Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#7476 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

leo karan wrote:meni i sad otvara po 5 min ovu stranicu http://www.fcsarajevo.ba
kako li samo misle sutra davati streaming, nije mi jasno
A sto jest jest.Ovu stranicu ne mozes normalno otvoriti kada nema skoro nikoga a tek prenos.P.S.Evo maloprije sam ukucao ovu stranici i dok se otvorila otisao sam do trgovine kupio kruh i mlijeko i taman stigao na svecano otvaranje :razz: A zar nije prenos na BiH tv
hordas 87
Posts: 56
Joined: 19/05/2008 19:57

#7477 Re: FK Sarajevo

Post by hordas 87 »

nije to do str vec do neta meni nekad otvori odma bez problema a nekad mi treva malo vise kao druge str...


aa prenos ti jeste na bht, ovo je uradjeno da mogu gledati ljudi sirom svijeta koji nemaju bht vec net.. ;)
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#7478 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

A dobro je evo nadjoh na Tv BiH u 10:55-liveSarajevo-listica.A ko nema BiH tv ne treba ni gledatiBIH MIX 10:55 Nogomet Kup BiH: Sarajevo - Široki Brijeg, prijenos (sutra)P.S. kakva je ba ovo tekma u podne.Cuj u 10:55.Svasta.Pa igraci nece ni kahvu popit a vec tekma.
User avatar
nanda_
Posts: 74
Joined: 02/02/2010 11:59

#7479 Re: FK Sarajevo

Post by nanda_ »

Za ove iz Sarajeva kakav live prijenos i BHT nego pravac Kosevo ko moze a za ovaj potez svaka cast uprava :thumbup: (ovako se radi i misli na navijace koji nisu iz SA )al djaba opet neki traze dlaku u jajetu pa smeta sporost otvaranja stranica pa polahko ljudi dok malo proradi sistem tek je ovo nesto novo na nasim prostorima .
POSTAVLJAMO STANDARDE :dance:
User avatar
Dionysios
Posts: 601
Joined: 18/06/2010 16:23

#7480 Re: FK Sarajevo

Post by Dionysios »

Jos jedan u nizu odlicnih poteza nove uprave... Samo tako nastavite! :thumbup:

Nego, ako moze neko da napise u kakvom je stanju Amor, i dali postoji neka policijska istraga i dokle je dosla?
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7481 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Dionysios wrote:Nego, ako moze neko da napise u kakvom je stanju Amor, i dali postoji neka policijska istraga i dokle je dosla?
Amor je prebacen sa intenzivne na vaskularno koje se nalazi kod medicinskog fakulteta.
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7482 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/
sto bi se reklo divovski ;-)
p.s.: ne nismo uvijek korak ispred vas, vec 3 svjetlosne godine!
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7483 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Eto zašto dominiramo. Pejgamberi bh nogometa.
crazy north
Posts: 22
Joined: 31/10/2010 21:30

#7484 Re: FK Sarajevo

Post by crazy north »

znali mozda neko u koliko je sati utakmica hvallaa :roll:
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#7485 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

crazy north wrote:znali mozda neko u koliko je sati utakmica hvallaa :roll:
BIH MIX 10:55 Nogomet Kup BiH: Sarajevo - Široki Brijeg, prijenos (sutra)
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#7486 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

ama 16.55 pocinje prenos na tv-u
tekma pocinje u 17.00
sta je tebi? cuj 10.55 :D
User avatar
bailaor
Posts: 283
Joined: 19/10/2010 10:52
Location: Kod majoriziranih Ujni

#7487 Re: FK Sarajevo

Post by bailaor »

KPGS wrote:Eto zašto dominiramo. Pejgamberi bh nogometa.
:lol: :lol: :lol: koji si ti luđak :lol:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7488 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

leo karan wrote:ama 16.55 pocinje prenos na tv-u
tekma pocinje u 17.00
sta je tebi? cuj 10.55 :D
Kontam zakasnio :lol: :lol: :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7489 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Odlicno je ovo za raju u dijaspori,samo da se uhoda ekipaoko realizacije projekta. od proljeca ide se jos jace ali uz novcanu naknadu :D ,evropski sta da se kaze :D .
Uvjeren sam da ce biti dosta raje iz dijaspore koji ce pristati na varijantu da plate prenos u ,recimo,nivou cijene kao da su kupili kartu za tekmu. Da sam gore ja bih prvi pristao na to.

A danas,danas je dan kada svi zajedno moramo doci do pobjede. I mi na tribinama,i igraci na terenu.
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#7490 Re: FK Sarajevo

Post by Sa_u_srcu »

Svi na sjever... :D :D :D

prognoza 3-0...ako ko smije da se kladi, tu sam... :D
cunga lunga
Posts: 440
Joined: 31/05/2008 10:59

#7491 Re: FK Sarajevo

Post by cunga lunga »

Ovi gradjani Sarajeva, zaboravite live prenos, ako vam je skup zapad i istok, sjever je 6 kM, sjdenete prema zapadu, odlicno se vidi ali na utakmicu danas se mora otici...
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#7492 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7493 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

ma kakav live stream? :lol:

btw rezultat trenutno?
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#7494 Re: FK Sarajevo

Post by Ripicipi »

todd_smith wrote:ma kakav live stream? :lol:

btw rezultat trenutno?
Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijeme
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7495 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

potres_mozga wrote:
todd_smith wrote:ma kakav live stream? :lol:

btw rezultat trenutno?
Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijeme
:thumbup:

strijelci?

Kako smo odigrali prvo poluvrijeme?

Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista :x
Last edited by todd_smith on 03/11/2010 17:58, edited 1 time in total.
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#7496 Re: FK Sarajevo

Post by motachjointa »

odlicna utakmica, jako dobro Sarajevo u ofanzivi :-D
arsenijevic i jahovic dali golove, raje oko 5 milja
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7497 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

todd_smith wrote:
potres_mozga wrote:
todd_smith wrote:ma kakav live stream? :lol:

btw rezultat trenutno?
Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijeme
:thumbup:

strijelci?

Kako smo odigrali prvo poluvrijeme?

Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista :x
http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/ :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7498 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

KPGS wrote:
Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista :x
http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/ :thumbup:
tnx, da li trenutno radi stream? Jer mi za sada govori da je offline :/
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#7499 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

Bog me ubio ako je ovaj Zoran Suko normalan(jel on prenosi).Pa covjek ni jednog igraca ne zna.Lupa ko martin po diviziji
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#7500 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

Inace 58 minuta rez.2:1 za bodolino.Sarajevo,napad dobar,odbrana truba
Locked