FIAT KONZUMENTI

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#76 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by 1946 »

Nažalost @emko1234 je u pravu što se tiče obrtomjera. Oba obrtomjera su od grande punta 1.3 multijet:
Image
Image
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#77 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by johntra »

ovo su obrtomjeri od verzije 1,4 benzin, kod njih obrtomjer ide do 7.000, a uostalom šta i ako su isti? to neki kao problem??? na kraju krajeva, postoje verzije i sa obrtomjerom do 6.000 tako da emkova priča pada u vodu da se štedi...
emko, hoćeš sigurno staviti audija? nemoj da ti ga uzimam bezveze, ionako je danas zeznuto prodati te njemačke poluproizvode...
ja već znam podatke 1,9 JTDm ili JTD Punta i 1.9 TDI Pola...Polo jedino ima bolju krajnju brzinu i to za jedan kilometar :D...nikako, ama baš nikako Polo ne može biti bolji u performansama, jer samo treba uzeti u obzir da je teži od Punta za više od 200 kg...a PD je smeće najveće, to ću potpisati ako treba i nemoj mi bezveze prosipati šuplju da je izbačen zbog ekoloških normi, jer postoje verzije TDI motora koji su po emisijama bile čišće od CR dizela..zaostalost, moj druže, zaostalost...i na kraju, poserem se u sva crvena TDI slova, onako baš sa merakom... :D
P.S...sada imamo čovjeka koji je veći vizionar i od Agnellija i to se pokazuje u posljednjih pet godina... :dance:
User avatar
Qler
Posts: 23690
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#78 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Qler »

Gledaj volana na Grande Punto :) ogulio se sav a ni 130k km nije presao, to mi bas i nije pokazatelj kvalitete...
User avatar
olensoner
Posts: 1153
Joined: 24/01/2008 19:34

#79 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by olensoner »

Qler wrote:Gledaj volana na Grande Punto :) ogulio se sav a ni 130k km nije presao, to mi bas i nije pokazatelj kvalitete...
Ja sam to prvo primjetio, ne moze biti volan an 130k ovakav nikako, neki dan sam imao jednu Alfu presla preko 200000km i samo malo izlizan volan na jednom mjestu. U svakom slucaju sumnjiva kilometraza za volan...
User avatar
Qler
Posts: 23690
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#80 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Qler »

Ma nije sumnjiva, nedavno dosao jaran po mene u tom grande puntu, isti volan, presao bio nepunih 100k, prva ruka, jednostavno takav volan..
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#81 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by citroen »

Qler wrote:Ma nije sumnjiva, nedavno dosao jaran po mene u tom grande puntu, isti volan, presao bio nepunih 100k, prva ruka, jednostavno takav volan..
jel na fordu mozda bolji na toj kilometrazi :?: ja znam da nije,zato sto svaki dan kod kolege gledam u njegovom mondeu volan,presao 110 oookm,prvi vlasnik,a ima vise faktora zasto se guli
User avatar
Qler
Posts: 23690
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#82 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Qler »

Ja vozim forda, imao fiestu, sad mondea, a imam i sluzbenog mondea Mk3, presao 200k km, i ja ni na jednom ne vidjeh ovako stanje, a realno svi su stariji od ovog punta. Sluzbeni je 2001 godiste i on je najmladji...
emko1234
Posts: 4607
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#83 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by emko1234 »

johntra wrote:ovo su obrtomjeri od verzije 1,4 benzin, kod njih obrtomjer ide do 7.000, a uostalom šta i ako su isti? to neki kao problem??? na kraju krajeva, postoje verzije i sa obrtomjerom do 6.000 tako da emkova priča pada u vodu da se štedi...
emko, hoćeš sigurno staviti audija? nemoj da ti ga uzimam bezveze, ionako je danas zeznuto prodati te njemačke poluproizvode...
ja već znam podatke 1,9 JTDm ili JTD Punta i 1.9 TDI Pola...Polo jedino ima bolju krajnju brzinu i to za jedan kilometar :D...nikako, ama baš nikako Polo ne može biti bolji u performansama, jer samo treba uzeti u obzir da je teži od Punta za više od 200 kg...a PD je smeće najveće, to ću potpisati ako treba i nemoj mi bezveze prosipati šuplju da je izbačen zbog ekoloških normi, jer postoje verzije TDI motora koji su po emisijama bile čišće od CR dizela..zaostalost, moj druže, zaostalost...i na kraju, poserem se u sva crvena TDI slova, onako baš sa merakom... :D
P.S...sada imamo čovjeka koji je veći vizionar i od Agnellija i to se pokazuje u posljednjih pet godina... :dance:
ma emko je budala..pojma on nema,babin sin..jos bi trebao dioptriju da provjeri :lol: :lol: :lol: hahahahhhahah..ee da je pamet od kadije ko do kadije a vi ocete svi grlom u jagode..ja fino rekoh kakav je okretomjer..
ugl john travolta* ti nadji tog fiata punta iz 2004 ja cu naci pola da vidimo jel ti puno zujis a malo meda dajes :lol: :lol: jer ako je brate tdi smece onda za jtd nema imena ni uvecanice koja bi pokazala kakvo je to tek smece :D
a ako ti je lakse nadji kakvu 2.4jtd alfu a ja cu s audijem..dakle imas 400ccm vise i cilindar vise..ako te do stotke ne budem uzeo barem duzinu pljuni me :D
a taj novi covjek je bas vizionar..samo sto se od vizija ne zivi nego od prodaje..jebo viziju kad su auti karina..od grande punta koji se izlizo po volanu do svega ostalog..jedino od auta sto vam vrijedi je ovaj fico..al dobro vi furate taj neki retro stil s lanciom thesis hahahahahah..najveca glupost od kako fiat postoji..agnelli se okrece u grobu ko janje kod gojka :D :D
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#84 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by chelo »

emko1234 wrote:jesi dobar sefe?ko vozi g2? mislio sam da je iz mog posta ocito da vozim audi..
emoko buraz, ja mislim da si ti g2 konzument :D
inace ovi JTD su do jaja. u dva navrata sam okidao jedno od 115 KS, mogu ti reci impresivno. sta se desava iznad 3k obrt, ne bih o tome. mislim da je ovaj preko 240 Nm...plastika im mekece, ali su motori sasvim ok.
User avatar
Qler
Posts: 23690
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#85 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Qler »

Boga mi emko, vozao sam i audi-e i alfe, sto se tice TDI i JTD, TDI je losiji dosta. Nisam ni ja ljubitelj talijana, a dizela pogotovo, ali ovi brate idu odlicno.
User avatar
olensoner
Posts: 1153
Joined: 24/01/2008 19:34

#86 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by olensoner »

Emko jarane, vozio sam jedno vrijeme Gofa 6 2.0TDI, a takodjer i Alfu 159 2.4 JTDM, sto bi se reklo u narodu ne moze mu Golf politi. Golf ima predugu i vrlo iritantnu turbo rupu, a onda Alfa ima 400nm obrtnog momenta i tu isto Golf gubi. Ne znam kojeg ti Audija imas onog sa 140 ili 170cv, ali ako je onaj sa 140, slabo ces ista moci protiv 2.4JTDM, onaj stariji 2.4JTD sto se ugradjivao u 156 i Lybru je vec druga prica, sa njim se mozes nositi bez problema. Nadam se da cu u skorije vrijeme probati Giuliettu 1.9JTDM tek cu onda moci suditi...
Nemoj misliti da sam mozda pristrastan Alfama, mozda u maloj vrlo maloj mjeri, inace najdrazi auto ikada mi je Audi RS6 a u garazi je Volvo, tako da znas ;-)
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#87 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by chelo »

jos jedna stvar, mozda ja ne pratim najbolje, ali nisam bas vidio da se ljudi s tim talijanima zale oko turbina...
ispravite me...linkovima,clancima iz avaza - sve primam.

edit: nevezano jr za olensoner post :) samo razmisljanje...
emko1234
Posts: 4607
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#88 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by emko1234 »

olensoner wrote:Emko jarane, vozio sam jedno vrijeme Gofa 6 2.0TDI, a takodjer i Alfu 159 2.4 JTDM, sto bi se reklo u narodu ne moze mu Golf politi. Golf ima predugu i vrlo iritantnu turbo rupu, a onda Alfa ima 400nm obrtnog momenta i tu isto Golf gubi. Ne znam kojeg ti Audija imas onog sa 140 ili 170cv, ali ako je onaj sa 140, slabo ces ista moci protiv 2.4JTDM, onaj stariji 2.4JTD sto se ugradjivao u 156 i Lybru je vec druga prica, sa njim se mozes nositi bez problema. Nadam se da cu u skorije vrijeme probati Giuliettu 1.9JTDM tek cu onda moci suditi...
Nemoj misliti da sam mozda pristrastan Alfama, mozda u maloj vrlo maloj mjeri, inace najdrazi auto ikada mi je Audi RS6 a u garazi je Volvo, tako da znas ;-)
pa brate murate 2.4jtdm ima 200ks a golf ima 143 i logicno je da mu ne moze golf bas puno..ja sam ga isto vozio al mislim da nema tu rupu toliko ociglednu te da je onaj slinavi cr to dobro rijesio..uglavnom kod mene je stari dobri pd..potpomognut cipom i ima 175ks i 380nm pa moze doci bilo koja alfa dizel..il 156 il 159 sa 25 ks viska..
chelo*bracika,ljudi koje zajebava fiat ne stignu da dodju do zalbi za turbinu koliko ih stvari zajebava a ja recimo mislim da si ti konzument dino cross iz predratnog perioda s puknutim amortizerima i s 2 broja proauta pod rukom i da sad hoces da se pravis pametan..nemam nista protiv,samo stani u red..vidis koliko nas ima :D :D :D
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#89 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by whow »

Zna li neko kad ce se ovaj Fiat 500 konacno pojaviti na sjeverno Americkom trzistu i sa kojim motorima/opcijama te kakve ce biti cijene. Fiat stvarno ima bezveze marketing najavljuje ovo vozilo vec tri godine a ono se ne pojavljauje ista stvar je i sa ovom novom Alfom 169 koja se treba praviti praviti na Chryslerovoj tj staroj Mercedes shasiji ali sam nacuo da ce ovi zabari skoziti cijenu izmedu 50-60 hiljada za tu Alfu. Good luck jer sa tom cjenom i cinjenicom da ce Chrysler vjerovatno u isto vrijeme izbaciti novog 300C koji ce vjerovatno kostati u pola manje ovu Alfu u Americi nece niko ni pogledati. Ford sa druge strane je na napravio ok posao sa novom Fiestom koja pocinje od 13 k problem je samo jedan motor 1.6 benzin. Dali neko ima iskustva sa ovim motorom?
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#90 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by johntra »

emko1234 wrote:
johntra wrote:ovo su obrtomjeri od verzije 1,4 benzin, kod njih obrtomjer ide do 7.000, a uostalom šta i ako su isti? to neki kao problem??? na kraju krajeva, postoje verzije i sa obrtomjerom do 6.000 tako da emkova priča pada u vodu da se štedi...
emko, hoćeš sigurno staviti audija? nemoj da ti ga uzimam bezveze, ionako je danas zeznuto prodati te njemačke poluproizvode...
ja već znam podatke 1,9 JTDm ili JTD Punta i 1.9 TDI Pola...Polo jedino ima bolju krajnju brzinu i to za jedan kilometar :D...nikako, ama baš nikako Polo ne može biti bolji u performansama, jer samo treba uzeti u obzir da je teži od Punta za više od 200 kg...a PD je smeće najveće, to ću potpisati ako treba i nemoj mi bezveze prosipati šuplju da je izbačen zbog ekoloških normi, jer postoje verzije TDI motora koji su po emisijama bile čišće od CR dizela..zaostalost, moj druže, zaostalost...i na kraju, poserem se u sva crvena TDI slova, onako baš sa merakom... :D
P.S...sada imamo čovjeka koji je veći vizionar i od Agnellija i to se pokazuje u posljednjih pet godina... :dance:
ma emko je budala..pojma on nema,babin sin..jos bi trebao dioptriju da provjeri :lol: :lol: :lol: hahahahhhahah..ee da je pamet od kadije ko do kadije a vi ocete svi grlom u jagode..ja fino rekoh kakav je okretomjer..
ugl john travolta* ti nadji tog fiata punta iz 2004 ja cu naci pola da vidimo jel ti puno zujis a malo meda dajes :lol: :lol: jer ako je brate tdi smece onda za jtd nema imena ni uvecanice koja bi pokazala kakvo je to tek smece :D
a ako ti je lakse nadji kakvu 2.4jtd alfu a ja cu s audijem..dakle imas 400ccm vise i cilindar vise..ako te do stotke ne budem uzeo barem duzinu pljuni me :D
a taj novi covjek je bas vizionar..samo sto se od vizija ne zivi nego od prodaje..jebo viziju kad su auti karina..od grande punta koji se izlizo po volanu do svega ostalog..jedino od auta sto vam vrijedi je ovaj fico..al dobro vi furate taj neki retro stil s lanciom thesis hahahahahah..najveca glupost od kako fiat postoji..agnelli se okrece u grobu ko janje kod gojka :D :D
ja nisam rekao da si babin sin, ali puno se kurčiš sa tim njemačkim wannabe luksuz poluproizvodom...šta si dokazao????jesmo li ti našli slike različitih obrtomjera????ko je onda ovdje lud i kome treba dioptrija????
PD je i dalje smeće, ne moram uzeti 2,4 JTD, uzet ću 1,9 JTD TST i ostavit ću te ko levata...puno se kurčite vi sa vašom traktor tehnologijom, a slabo letite...
a što se tiče vas, ne stoji džaba priča da je Audi malo skuplja Škoda, ups SEAT, kojeg nikako da se riješite..čak su Marchionnea plačljivo zvali da mu uvale nazad ovu slavnu špansku marku...nekad bilo, sad se spominjalo...
PD=smeće? da crtam?

p.s..ti mi pričaš o turbinama, a nema petice 2.0 TDI da je izdržala više od 120.000 km, bez posjete Užicu... :lol:
Last edited by johntra on 04/08/2010 15:30, edited 1 time in total.
User avatar
johntra
Posts: 11803
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#91 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by johntra »

whow wrote:Zna li neko kad ce se ovaj Fiat 500 konacno pojaviti na sjeverno Americkom trzistu i sa kojim motorima/opcijama te kakve ce biti cijene. Fiat stvarno ima bezveze marketing najavljuje ovo vozilo vec tri godine a ono se ne pojavljauje ista stvar je i sa ovom novom Alfom 169 koja se treba praviti praviti na Chryslerovoj tj staroj Mercedes shasiji ali sam nacuo da ce ovi zabari skoziti cijenu izmedu 50-60 hiljada za tu Alfu. Good luck jer sa tom cjenom i cinjenicom da ce Chrysler vjerovatno u isto vrijeme izbaciti novog 300C koji ce vjerovatno kostati u pola manje ovu Alfu u Americi nece niko ni pogledati. Ford sa druge strane je na napravio ok posao sa novom Fiestom koja pocinje od 13 k problem je samo jedan motor 1.6 benzin. Dali neko ima iskustva sa ovim motorom?
sljedeće godine definitvno, ove godine ide reklama kroz Chrylser salone i mrežu...
ljudozder
Posts: 257
Joined: 05/06/2010 01:12

#92 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by ljudozder »

whow wrote:Zna li neko kad ce se ovaj Fiat 500 konacno pojaviti na sjeverno Americkom trzistu i sa kojim motorima/opcijama te kakve ce biti cijene.
Nemam pojma, al sudeći po Amerikancima, to će bit najmanje 4.0 motor :D
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#93 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by chelo »

emko1234 wrote: chelo*bracika,ljudi koje zajebava fiat ne stignu da dodju do zalbi za turbinu koliko ih stvari zajebava a ja recimo mislim da si ti konzument dino cross iz predratnog perioda s puknutim amortizerima i s 2 broja proauta pod rukom i da sad hoces da se pravis pametan..nemam nista protiv,samo stani u red..vidis koliko nas ima :D :D :D
Humor i ti je za Skandija, ne?
Lagano fete narezi, popij vode, promijeni tene i golfom u Zlatnu dolinu veceras.
Pravi si G2 sklop.
emko1234
Posts: 4607
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#94 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by emko1234 »

johtra* cemu ovoliki beef prema audiju i luksuznim poluproizvodima? pa ako je audi toliko los sto trosis energiju da mi to objasnis umjesto da me pustis da zivim u tom uvjerenju a ti nastavi da vozis italijansko zlato..zar nije tako lakse?osim toga ne znam koliko puta treba pomenut da je vw koncern taj koji i danas posluje u plusu dok je fiat na marginama..djaba tradicija,avioni i kamioni kad prodajni rezlutati kazu drugacije..kurcim se?sne bas..a imam li osnove?itekako.. jbg fiat je ostao na sjajni dizelima od 2.4 litra zapremine s 5 cilindara dok audi ima neku v12 dizel karinu..toliko o inovativnosti i tehnoglogiji..treba li reci da taj tenk s dizelom ide haman bolje od perjanice maseratija?

chelo* mogu samo narezat mladi travnicki..fetu ne jedem..posto je toplo ovdje gdje sam sad za raliku od doline..ipak cu japanke zadat veceras :D g2 4ever :D
Drule_sa
Posts: 115
Joined: 26/01/2010 16:19

#95 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by Drule_sa »

Da se prikljucim, mislim da sam kompetentan :D

Do nedavno vozio Fiata Stila, znaci 2 i po godine, 1.9 JTD 115 KS.Sva ta auta iz folc koncerna sa dizelima sa 1.9 TDI motorima, znaci 90, 110 a i ovi 130 KS nisu bas nesto mogli protiv njega.Vozio sam ga 2 godine, na autoputu postizo bez problema 195, bez ikakvih kvarova, znaci sve za 5.Kupio sam ga jednom, i opet bih, zasigurno.Medjutim, slabo zadrzava vrijednost, htio sam da se okrenem nekim drugim malo jacim, skupljim stvarima, i normala ko standardni bosnjo uzeo A6 2.5 TDI quattro, cipovan na 217 KS.Sve fino sve krasno, po gradu trosi oko 10 kad se normalno vozi, kad se pritisne necu ni da spominjem....

Ugl ,a udi je visoka klasa, Fiat tako - tako.Da sam birao auto ko auto, ne gledajuci ekonomske faktore i trziste, prije ove 6 uzeo bi 159.Slicna cijena, dosta vise karafeka, i puno si univerzalniji i izgledas kao neko ko se malo vise razumije u aute.Jer jbg, danas kad pogledas, kolko je bilo g-2, sad Audija ima po gradu.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#96 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by wickerman »

Ja da imam nekih 20.000KM fino bi kupio sebi auto od 6000KM ne mora biti punto :-D a za ostalih 14000KM kupio dio zemlje i ako budes imao srece i neku kucicu,brvnaricu pa se s tim auticem jer svi autici samo sluze za prelazak puta sa tacke A do tacke B i kupis sebi gajbu pive i kliu svjeze ribe i uzivas na toj zemlji a ovaj sto ima to neko auto od 20.000KM nek kruzi po parkingu za to vrijeme ! Jedino kad bi kupio skuplje auto bi bilo kad bi imao 100.000KM na racunu,u suprotnom bi mi bilo zao para!

P.S.Zaboravih reci da kad imas zemlju ti za 10god ces vjerovatno nesto uloziti a cijena nece padati,cak sta vise samo ce rasti pa za 10 godina ces prodat za jedno 30.000KM a auto od 20.000KM ce za 10 godina vrijedit 10.000KM a jos ces dobiti po koju sjedu,jer ti ga je neko ogulio,obio,ukrao itd !!!

Punto rulzzz :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#97 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by shlauf »

wickerman wrote:Ja da imam nekih 20.000KM fino bi kupio sebi auto od 6000KM ne mora biti punto :-D a za ostalih 14000KM kupio dio zemlje i ako budes imao srece i neku kucicu,brvnaricu pa se s tim auticem jer svi autici samo sluze za prelazak puta sa tacke A do tacke B i kupis sebi gajbu pive i kliu svjeze ribe i uzivas na toj zemlji a ovaj sto ima to neko auto od 20.000KM nek kruzi po parkingu za to vrijeme ! Jedino kad bi kupio skuplje auto bi bilo kad bi imao 100.000KM na racunu,u suprotnom bi mi bilo zao para!

P.S.Zaboravih reci da kad imas zemlju ti za 10god ces vjerovatno nesto uloziti a cijena nece padati,cak sta vise samo ce rasti pa za 10 godina ces prodat za jedno 30.000KM a auto od 20.000KM ce za 10 godina vrijedit 10.000KM a jos ces dobiti po koju sjedu,jer ti ga je neko ogulio,obio,ukrao itd !!!

Punto rulzzz :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
10.000 je garaza na Breki a ti hoćeš i zemljicu i kućicu za 14.000 :D

Aleee aleeeeeeeee :dance:
User avatar
zateznistub
Posts: 15516
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#98 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by zateznistub »

@emko, ja mislim da ti ni biciklo nemas...
User avatar
uradi sam
Posts: 497
Joined: 29/07/2009 01:11

#99 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by uradi sam »

LJudi usrasmo ga mi...temu sam otvorio za ljude koji imaju FIAT-e i dajte da se drzimo medzusobnih razmjena misljenja o pomenutom brendu...a ne da kakimo koje je auto bolje od Fijata itd...otvorite temu vi sto imate golfove pa tamo se savjetujte,razmjenjujte misljenja, itd...Ja znam sto znam.. da nema bolje auto za ove pare sto sam dao..
e sada da se ima jedno 150000 eura vozio bih Helikopter nebih se uopste kretao zemljom...A moj je amidza otisao 7 puta Sarajevo-Istanbul sa Ficom i vratio se.... bez Klime, air bega,TDI-a,JTD-a,GTI-a, kuraca palaca,Navigacija itd....
ko postuje Auto i zna da ga vozi, pa kad ono islo na drva.. ima da radi i da slusa.

Nego zna li neko koliko ide ulja u masinu Punta 1.9 JTD...
User avatar
zateznistub
Posts: 15516
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#100 Re: FIAT KONZUMENTI

Post by zateznistub »

uradi sam wrote:LJudi usrasmo ga mi...temu sam otvorio za ljude koji imaju FIAT-e i dajte da se drzimo medzusobnih razmjena misljenja o pomenutom brendu...a ne da kakimo koje je auto bolje od Fijata itd...otvorite temu vi sto imate golfove pa tamo se savjetujte,razmjenjujte misljenja, itd...Ja znam sto znam.. da nema bolje auto za ove pare sto sam dao..
e sada da se ima jedno 150000 eura vozio bih Helikopter nebih se uopste kretao zemljom...A moj je amidza otisao 7 puta Sarajevo-Istanbul sa Ficom i vratio se.... bez Klime, air bega,TDI-a,JTD-a,GTI-a, kuraca palaca,Navigacija itd....
ko postuje Auto i zna da ga vozi, pa kad ono islo na drva.. ima da radi i da slusa.

Nego zna li neko koliko ide ulja u masinu Punta 1.9 JTD...
4.4l iskljucivo selenia i naravno izmjenjaj filtere :) u pravu si ono shto si napisao, ali isprovociraju
Post Reply