Zahiragić opet jaše

Post Reply
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#76 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

KatarinaKosaca wrote:Dzuma da, ali da se pomjera zivot u jednoj zemlji radi toga ne. Vise je pun q..da poreski obveznici ne mogu nista obaviti petkom. Ko nema obveza neka ide na dzumu. U privatnoj firmi, ako ga pusti gazda. Drzavni sluzbenik ne. Fakultet da prilagodjava, ne. Premijer BIH klanja dzumu u.mojoj mahali. Kad nadoknadi vrijeme koje mu.je placeno i zasto tu «aktivnost» prati pet tjelohranitelja koje mi placamo? Da ne pricam o zatvaranju ulice i ostalim kabadahijskim bezobrazlucina u ime dzume.
Hvala Bogu pa se ništa ne pitaš. U državnim službama lagano odeš na džumu i niko te ništa ne pita. Tako treba da je svugdje.

Ne može multi kulti važiti za sve osim za muslimane.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#77 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KatarinaKosaca »

Dr Baltazar wrote:
KatarinaKosaca wrote:Dzuma da, ali da se pomjera zivot u jednoj zemlji radi toga ne. Vise je pun q..da poreski obveznici ne mogu nista obaviti petkom. Ko nema obveza neka ide na dzumu. U privatnoj firmi, ako ga pusti gazda. Drzavni sluzbenik ne. Fakultet da prilagodjava, ne. Premijer BIH klanja dzumu u.mojoj mahali. Kad nadoknadi vrijeme koje mu.je placeno i zasto tu «aktivnost» prati pet tjelohranitelja koje mi placamo? Da ne pricam o zatvaranju ulice i ostalim kabadahijskim bezobrazlucina u ime dzume.
Hvala Bogu pa se ništa ne pitaš. U državnim službama lagano odeš na džumu i niko te ništa ne pita. Tako treba da je svugdje.

Ne može multi kulti važiti za sve osim za muslimane.
Ovdje se radi o placenoh osam sati. Ni o kakvim drugim guslanjima, koliko % ih se vrati poslije dzume na posao? Kad nadoknade izgubljeno radno vrijeme?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#78 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

hrasno38 wrote:
Dr Baltazar wrote:
hrasno38 wrote:
Mozda u proslim mandatima u ovim DF ce dizati ruke iskljucivo protiv ove gay koalicije ge veliki prci malog!!! Hadzibajric jarane iz principa ce ici sa komunjarama samo da odjebe ovo SDA/SBB smece. To ti je provjereno 100% Novi Grad nema problema tu SDA ima vecinu kad je naselio sve sto je sljeglo u grad u zadnjih 20 godina kao i onaj kreten na Ilidzi.
Dobro ti to provjeri još jednom. Hadžibajrića redovno viđam sa ljudima bliskim vrhu SDA :lol: A i tu DF (Stojnići) podržali kandidata SDA za načelnika - eto ti ljevice :lol:
OK nastavi da sanjas.....ovo je najveci pad SDA na opstinskim izborima ikada a jos veci ce biti 2018....budes vidio!!!
Nije nikakav san. Ajnadžić i Koldžo imaju većinu. To sama glup ne može skontati. I tačno da je SDA izgubila na izborima. Teško je to predvidjeti.
smijesni_ste
Posts: 5989
Joined: 09/10/2009 16:46

#79 Re: Zahiragić opet jaše

Post by smijesni_ste »

Dobro vam čovjek kaže, mi sa foruma smo definitivno manjina u društvu što se tiče ovakvih pitanja. Džaba se nerviramo samo.
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#80 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sarajevo999999 »

Šta, oni bi kao u džamiju, a šta je sa ostalim mislim kako bi stigli predavanja koja propuste? Ili racunaju da ce vrijeme stati, svi studenti, profesori stati na pause dok oni otklanjaju dzumu pa kad se vrate opet na play?
bolje bi mu bilo da se pozabavi podizanjem skolarina na fakultetima, doslo se do situacija da je bukvalno drzavni fakultet skuplji od privatnog i da su se djeca cak i srednje klase pocela vracati kucama jer nemaju 3 hiljade maraka za skolarinu nek se sa tim pozabavi a ne budalastinama.
User avatar
jasko_ba
Posts: 7822
Joined: 13/11/2006 17:47

#81 Re: Zahiragić opet jaše

Post by jasko_ba »

Jel moguce da ima likova sto pravdaju ovog debila? A dobro, vise me nista ne cudi, sve otislo u pizdu materinu. :roll:
Image
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#82 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

KatarinaKosaca wrote:
Dr Baltazar wrote:
KatarinaKosaca wrote:Dzuma da, ali da se pomjera zivot u jednoj zemlji radi toga ne. Vise je pun q..da poreski obveznici ne mogu nista obaviti petkom. Ko nema obveza neka ide na dzumu. U privatnoj firmi, ako ga pusti gazda. Drzavni sluzbenik ne. Fakultet da prilagodjava, ne. Premijer BIH klanja dzumu u.mojoj mahali. Kad nadoknadi vrijeme koje mu.je placeno i zasto tu «aktivnost» prati pet tjelohranitelja koje mi placamo? Da ne pricam o zatvaranju ulice i ostalim kabadahijskim bezobrazlucina u ime dzume.
Hvala Bogu pa se ništa ne pitaš. U državnim službama lagano odeš na džumu i niko te ništa ne pita. Tako treba da je svugdje.

Ne može multi kulti važiti za sve osim za muslimane.
Ovdje se radi o placenoh osam sati. Ni o kakvim drugim guslanjima, koliko % ih se vrati poslije dzume na posao? Kad nadoknade izgubljeno radno vrijeme?
Koliko % ih se ne vrati ? Nemoj počinjati sa pričom o radnom vremenu i satima u sedmici, neće te na mapi biti ako o tom krenemo ;-) :mrgreen:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#83 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tandmand »

Ovo je ništa drugo doli stefanizacija bošnjačkog korpusa.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#84 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KatarinaKosaca »

Dr Baltazar wrote: Koliko % ih se ne vrati ? Nemoj počinjati sa pričom o radnom vremenu i satima u sedmici, neće te na mapi biti ako o tom krenemo ;-) :mrgreen:
koja zamjena teza iz neznanja u zle namjere, svejedno. Ja.nisam na budzetu. Ti me ne placas. Samim tim sa mojim zanimanjem, radnim.vremenom i sl. nemas veze. Ja, opet, tim dzumasima dajem placu i imam pravo pitati
afafaf
Posts: 136
Joined: 22/08/2014 20:13

#85 Re: Zahiragić opet jaše

Post by afafaf »

Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.

Od ove budale me ne bi iznenadilo ni kada bi predlozio incijativu da dzuma bude obavezna za sve ljude. :lol:
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#86 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

afafaf wrote:Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.

Od ove budale me ne bi iznenadilo ni kada bi predlozio incijativu da dzuma bude obavezna za sve ljude. :lol:
E ako im je ovo kampanja i potez iste, nek propadnu. Al ti malo lupaš :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#87 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

afafaf wrote:Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.

Od ove budale me ne bi iznenadilo ni kada bi predlozio incijativu da dzuma bude obavezna za sve ljude. :lol:
:thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#88 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tandmand »

afafaf wrote:Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.
To bi bilo samoubistveno, jer toliko je šejhova u opticaju na svim razinama a sa različitim tumačenjima, da bi vrlo brzo izbio sukob sa strankom i unutar stranke. To je vrlo sklizak teren ... i neizvjesna bi bila budućnost sviju nas. Ali kao prvo, prva u Bošnjaka bi se trebala pokriti. :mrgreen:
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#89 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kolegione »

mishic wrote:Da ima i stotinu puta gorih od Zahiragica, onih koji svojom iskljucivoscu idu daleko dalje od njega, a evo poredali su se sami,da ih ne prebrojavam, pokazuje ovaj forum. Dokle ce kmekavci kmecati na iskljucivost pokazujuci s druge strane da su uni daleko iskljuciviji i da u vezu dovode i ono sto medjusobno ama bas nikakve veze nema nigdje do u njihovim bolesnim mozgovima. Prave atmosferu u kojoj ce svatko razuman pozeljeti da njima u inat oponira e nebi li tako ili polipsali ili konacno!!! shvatili da svatko ima pravo da misli svojom glavom, da se opredjeljuje vjerski, politicki, nacionalno,ili vec kako god, onako kako ko zeli a ne onako kakvog ga zele ovi kmekavci... :run:
Polipsali ?
Svatko ?
Kmecavci ?

Šta forum pokazuje?
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#90 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kolegione »

Dr Baltazar wrote:
afafaf wrote:Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.

Od ove budale me ne bi iznenadilo ni kada bi predlozio incijativu da dzuma bude obavezna za sve ljude. :lol:
E ako im je ovo kampanja i potez iste, nek propadnu. Al ti malo lupaš :mrgreen:
Kome dr Baltazar kaže da lupa, taj zna da je pogodio u sridu, i da ja na pravom putu :)
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#91 Re: Zahiragić opet jaše

Post by and »

kolegione wrote:
Dr Baltazar wrote:
afafaf wrote:Vidim SDA vec pocela kampanju za izbore 2018. i za ocekivat je da ce izvlaciti maksimalno keca iz rukava- vjeru do izbora 2018.

Od ove budale me ne bi iznenadilo ni kada bi predlozio incijativu da dzuma bude obavezna za sve ljude. :lol:
E ako im je ovo kampanja i potez iste, nek propadnu. Al ti malo lupaš :mrgreen:
Kome dr Baltazar kaže da lupa, taj zna da je pogodio u sridu, i da ja na pravom putu :)
nije, ovaj put je u pravu :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56807
Joined: 09/08/2004 16:35

#92 Re: Zahiragić opet jaše

Post by madner »

Ko toliko dugo studira mora se uzdati u Boga.
Ili postati cinik. :D
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#93 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kolegione »

SDA znooooo ko je upravuuu :)))
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#94 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Kombat »

JThomas wrote:dok su ovdje i studenti i sindikati marioneta vlasti. iliti po naški partner u socijalnom dijalogu...
kakvi kurchevi sindikati...a svaki u nazivu ima NEZAVISNI :D :D sto automatski implicira da je .... :izet:
Nesto kao drzave i stranke koje u nazivu imaju DEMOKRATSKI...ili valute kojima se u naziv mora dodati KONVERTIBILNI :mrgreen: :run:
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#95 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Kombat »

A sto se tice mladjahnog djutana...Zahiragicu, ako citas - TAKE BEER and odjebi u skokovima
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#96 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Kombat »

Kemal Malovčić wrote:Jest trač al hajd.

Neko mi je reko da ona bula iz famoznog videa o šešelju sve ispite polaže na bubicu. :mrgreen:
da vidimo ta muda koja ce se usuditi nju prekontrolisati :cry: :evil: :evil:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#97 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dustaban »

Mozemo mi reci - jos JEDNA budala pa sta?

Ali brate previse je ovih budala za jedan mali narod. Ode ovo u atribut...
User avatar
piupiu
Posts: 16714
Joined: 05/01/2008 05:08

#98 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

Dr Baltazar wrote:
hrasno38 wrote:OK nastavi da sanjas.....ovo je najveci pad SDA na opstinskim izborima ikada a jos veci ce biti 2018....budes vidio!!!
Nije nikakav san. Ajnadžić i Koldžo imaju većinu. To sama glup ne može skontati. I tačno da je SDA izgubila na izborima. Teško je to predvidjeti.
Jah. Ajnadžić 32% od 42% glasača. Izgurali na većinskih 13%.
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#99 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

Mene tačno strah SDA podmlatka... Znam ih lično dosta i mogu samo reći da će doći vrijeme kada ćemo plakat za Bakirom i ostalom sadašnjom garniturom...
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#100 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

kolegione wrote:SDA znooooo ko je upravuuu :)))
Problem je ipak u vama. Činjenica je da sam jedan od rijetkih na temi koji nije član neke stranke.

@piupiu

Ta priča o neizlaznosti je davno prežvakana za čovjeka koji razmišlja. Al evo da ti ponovim. Imaš spisak CIK-a baziran na popisu, na popis dolazila dijaspora, dijaspora ne zna i da se održavaju izbori = dijaspora ne glasa + broj ljudi koji stvarno ne glasa = fama oko izlaznosti :-)
Post Reply