RIP--Fair Life.
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#77 Re: RIP--Fair Life.
Pocivaj u miru legendo 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#78 Re: RIP--Fair Life.
RIP druze
Ne znam da li sam se i od koga ogrijesio kao o fair life-a
Halali stari
Ne znam da li sam se i od koga ogrijesio kao o fair life-a
Halali stari
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#79 Re: RIP--Fair Life.
RIP
De mortuis nihil nisi bene.
Zasluzio je svo postovanje zbog onoga sto je prezivio....
De mortuis nihil nisi bene.
Zasluzio je svo postovanje zbog onoga sto je prezivio....
-
NeenaSa
- Posts: 1700
- Joined: 25/04/2012 12:20
#80 Re: RIP--Fair Life.
R.I.P.
Svojevremeno imadoh i izgubih, da ne velim kako.
Hvala.
Proslijedi.dobar osjecaj wrote:Cuvam jos prekucane Dzamonjine price koje nam je poklonio s porukom "Pozdrav od Faira" iz vremena kad ih se vise nije moglo naci u prodaji a ideja o ponovnom objavljivanju je bila daleko. Nadam se da ce naci svoj mir daleko od ovog groznog svijeta.
Svojevremeno imadoh i izgubih, da ne velim kako.
Hvala.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#82 Re: RIP--Fair Life.
Eh, zemljak.
Bas mi bio jako drag. Nek' je u miru.
Bas mi bio jako drag. Nek' je u miru.
-
livingstone
- Posts: 227
- Joined: 08/08/2009 15:38
#84 Re: RIP--Fair Life.
Imao sam priliku da se upoznam sa preminulim Fair Life-om.
Prerana smrt je poslijedica mucenja u logorima.
RIP Stipe
Prerana smrt je poslijedica mucenja u logorima.
RIP Stipe
