English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#76 Re: English Premier League

Post by elSaik »

The__Doctor wrote:joj mocnih spursa, a prije pocetka sezone spominjali su neki ulazak u veliku cetvorku na krilima Modrica :lol: :lol: ali dobro mozda su mislili na veliku cetvorku Championshipa :lol: :lol:
Pa bit će dio velike četvorke... one koja će da napusti Premiership na kraju... :mrgreen:
User avatar
belafonte
Posts: 1218
Joined: 29/05/2006 17:54

#77 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Pa ako i Mourinho i Wenger kazu da se kepec ne moze nositi u najjacoj ligi svijeta, da nema konstitucije za ubitacan tempo, duel igru, ako se oko toga slazu dva strucnjaka koja imaju dva razlicita koncepta vodjenja ekipa, onda vjeruj da je to ako ne 100%, onda veoma tacno.
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#78 Re: English Premier League

Post by Mobile_Disco »

Hull City! :dance:
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#79 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Tragedija :roll:

Smijenjen Ramos uz odstetu od simbolicnih 15 miliona funti :skoljka:

Bas me ova vijest potresla :!: Zao mi covjeka.

Novi manager Totenhama Harry Redknapp koji je do sada trenirao Portsmouth :zoka:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#80 Re: English Premier League

Post by shadow »

Mogu oni promjeniti 10 trenera ali Modric nikad nece moci nadoknaditi Berbatova :o. Svaka ti cast Mamicu, uzeo si im pare i poslao ih u drugu ligu. Aferim :D
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#81 Re: English Premier League

Post by bato99 »

harry redknapp novi trener totenhama
Čelnici Spursa uručili su otkaz Ramosu i odmah pronašli zamjenu za njega. Modrića i Ćorluku će ubuduće voditi bivši Kranjčarov trener, a Tottenham će to koštati 7.5 miljuna eura.
Ni izuzetno strpljivo vodstvo londonskog kluba nije više imalo razumijevanja za Juande Ramosa. Španjolski stručnjak nije preživio vikend i uoči nedjeljnog prvenstvenog dvoboja protiv Boltona dobio je otkaz. Razlog Ramosovu odlasku vrlo je jasan - najgori prvenstveni start u povijesti Tottenhama.
Nakon nepotpunog devetog kola londonski sastav se nalazi na posljednjem mjestu ljestvice bez pobjede. Od 24 moguća boda, Spursi su osvojili tek dva, a u dosadašnjem dijelu sezone upisali su tek dvije pobjede - protiv Wisle u Kupu UEFA i protiv Newcastlea u Liga kupu.
Cipelu je dobio i kompletan stručni stožer - sportski direktor Damien Comolli, te pomoćni treneri Urugvajac Gus Poyet (taktika) i Španjolac Marcos Alvarez (fizička sprema). Čistka u redovima Hotspura je obavljena ekspresno, a još brže je objavljeno i ime Ramosovog nasljednika, a to je dosadašnji menadžer Portsmoutha Harry Redknapp.
"Bio sam sretan u Portsmouthu i dok nije stigao telefonski poziv iz Londona, nisam pomišljao na odlazak. No, kada je Tottenham stavio ponudu na stol, bilo mi je teško to odbiti. Ogroman je izazov prije odlaska u mirovinu preuzeti tako veliki klub. Ovo je moja velika prilika i premda sam uživao u Portsmouthu, nisam je želio propustiti", izjavio je engleski stručnjak.
U Portsmouthu je vodio Niku Kranjčara, a sada je preuzeo momčad u čijim redovima igraju hrvatski reprezentativci Luka Modrić i Vedran Ćorluka.
Engleski internetski mediji javljaju da bi dosadašnji klub na Redknappu trebao zaraditi 7.5 milijuna eura odštete, a prema trogodišnjem ugovoru, koji će najvjerojatnije biti potpisan tijekom nedjelje, 'prljavi Harry' bi u Tottenhamu imao plaću od tri milijuna funti po sezoni.
"Portsmouth je u izvrsnoj formi, u najbolju u kojoj može biti. Htio bih zahvaliti svima za sjajne trenutke koje sam tamo proživio i nadam se da će se stvari za Portsmouth nastaviti razvijati u ovom smjeru. Ja sam otišao dalje, ali nadam se da će me ljudi pamtiti po onome što sam napravio. Uh kako bih volio da je Jermaine Defoe sada u Tottenhamu!", izjavio je Redknapp za Sun.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#82 Re: English Premier League

Post by bato99 »

CHELSEA - LIVERPOOL --2-- :D :D :D :D :D
manchester city-stoke--1--
portsmouth-fulham---1---
tottenham-bolton--1--- memu im hebem pa moraju nekog dobit
west ham-arsenal---2---
wigan-aston villa--2---
ima li vaših prognoza za današnje mečeve :D
LongDong
Posts: 790
Joined: 22/04/2008 23:08

#83 Re: English Premier League

Post by LongDong »

Možda igrati kontra Portsmoutha, Braga ih je neku noć ponizila, još ostadoše bez trenera, mada je i Fulham kita.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#84 Re: English Premier League

Post by bato99 »

LongDong wrote:Možda igrati kontra Portsmoutha, Braga ih je neku noć ponizila, još ostadoše bez trenera, mada je i Fulham kita.
neznam ja sam igro keca na portsmouth baš iz gore navedenog boldiranog
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#85 Re: English Premier League

Post by shadow »

bato99 wrote:CHELSEA - LIVERPOOL --2-- :D :D :D :D :D
manchester city-stoke--1--
portsmouth-fulham---1---
tottenham-bolton--1--- memu im hebem pa moraju nekog dobit
west ham-arsenal---2---
wigan-aston villa--2---
ima li vaših prognoza za današnje mečeve :D
Iako je sad poluvrijeme i Liverpool vodi 1:0 mislim da ne mogu izdrzati ovaj tempo i da ce morati popustiti u drugom. Okrenuce ovo Chelsea ili u najmanju ruku X na kraju.
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#86 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

bato99 wrote:CHELSEA - LIVERPOOL --2-- :D :D :D :D :D
manchester city-stoke--1--
portsmouth-fulham---1---
tottenham-bolton--1--- memu im hebem pa moraju nekog dobit
west ham-arsenal---2---
wigan-aston villa--2---
ima li vaših prognoza za današnje mečeve :D
Ubode bato :zoka:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#87 Re: English Premier League

Post by shadow »

Zajebah prognozu, imali su plavi posjed lopte i vrsili nekakav pritisak ALI samo do sesnaesterca, bas su tanki u pm. Liverpool jak u odbrani, solidan u kontrama. Kao simpatizer Gunnersa nadao sam se remiju ovdje ali pishaj ga, sve je to dostizno. Sad da Arsenal uzme West Ham na strani i idemo dalje. Nego, zamislite, Tottenham vodi protiv Boltona :shock: :-D ali ima jos da se igra, siguran sam da ce uprskati stvari do kraja :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#88 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

shadow wrote:Zajebah prognozu, imali su plavi posjed lopte i vrsili nekakav pritisak ALI samo do sesnaesterca, bas su tanki u pm. Liverpool jak u odbrani, solidan u kontrama. Kao simpatizer Gunnersa nadao sam se remiju ovdje ali pishaj ga, sve je to dostizno. Sad da Arsenal uzme West Ham na strani i idemo dalje. Nego, zamislite, Tottenham vodi protiv Boltona :shock: :-D ali ima jos da se igra, siguran sam da ce uprskati stvari do kraja :-D
Anelka samo dobar za gostovanja zbog brzine.

Protiv cvrste odbrane ne mogu dati gol bez Drogbe.

Liverpool je imao srece kod gola, ali su zaista solidno odigrali,

Gerard fenomenalan.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#89 Re: English Premier League

Post by bato99 »

Edin H. wrote:
bato99 wrote:CHELSEA - LIVERPOOL --2-- :D :D :D :D :D
manchester city-stoke--1--
portsmouth-fulham---1---
tottenham-bolton--1--- memu im hebem pa moraju nekog dobit
west ham-arsenal---2---
wigan-aston villa--2---
ima li vaših prognoza za današnje mečeve :D
Ubode bato :zoka:
evo vodi i tottenham i manchester city i aston villa, svi sa 1-0 :thumbup: :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#90 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

bato99 wrote:
Edin H. wrote:
bato99 wrote:CHELSEA - LIVERPOOL --2-- :D :D :D :D :D
manchester city-stoke--1--
portsmouth-fulham---1---
tottenham-bolton--1--- memu im hebem pa moraju nekog dobit
west ham-arsenal---2---
wigan-aston villa--2---
ima li vaših prognoza za današnje mečeve :D
Ubode bato :zoka:
evo vodi i tottenham i manchester city i aston villa, svi sa 1-0 :thumbup: :thumbup:
Pasces na Arsenalu.

Prejak je West Ham :D
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#91 Re: English Premier League

Post by bato99 »

ma ne sekiram se ja za arsenal, dabogda ovi ovako završili :D :D :D :D
User avatar
karanana
Posts: 47470
Joined: 26/02/2004 00:00

#92 Re: English Premier League

Post by karanana »

fuj. a na svakom sam listicu imo ili 1 ili 1x na plavce. furam do najblize kladionice na popravni.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#93 Re: English Premier League

Post by bato99 »

pa red je više da liverpool osvoji titulu posle skoro dva desetljeća
"""""""liverpool""""""you never walk alone""""" :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#94 Re: English Premier League

Post by bato99 »

Man City 3-0 Stoke
Robinho 14', 47', 72'
što se robinho raspuco po engleskoj :lol: :lol: :lol:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#95 Re: English Premier League

Post by shadow »

Patnja do '75 a onda na scenu stupa krakati Adebayor, 2 komada i dovidjento. Aaaaaaarseeeenaaaalll :)
LSD
Posts: 27429
Joined: 24/07/2007 08:26

#96 Re: English Premier League

Post by LSD »

Evo Arsen i Arsenal :-D odradiše i smiriše čekičare :mrgreen: ...malo su se digli sa Zolom,mada West Ham nije igrao loše danas.
LongDong
Posts: 790
Joined: 22/04/2008 23:08

#97 Re: English Premier League

Post by LongDong »

bato99 wrote:
LongDong wrote:Možda igrati kontra Portsmoutha, Braga ih je neku noć ponizila, još ostadoše bez trenera, mada je i Fulham kita.
neznam ja sam igro keca na portsmouth baš iz gore navedenog boldiranog
Buraz izgleda da sam te izmaleris'o, :sad: primi ga Portsmouth nekad pred kraj. Stvarno šteta, dobro si izpogađ'o.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#98 Re: English Premier League

Post by shadow »

LSD wrote:Evo Arsen i Arsenal :-D odradiše i smiriše čekičare :mrgreen: ...malo su se digli sa Zolom,mada West Ham nije igrao loše danas.
West Ham odigr'o pravo dobro, na momente su bili pregrubi ali dobro. S druge strane Wenger u pocetnom sastavu izveo metar napadaca, samo su jedan drugom smetali. Bendtner je opet postao kriza, Nasri nikako da udje u duel kako treba, stalno se nesto gradi i bjezi nazad. RVP, Fabregas i Walcott odlicni. Ipak nista dok krakonja nije usao, unio je dovoljno zivosti i to je to. I dalje 4 bobe iza redsa, to je najbitnije.
Uze Tottenham jebo te :D
LSD
Posts: 27429
Joined: 24/07/2007 08:26

#99 Re: English Premier League

Post by LSD »

shadow wrote:
LSD wrote:Evo Arsen i Arsenal :-D odradiše i smiriše čekičare :mrgreen: ...malo su se digli sa Zolom,mada West Ham nije igrao loše danas.
West Ham odigr'o pravo dobro, na momente su bili pregrubi ali dobro. S druge strane Wenger u pocetnom sastavu izveo metar napadaca, samo su jedan drugom smetali. Bendtner je opet postao kriza, Nasri nikako da udje u duel kako treba, stalno se nesto gradi i bjezi nazad. RVP, Fabregas i Walcott odlicni. Ipak nista dok krakonja nije usao, unio je dovoljno zivosti i to je to. I dalje 4 bobe iza redsa, to je najbitnije.
Uze Tottenham jebo te :D
Ma dobro...stoji to tvoje za Nasrija,ali vidjet ces ti dogodine tek njegovu pravo vrijednost,dok se malo navinke na engleski stil (duel igru),nije njega Wenger bezveze doveo...kod njega nema loše procjene u scautingu...Nasri,Vela i Ramsey (eventualno Bischoff) tek treba da proigraju...Denilson dobiva sve vecu minutažu i uskoro ce se ustaliti u prvih 11.
Što se tice Bendthera nebi se složio da je kritican..pa vidio si pasa-asistencije sa preko 40 metara za Adebayora i 0-2...mada je tacno da oscilira iz utakmice u utakmicu.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#100 Re: English Premier League

Post by shadow »

Ne sumnjam ja da je Nasri odlican igrac (Arsenal se rjetko zajebe sa scoutingom) ali je od pocetka u prvoj postavi, dobio je dovoljno sansi da probije led, jos uvijek mi nekako djeluje isprepadan. Samo nek prekopira ono sto Walcott radi na desnoj strani i to je sve :wink:
Denilson i Vela, odlicni igraci. Puno bolji od Bendtnera i recimo Diaby-a koji je danas ushao sa Adebayorom. Ali jebi ga, chika Wenger je nakupovao toliko djece da im treba svima dati sansu. Bitno je da pobjedjuju.
Post Reply