Snooker

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Better Man
Posts: 16847
Joined: 01/10/2006 20:10

#76 Re: Snooker

Post by Better Man »

Ronnie je odigrao savršeno finale! Samljeo je Carttera! Jednostavno potvrdio da je kralj!
Last edited by Better Man on 08/05/2012 15:43, edited 1 time in total.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#77 Re: Snooker

Post by Pitarrr82 »

Kad sve poslozi u glavi najbolji je, nema sta a inace je sam sebi i najbolji protivnik...
User avatar
black
Posts: 17253
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#78 Re: Snooker

Post by black »

ma ne zovu ga dzaba genijem ove igre i najtalentovanijim igrachem svih vremena, inache pati od depresije i imao je problema sa alkoholom, veliki je prijatelj sa Ronnie Woodom gitaristom Stonesa
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#79 Re: Snooker

Post by didgeridoo »

hodža wrote:naslov je bezveze, al teks baš i nije :D
http://www.tarzanija.com/snuker-muzjack ... -gej-ruhu/
:lol: :lol: :lol:

higgins nisani podvoljkom hahaha
User avatar
Ironman1921
Posts: 843
Joined: 26/12/2012 16:55
Location: Ispod Ružine linije

#80 Re: Snooker

Post by Ironman1921 »

Ima li jos netko da prati ovu igru? Moj je najdrazi igrac Judd Tramp,a za najveceg smatram Ronniea O'Sullivana.
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#81 Re: Snooker

Post by zavrzlama »

Ironman1921 wrote:Ima li jos netko da prati ovu igru? Moj je najdrazi igrac Judd Tramp,a za najveceg smatram Ronniea O'Sullivana.
Pratim ja od prije par mjeseci...super sport...trebalo mi je par meceva da skontam pravila :D

mogu ti reci da sam se zarazio pravo....bas neki dan Mark Selby osvoji Masters 2013....

Cak sta mislim da je strategija bolje oruzje od preciznosti udranja kugli....
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#82 Re: Snooker

Post by Verocious »

Strasna igra :thumbup: Pratio sam je dugo vremena prije nego sto sam je i sam poceo igrati, a kada sam je poceo igrati onda sam tek shvatio koliko je teska i zajebana igra i koliki su majstori oni vrhunski snukerasi. Sto bi jedan moj drug rekao:"Vece su sanse i prije cu postati C Ronaldo nego Ronnie O'Sullivan." :mrgreen:

Sve u svemu prelijepa igra i za igrati i za pratiti :)
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#83 Re: Snooker

Post by sorted »

Ovogodisnji Masters je bio pun drame i preokreta od prvog kola do finala, posebno predzadnji frejm u mecu Trump-Hawkins, i polufinale Dott-Selby(do pola 2 po nasem vremenu) 8-) .
Finale nije bilo nesto posebno zanimljivo, dosta se taktiziralo i iznenadila me nesto slabija igra Robertsona, obzirom da je vise pokazao na turniru, imao je sest trocifrenih brejkova, dok Selby samo jedan i provukao se jedva u prvom kolu i polufinalu. U finalu Selby je uspio nametnuti svoj monotoni ritam i mislim da je to bio kljuc, sto ne znaci da je trenutni svjetski no.1 nezaluzeno uzeo, inace svoj treci Masters u karijeri. Najveci brejk na turniru imao je Marc Allen - 138.

Prvi rangirni turnir u ovoj godini pocinje za pet dana u Berlinu - German Masters.
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#84 Re: Snooker

Post by alenthekiller »

Pratil iko sad prvenstvo u Sefildu? Kako Ronnie dere guzove... 8-)
User avatar
hodža
Posts: 4522
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#85 Re: Snooker

Post by hodža »

Verocious wrote:Strasna igra :thumbup: Pratio sam je dugo vremena prije nego sto sam je i sam poceo igrati, a kada sam je poceo igrati onda sam tek shvatio koliko je teska i zajebana igra i koliki su majstori oni vrhunski snukerasi. Sto bi jedan moj drug rekao:"Vece su sanse i prije cu postati C Ronaldo nego Ronnie O'Sullivan." :mrgreen:

Sve u svemu prelijepa igra i za igrati i za pratiti :)

đe igraš ?

ja visim u Zetri gore :D
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#86 Re: Snooker

Post by Riddle »

Image

Babo po peti put. Nekad se desi da neki igrac postane veci od igre. Ljudi kao Ali, Jordan i Woods. I Ronnie. Kako neko moze da ne igra citavu godinu, da onda dođe na SP i pomete sve na turniru? :lol:
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#87 Re: Snooker

Post by ifbbpro »

Riddle wrote:Image

Babo po peti put. Nekad se desi da neki igrac postane veci od igre. Ljudi kao Ali, Jordan i Woods. I Ronnie. Kako neko moze da ne igra citavu godinu, da onda dođe na SP i pomete sve na turniru? :lol:
Legenda. Hawkins je igrao tako lijepo i precizno, ali protiv ovog monstruma se ipak ne moze :)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#88 Re: Snooker

Post by MOSALJOZE »

Stvarno sam mislio da je ovo smor igra,ali u ovih 16 dana sam je zavolio samo zbog Ronija.
User avatar
LoveIsGone
Posts: 503
Joined: 09/12/2012 13:58
Location: Sarajevo

#89 Re: Snooker

Post by LoveIsGone »

Može li se negdje pogledati snimak, recimo samo zadnje sesije, to bih volio vidjeti kafana me privuče večeras, pa nisam gledao.

Bio bih jako zahvalan
User avatar
Mustang1
Posts: 28779
Joined: 29/12/2010 17:31

#90 Re: Snooker

Post by Mustang1 »

MOSALJOZE wrote:Stvarno sam mislio da je ovo smor igra,ali u ovih 16 dana sam je zavolio samo zbog Ronija.
A meni niko ne vjeruje kad kazem da sam gledao snooker .. Ja sma na kladionici jednom igrao i gledao sam 2-3 dana taj jedan mec :D Svi ukucani gledali sa mnom to se navijalo bolje nego kad fudbal se gleda :D
User avatar
green man
Posts: 199
Joined: 10/04/2007 19:32

#91 Re: Snooker

Post by green man »

https://www.youtube.com/watch?v=bpeBugH ... ata_player

Old school Ronnie 8-):shock:
Lik je ostavio neizbrisiv trag u ovom sportu, snookerski ekvivalent T. Woodsa, Schumachera, Zidanea, Jordana i ostalih legendi svojih sportova.
Ne igrati godinu dana i razvaliti turnir je za respect. Kapa dole za majstora :wink:
User avatar
Riddle
Posts: 8210
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#92 Re: Snooker

Post by Riddle »

LoveIsGone wrote:Može li se negdje pogledati snimak, recimo samo zadnje sesije, to bih volio vidjeti kafana me privuče večeras, pa nisam gledao.

Bio bih jako zahvalan
Imas sad snimak na Eurosportu.
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#93 Re: Snooker

Post by zavrzlama »

Prati li ko UK Ch.....

Mozda najbolji snuker zadnjih par godina...O'Sallivan neshvatljivo los,otrese ga onaj debeljuca Bingham :-) ...

Vidim finale Selby-Robertson
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#94 Re: Snooker

Post by Partijaner »

zavrzlama wrote:Prati li ko UK Ch.....

Mozda najbolji snuker zadnjih par godina...O'Sallivan neshvatljivo los,otrese ga onaj debeljuca Bingham :-) ...

Vidim finale Selby-Robertson
Kako zavrsi sinoc mec Robertson-Bingham, bilo je 8:8, a gubio je Bingham 8:3 ako se ne varam i igrali su odlucujuci frejm, ali nisam imao zivaca gledat vise, pa ne znam kako zavrsi ?
zavrzlama
Posts: 10309
Joined: 15/01/2006 18:35

#95 Re: Snooker

Post by zavrzlama »

Partijaner wrote:
zavrzlama wrote:Prati li ko UK Ch.....

Mozda najbolji snuker zadnjih par godina...O'Sallivan neshvatljivo los,otrese ga onaj debeljuca Bingham :-) ...

Vidim finale Selby-Robertson
Kako zavrsi sinoc mec Robertson-Bingham, bilo je 8:8, a gubio je Bingham 8:3 ako se ne varam i igrali su odlucujuci frejm, ali nisam imao zivaca gledat vise, pa ne znam kako zavrsi ?
17-ti frame je bio uzbudljiv do bola...pobijedio Robertson...Bingham se ponasao krkanski,jer je nastavio da igra a trebala mu cak 4 faula od Robertsona :-) ...veceras igra Seby protiv Waldena,a sutra u finalu Robertson ceka ishod ovog predhonog meca..
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#96 Re: Snooker

Post by Partijaner »

:
zavrzlama wrote:
Partijaner wrote:
zavrzlama wrote:Prati li ko UK Ch.....

Mozda najbolji snuker zadnjih par godina...O'Sallivan neshvatljivo los,otrese ga onaj debeljuca Bingham :-) ...

Vidim finale Selby-Robertson
Kako zavrsi sinoc mec Robertson-Bingham, bilo je 8:8, a gubio je Bingham 8:3 ako se ne varam i igrali su odlucujuci frejm, ali nisam imao zivaca gledat vise, pa ne znam kako zavrsi ?
17-ti frame je bio uzbudljiv do bola...pobijedio Robertson...Bingham se ponasao krkanski,jer je nastavio da igra a trebala mu cak 4 faula od Robertsona :-) ...veceras igra Seby protiv Waldena,a sutra u finalu Robertson ceka ishod ovog predhonog meca..
:thumbup:

Inace je Bingham uvijek nekako nervozan, kad pogrijesi potez sjedne na onu svoju stolciu i nervira se ko malo dijete. :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 20407
Joined: 13/02/2008 17:07

#97 Re: Snooker

Post by Averus »



lav :thumbup:
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#98 Re: Snooker

Post by Brat »

zavrzlama wrote:
Partijaner wrote:
zavrzlama wrote:Prati li ko UK Ch.....

Mozda najbolji snuker zadnjih par godina...O'Sallivan neshvatljivo los,otrese ga onaj debeljuca Bingham :-) ...

Vidim finale Selby-Robertson
Kako zavrsi sinoc mec Robertson-Bingham, bilo je 8:8, a gubio je Bingham 8:3 ako se ne varam i igrali su odlucujuci frejm, ali nisam imao zivaca gledat vise, pa ne znam kako zavrsi ?
17-ti frame je bio uzbudljiv do bola...pobijedio Robertson...Bingham se ponasao krkanski,jer je nastavio da igra a trebala mu cak 4 faula od Robertsona :-) ...veceras igra Seby protiv Waldena,a sutra u finalu Robertson ceka ishod ovog predhonog meca..
Polufinale ovako jakog turnira se igra dokle god ima i promil šanse, tako da taj krkanluk ne može biti realan. Robertson igra gospodski, iako me nervira onaj chuperak njegov :lol:

Finale će mi biti poslastica prava, iako ću malo više biti na strani Selbya. Kupio me igrom i hladnokrvnošću.

Naravno, ne moram ni napominjati da je Ronny bogotac ove igre. :oops:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3151
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#99 Re: Snooker

Post by Atticus Finch »

Raketa igra nevjerovatan snooker. Selby jednostavno nema šta da traži pored ovakvog Ronnija. :)
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#100 Re: Snooker

Post by didgeridoo »

walden nakon 39 poena u 6 frejmova rece da ce otici u pub na pivu da cim prije zaboravi cetvrtfinale :D
Post Reply