Talačka kriza?!?!Krushna mrva wrote:Vidis bolan da necu cak ni da demantujem da sam Fahrin, ok u redu Farhin sam i? Ta pozicija da neko treba da bude jedan protiv svih ti je potrebna prijeko samo sto ne vidis, pogotovo ovih dana kad se desavaju stvari kao ova talacka kriza. Jedino ti je on rekao kako i sta. Ne pratim svakog od vas , ali ovdje je masa sa i mozda i ti, lupala i podrzavala neku budalu koja je smislia da treba hiljadu ljudi zatvorit u zgradiudrch wrote:sasvim je jasno koga utemeljitelj guzi, inače ga ne bi branio sam od svihKrushna mrva wrote:Kao sto rekoh, da ostane zapisano, mozda i tu bude guzenja od strane Fahre..
Kada smo već mirnih i dostojanstvenih protesta, zašto Fahrudin Radoncic nije bio taoc u zgradi gdje mu je radno mjesto??? Nego se šetao po televizijama.
Fahrudin nije bio na poslu za koji, kao, prima 1 KM.
Zašto nije bio na radnom mjestu?

