Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7451 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

zulfo wrote:More bit da hoće ali kao predsjednik nekog seoskog odbora u Crnu Goru.
Koliki mu ono bijaše IQ.
Svejedno je gdje će. U politiku viđe neće, politički je mrtav, pitanje je da li će poslije jučerašnjih dešavanja i dočakati 2014 kao ministar, medijski je na dnu, tako da od vlažnog sna o Berluskoniju ne ostade ni Rubi :D
Katamaran_Sa
Posts: 568
Joined: 26/06/2012 23:20

#7452 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Katamaran_Sa »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote: Mjenja jasta radi. ..posto isti a i njegove pristalice tvrde da je jak ko beton logično bi bilo da se opet kandiduje i podere bakira?
Zato pitam hoće li se kandidovat
aha, eto si dobio odgovor sta znam, a sad podesi svoje buduce odgovore u skladu s tim :-) Haj i ja cu se folirati da to ima veze s bilo cim :-)
Nece, da ga opet ne pokradu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7453 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Katamaran_Sa wrote:
Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote: Mjenja jasta radi. ..posto isti a i njegove pristalice tvrde da je jak ko beton logično bi bilo da se opet kandiduje i podere bakira?
Zato pitam hoće li se kandidovat
aha, eto si dobio odgovor sta znam, a sad podesi svoje buduce odgovore u skladu s tim :-) Haj i ja cu se folirati da to ima veze s bilo cim :-)
Nece, da ga opet ne pokradu :lol: :lol: :lol: :lol:
Bice priča fa zbog obaveza kodd kuće on ne moze da se kandiduje i da ce kandidovat nekog iz stranke...onog malog "perspektivnog"
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7454 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Kao sto rekoh, da ostane zapisano, mozda i tu bude guzenja od strane Fahre :mrgreen:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7455 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Krushna mrva wrote:Kao sto rekoh, da ostane zapisano, mozda i tu bude guzenja od strane Fahre :mrgreen:
sasvim je jasno koga utemeljitelj guzi, inače ga ne bi branio sam od svih :lol: ..
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7456 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

udrch wrote:
Krushna mrva wrote:Kao sto rekoh, da ostane zapisano, mozda i tu bude guzenja od strane Fahre :mrgreen:
sasvim je jasno koga utemeljitelj guzi, inače ga ne bi branio sam od svih :lol: ..
Vidis bolan da necu cak ni da demantujem da sam Fahrin, ok u redu Farhin sam i? Ta pozicija da neko treba da bude jedan protiv svih ti je potrebna prijeko samo sto ne vidis, pogotovo ovih dana kad se desavaju stvari kao ova talacka kriza. Jedino ti je on rekao kako i sta. Ne pratim svakog od vas , ali ovdje je masa sa i mozda i ti, lupala i podrzavala neku budalu koja je smislia da treba hiljadu ljudi zatvorit u zgradi :-)
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7457 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

Krushna mrva wrote:
udrch wrote:
Krushna mrva wrote:Kao sto rekoh, da ostane zapisano, mozda i tu bude guzenja od strane Fahre :mrgreen:
sasvim je jasno koga utemeljitelj guzi, inače ga ne bi branio sam od svih :lol: ..
Vidis bolan da necu cak ni da demantujem da sam Fahrin, ok u redu Farhin sam i? Ta pozicija da neko treba da bude jedan protiv svih ti je potrebna prijeko samo sto ne vidis, pogotovo ovih dana kad se desavaju stvari kao ova talacka kriza. Jedino ti je on rekao kako i sta. Ne pratim svakog od vas , ali ovdje je masa sa i mozda i ti, lupala i podrzavala neku budalu koja je smislia da treba hiljadu ljudi zatvorit u zgradi :-)
da li ti fahro koju markicu da kazes koju lijepu o njemu, tornjaku?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7458 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

fantom slobode wrote: da li ti fahro koju markicu da kazes koju lijepu o njemu, tornjaku?
how yes no :mrgreen: slijepi ste pa ne vidite da je u pravu bio. Haj mi reci da nije bio u pravu juce kad je dao izjavu za FTV?
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7459 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:
hecimnadri wrote:Kako je ministar sigurnosti na FTV-eu voditeljici Antoniji rekao da negasi požar benzinom .
Dobro bi bilo kad bi se tim istim tonom obratio Aleksandri Pandurević jer ista ne doljeva benzin već kerozin.
genije...ko je kriv? Nisi znao da ce tako biti, jelde?
Napornije i dosadnije osobe od tebe nisam vidio (virtuelno). Doslovno si flaster , i to neuspjesan, na svakom spomenu Fahra Radoncic.

Zaista ne razumijem tvoj komentar i sta je njegov smisao?

Sta god da neko pise o Fahri ti si dezurni osigurac, ispravljac, tehnicar, irget, uvlaciguz...

Nisam vjerovao u price o placenicima na portalima, moguce je da promjenim misljenje.

Dopuna: I ******* te on, da te ******* kada salje specijalce sinoc na mirne demonstrante i rastjeruje ih.

Tone Fahro, tone :lol: Baaaj
Last edited by vrbas1979 on 08/06/2013 00:50, edited 1 time in total.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7460 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

Krushna mrva wrote:
fantom slobode wrote: da li ti fahro koju markicu da kazes koju lijepu o njemu, tornjaku?
how yes no :mrgreen: slijepi ste pa ne vidite da je u pravu bio. Haj mi reci da nije bio u pravu juce kad je dao izjavu za FTV?
politicki mrtav, zabetonirao se u grobnici nakon te "izjave" :lol: :lol: :lol: hajde makar da ti uzmes koju markicu, dok jos ima ikakvog hajra...savjet...trazi drugi pos'o...
Kad ce nam Keljmendija dovest'? Ima li tu pomaka kod tornjaka....nesto mi se usutio...
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7461 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote:
hecimnadri wrote:Kako je ministar sigurnosti na FTV-eu voditeljici Antoniji rekao da negasi požar benzinom .
Dobro bi bilo kad bi se tim istim tonom obratio Aleksandri Pandurević jer ista ne doljeva benzin već kerozin.
genije...ko je kriv? Nisi znao da ce tako biti, jelde?
Napornije i dosadnije osobe od tebe nisam vidio (virtuelno). Doslovno si flaster , i to neuspjesan, na svakom spomenu Fahra Radoncic.

Zaista ne razumijem tvoj komentar i sta je njegov smisao?

Sta god da neko pise o Fahri ti si dezurni osigurac, ispravljac, tehnicar, irget, uvlaciguz...

Nisam vjerovao u price o placenicima na portalima, moguce je da promjenim misljenje.

Dopuna: I ******* te on, da te ******* kada salje specijalce sinoc na mirne demonstrante i rastjeruje ih.

Tone Fahro, tone :lol: Baaaj
koliko napisa, a nula posto si komentarisao sadrzaj, 100% kakav sam ja. Ja volim i ovakve postove s psihoanalizom i uopste analitikom, da vidim koliko mozete da ubodete. Pogotovo sto ste uglavnom SDA , a o vama nemam bas visoko misljenje :)
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7462 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

fantom slobode wrote: politicki mrtav, zabetonirao se u grobnici nakon te "izjave" :lol: :lol: :lol: hajde makar da ti uzmes koju markicu, dok jos ima ikakvog hajra...savjet...trazi drugi pos'o...
Kad ce nam Keljmendija dovest'? Ima li tu pomaka kod tornjaka....nesto mi se usutio...
ok , kako si to zakljucio da mu slijedi propast? :)
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7463 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

Krushna mrva wrote:
fantom slobode wrote: politicki mrtav, zabetonirao se u grobnici nakon te "izjave" :lol: :lol: :lol: hajde makar da ti uzmes koju markicu, dok jos ima ikakvog hajra...savjet...trazi drugi pos'o...
Kad ce nam Keljmendija dovest'? Ima li tu pomaka kod tornjaka....nesto mi se usutio...
ok , kako si to zakljucio da mu slijedi propast? :)
ja ti samo kazem, gledaj da se presaltas na vrijeme...nemoj kasnije da ti bude zao.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7464 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

fantom slobode wrote:ja ti samo kazem, gledaj da se presaltas na vrijeme...nemoj kasnije da ti bude zao.
Ne slusaj nikog bolan, budi osoba, zivot je kratak, ne budi uhljup iz mase da te budala navrati da treba hiljadu ljudi u zgradi drzat zatvorene :)
glockov kolac
Posts: 1453
Joined: 30/04/2011 15:53

#7465 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by glockov kolac »

Fahrooo, kako ti je Slavuj danas? Plaho si mi se zabrinuo za tu tVicu....
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#7466 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Dasi »

.
Last edited by Dasi on 16/12/2013 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7467 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

Krushna mrva wrote:
fantom slobode wrote:ja ti samo kazem, gledaj da se presaltas na vrijeme...nemoj kasnije da ti bude zao.
Ne slusaj nikog bolan, budi osoba, zivot je kratak, ne budi uhljup iz mase da te budala navrati da treba hiljadu ljudi u zgradi drzat zatvorene :)
ja o parama, poslu i tvojoj daljoj karijeri...ne budi ti uhljup, pa da ostanes na ulici i to sam...kriza je, ne zaboravi...a ti navalio o onima sto ih je dio plesao...brini se covjece za sebe, stipu tornjaka.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7468 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Ispade Fahro dobar na ovoj funkciji, onaj Ahmetovic ne bi u onoj situaciji juce znao gdje mu je dupe , a gdje glava :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7469 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

fantom slobode wrote: ja o parama, poslu i tvojoj daljoj karijeri...ne budi ti uhljup, pa da ostanes na ulici i to sam...kriza je, ne zaboravi...a ti navalio o onima sto ih je dio plesao...brini se covjece za sebe, stipu tornjaka.
e jebga sad na silu bi nesto da kazes , ne ide :mrgreen:
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7470 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Ovako naporan je još samo Mirza Ustamujić. :D
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#7471 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by iz dna duše »

Gdje god se pojavi Fahrino ime, eto i Krushne mrve da brani lik i djelo druga, pardon gospon Fahre.... :D
ReXX
Posts: 324
Joined: 02/06/2013 00:39

#7472 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ReXX »

Avaz i Fahro pokusavaju da zataskaju proteste. Danas ni rijeci na njihovoj web stranici. :wink:

prpa prpa
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7473 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Ovako naporan je još samo Mirza Ustamujić. :D
E njega ocekujem kao kandidata za predsjednistvo...kao mlade snage protiv gospodara prstenova
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7474 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

Krushna mrva wrote:
fantom slobode wrote: ja o parama, poslu i tvojoj daljoj karijeri...ne budi ti uhljup, pa da ostanes na ulici i to sam...kriza je, ne zaboravi...a ti navalio o onima sto ih je dio plesao...brini se covjece za sebe, stipu tornjaka.
e jebga sad na silu bi nesto da kazes , ne ide :mrgreen:
ma cuj na silu....mislim da ne ide, jer je tvoja percepcija ogranicena na fahru i svijet oko njega. Takvi su na Gazimestanu bili, bojim se posljedica...mnogi su jos uvijek u snu.


Ne znam da li si primjetio da mu uvijek ime malim slovom pisem...
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7475 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

ReXX wrote:Avaz i Fahro pokusavaju da zataskaju proteste. Danas ni rijeci na njihovoj web stranici. :wink:

prpa prpa
nema nista ni o Keljmendiju...javio se fahrica jedan i po put o tome...nakon sto najavi veliku akciju hapsenja korumpiranih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (nakon sto Zivku uhapsi, onako nezasticenog). Sad evo prebira ima li jos kakav da bi ga mogao uhapsiti, a da nije iz glavnih stranaka, pa se sjetio da se Nazif Gljiva kandidovao prije rata za predsjednika BiH...

a o protestima....gdje ce o tome...zamisli da ga u tornju okruze...radi guza, nije fahrica heroj, on stalno sa tjelohraniteljima hoda i kad ga niko i ne gleda...gdje nece, puni dzepovi oraha...
Post Reply