovili zemlju zadnji 15-tag godina, naš predsjednik Bakir dovlači takve investicije od kojih će glava da boli, rješavamo nezaposlenost, pokrećemo privredu :izet:
6Srbi i Hrvati više i nepomišljaju o trećem entitetu i disoluciji :)
7 Ostaju još kmeri da ih zbrinemo :lol: :lol: :lol:
Zasto mislis da ce biti dobro za bosnjacku politiku ako SDA pobjedi? Zar se u zadnjih 20 godina nije uvijek pokazivalo suprotno?
Zasto mislis da ce Dodik izgubiti u RS?
Zasto mislis da ce se npr SDA podrzati obracun sa kriminalom Dodika i Covica kada su oni duboko umjesani u kriminal i svako talasanje ce njima direktno stetiti?
Kada čitaš malo i razmišljaj o sadržaju :?
Do mene je, nisam vidio ironiju u tvom postu, posto gledam na mobitelu pa mi je sitno i nekda brzniski preletim.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#773 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

sulejman1 wrote:
hizo ramidovic wrote: pa to i ja kazem! mi smo svi odreda fascinirani tvojim racionalizmom i objektivnoscu.
eh, da je bogdo vise takvih...
Pa šta bi ti ja kad ne možeš dalje dobaciti od bukvalnog posmatranja rečenica :(
pa naravno, uvijek je najteze razumjeti racionalna razmisljanja...
sa bajkama je daleko jednostavnije.
Last edited by hizo ramidovic on 28/08/2014 13:04, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#774 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

@wolf07
Drug... nisi morao napisati onoliki post (ne kopiram radi prostora), da bi meni, ili nekome, pokazao kakav je Lagumdzija :D.

Lakse ti je bilo samo upitati "A sta mislite o Lagumdziji i SDP-u", i ja bih ti isto tako kratko odgovorio - daleko im kuca od moje, i njemu i toj stranci.
Iako sam ih simpatisao ranije, sto se mene tice i oni mogu kao i Hare i njegova Za(gra)BiH - kljuc u bravu. Dokazali su se i pokazali, i to je to.
Last edited by Dozer on 28/08/2014 13:23, edited 1 time in total.
gepard_
Posts: 300
Joined: 26/08/2014 09:07

#775 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by gepard_ »

Innovation wrote:
wolf07 wrote:Na stranu sve ali se u sred price pojavi nekakav @gepard i iako ima samo cetrdesetak postova do ovog trenutka pobere simpatije svih boljsevika. Ja licno mislim da je covjek, evo da budem politicki korektan :D , bivsi pripadnik VRS ili u najmanju ruku njihov simpatizer a vi se primite na njegove nebuloze k'o baba na penziju.

Bakirova cerka ima geparda i zvake placa novcanicama od po 500 eura!!! :lol: :lol: :lol:

Pa da ste napisali da ju je neko vidio kako kupuje bundu od tog jebenog geparda i da vadi novcanice od 500 eura jos bi se i moglo progutati. Ali da neko kupuje ZVAKE i placa ih novcanicom od 500 eura....

I u svu tu pricu o nepotizmu (a a cinjenica je da ga ima koliko hoces), pljacki, klanovima, nesposobnim kadrovima SDA... ima obraza da se ubaci nekoliko ljudi koji svoju pricu temelje na prici "ovi ne mogu okrecit' ono sto je Tito napravio"!!!
Pa ljudi moji, stvarno, dokle vise! Pokojnom Titu s moje strane, duboki naklon i svaka cast za ucinjeno, ali hajde budite u cijeloj ovoj prici bar malo realni!!!!! Pa hajde bar malo uporedite okolnosti u kojima je radila KPJ i uslove u kojima radi SDA.

Jel' Tito mozda kuburio sa nekim dodikom, covicem, krajisnikom, ivom mirom, paravcem, ivanicem, soljicem...... U Tite se puscane cijevi iz 2.S.R. nisu cestito ni ohladile a bruka prvoboraca je omastila brke iz porcije na Golom otoku jer su, gle cuda, malkice gledali prema SSSR-u! A mozda i nisu. Dovoljno je bilo da se tvoja zena svidi nekom UDB-asu i ode ti legendo "na Jadran"! Ovdje ti prvi komsija vrslja po drzavi kako hoce a ti domacim izdajnicima ne mozes nista legalnim putem i vi se pitate kako je Tito ovo ili ono a Bakir nije. Pored toga, evo vam jednostavnog testa da vidite koliko nam je lose. Pitajte u svojoj carsiji nekog od onih koji rade u policiji ako moze da vam da podatak koliko je bilo registrovanih auta u vasem gradu prije rata i koliko ih ima sad. U ovoj zemlji niko ziv ne radi, niko ne prima platu, svi nekom strajkuju (cak i onima koje su strajkaci doveli na vlast), a istovremeno svi su u kreditima, svi imaju auto, kafici nikad puniji, smrce se bijelo, jedu se govna... odakle jbt??????

Formiranje drzavnih agencija, uprava... uopste DRZAVNIH institucija. Prigovarate da je to napravljeno uz svestranu pomoc OHR-a! Jeste li stvarno tolike naivcine ili sta? Pa znate li s kime se takve stvari moraju dogovoriti da bi prosle bez intervencije OHR-a? Jel stvarno mislite da je takvo sta moguce dogovoriti sa politicarima RS-a koji su zajebavali i oko velicine slova na pasosu BiH!!!!

I za kraj - Erdogan i Turska! Kamo puste srece da mi imamo takvu moc da kad neko u zgradi Predsjednistva kihne da se istovremeno neko upisa i u Zagrebu i u Beogradu. Cinjenica je da to nije nikad bilo tako u modernijoj istoriji, a nije ni sad. Najvise sto mozemo ocekivati je da ne bude obrnuto. Treba nam svaki saveznik na ovoj planeti. Ne mogu shvatiti da je neko toliko politicki kratkovid da ne vidi da Turska treba nama 1000 puta vise nego mi Turskoj. To kurcenje bez pokrica je najvjerovatnije otjeralo dosta investicija iz islamskih zemalja, a o nekoj pomoci u sigurnosnom smislu nikad nije ni bilo rijeci, i sad kad su se malo odskrinula vrata i konacno dobijamo kakve-takve adute u ruke s tim Erdoganom ima ljudi koji tvrde da ovoj zemlji zele dobro a prema Erdoganu bi se odnosili kao da im je pobilo pola familije licno. Takvi ljudi ili su apsolutno zadojeni mrznjom prema Turcima iz ma kog razloga ili su apsolutne politicke analfabete.
Odavno, na ovom forumu ne procitah ovako posten i realan tekst. :thumbup:
jes vala , realan kao haris a posten ko SDA .
Post Reply