SDA-All about

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7426 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

SUljoooo daj vazelina :-) :-) :-)


ps

Paranoid nema u budžetu para za fukaru...za ministre uvijek ima...kaine sekirli oko toga ;-)

sad ako ima ovih šupljih NVO neka samo zajme finansije jednog ministarstva da prate jedno godinu narednu...da vidiš brale kako se iz mrtvog konja život pumpa
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7427 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

A ovaj nosilac Zlatnog ljiljana? Ooo,odlicno,zakuhava se :D
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7428 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

JoseMujica wrote:nema tu greške nikakve ljudi... vi govorite o ovome iz patriotske perspektive i ne vidite logiku krokodila...SDA nikad nije bila patriotska već samo lopovska organizacija.

Poenta ove koalicije: sad se sve mafijaške skupine spremaju za konačni obračun prije nego krene predizborna pa se zauzimaju sve moguće busije. A i preko svake fotelje se iz budžeta crpe pare za kampanju. S obzirom da para svuđe fali sad je svaka fotelja zlata vrijedna.
Pa to je jasno ko dan samo ako uspiju sta para iz ovog ministarstva skrenut u stranacku seharu srpska je u puno boljem stanju nego sto se prica :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7429 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

nije....daleko su u gorem stanju nego FBiH.....kad su maznuli lovu od Telekoma ponijelo ih pa se kršilo nemilice ko da će 100 godina biti para :-)

za sad ih MMF drži da ne potonu, al mislim da im je jedina opcija da nešto tušnu
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#7430 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

Co0l wrote:
tvsabina wrote:
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su samo i i isklujučivo članovi SDA organizovali nezavisnost države. To su radili svi oni koji su željeli nezavisnost zemlje.
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su svi bivši pripadnici Armije Republike Bosne i Hercegovine bili i članovi SDA. Nisu.Jasno kao što je 2+2 = 4.
Pa valjda bi ti prvo trebala ponudit dokaz da je neko bio dovoljno glup/lud da tvrdi nesto ovako a ne demantovati nesto sto nije ni receno.

A ako ces kriviti SDA za nesto sto su Silajdzic ili Radoncic uradili jer su oni produkt SDA onda tom logikom komotno mozes i bivsi sistem krivit za danasnje stanje jer su i ovi iz SDA kao i iz svih drugih stranaka vecinom produkt bivseg sistema.
Niko nije dovoljno "glup da tvrdi nešto ovako" ali su obično svi dovoljno pametni da sve zasluge za nezavisnost te odbranu od agresije , iz ko zna kog razloga (pitam se pitam :roll: ) pripisuju SDA !!!
Ništa nije rečeno ali sve se zna i da se zna. Recimo jako glup ili neupućen čovjek bi pomislio na osnovu raznih "izjava" da je Bosna i Hercegovina zavisila samo od SDA što je notorna neistina. Da zavisila je, ali NE SAMO od njih nego je imala pomoć od svih patriota.

Ne "krivim" ja SDA za Radončića i Silajdžića. Oni su nus-produkt sistema vrijednosti koje je sama kreirala , njena djeca koja su digla ruku na majku . Opet nisam sigurna da nema još nekih Silajdžića i Radončiča koji su - fini ! Privreda je u bezizlaznom minusu.
Iz ranijeg sistema je ostala DRUŠTVENA imovina koja je opet vraćena DRUŠTVU (gradu,kantonu,entitetu,državi) a onda opet - mađioničarskim trikom postala - privatna. Kako - ne znamo ali "po zakonu "uglavnom.
I da jesu "produkt bivšeg sistema" "ovi iz SDA i drugih stranaka" (a nisu svi isti NIKADA a obično se onako slučajno pomenu uvijek i druge stranke kao da i one vedre i oblače našim sudbinama dvadeset i kusur) u tom sistemu nikako nisu bili - produktivni jer su u suprotnom završavali gdje treba - iza rešetaka. Tek su u "novom sistemu" dobili maštu na volju. Upalili ljudi svjetlo da vide.... :bih:
Last edited by sabina1 on 07/03/2013 20:32, edited 2 times in total.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7431 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

JoseMujica wrote:nije....daleko su u gorem stanju nego FBiH.....kad su maznuli lovu od Telekoma ponijelo ih pa se kršilo nemilice ko da će 100 godina biti para :-)

za sad ih MMF drži da ne potonu, al mislim da im je jedina opcija da nešto tušnu
...i tako dodjosmo do zakljucka da je ipak u drzavnom interesu da SDA udje u vladu i preko tog ministarstva skrene sto vise moze para u stranacku kasu,ko sto je i do sad radila gdje god su mogli,i na taj nacin sto vise oslabi manji entitet.Eto nove ideje za branjenje poteza ulaska u vladu pc :D :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7432 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

e to je moć pozitivnog razmišljanja :lol: :lol: :lol: :lol:

ps

nisam razmišljao na ovaj načim.....al svega mi ima smisla :lol:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7433 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

tvsabina wrote:
Co0l wrote:
tvsabina wrote:
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su samo i i isklujučivo članovi SDA organizovali nezavisnost države. To su radili svi oni koji su željeli nezavisnost zemlje.
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su svi bivši pripadnici Armije Republike Bosne i Hercegovine bili i članovi SDA. Nisu.Jasno kao što je 2+2 = 4.
Pa valjda bi ti prvo trebala ponudit dokaz da je neko bio dovoljno glup/lud da tvrdi nesto ovako a ne demantovati nesto sto nije ni receno.

A ako ces kriviti SDA za nesto sto su Silajdzic ili Radoncic uradili jer su oni produkt SDA onda tom logikom komotno mozes i bivsi sistem krivit za danasnje stanje jer su i ovi iz SDA kao i iz svih drugih stranaka vecinom produkt bivseg sistema.
Niko nije dovoljno "glup da tvrdi nešto ovako" ali su obično svi dovoljno pametni da sve zasluge za nezavisnost te odbranu od agresije , iz ko zna kog razloga (pitam se pitam :roll: ) pripisuju SDA !!!
Ništa nije rečeno ali sve se zna i da se zna. Recimo jako glup ili neupućen čovjek bi pomislio na osnovu raznih "izjava" da je Bosna i Hercegovina zavisila samo od SDA što je notorna neistina. Da zavisila je, ali NE SAMO od njih nego je imala pomoć od svih patriota.

Ne "krivim" ja SDA za Radončića i Silajdžića. Oni su nus-produkt sistema vrijednosti koje je sama kreirala , njena djeca koja su digla ruku na majku . Opet nisam sigurna da nema još nekih Silajdžića i Radončiča koji su - fini ! Privreda je u bezizlaznom minusu.
Iz ranijeg sistema je ostala DRUŠTVENA imovina koja je opet vraćena DRUŠTVU (gradu,kantonu,entitetu,državi) a onda opet - mađioničarskim trikom postala - privatna. Kako - ne znamo ali "po zakonu "uglavnom.
I da jesu "produkt bivšeg sistema" "ovi iz SDA i drugih stranaka" (a nisu svi isti NIKADA) u tom sistemu nikako nisu bili - produktivni jer su u suprotnom završavali gdje treba - iza rešetaka. Tek su u "novom sistemu" dobili maštu na volju. Upalili ljudi svjetlo da vide.... :bih:
Skolski primjer tautologije.
Mogli bismo ovako do jutra al ocito je da je besmisleno,Ja te pitam da mi kazes ko je to tolko bio glup da SVE zasluge za odbranu zemlje pripise SDA sto si ti,kao,demantovala,ti mi odgovaras da nije niko bio tolko glup da tvrdi to nego su obicno svi dovoljno pametni da to tvrde.I sto je najgore takav odgovor kod tebe ima tezinu argumenta.i tako do kraja posta.
Zato kazem da je besmisleno raspravljati kad se takvi 'argumenti' koriste u raspravi.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7434 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

JoseMujica wrote:e to je moć pozitivnog razmišljanja :lol: :lol: :lol: :lol:

ps

nisam razmišljao na ovaj načim.....al svega mi ima smisla :lol:
Znam da nisi,nisam ni ja,ja se samo zajebavam :-D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7435 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

jarane ako Suljine junoše pročitaju oni će ovo ozbiljno shvatiti....ovo je za njih revolucionarano ko Pitagorina teorema


samo ima jedan flow ...hebga ovi su navikli da svoje raskuće, a u tuđem se ponašaju ko što bi trebali u svom
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7436 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

JoseMujica wrote:jarane ako Suljine junoše pročitaju oni će ovo ozbiljno shvatiti....ovo je za njih revolucionarano ko Pitagorina teorema


samo ima jedan flow ...hebga ovi su navikli da svoje raskuće, a u tuđem se ponašaju ko što bi trebali u svom
U pc je tolika finansijska dubioza (doduse nije ni u pederaciji plaho bolje) da kako god da se ovi u ovom jednom ministarstvu ponasaju,i da ni marke ne zavrnu,krajnje stanje ce biti u minusu pa ako budu trazili opravdanje za ulazak u vladu na fonu vec spomenute logike uvijek mogu taj minus pripisati svojim zaslugama :-D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7437 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

SDA mi je toliko odvratna kriminalna organizacija da ću se preseliti u Šumsku samo da za SDA tamo glasam...ovo je taktika dvije muhe jednim udarcem :D
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#7438 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

JoseMujica wrote:SDA mi je toliko odvratna kriminalna organizacija da ću se preseliti u Šumsku samo da za SDA tamo glasam...ovo je taktika dvije muhe jednim udarcem :D
:thumbup:
A ne moras se ni selit,samo se posluzis provjerenom Lijanovom metodom a neces ni marke potrosit.Samo pazi poslije da se ne kreces tim krajem gdje si ljude zajebo za pare za glasove :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7439 Re: SDA-All about

Post by udrch »

JoseMujica wrote:
udrch wrote:odličan potez SDA..
trebaju raditi svoj posao kao što su i radili do 2008. godine..
pustiti ove šupljatore da pričaju šta žele, a SDA treba raditi..polahko očistiti stranku od onih za koje je kriminal dokazan i nastaviti dalje na jačanju države Bosne i Hercegovine..
ako to ne uradi SDA i neće neko drugi..zato SDA treba da se bori za vlast, jer neko mora i raditi..
za razliku od SDA koja je organizirala nezavisnost države, pa odbranila državu, pa je podigla iz pepela, pa polahko joj vraćala nadležnost ostali nisu uradili ništa..
SDA je to sve uradila u okruženju u kojem je svi mrze i svi su joj neprijatelji i svi su radili protiv interesa države i bošnjačkog naroda..
:-) :-) :-) :-) :-)
i zaboravio si dodati da je SDA poklonila 49% teritorije RBiH neprijatelju ove države legitimizirajući rezultate genocida i uredno izvršila razmjenu stanovništva uz mazijanje love namjenjene za povratak. Sad neka mirno i dostojanstveno dižu ruku za Zlajinog druga Miću koji se sere po istoj državi dok mu se ćefne.


e moj udrch tebe mora da su dobro neđe uhljebili ili nekog tvog
stranka je u tom trenutku bila u defanzivi, jer je ipak bio rat..
mislim da su Amerikanci odredili 48% zemlje da pripadne PC-u..
lovu za povratnike su mazijali svi, ali recimo u Podrinju znam da su to najviše radili SDP-e junoše Bracika (kojeg svi van Podrinja okivaju u zvijezde), presjednik SDP-a Bratunac Adil Osmanović Taran, Senad Hodžić (on nije jaka figura u SDP-u, ali mu jeste bratišna Elvira koja se mazija sa Jasenkom i koja je član glavnog odbora) i Hakija Meholjić presjednik SDP-a u Srebrenici i član glavnog odbora..
ako nađeš u tom dijelu bilo kojeg sa takvim lopovskim kapacitetima oko povratka ja te častim teletinom ispod saća kod Kule u Semizovcu..
de mi reci onako iskreno, jel stvarno kontaš da ja imam člansku kartu bilo koje stranke i da sam ikad igdje uhljebljen..jednom sam negdje rekao da od države nisam uspio nakon majkine smrti izganjati ni babinu penziju, bar za vrijeme studija..
Postao/la -LIBERO-
@Jose, druze, pusti Udrch :D . Stranacki bojovnici drugu "logiku" imaju....nasi su najbolji pa taman sve prodali, pokrali ...ali nasi su pa su automatizmom najbolji :D ;-)
slično pitanje..zašto na ovom forumu svako ko kaže da glasa za SDA uvijek mora biti stranački bojovnik?
Postao/la tvsabina
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su samo i i isklujučivo članovi SDA organizovali nezavisnost države. To su radili svi oni koji su željeli nezavisnost zemlje.
- Neka neko ponudi pisani dokaz da su svi bivši pripadnici Armije Republike Bosne i Hercegovine bili i članovi SDA. Nisu.Jasno kao što je 2+2 = 4.
- Ne znam samo šta je "podignuto iz pepela" ? Pepeo je odnio vjetar. Podignute su (ne)značajne građevine koje nikada tu nisu bile , kojima tu nije mjesto i koje najčešće nisu proizvodne. Ruku na srce nisu to radili samo članovi SDA - radili su svi koji su mogli.
- Vraćanje nadležnosti....ajde da kažemo da je tako ali uz veliku pomoć visokih predstavnika nametanjem raznih zakona. Nešto sumnjam da su to oni činili zbog SDA - činili su to zbog naše zemlje. Jedino gdje SDA-u odajem priznanje je borba za distrikt Brčko. Tu se nije popustilo ni u Dejtonu ni nakon njega. No za gubljenje nadležnosti je kriv isključivo i samo Haris Silajdžić koji je stvorio Dodika. To je najveći faktički problem ove zemlje nakon rata. Odbijanje aprila i "100%" BiH uz 100 % privatizaciju. Silajdžić nije to činio u ime i za račun SDA ali on je produkt iste kao i Radončić. Šteta u društvu a zna se ko ju je stvorio (ne i razvio).
mislim da odavno niko nije bolji post napisao o SDA kao što si ti ovdje, naravno gledajući sa koje pozicije nastupaš..ovo je veliki kompliment za SDA..jedina zamjerak je da si se malo gore u uvodu zanijela, ja nisam tvrdio da je sve isključiva zasluga SDA..
Za sistem vrijednosti koji vlada u našoj zemlji (nepotizam , javna uprava , siromašenje , nebriga , neobrazovanje , nestručnost , i još sila svega i svačega) je kriva SDA jer je na vlasti punih DVADESET godina na svim nivoima. Samo zbog kreiranja takvog sistema vrijednosti trebalo bi im suditi. Neću petljati religiju u ovo , to je privatna stvar.
ovo nije proizvod stranke Sabina..to je naš mentalitet..dokaz možeš vidjeti na bilo kojem dijelu naše zemlje..
u svakom gradu i u svakoj opštini je isti slučaj..
ovako je i tamo gdje vlada SDA, ali i gdje vlada SDP, HDZ, SNSD, SDS, DNZ, HDZ1990, SBiH ili bilo koja druga stranka..
za bilo koji državni posao u ovoj zemlji kriteriji su isti zar ne???
pa je li kriv narod ili samo jedna stranka?

p.s. inače sam ovo napisao da malo naložim atmosferu :lol: ..
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7440 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Opetja033 wrote:
-LIBERO- wrote:
Opetja033 wrote:Ne vidim ama bas nista problematicno u ulasku SDA u vladu RS, pogotovo ne za zluradih naslova "sve za Srpsku" itd. I SDP i SDA su i do sada (osim od zadnjih opcih izbora cini mi se) bili u izvrsnoj vlasti manjeg entiteta. Nista sporno, nista novo.
U cemu je onda problem? Ali konkretno molim.
Toliko cesto su ovi iz SDA prozivali SDP, kako su zbog ove ili one suradnje, zbog ovog ili onog ministra, ili raspodjele fotelja sa Miloradom, izdali BiH i Bosnjake.

Licemjerno je, prijatelju, prozivati jedne, a onda kada ti se prvi put ukaze prilika, poletiti u zagrljaj istom tom Miloradu.

Hajd ako nista drugo, barem ce prestati prozivati jedni druge (SDP-SDA) kako suradjuju i imaju neke talove sa Dodikom.

Demagogija i licemjerstvo, i sa jedne i sa druge strane. To je, po meni, poenta.
Ali sacekaj, niko nikada nije (ili je meni promaklo?) optuzivao SDP zbog koalicije sa Dodikom, niti ih je zbog koalicije same po sebi nazivao izdjanicima. Pa naravno da moras koalirati sa njima, niko nije izbjegao koaliciju sa SDS-om ili SNSD-om jer je to prosto nemoguce.

SDP je optuzivan zbog drugih stvari kada je u pitanju izdaja, znas ti vrlo dobro da nije koaliranje samo po sebi bilo problematicno. ;-)
Naravno da im se nabijalo na nos sto su u koalicijama sa Miloradom. To mi uopste nebi bilo toliko problematicno, da ista ta SDA nije muntala Dodika, i cak uvjerena bila da ce uci u koaliciju, pa ih je ovaj prevario (evo ih ko TV novela :D ) sa Zlajom i SDP-om i tako, bukvalno preko noci, ove (SDA) izradili...a onda poslije te sjednice SDA prestavnici drzali press, vise nih, i negodovali skoro sa suzama u ocima..kako su oni imali, haman, pa dogovor (cak i neki potpisani papir pokazivali :-) ) i kako ih je neko izradio jer mora da je ponudio vise bla bla bla. Sto znaci da su i oni nesto ponudili, nudili i sl. :D

I na tome su bazirali mjesece i mjesece price i propagande..i onda ulete u zagrljaj, kakvo bludnicenje i perverzija, sa istim tim Miloradom, cim im ovaj ponudi priliku za tim. :-) :roll:

Licemjerni i promiskuitetni i jedni i drugi (SDP I SDA) :oops:
udrch wrote:
Postao/la -LIBERO-
@Jose, druze, pusti Udrch :D . Stranacki bojovnici drugu "logiku" imaju....nasi su najbolji pa taman sve prodali, pokrali ...ali nasi su pa su automatizmom najbolji :D ;-)
slično pitanje..zašto na ovom forumu svako ko kaže da glasa za SDA uvijek mora biti stranački bojovnik?
Posto si mi licno postavio pitanje, mada nisam imao namjere ulaziti u neke rasprave i sl, red je da ti odgovorim.

Ne napisem to svakome, i ne mislim da je to svako..ali zaista, ne zelim biti licemjer i negirati ono sto mislim, Ti po svojim postovima, rezonima i freneticnosti u odbrani svega i svacega sto je vezano za tu stranku, svakako djelujes kao jedan od "bojovnika" stranke.

Ako sam te uvrijedio, izvini, zaista nisam imao namjeru za to. Cisto moj licni dojam, a vezano za ovu politicku diskusiju. Ne bjezim od mogucnosti da mozda i grijesim, ali to je moj dojam.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7441 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Futavats
Posts: 35
Joined: 06/03/2013 23:13

#7442 Re: SDA-All about

Post by Futavats »

Sjoooo sto ih Dodik nateze :D neka vala!!!
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#7443 Re: SDA-All about

Post by muzicar_iz_parka »

It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Mile je sam rekao da je on pijačni trgovac, možda je u tome tajna njegovog uspjeha u nadmudrivanju, ko je uspio zajebati seljaka (ne seljačinu jer je to opis karaktera a ne zanimanja).
Futavats
Posts: 35
Joined: 06/03/2013 23:13

#7444 Re: SDA-All about

Post by Futavats »

Cime smo mi u zivotu zasluzili ovu bandu??? :oops:
Tihic izjavio da i dalje misle da trebaju da budu vladi rs!!!!!
Futavats
Posts: 35
Joined: 06/03/2013 23:13

#7445 Re: SDA-All about

Post by Futavats »

muzicar_iz_parka wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Mile je sam rekao da je on pijačni trgovac, možda je u tome tajna njegovog uspjeha u nadmudrivanju, ko je uspio zajebati seljaka (ne seljačinu jer je to opis karaktera a ne zanimanja).
Mile je stocni trgovac, a hajvan zna se ko je :evil:
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7446 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Sulejman Tihić je dokazani srbofil i igrač Republike Srpske. Ova poslednja izdaja, samo je jedna u nizu izdaja tog bludnog i korumpiranog zlotvora i štetočine. Stranka koja nema unutarnje snage da se oslobodi ZLA zvanog Sulejman Tihić, i ne zaslužuje da politički opstane. Svakome je jasno da je ulazak u Vladu RS nema nikakvog smisla, sa državnog i nacionalnog aspekta, osim što jača Dodika i njegovu destrukciju BiH. Zatim slijedi infantilna retorika o "brizi za povratnike". SDA je najgora zločinačka organizacija u povijesti BiH.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7447 Re: SDA-All about

Post by Paranoid »

Shahab wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:SDA i SDP se ponašaju kao dvije šiparice koje se otimaju za nekog doboga ružnog, ali zasad dobrostojećeg momka, u daljnjem tekstu SNSD. I jedna i druga šiparica smatraju kako su jako lijepe i kako je momak ružan, oduran i daleko ispod njihovog nivoa, te ga prepuštaju onoj drugoj, ali - čim momak namigne - eto ih sa svih strana.
Ukoliko SDA pristane na mjesto u vladi genocidnog entiteta (da bog da mu se temelji sasuli u ono od čega je nastao) i pritom nosioca "Zlatnog ljiljana" zamijeni nekim drugim, onda tu stranku diletana i sjecikesa, treba sahraniti na prvim izborima.
Umjesto da bojkotuju RS na svim stranama, da rovare protiv nje svim sredstvima, da uništavaju sve od njenih institucija što mogu, naši Bošnjaci prihvataju pozicije u njenoj vladi ?! Pa to vam je k'o da jedan Jevrej sjedi u vladi Reicha.

RS je parazit u organizmu BiH. Infekcija se može ublažiti periodom inkubacije, ali ona nastavlja razarati zdravo tkivo, uništavati ćelije, i dugoročno šteti zdravom organizmu. Parazit što ranije treba biti uništen.
Sulejman Tihić je dokazani srbofil i igrač Republike Srpske. Ova poslednja izdaja, samo je jedna u nizu izdaja tog bludnog i korumpiranog zlotvora i štetočine. Stranka koja nema unutarnje snage da se oslobodi ZLA zvanog Sulejman Tihić, i ne zaslužuje da politički opstane. Svakome je jasno da je ulazak u Vladu RS nema nikakvog smisla, sa državnog i nacionalnog aspekta, osim što jača Dodika i njegovu destrukciju BiH. Zatim slijedi infantilna retorika o "brizi za povratnike". SDA je najgora zločinačka organizacija u povijesti BiH.
Shahab, pa nisu SDA i Tihić krivi što je narod blesav..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7448 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Na ovakvim raspravama se odaju stranački pijuni...
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7449 Re: SDA-All about

Post by Paranoid »

ultima_palabra wrote:Na ovakvim raspravama se odaju stranački pijuni...
:lol: :lol: imena, kolega...imena..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7450 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

A prelistaj zadnje 3 strane :D
Post Reply