Radovan Karadžić u Haagu!

Post Reply
b.boja
Posts: 2225
Joined: 04/06/2007 20:14

#76 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by b.boja »

Bosanac_21 wrote::arrow: Ljudi postavljajte komentare na CNN.com - eno tamo nam Bosnu blate, a ovu stoku smrad velica u nebesa zbog ubijanja :!: :x :x :x :x
ooo, oni lobiraju na svakom mogucem polju, cak i na nekim foto sajtovima, a mi sutimo, kao da smo mi pobili toliki narod, nesto se stidimo...
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#77 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by dacina_curica »

fukara_tz wrote:
Bosanac_21 wrote::arrow: Ljudi postavljajte komentare na CNN.com - eno tamo nam Bosnu blate, a ovu stoku smrad velica u nebesa zbog ubijanja :!: :x :x :x :x
Postavljamo poslo sam al izgleda treba malo vremena dok ne objave
i ja sam poslala ima 20 minuta......jos cekam :roll: :roll: :roll: :roll:
markes69
Posts: 65
Joined: 28/06/2008 22:25

#78 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by markes69 »

Bosanac_21 wrote::arrow: Ljudi postavljajte komentare na CNN.com - eno tamo nam Bosnu blate, a ovu stoku smrad velica u nebesa zbog ubijanja :!: :x :x :x :x
o.k. postavila sam komentar al ' za nesto vise sam smotana ko petobanka ..hajte vi mladi i pametniji smislite nacin ..postavite fotografije ,snimke koji svjedoce sta su monstrumi radili ..neznam al' treba reagovati pa bar koliko ko moze i zna...
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#79 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by pici »

b.boja wrote:
Bosanac_21 wrote::arrow: Ljudi postavljajte komentare na CNN.com - eno tamo nam Bosnu blate, a ovu stoku smrad velica u nebesa zbog ubijanja :!: :x :x :x :x
ooo, oni lobiraju na svakom mogucem polju, cak i na nekim foto sajtovima, a mi sutimo, kao da smo mi pobili toliki narod, nesto se stidimo...
pokusavaju sprati bruku i sramotu sto su nanjeli samim srbima a ostalim dojucerasnjim komsijama i sunarodnjacima iz SFRJ reci da su izazvali oni sve ovo i da su sami krivi to sto im se desilo(pregazis covjeka na cesti namjerno i joj haveru izvini desilo se),pokusava se eliminirat uloga ne kolektivne krivnje ,vec uloga sutnje,prezira i podsticanja na ratne zlocine tako sto ce se majorizirat uloga Karadzica kao genocidnog monstruma vec branitelja i sudionika u nekom ravnopravnom gradjanskom ratu.
Imaju dokazi,dokumenti,svjedoci a nacifasisti mogu da laju na pun mjesec kosto uvjek i rade maloumne zvijeri.
JMJ
Posts: 195
Joined: 10/04/2008 23:21

#80 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by JMJ »

Poslala sam i ja nekoliko komentara,nece nas valjda bojkotovati!
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#81 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

markes69 wrote:
Bosanac_21 wrote:.hajte vi mladi i pametniji smislite nacin ..postavite fotografije ,snimke koji svjedoce sta su monstrumi radili ..neznam al' treba reagovati pa bar koliko ko moze i zna...
Evo na ovoj temi materijala koliko hoces http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=1025
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#82 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by zavrzlama »

OD zavrzlame su dva poslana
b.boja
Posts: 2225
Joined: 04/06/2007 20:14

#83 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by b.boja »

Hvala fukara, poslala sam.
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#84 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by pici »

ma i ja sam poslo par komada jeb mu i CNN isto ko da provjeravaju neznam sta :x
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#85 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by zavrzlama »

pici wrote:ma i ja sam poslo par komada jeb mu i CNN isto ko da provjeravaju neznam sta :x
pa pise ti kad posaljes post da ce isti biti podvrgnut kontroli...

da nebi sta istinito se provuklo :D
User avatar
sunčan dan
Posts: 360
Joined: 03/03/2008 14:22

#86 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by sunčan dan »

Poslala sam i ja. Nemoj da mi se ko slučajno nasmije, ne znam dobro engleski. :x
b.boja
Posts: 2225
Joined: 04/06/2007 20:14

#87 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by b.boja »

zavrzlama wrote:
pici wrote:ma i ja sam poslo par komada jeb mu i CNN isto ko da provjeravaju neznam sta :x
pa pise ti kad posaljes post da ce isti biti podvrgnut kontroli...

da nebi sta istinito se provuklo :D
ja vidim zadnji "sakibov" post koji je postan prije sat.
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#88 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

b.boja wrote: ja vidim zadnji "sakibov" post koji je postan prije sat.
Tako je i kod mene. Pregledaju valjda mogu mislit koliko smo navalili :D

Mene je onaj pod nickom @mIke iznerviro dodo sam par rijeci i na nasem jeziku upucene njemu :D
brecko
Posts: 84
Joined: 01/04/2008 11:52

#90 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by brecko »

pratim od pocetka vijest o hapsenju karadzica i studiram sve sto mi padne u ruke koliko mogu, svaku vijest prevrnem i procitam po par puta.

ovo sto sam danas gledao sa prvog pojavljivanja njega pred sudom u hagu je pravi sok. da kad nekoga gledas u oci i vidis toliki strah da ne mozes da povjerujes, osoba koja je prije par godina sudila o zivotima toliko hiljada bosanaca, hrvata i bosanskih srba je postala jedna prazna vreca puna straha. postavljanje kao glavna tema njegovog govora da je imao dogovor sa vladom USA i sam taj strah i drhtanje glasa dok o tome govori moze se prosuditi kao najveca farsa straha.

do pocetka rata je bio uspjesni psiholog u bolnici kosevo i samim optuzbama koje je imao prije rata i njegovim boravkom u zatvoru radi par stvari za koje je bio optuzen je imao dovoljno vremena da se posluzi sa svojim skolovanjem za psihologa, same njegove pjesme koje je pisao su uvijek aludirale na etnicko ciscenje bosnjaka i hrvata to jeste ne srpskog naroda.

taj covjek nema ni sekunde straha, imao je dodovljno vremena da za 13 godina prati sudjenje milosevca, krajisnika, plavsic kao i seselja da je imao toliko vremena da se pripremi za svoju odbranu. najveca farsa mi je danas bila kad je rekao da se htio predati 96,97,98 godine ali da je imao strah za svoj zivot od strane USA pardon vlade USA.

upitna stvar je stvarno da li je imao dogovore sa njima. moje licno misljenje je da je imao i da vlada USA ima svoje razloge zasto je to radila. bosna i hercegovina to jeste bivsa jugoslavija stoji bas na jednom dobrom polozaju (geografskom).

neko je na jednom forumu rekao zasto se vlada USA i odredjeni ljudi ne pozovu na sudjenja da se njima sudi za neka djela. ne opravdavam irak, afganistan, ali da li to znaci ako si velesila da mozes da radis sve sto zelis.

karadzic je sebe drzao za velesilu sa svojim odredima smrti (vojska). sam video ruskog pjesnika koji puca po sarajevu je zivi dokaz da gospodin radovan moze da radi sta zeli i da sebe drzi kao vlasnik svih naroda koji nisu pravoslavne nacionalnosti.

jedna stvar mi je zaparala usi. kad je rekao samo da nije 28,08. surfajuci po netu sam nasao da im je slava na taj dan. slava oko bogorodice.
http://www.serbianmirror.com/arhiva/200 ... 608_18.pdf

radovan se boji da nece moci da upraznjava svoje praznike. a sto je sa svojim odlukama ubio zivote hiljada ljudi koji svoje praznike nikada nece docekati, njega zaboli za to kao i sve u sudnici. sudija je ok bar na prvi dojam, ali je smotan, i na par momenata kao da izrazava simpatiju sa karadzicem i njegovom pojavom. valjda dobro za karijeru. svi su isti.

to je bar moje vidjenje do sada sve hajke oko njega. sebe sam upitao sta to znaci za nas. njegovo hapsenje. to svako moze za sebe da odluci. ja svoje misljenje znam. dug mu zivot zelim da doceka presudu i da ga svaki dan proganjaju duse svih poginulih osoba sto iz sarajeva to i iz citave bosne i hercegovine.
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#91 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by zavrzlama »

valda CNN nema svoga ZOOM66 da zakljucaju komentare :D
murti439
Posts: 193
Joined: 09/09/2005 21:13

#92 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by murti439 »

Rale će sebi da presudi prije 29-og i spasi svoj četnitet!

Zato se već sad povlači Hoolbrooke koji mu, tobože, sprema likvidaciju... Najviše što može dobiti je da izbjegne presudu isto kao i Slobo... RS će ostati, a on će postati još jedan "srpski 'eroj" kojeg je, potpuno nevinog i na pravdi Boga" uklonila "vatikansko-islamska zavera" ili kako se to već nazivalo u njegovim najboljim danima...
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#93 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by pici »

fukara_tz wrote:Eno poceli su komentari :bih:

http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html
nisu mi stavili kad sam mu svu familiju na kamaru spomeno i da je kasapin i sociopat.....ja koje ne obljavljivanje kometara na CNN-u :x ...zoomke je za njih čičolina :D
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#94 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

pici wrote: nisu mi stavili kad sam mu svu familiju na kamaru spomeno i da je kasapin i sociopat.....ja koje ne obljavljivanje kometara na CNN-u :x ...zoomke je za njih čičolina :D
I mene su cenzurisali i odprilike isti kontekst recenice ko tvoj s tim da sam ja mamu spominjo nicku @Mike :D

zoomke je tito :D
b.boja
Posts: 2225
Joined: 04/06/2007 20:14

#95 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by b.boja »

fukara_tz wrote:
I mene su cenzurisali i odprilike isti kontekst recenice ko tvoj s tim da sam ja mamu spominjo nicku @Mike :D

zoomke je tito :D
vala ja ne bih njegovu familiju na kamaru :run:
brecko
Posts: 84
Joined: 01/04/2008 11:52

#96 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by brecko »

murti439 wrote:Rale će sebi da presudi prije 29-og i spasi svoj četnitet!

Zato se već sad povlači Hoolbrooke koji mu, tobože, sprema likvidaciju... Najviše što može dobiti je da izbjegne presudu isto kao i Slobo... RS će ostati, a on će postati još jedan "srpski 'eroj" kojeg je, potpuno nevinog i na pravdi Boga" uklonila "vatikansko-islamska zavera" ili kako se to već nazivalo u njegovim najboljim danima...
murti to je bila i moja prva misao da nesto ne sprema. citam i komentare na cnn. najveci problem kod srpskog naroda a u to ubrajam osobe sa pala, republike srpske kao i srbije koji ostavljaju komentare je da su to sve mladje osobe koje su zatrovane od strane svojih roditelja i koji nisu dozivljavali etnicko cisenje, ubijanje i silovanje. upravo na hayatu sam gledao kratki montirani film i izjave osoba. tu je bila izjava djevojcice od 16 godina koju su silovali i silovali i koja je molila da je ubiju. dok joj srpski vojnik govori da joj se nece to desiti jer ima kcerku njenih godina. koliki monstrum moras da budes da u tom kontekstu spominjes svoju kcerku istih godina a da silujes djevojku.

najveci problem sada je da mladje osobe prave probleme i da oni organizuju sve proteste pod palicom svojih roditelja koji su ih zatrovali.
jeli nasa greska kad su nasi momci izasli da slave istu noc pred vjecnom vatrom kad se saznalo. ne nije. jer oni nisu protestovali nego slavili da je jedan od najvecih krvnika uhapsen. to je razlika mentaliteta.
Last edited by brecko on 31/07/2008 19:44, edited 1 time in total.
nocna_mora1001_noci
Posts: 233
Joined: 04/12/2007 19:13
Location: Kosmos

#97 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by nocna_mora1001_noci »

b.boja wrote:
fukara_tz wrote:
I mene su cenzurisali i odprilike isti kontekst recenice ko tvoj s tim da sam ja mamu spominjo nicku @Mike :D

zoomke je tito :D
vala ja ne bih njegovu familiju na kamaru :run:
:lol: :lol: :lol: ni briferom
nash
Posts: 38
Joined: 03/01/2007 21:04

#98 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by nash »

Je li "nevidljivi savjetnik" neko iz nebeskog naroda ili neki bog...?
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#99 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by barby02 »

Ne zelim da mislim da nece biti adekvatno sudjenje krvniku. Sto rece na TV-u covjek koji je dostavljao pisane dokumente o masakrima na Markalama i u malo sirem krugu- Ferhadija . . nisu citali spise i ignorisali su ga. . e TO me brine. .
nocna_mora1001_noci
Posts: 233
Joined: 04/12/2007 19:13
Location: Kosmos

#100 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by nocna_mora1001_noci »

nash wrote:Je li "nevidljivi savjetnik" neko iz nebeskog naroda ili neki bog...?
Slobodan Milosevic - za njega bog :lol: :lol:
Post Reply