sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#76 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

morti wrote:Dakle ne valja kad pričamo puno?

:D
ne ljava, ako moze pricati vise od mene

jos ako je opsiran pa to je za upucati u koljeno
Last edited by MedenoSrce on 01/11/2013 11:28, edited 1 time in total.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#77 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

anjaistkrank wrote:ne znam... bolje se covjek osjeca kad ti zimi ne draufne usna na svaki pokret usta, i kad se sa nekim pozdravis da ti ruka nije ko smrgl papir 60-ka. nije stvar ni metroseksualizma ni nekih slicnih budalastina vec stvar ugodnijeg boravka u zimskim uslovima.
DA, neutralno labelo i krema za ruke su MUST HAVE što se mene tiče .... u suprotnom mi je to pokazatelj da ne zna da se brine sam za sebe i da mu jopš uvijek treba mama da ga opominje za osnovne stvari, a sve upravo iz razloga koje je naveo krkan ....volim da se ljubim non stop i samo zamislim scenu - idila na planini negdje šetnja po snijegu, pođem da ga poljubim a on "ajoojjj nemoj pa boli me usna, imam ranu" .....ili da me pomiluje po licu "šmirgl papirom" ........... ne hvala :repetirana:

i još nešto - kad muškarac ne zna odrezati nokte ni na rukama a ni na nogama :repetirana: e pa znate šta, ako vas mame nisu naučile, pa vraga mu barem prihvatite kada vam žensko kaže da nije u redu čupati nokte i imati zanoktice, nego si fino nabavite noktaricu i nekakvu turpijicu za nokte pa to uradite fino da je i lijepo za vidjeti i ugodno za osjetiti, a ne da grebete kao vještice

ili pravac manikir ako vas mrzi sami da to sredite
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#78 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

:facepalm:


dis smajli vil nevr daj ..
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#79 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by animals »

eluna wrote:
anjaistkrank wrote:ne znam... bolje se covjek osjeca kad ti zimi ne draufne usna na svaki pokret usta, i kad se sa nekim pozdravis da ti ruka nije ko smrgl papir 60-ka. nije stvar ni metroseksualizma ni nekih slicnih budalastina vec stvar ugodnijeg boravka u zimskim uslovima.
DA, neutralno labelo i krema za ruke su MUST HAVE što se mene tiče .... u suprotnom mi je to pokazatelj da ne zna da se brine sam za sebe i da mu jopš uvijek treba mama da ga opominje za osnovne stvari, a sve upravo iz razloga koje je naveo krkan ....volim da se ljubim non stop i samo zamislim scenu - idila na planini negdje šetnja po snijegu, pođem da ga poljubim a on "ajoojjj nemoj pa boli me usna, imam ranu" .....ili da me pomiluje po licu "šmirgl papirom" ........... ne hvala :repetirana:

i još nešto - kad muškarac ne zna odrezati nokte ni na rukama a ni na nogama :repetirana: e pa znate šta, ako vas mame nisu naučile, pa vraga mu barem prihvatite kada vam žensko kaže da nije u redu čupati nokte i imati zanoktice, nego si fino nabavite noktaricu i nekakvu turpijicu za nokte pa to uradite fino da je i lijepo za vidjeti i ugodno za osjetiti, a ne da grebete kao vještice

ili pravac manikir ako vas mrzi sami da to sredite
Na koga si ti to naletila, na lickog medvjeda :D :D :D :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#80 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

WildRedRose wrote::facepalm:


dis smajli vil nevr daj ..
Osim ako... :mrgreen:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#81 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

neuzubilahi :oops:
User avatar
jucer-danas-sutra
Posts: 11
Joined: 07/07/2010 08:47

#82 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by jucer-danas-sutra »

grebatori, cicije , stipse raznih vrsta

znači, kad ja zovem na kafu,kolače,ručak ja i častim ...moj ćejf,onda treba to i platiti
aliii
kad me jednom, drugi put, treću put ti zoveš na kafu kao da se upoznamo, red je i da platiš a ne da dobijem
"ajde plati pa da idemo" :?: i to tako bahato, da ti prisjedne kafa :-x
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#83 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

Jel ko spomenuo horoskopske znakove :zoka:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#84 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

ribe :brusli: :run:
User avatar
klixoris
Posts: 6333
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#85 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by klixoris »

ladyblue18 wrote:Jel ko spomenuo horoskopske znakove :zoka:
Za strijelca znam iz licnog iskustva da vas ne odbija :D
User avatar
fatality
Posts: 2158
Joined: 24/02/2008 14:11

#86 Re: AW: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by fatality »

eluna wrote:
anjaistkrank wrote:ne znam... bolje se covjek osjeca kad ti zimi ne draufne usna na svaki pokret usta, i kad se sa nekim pozdravis da ti ruka nije ko smrgl papir 60-ka. nije stvar ni metroseksualizma ni nekih slicnih budalastina vec stvar ugodnijeg boravka u zimskim uslovima.
DA, neutralno labelo i krema za ruke su MUST HAVE što se mene tiče .... u suprotnom mi je to pokazatelj da ne zna da se brine sam za sebe i da mu jopš uvijek treba mama da ga opominje za osnovne stvari, a sve upravo iz razloga koje je naveo krkan ....volim da se ljubim non stop i samo zamislim scenu - idila na planini negdje šetnja po snijegu, pođem da ga poljubim a on "ajoojjj nemoj pa boli me usna, imam ranu" .....ili da me pomiluje po licu "šmirgl papirom" ........... ne hvala :repetirana:

i još nešto - kad muškarac ne zna odrezati nokte ni na rukama a ni na nogama :repetirana: e pa znate šta, ako vas mame nisu naučile, pa vraga mu barem prihvatite kada vam žensko kaže da nije u redu čupati nokte i imati zanoktice, nego si fino nabavite noktaricu i nekakvu turpijicu za nokte pa to uradite fino da je i lijepo za vidjeti i ugodno za osjetiti, a ne da grebete kao vještice

ili pravac manikir ako vas mrzi sami da to sredite
Ne mogu da vjerujem, cuj muskarce koji ne koriste labelo bole usne a iste izgleda znaju zimi i puci. Il bez kreme ruke kao smirgl papir. Hahaha, pa to mozda jes tako kad izlazis sa, sta ja znam, zidarom, koii citav dan mijesa malter. Pa ja nit sam ikad koristio ni labelo nit kremu za ruke (ne volim, osjecam se prljavo tj.masno sa kremom na usnama a i na rukama, i imam potrebu da ih odma operem). Elem, prodeverao sam par zima sa sadasnjom djevojkom, i ona jedva ceka da mi pridje zimi jer sam po prirodi jako topao (zato najvolim zimu a ne podnosim vrucinu nikako) a za usne mi veli da su mi jako mekane.
Al nisam ja bitan u ovome, nego cinjenica da ti ocito gledas samo kad ce lik izvuc lavelo, i kremu za ruke (gdje to treba nosat, u onoj maloj pederskoj torbici il u dzepu :D). Elem sega mi da ima onih koji tako povrsno gledaju na sve to.

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#87 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Brkooo »

:-|
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#88 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

morti wrote:Dakle ne valja kad pričamo puno?

:D

Zanesem se ponekad, al to je zato što se uzbudim previše. Ali uvijek očekujem feedback, ta nisam zidu s*ao pet minuta?

I onda ja kreten. Melem je kada naiđem na djevojku koja zna sastaviti prostoproširenu i koja barata idejama i pronalazi svoje mjesto u njima. Ah, meleme...Onda šutim ko zaliven, opipava mi puls i tako to :D
sad moram kao i ona od maloprije

još samo da nas neko upozna :D

jer meni za moje ideje uglavnom kažu da sam luda, nerealna, da lupetam itd. a kada vide da je neko drugi uradio UPRAVO TO onda ne progovaraju :roll:
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#89 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

Dajte ba, pa ako imaju stvarno kritično lice, šta fali malo pudera ili korektora da to prekrije? Kod mene prijatelj stvarno ima problema s licem i ide na tretmane gdje mu istiskuju bubuljice..Znači par dana nakon tretmana kod njeg lice bude nenormalno crveno i on jadan mora staviti malo pudera, jer mu bude crnjak da tako hoda. I sad ga trebamo osuđivati? A bratu redovno počupam malo dlačica između obrva, čisto da ne bi imao jednu obrvu i onda još koju dlačicu počupam jer momak stvarno ima katarstofa guste obrve. Tako da, malo pudera za kritično lice i malo počupane obrve PODRŽAVAM!
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#90 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sema911s »

to za bubulje ima lijek ne cackas ih i nema crvenila,., i onda se ja pitam od kuda sve vise pedra i ovih metar dva,


hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#91 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

dalalala wrote:Dajte ba, pa ako imaju stvarno kritično lice, šta fali malo pudera ili korektora da to prekrije? Kod mene prijatelj stvarno ima problema s licem i ide na tretmane gdje mu istiskuju bubuljice..Znači par dana nakon tretmana kod njeg lice bude nenormalno crveno i on jadan mora staviti malo pudera, jer mu bude crnjak da tako hoda. I sad ga trebamo osuđivati? A bratu redovno počupam malo dlačica između obrva, čisto da ne bi imao jednu obrvu i onda još koju dlačicu počupam jer momak stvarno ima katarstofa guste obrve. Tako da, malo pudera za kritično lice i malo počupane obrve PODRŽAVAM!
... fali vise muskih hormona .. :roll:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#92 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

sema911s wrote:to za bubulje ima lijek ne cackas ih i nema crvenila,., i onda se ja pitam od kuda sve vise pedra i ovih metar dva,


hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama
Haj ti malo povedi racuna kako pises :oops:
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#93 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

sema911s wrote:to za bubulje ima lijek ne cackas ih i nema crvenila,., i onda se ja pitam od kuda sve vise pedra i ovih metar dva,


hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama

On ide na profesionalno "čačkanje" i ide jer mora, a ne jer želi. Nije to po koja bubuljica, to je cijelo lice katastrofa! bude strašan poslije tretmana :sad: :sad:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#94 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

animals wrote:
eluna wrote:
anjaistkrank wrote:ne znam... bolje se covjek osjeca kad ti zimi ne draufne usna na svaki pokret usta, i kad se sa nekim pozdravis da ti ruka nije ko smrgl papir 60-ka. nije stvar ni metroseksualizma ni nekih slicnih budalastina vec stvar ugodnijeg boravka u zimskim uslovima.
DA, neutralno labelo i krema za ruke su MUST HAVE što se mene tiče .... u suprotnom mi je to pokazatelj da ne zna da se brine sam za sebe i da mu jopš uvijek treba mama da ga opominje za osnovne stvari, a sve upravo iz razloga koje je naveo krkan ....volim da se ljubim non stop i samo zamislim scenu - idila na planini negdje šetnja po snijegu, pođem da ga poljubim a on "ajoojjj nemoj pa boli me usna, imam ranu" .....ili da me pomiluje po licu "šmirgl papirom" ........... ne hvala :repetirana:

i još nešto - kad muškarac ne zna odrezati nokte ni na rukama a ni na nogama :repetirana: e pa znate šta, ako vas mame nisu naučile, pa vraga mu barem prihvatite kada vam žensko kaže da nije u redu čupati nokte i imati zanoktice, nego si fino nabavite noktaricu i nekakvu turpijicu za nokte pa to uradite fino da je i lijepo za vidjeti i ugodno za osjetiti, a ne da grebete kao vještice

ili pravac manikir ako vas mrzi sami da to sredite
Na koga si ti to naletila, na lickog medvjeda :D :D :D :D
ma prepoznat će se on ako čita ......... uostalom, na plaži samo malo više pažnje obratite na nokte kod muškaraca :-) :-) :-) :-) :-) katastrofa do bola
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#95 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

Jadan Ramo :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#96 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ima jos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jutarnja zvijezda
Posts: 238
Joined: 29/11/2010 10:25

#97 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by jutarnja zvijezda »

nehigijena,opcenito,prostacko ponasnje,kratke"tole",i oni kojima je jedina lektira u zivotu bila sportska prognoza.i da ,SKRTICE i mahalasi -fuuuuuuuuj to. :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#98 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Brkooo »

sema911s wrote:
hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama
deder nam otvori temu :oops:
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#99 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sema911s »

dalalala wrote:
sema911s wrote:to za bubulje ima lijek ne cackas ih i nema crvenila,., i onda se ja pitam od kuda sve vise pedra i ovih metar dva,


hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama

On ide na profesionalno "čačkanje" i ide jer mora, a ne jer želi. Nije to po koja bubuljica, to je cijelo lice katastrofa! bude strašan poslije tretmana :sad: :sad:
rodjak mi ima slican problem,. znam da kada pije te neke hormone bude mu normalno lice samo poslije jede ko lud,.,
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#100 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sema911s »

Brkooo wrote:
sema911s wrote:
hajmo mi decki pisat sta nas odabija kod vas dama
deder nam otvori temu :oops:
strah me uciteljeljice,.vidis da mi vec prijeti,,.,,, znas u skoli sta znaci kada ti uciteljica nesto napise crvenom olovkom
Post Reply