RIP--Fair Life.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#76 Re: RIP--Fair Life.

Post by SaPnA »

RIP :(
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#77 Re: RIP--Fair Life.

Post by vryzas »

Pocivaj u miru legendo :(
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#78 Re: RIP--Fair Life.

Post by kamen spoticanja »

RIP druze
Ne znam da li sam se i od koga ogrijesio kao o fair life-a
Halali stari
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#79 Re: RIP--Fair Life.

Post by Bosanac sa dna kace »

RIP
De mortuis nihil nisi bene.

Zasluzio je svo postovanje zbog onoga sto je prezivio....
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#80 Re: RIP--Fair Life.

Post by NeenaSa »

R.I.P. :(

dobar osjecaj wrote:Cuvam jos prekucane Dzamonjine price koje nam je poklonio s porukom "Pozdrav od Faira" iz vremena kad ih se vise nije moglo naci u prodaji a ideja o ponovnom objavljivanju je bila daleko. Nadam se da ce naci svoj mir daleko od ovog groznog svijeta.
Proslijedi.
Svojevremeno imadoh i izgubih, da ne velim kako.
Hvala.
Sociolog
Posts: 5765
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#81 Re: RIP--Fair Life.

Post by Sociolog »

rip :sad:
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#82 Re: RIP--Fair Life.

Post by piupiu »

Eh, zemljak. :(

Bas mi bio jako drag. Nek' je u miru.
drastic
Posts: 1355
Joined: 05/06/2010 00:52

#83 Re: RIP--Fair Life.

Post by drastic »

r.i.p.
livingstone
Posts: 227
Joined: 08/08/2009 15:38

#84 Re: RIP--Fair Life.

Post by livingstone »

Imao sam priliku da se upoznam sa preminulim Fair Life-om.
Prerana smrt je poslijedica mucenja u logorima.

RIP Stipe
Post Reply