Demokratska fronta Željko Komšić
-
Biene Maya
- Posts: 202
- Joined: 25/05/2013 22:00
#7451 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Najbolje ga je u danasnjem izdanju centralnog dnevnika opisao analiticar Zarko Papic (mislim da se tako zove). A Radoncic ga je tako lijepo ismijao, a on jadan i naivan, hvali Radoncica na sva zvona. Komsic je mozda sposoboan samo da vodi malo vecu mjesnu zajednicu.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7452 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da da, to ce ga bas skupo kostati. 
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7453 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
šta mu ne vjeruješ?iPod wrote:I zaista kako je te večeri izjavio da ide do kraja, eto ga gdje je tu je, osnovao je svoju stranku, koalirao sa SDA u KS i nastavio po starom sa populističkim izjavama. Za vas ne znam, ali ja mu ne vjerujem.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#7454 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da će biti bolji i da će bilo šta uraditi čak i da se dokopa vlasti nakon izbora 2014. godine.shiljak wrote:šta mu ne vjeruješ?iPod wrote:I zaista kako je te večeri izjavio da ide do kraja, eto ga gdje je tu je, osnovao je svoju stranku, koalirao sa SDA u KS i nastavio po starom sa populističkim izjavama. Za vas ne znam, ali ja mu ne vjerujem.
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#7455 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Leftist wrote:Komšić je dobio skoro 100.000 glasova više od SDP-a tako da to SDP pored imena možeš mačku o rep okačiti a ovaj Indijac je mog'o jednostavno dio svoje plate preusmjeriti siromašnima i to bi bilo i moralnije i mnogo korisnije nego odreći se plate skroz koju će neko drugi nakon njega nastaviti dobijati i stavljati u svoj đep. Šta je dobio? Ništa
odvadi malo. cuj 100.000 vise. otidji na cik pa saberi. dobio je 52.000 vise. i zapamti nikada vise nece preci 100-150.000 glasova, a samo moze sanjati onih 340.000 sto je osvojio dok je bio u SDP-u.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#7456 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Kako je krenuo dobro ce mu biti i ovoliko glasova da osvoji
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#7457 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
O'zone wrote:Postovi nekih forumaša ovdje se 100% poklapaju sa Zlajinim izjavama. Mora da Zlaja čita forumNovogodišnja press konferencija SDP-a u Sarajevu
Lagumdžija: Demokratska fronta i SDA koaliraju sa lopovima, kriminalcima i reketašima!
Predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija rekao je danas na novogodišnjoj konferenciji za novinare u Sarajevu da su najveći krivici za teško stanje u državi stranke Demokratska fronta (DFBiH) lidera Željka Komšića, te SDA i SDS. Ustvrdio je da kao vladajuća stranka ne bježe od svog dijela odgovornosti za ovakvo stanje u državi.
Kazao je da je BiH politički podijeljena na one koji rade i one koji pričaju, te da jedan od najvećih uspjeha ove stranke što su su u protekloj godini uspjeli zaustavi podjelu FBiH na dva djela, koju su predlagali iz HDZ BiH i SDA.
- Najveći krivci za ovakvo stanje u državi su DF, SDS i SDA – rekao je Lagumdžija.
Na novinarsko pitanje da li je moguća predizborna koalicija Demokratske fronte i SDP-a, Lagumdžija je izjavio:
"DF i SDA u Unsko-sanskom kantonu uspješno koaliraju sa strankom ratnog zločinca Fikreta Abdića. Oni koaliraju u ovom i Sarajevskom kantonu s lopovima, fašistima, nacionalistima, reketašima i ratnim zločincima".
Komentirajući spiskove najvećih plata u BiH, Lagumdžija je kazao da uspjehom SDP-a smatra što među prvih 100 nema ljudi iz SDP-a.
- Premijer FBiH (Nermin Nikšić) ne bi bio ni među prvih 500, ja bih možda ušao u top 200 – rekao je.
Najavio je da će pokrenuti inicijativu da se formira državna Parlamentarna komisija koja bi poimenično utvrdila porijeklo imovine i primanja svakog političara u posljednih sedam godina.
- Neka Komisija napravi novu listu. Da vidimo koliko je ko dobio para iz budžeta, za koga su sve kupljeni novi automobili. Neka se sve dovede do kraja - rekao je Lagumdžija.
Dotakao se i Alastaira Campbela, kazavši da je SDP 11.550 maraka i 50 fening koštalo prvih šest mjeseci njegovog angažmana.
- Napominjem da je čovjek ljevičar, podržava isključivo lijeve ideje u koje i sam vjeruje, i da bi uopšte prihvatio saradnju s nama trebalo je da se uvjeri da zaista jesmo stranka lijeve orijentacije, i da u nama ima snage za pobjedu, jer on ne podržava prazne školjke – rekao je Lagumdžija.
Govoreći o planovima u 2014. godini, Lagumdžija je rekao da će 2014. godina biti “godina puta ka manifestu za BiH 2020”, te dodao da je uvjeren da će državni budžet biti usvojen do Nove godine.![]()
![]()
dobro je da nisu krivci SNSD, HDZ i SDP, jer mi se ucinilo da oni predsjedavaju Vijecem ministara, imaju Ministarstvo finansija i vode Vladu FBiH. Veliki VOdja nam je otvorio oci da je stranka osnovana 2013 kriva za prethodno stanje.
ima clanova SDP na spisku. Elvedin Grabovica prvi. Dalje mi mrsko traziti u ova doba.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7458 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Taman nek je 50.000, dobiće sad još 50.000 od sdp-ovih glasača, plus svojih 100.000. Ja ipak mislim da ako će ikad više dobit od 300.000 to će biti 2014, jednostavno nema konkurenciju. Ne mora ništa ni radit ni uradit, čisto sve.sinergija wrote:Leftist wrote:Komšić je dobio skoro 100.000 glasova više od SDP-a tako da to SDP pored imena možeš mačku o rep okačiti a ovaj Indijac je mog'o jednostavno dio svoje plate preusmjeriti siromašnima i to bi bilo i moralnije i mnogo korisnije nego odreći se plate skroz koju će neko drugi nakon njega nastaviti dobijati i stavljati u svoj đep. Šta je dobio? Ništa
odvadi malo. cuj 100.000 vise. otidji na cik pa saberi. dobio je 52.000 vise. i zapamti nikada vise nece preci 100-150.000 glasova, a samo moze sanjati onih 340.000 sto je osvojio dok je bio u SDP-u.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7459 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
250 000 glasova je minimalno njegovo.
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#7460 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
drim onshiljak wrote:Taman nek je 50.000, dobiće sad još 50.000 od sdp-ovih glasača, plus svojih 100.000. Ja ipak mislim da ako će ikad više dobit od 300.000 to će biti 2014, jednostavno nema konkurenciju. Ne mora ništa ni radit ni uradit, čisto sve.sinergija wrote:Leftist wrote:Komšić je dobio skoro 100.000 glasova više od SDP-a tako da to SDP pored imena možeš mačku o rep okačiti a ovaj Indijac je mog'o jednostavno dio svoje plate preusmjeriti siromašnima i to bi bilo i moralnije i mnogo korisnije nego odreći se plate skroz koju će neko drugi nakon njega nastaviti dobijati i stavljati u svoj đep. Šta je dobio? Ništa
odvadi malo. cuj 100.000 vise. otidji na cik pa saberi. dobio je 52.000 vise. i zapamti nikada vise nece preci 100-150.000 glasova, a samo moze sanjati onih 340.000 sto je osvojio dok je bio u SDP-u.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7461 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ćemo vidit
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#7462 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ma 500.000madner wrote:250 000 glasova je minimalno njegovo.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7463 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
još skontaj da će od SBIH dobit, SDA itd..
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#7464 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ne padaju raja vise na udaranje po nosushiljak wrote:ćemo vidit
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#7465 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sve ispod milion glasova je i njegov i poraz gradjanske opcije u BIH.sinergija wrote:ma 500.000madner wrote:250 000 glasova je minimalno njegovo.
-
sinergija
- Posts: 281
- Joined: 16/02/2008 21:26
- Location: 071
#7466 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
mislim da ce najvise dobiti iz hercegovine. bar jedno 200.000shiljak wrote:još skontaj da će od SBIH dobit, SDA itd..
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7467 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
to drugi rade, a komšo samo pali klempesinergija wrote:ne padaju raja vise na udaranje po nosushiljak wrote:ćemo vidit
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7468 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
pa iz hercegovine, rs-a.. stranka će im biti prisutna širom BiH, nek od svakog djela dobije 20-tak glasova nabere se. Biće prva stranka koja je dobila glasove i sa tih mjesta, i to je nešto.sinergija wrote:mislim da ce najvise dobiti iz hercegovine. bar jedno 200.000shiljak wrote:još skontaj da će od SBIH dobit, SDA itd..
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7469 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije nemoguce, no previse optimisticna procjena. Mozda 2019.sinergija wrote:ma 500.000madner wrote:250 000 glasova je minimalno njegovo.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#7470 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
kakvom ba RS-u? 
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7471 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Za sad doboj/teslić, srebrenica
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#7472 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
uclani li se ti ikad u DF?shiljak wrote:Za sad doboj/teslić, srebrenica
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7473 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisam ja za stranke
Ali evo radim ko da jesam, stavim članak na forumu, link od fb, dosta od mene kao "simpatizera" (koji nisam) 
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#7474 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
shiljak wrote:Nisam ja za strankeAli evo radim ko da jesam, stavim članak na forumu, link od fb, dosta od mene kao "simpatizera" (koji insam)
hm, koliko simpatiziras reklo bi se da si u kantonalnom odboru.
sto se ne zelis uclaniti? ne vjerujes u tu ideju DF?
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#7475 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Jupi! Još samo 12.642 lajka i stižemo Stranku Kokuza!
