A sto jest jest.Ovu stranicu ne mozes normalno otvoriti kada nema skoro nikoga a tek prenos.P.S.Evo maloprije sam ukucao ovu stranici i dok se otvorila otisao sam do trgovine kupio kruh i mlijeko i taman stigao na svecano otvaranjeleo karan wrote:meni i sad otvara po 5 min ovu stranicu http://www.fcsarajevo.ba
kako li samo misle sutra davati streaming, nije mi jasno
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7476 Re: FK Sarajevo
-
hordas 87
- Posts: 56
- Joined: 19/05/2008 19:57
#7477 Re: FK Sarajevo
nije to do str vec do neta meni nekad otvori odma bez problema a nekad mi treva malo vise kao druge str...
aa prenos ti jeste na bht, ovo je uradjeno da mogu gledati ljudi sirom svijeta koji nemaju bht vec net..
aa prenos ti jeste na bht, ovo je uradjeno da mogu gledati ljudi sirom svijeta koji nemaju bht vec net..
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7478 Re: FK Sarajevo
A dobro je evo nadjoh na Tv BiH u 10:55-liveSarajevo-listica.A ko nema BiH tv ne treba ni gledatiBIH MIX 10:55 Nogomet Kup BiH: Sarajevo - Široki Brijeg, prijenos (sutra)P.S. kakva je ba ovo tekma u podne.Cuj u 10:55.Svasta.Pa igraci nece ni kahvu popit a vec tekma.
- nanda_
- Posts: 74
- Joined: 02/02/2010 11:59
#7479 Re: FK Sarajevo
Za ove iz Sarajeva kakav live prijenos i BHT nego pravac Kosevo ko moze a za ovaj potez svaka cast uprava
(ovako se radi i misli na navijace koji nisu iz SA )al djaba opet neki traze dlaku u jajetu pa smeta sporost otvaranja stranica pa polahko ljudi dok malo proradi sistem tek je ovo nesto novo na nasim prostorima .
POSTAVLJAMO STANDARDE
POSTAVLJAMO STANDARDE
- Dionysios
- Posts: 601
- Joined: 18/06/2010 16:23
#7480 Re: FK Sarajevo
Jos jedan u nizu odlicnih poteza nove uprave... Samo tako nastavite!
Nego, ako moze neko da napise u kakvom je stanju Amor, i dali postoji neka policijska istraga i dokle je dosla?
Nego, ako moze neko da napise u kakvom je stanju Amor, i dali postoji neka policijska istraga i dokle je dosla?
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7481 Re: FK Sarajevo
Dionysios wrote:Nego, ako moze neko da napise u kakvom je stanju Amor, i dali postoji neka policijska istraga i dokle je dosla?
Amor je prebacen sa intenzivne na vaskularno koje se nalazi kod medicinskog fakulteta.
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7482 Re: FK Sarajevo
http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/
sto bi se reklo divovski
p.s.: ne nismo uvijek korak ispred vas, vec 3 svjetlosne godine!
sto bi se reklo divovski
p.s.: ne nismo uvijek korak ispred vas, vec 3 svjetlosne godine!
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7483 Re: FK Sarajevo
Eto zašto dominiramo. Pejgamberi bh nogometa.
-
crazy north
- Posts: 22
- Joined: 31/10/2010 21:30
#7484 Re: FK Sarajevo
znali mozda neko u koliko je sati utakmica hvallaa 
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7485 Re: FK Sarajevo
BIH MIX 10:55 Nogomet Kup BiH: Sarajevo - Široki Brijeg, prijenos (sutra)crazy north wrote:znali mozda neko u koliko je sati utakmica hvallaa
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#7486 Re: FK Sarajevo
ama 16.55 pocinje prenos na tv-u
tekma pocinje u 17.00
sta je tebi? cuj 10.55
tekma pocinje u 17.00
sta je tebi? cuj 10.55
- bailaor
- Posts: 283
- Joined: 19/10/2010 10:52
- Location: Kod majoriziranih Ujni
#7487 Re: FK Sarajevo
KPGS wrote:Eto zašto dominiramo. Pejgamberi bh nogometa.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7488 Re: FK Sarajevo
Kontam zakasnioleo karan wrote:ama 16.55 pocinje prenos na tv-u
tekma pocinje u 17.00
sta je tebi? cuj 10.55
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7489 Re: FK Sarajevo
Odlicno je ovo za raju u dijaspori,samo da se uhoda ekipaoko realizacije projekta. od proljeca ide se jos jace ali uz novcanu naknadu
,evropski sta da se kaze
.
Uvjeren sam da ce biti dosta raje iz dijaspore koji ce pristati na varijantu da plate prenos u ,recimo,nivou cijene kao da su kupili kartu za tekmu. Da sam gore ja bih prvi pristao na to.
A danas,danas je dan kada svi zajedno moramo doci do pobjede. I mi na tribinama,i igraci na terenu.
Uvjeren sam da ce biti dosta raje iz dijaspore koji ce pristati na varijantu da plate prenos u ,recimo,nivou cijene kao da su kupili kartu za tekmu. Da sam gore ja bih prvi pristao na to.
A danas,danas je dan kada svi zajedno moramo doci do pobjede. I mi na tribinama,i igraci na terenu.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#7490 Re: FK Sarajevo
Svi na sjever...
prognoza 3-0...ako ko smije da se kladi, tu sam...
prognoza 3-0...ako ko smije da se kladi, tu sam...
-
cunga lunga
- Posts: 440
- Joined: 31/05/2008 10:59
#7491 Re: FK Sarajevo
Ovi gradjani Sarajeva, zaboravite live prenos, ako vam je skup zapad i istok, sjever je 6 kM, sjdenete prema zapadu, odlicno se vidi ali na utakmicu danas se mora otici...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#7493 Re: FK Sarajevo
ma kakav live stream? 
btw rezultat trenutno?
btw rezultat trenutno?
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#7494 Re: FK Sarajevo
Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijemetodd_smith wrote:ma kakav live stream?
btw rezultat trenutno?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#7495 Re: FK Sarajevo
potres_mozga wrote:Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijemetodd_smith wrote:ma kakav live stream?
btw rezultat trenutno?
strijelci?
Kako smo odigrali prvo poluvrijeme?
Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista
Last edited by todd_smith on 03/11/2010 17:58, edited 1 time in total.
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#7496 Re: FK Sarajevo
odlicna utakmica, jako dobro Sarajevo u ofanzivi 
arsenijevic i jahovic dali golove, raje oko 5 milja
arsenijevic i jahovic dali golove, raje oko 5 milja
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7497 Re: FK Sarajevo
http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/todd_smith wrote:potres_mozga wrote:Gubili smo 0:1, sad je 2:1 i poluvrijemetodd_smith wrote:ma kakav live stream?
btw rezultat trenutno?![]()
strijelci?
Kako smo odigrali prvo poluvrijeme?
Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#7498 Re: FK Sarajevo
tnx, da li trenutno radi stream? Jer mi za sada govori da je offline :/KPGS wrote:
Trazio sam link za stream cijelo jutro i evo i dalje trazim, ali nema nista
http://eventi.ksoft.tv/fksarajevo/
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7499 Re: FK Sarajevo
Bog me ubio ako je ovaj Zoran Suko normalan(jel on prenosi).Pa covjek ni jednog igraca ne zna.Lupa ko martin po diviziji
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7500 Re: FK Sarajevo
Inace 58 minuta rez.2:1 za bodolino.Sarajevo,napad dobar,odbrana truba

