SDA-All about

Post Reply
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7451 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#7452 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
To sto je Radeljas osudjen na zatvor je, ustvari, referenca koja je jako cijenjena u SDA. Odmah se
osiguraju da razmislja isto kao i oni, i da nece biti problema u ''komunikaciji'' :) .

Obzirom da je osudjen na samo godinu i 8 mjeseci povjereno mu je mjesto u ZZO. Da je, recimo,
osudjen na 2,5 godine ili vise, po SDA skali bi odmah bio nominovan za direktora Domova zdravlja.

Direktor Opste bonice ipak ne moze biti. To je za najbolje djake :) .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7453 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

jazzer wrote:
Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
To sto je Radeljas osudjen na zatvor je, ustvari, referenca koja je jako cijenjena u SDA. Odmah se
osiguraju da razmislja isto kao i oni, i da nece biti problema u ''komunikaciji'' :) .

Obzirom da je osudjen na samo godinu i 8 mjeseci povjereno mu je mjesto u ZZO. Da je, recimo,
osudjen na 2,5 godine ili vise, po SDA skali bi odmah bio nominovan za direktora Domova zdravlja.

Direktor Opste bonice ipak ne moze biti. To je za najbolje djake :) .
A i facom se uklapa u SDA "kulturno-povijesni" krug :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7454 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
de im pod hitno nađite da pogledaju


http://www.imdb.com/title/tt0268978/


pošto ovi sigurno ništa ne čitaju....ali im se mora naći na "kaseti" :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7455 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
''stranica ne postoji'' ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7456 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Banksy wrote:
Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
''stranica ne postoji'' ...
Svašta, prije 15 minuta je radila... sada ne :?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7457 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ma ne radi im niti jedna kad ulaziš sa eksternog linka...još IT podrška s Prokletije nije savladala taj MSN modul

vego manimo se šuplje i ubleha....kad porastem želim biti Eso Radeljaš ;-)
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7458 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

ultima_palabra wrote:
jazzer wrote:
Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
To sto je Radeljas osudjen na zatvor je, ustvari, referenca koja je jako cijenjena u SDA. Odmah se
osiguraju da razmislja isto kao i oni, i da nece biti problema u ''komunikaciji'' :) .

Obzirom da je osudjen na samo godinu i 8 mjeseci povjereno mu je mjesto u ZZO. Da je, recimo,
osudjen na 2,5 godine ili vise, po SDA skali bi odmah bio nominovan za direktora Domova zdravlja.

Direktor Opste bonice ipak ne moze biti. To je za najbolje djake :) .
A i facom se uklapa u SDA "kulturno-povijesni" krug :D
:lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#7459 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Banksy wrote:
Shahab wrote:Ovo su konkretni rezultati demokratske akcije koju provodi SDA u KS. To su šibicari i đeparoši institucionalizirani u formi političke stranke. Život zaista piše romane. Ni najtalentovaniji režiser ne bi mogao prikazati tragikomediju koju mi uživo gledamo u vidu skupštinske većine predvođene braniteljima nacionalnih interesa iz SDA... :lol: :lol: :sad:
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/krimina ... rsku-kaznu
''stranica ne postoji'' ...
Helem, osudjen Radeljas na godinu i 8 mjeseci radi krivotvorenja isprava i ovjeravanja neistinitog sadržaja.
Uracunali mu 3 mjeseca koje je proveo u pritvoru a ostatak nikada nije odlezao.

Ipak je vazniji ovoj drzavi kada je na slobodi, ko bi inace brinuo o ZZO? :)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7460 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Shahab wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Sulejman Tihić je dokazani srbofil i igrač Republike Srpske. Ova poslednja izdaja, samo je jedna u nizu izdaja tog bludnog i korumpiranog zlotvora i štetočine. Stranka koja nema unutarnje snage da se oslobodi ZLA zvanog Sulejman Tihić, i ne zaslužuje da politički opstane. Svakome je jasno da je ulazak u Vladu RS nema nikakvog smisla, sa državnog i nacionalnog aspekta, osim što jača Dodika i njegovu destrukciju BiH. Zatim slijedi infantilna retorika o "brizi za povratnike". SDA je najgora zločinačka organizacija u povijesti BiH.
Ajmo nastojati Tihića zvati nekim drugim nadimcima. Nazvati srbofilom nekog ko je, unatoč svemu, prošao torturu srpskih konc. logora, po meni, nije uredu.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7461 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

Kakve to veze ima što je prošao srpske logore? Tamo je i postao šmeker i njihov čovjek. Kada se neko poigrava sa sudbinom opstanka našeg naroda, onda ne postoje nikakvi sentimenti i prevare, tipa "prošao je torturu srpskih logora". Nije bitno šta ko priča, nego šta ko radi. Gledajući njegove poteze, mogu samo reći da on nije obični srbofil poput Kusturice ili Meše Selimovića, nego da se radi o patološkom i mazohističkom obliku srbofilstva.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7462 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

SDP bi trebao biti duboko zahvalan što je SDA opet uzela da upravlja kantonom Sarajevo. To je jedini kvalitet SDP-a, još uvijek nisu tako dobro organizovana kriminalna organizacija kao SDA, jer samo u poređenju sa SDA, oni ispadaju dobri.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7463 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

VjecitiStudent wrote:SDP bi trebao biti duboko zahvalan što je SDA opet uzela da upravlja kantonom Sarajevo. To je jedini kvalitet SDP-a, još uvijek nisu tako dobro organizovana kriminalna organizacija kao SDA, jer samo u poređenju sa SDA, oni ispadaju dobri.
Pogrešna ti je percepcija... došlo se do tog stadija da ni jednim ni drugim više uopšte nije stalo da "ispadnu dobri". Bitno je samo nagrabiti što više.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7464 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

uvešćemo novi paradoks "dobri lopovi"....ovdje je još preduboko u mentalne sklopove hajdučija ukorjenjena, pa ko god od države krade mora biti heroj
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7465 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

JoseMujica wrote:uvešćemo novi paradoks "dobri lopovi"....ovdje je još preduboko u mentalne sklopove hajdučija ukorjenjena, pa ko god od države krade mora biti heroj
To im je sad jedina karta na koju igraju, da su oni drugi još gori.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#7466 Re: SDA-All about

Post by Opetja033 »

-LIBERO- wrote:
Opetja033 wrote:
-LIBERO- wrote:
Toliko cesto su ovi iz SDA prozivali SDP, kako su zbog ove ili one suradnje, zbog ovog ili onog ministra, ili raspodjele fotelja sa Miloradom, izdali BiH i Bosnjake.

Licemjerno je, prijatelju, prozivati jedne, a onda kada ti se prvi put ukaze prilika, poletiti u zagrljaj istom tom Miloradu.

Hajd ako nista drugo, barem ce prestati prozivati jedni druge (SDP-SDA) kako suradjuju i imaju neke talove sa Dodikom.

Demagogija i licemjerstvo, i sa jedne i sa druge strane. To je, po meni, poenta.
Ali sacekaj, niko nikada nije (ili je meni promaklo?) optuzivao SDP zbog koalicije sa Dodikom, niti ih je zbog koalicije same po sebi nazivao izdjanicima. Pa naravno da moras koalirati sa njima, niko nije izbjegao koaliciju sa SDS-om ili SNSD-om jer je to prosto nemoguce.

SDP je optuzivan zbog drugih stvari kada je u pitanju izdaja, znas ti vrlo dobro da nije koaliranje samo po sebi bilo problematicno. ;-)
Naravno da im se nabijalo na nos sto su u koalicijama sa Miloradom. To mi uopste nebi bilo toliko problematicno, da ista ta SDA nije muntala Dodika, i cak uvjerena bila da ce uci u koaliciju, pa ih je ovaj prevario (evo ih ko TV novela :D ) sa Zlajom i SDP-om i tako, bukvalno preko noci, ove (SDA) izradili...a onda poslije te sjednice SDA prestavnici drzali press, vise nih, i negodovali skoro sa suzama u ocima..kako su oni imali, haman, pa dogovor (cak i neki potpisani papir pokazivali :-) ) i kako ih je neko izradio jer mora da je ponudio vise bla bla bla. Sto znaci da su i oni nesto ponudili, nudili i sl. :D

I na tome su bazirali mjesece i mjesece price i propagande..i onda ulete u zagrljaj, kakvo bludnicenje i perverzija, sa istim tim Miloradom, cim im ovaj ponudi priliku za tim. :-) :roll:

Licemjerni i promiskuitetni i jedni i drugi (SDP I SDA) :oops:
Ne, ne.. Nije to bilo bas tako davno pa da se zaboravilo. Preko noci je SNSD promjenio pricu i bukvalno su rekli "mi gledamo svoj interes i interes RS i idemo sa onima koji dadnu vise". I sigurno se sjecas, da je diskusija u tom pravcu i ovdje na forumu isla "sta li im je to SDP ponudio", niko nije pominjao samo koaliranje. A onda je uslijedio onaj famozni SDP-SNSD sporazum, sustinski izdajnicki.

Radi toga se kritikovalo SDP, ne zbog koalicije same po sebi nego zbog sporazuma. Nemojte sada izmisljati stvari, koalira se sa strankama iz RS-a od '96 jer se mora i niko to nikada nije kritikovao jer bi bilo suludo. Kritikovan je izdajnicki sporazum, ne koalicija.

Nemojte izvrtati cinjenice sada, nema potrebe. :)
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7467 Re: SDA-All about

Post by udrch »

Shahab wrote:Kakve to veze ima što je prošao srpske logore? Tamo je i postao šmeker i njihov čovjek. Kada se neko poigrava sa sudbinom opstanka našeg naroda, onda ne postoje nikakvi sentimenti i prevare, tipa "prošao je torturu srpskih logora". Nije bitno šta ko priča, nego šta ko radi. Gledajući njegove poteze, mogu samo reći da on nije obični srbofil poput Kusturice ili Meše Selimovića, nego da se radi o patološkom i mazohističkom obliku srbofilstva.
dugo mi je trebalo da dokučim za koga igraš..
ti si sigurno faHraonov igrač, zato ti najviše i smeta Tihić..
osim njegovih septičkih jama koje se službeno zovu avaz i tvalfa niko drugi od Bošnjaka nije spao ovako nisko na moralnoj skali da vrijeme provedeno u logoru iskorištava na način na koji to radi vaše društvance..
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#7468 Re: SDA-All about

Post by Innovation »

Shahab wrote:Kakve to veze ima što je prošao srpske logore?
Na ovo bi mu trebali odgovoriti oni /ne dao Bog nikome/ koji su prosli i susret, a kamoli logore i to usmeno. :(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7469 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Dakle, izgleda da sam ostao nedorečen.

Svaka stranka koja stupi u bilo kakvu koaliciju sa predstavnicima genocidom očišćenog dijela BiH, za mene u startu otpadaju kao moguća opcija za koju bih ikad mogao dati svoj glas.
Šta ja očekujem od predstavnika bošnjačkog naroda ?
"Bošnjaci nisu narod", izjavi Dodik - Poslanici bošnjačke nacionalnosti u predstavničkom domu državnog parlamenta donesu pište i, dok govore članovi SNSD-a, ovi pište iz sveg glasa i ne dozvoljavaju da se čuje.
"Masakr na Kapiji su inscenirali Bošnjaci", izjave na RTRS-u - Poslanici bošnjačke nacionalnosti po stolovima sale parlamenta poredaju spiskove sa imenima i godinama žrtava.
"Srebrenica nije genocid", izjavi neko od njih, Bošnjaci čitaju imena žrtava u svojim izlaganjima i ne žele prestati.
"Želimo Bošnjake u vladi RS-a", izjavi Dodik, Bošnjaci ga ismiju, isponižavaju i drsko odbiju sudjelovanje u toj aparthejdovskoj falangi !

Ali ne ! Umjesto da na sve načine rade protiv genocidnog entiteta, umjesto da rovare, kopaju i rukama i nogama za njeno uništenje, naši političari se naguravaju ko će sjesti Dodiku s desna.
Bošnjaci i RS ne mogu živiti zajedno. To je iluzija.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7470 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

SDA Bošnjaci mogu...ti su je i stvorili, a predsjednik svih SDA Bošnjaka je 1995. legitimizirao tu genocidnu tvorevinu i stvorio temelje da Dodik more danas da priča šta priča i pri tome mu niko nemre ništa. Stvorili su ti de fakto državu u državi i sve glasače (koje danas 1. mart pokušava da vrati) preselili u sarajevska predgrađa. Sad, da li su i taj dio prethodno dogovorili to zaista ne znam, iako su neki ljudi javno govorili da je bio deal.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7471 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

zato će nam se gurat djeca...ko što su se gurali naši starci i njihovi starci
Last edited by JoseMujica on 08/03/2013 15:25, edited 1 time in total.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7472 Re: SDA-All about

Post by Paranoid »

It_is_a_Leclerc wrote:Dakle, izgleda da sam ostao nedorečen.

Svaka stranka koja stupi u bilo kakvu koaliciju sa predstavnicima genocidom očišćenog dijela BiH, za mene u startu otpadaju kao moguća opcija za koju bih ikad mogao dati svoj glas.
Šta ja očekujem od predstavnika bošnjačkog naroda ?
"Bošnjaci nisu narod", izjavi Dodik - Poslanici bošnjačke nacionalnosti u predstavničkom domu državnog parlamenta donesu pište i, dok govore članovi SNSD-a, ovi pište iz sveg glasa i ne dozvoljavaju da se čuje.
"Masakr na Kapiji su inscenirali Bošnjaci", izjave na RTRS-u - Poslanici bošnjačke nacionalnosti po stolovima sale parlamenta poredaju spiskove sa imenima i godinama žrtava.
"Srebrenica nije genocid", izjavi neko od njih, Bošnjaci čitaju imena žrtava u svojim izlaganjima i ne žele prestati.
"Želimo Bošnjake u vladi RS-a", izjavi Dodik, Bošnjaci ga ismiju, isponižavaju i drsko odbiju sudjelovanje u toj aparthejdovskoj falangi !

Ali ne ! Umjesto da na sve načine rade protiv genocidnog entiteta, umjesto da rovare, kopaju i rukama i nogama za njeno uništenje, naši političari se naguravaju ko će sjesti Dodiku s desna.
Bošnjaci i RS ne mogu živiti zajedno. To je iluzija.
Nisi ti ostao nedorečen jer mnogi na isti taj način doživljavaju poteze koje čini SDA.. Karcinom koji se zove RS je svojom metastazom osim svog dijela, uspio da uništi i dobar dio zdravog tkiva BH društva. MZ ovakavu dijagnozu uspijeva održati samo MMF-ovom hemodijalizom i prisustvom svojih računovođa, a lijek koji se nalazi u Briselu je prilično skup i EU članice koje bi mogle da nam pomognu (doniraju ratifikaciju) boje se zaraze i ne žele da imaju bilo kakvih dodirnih graničnih tačaka.

Onog momenta kada karcinometar pokaže brojke koje su prekoračile sve moguće rekorde i norme, onda će MZ BH-tijelo ili bolje rečeno "posmrtne ostatke" ovog društva da sahrane uz pokroviteljstvo MMF-a. Poslije kontaminacije prostora EU će u BiH uvesti neke nove stranke i neka nova društva koja će ispunjavati sve EU-norme i time zaslužiti da budu jedna od žutih zvjezdica na EU zastavi...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7473 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

libo ljudi MZ neka stvar za našim lokalnim dijagnozama...kako to ne kontate :?

...pomoće ti koliko si sam sposoban da skontaš kakva ti pomoć treba....kad vide da nismo sposobno da skontamo šta nam treba i konstantno lažemo druge, sebe itd., onda su fino ljudi skontali da će oni pomoći sebi preko naših leđa i musti nas dok ne dođemo pameti.

Osnovni postulat kapitalizma je da se na budalama najbolje zarađuje!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7474 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

ultima_palabra wrote:
Pogrešna ti je percepcija...
došlo se do tog stadija da ni jednim ni drugim više uopšte nije stalo da "ispadnu dobri". Bitno je samo nagrabiti što više.
To.
A narod, mentalitetom već svakako podanički tih i šutljiv, ratom ubijen u pojam, oguglao i otupio na brutalnu krađu i nasilje svake vrste.
Tako da mogu šta hoće i koliko hoće ...
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#7475 Re: SDA-All about

Post by Innovation »

Genije wrote:nijedan politički cilj ne vrijedi jedne dječije suze
:thumbup:
Post Reply