Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#7426 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ins »

Moram priznati da sam se iznenadio kada sam po Avazu vidio da je Fahro ima najveci strah od ovih protesta, upravo on koji je sve vrijeme prijetio "narodom" :-) :-) :-)

Izgleda da njegov "narod" nije isto sto i nas "narod" :lol:
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#7427 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ins »

Shahab wrote:Iz Radončićevog sinoćnjeg istupa evidentno je da on ni po koju cijenu ne želi da pokvari odnose sa Dodikom i Čovićem, koje naziva predstavnicima srpskog i hrvatskog naroda
Izgledao je jadan, da jadniji nije mogao biti :run:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7428 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Mrsko mi svima odgovarati, namnozilo vas se. Samo da kazem da vas Fahro opet guzi natenane, mislim na sinocnje dogadjaje. Jedino njega razumijes sta prica kad se pojavi na ekranu i u facu govori sta i kako je, ovo sve ostalo jal mutavo jal pogubljeno
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7429 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

ins wrote:Moram priznati da sam se iznenadio kada sam po Avazu vidio da je Fahro ima najveci strah od ovih protesta, upravo on koji je sve vrijeme prijetio "narodom" :-) :-) :-)

Izgleda da njegov "narod" nije isto sto i nas "narod" :lol:
Istina.. Čak se sebi dozvolio sinoć da vidovnjački kaže kako se Srbi i Hrvati više u Sarajevu neće osjećati sigurno, a Hrvati to nisu izjavili.. Pokazao je sinoć koliko mu je stalo do naroda i saveza sa narodom :-) :-) , mada bilo je jasno oduvjek.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7430 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

KatarinaKosaca wrote:
ins wrote:Moram priznati da sam se iznenadio kada sam po Avazu vidio da je Fahro ima najveci strah od ovih protesta, upravo on koji je sve vrijeme prijetio "narodom" :-) :-) :-)

Izgleda da njegov "narod" nije isto sto i nas "narod" :lol:
Istina.. Čak se sebi dozvolio sinoć da vidovnjački kaže kako se Srbi i Hrvati više u Sarajevu neće osjećati sigurno, a Hrvati to nisu izjavili.. Pokazao je sinoć koliko mu je stalo do naroda i saveza sa narodom :-) :-) , mada bilo je jasno oduvjek.
fahro vam jedini govori u facu koliko je sati...
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#7431 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by DiplomataSaSela »

Krushna mrva wrote:
KatarinaKosaca wrote:
ins wrote:Moram priznati da sam se iznenadio kada sam po Avazu vidio da je Fahro ima najveci strah od ovih protesta, upravo on koji je sve vrijeme prijetio "narodom" :-) :-) :-)

Izgleda da njegov "narod" nije isto sto i nas "narod" :lol:
Istina.. Čak se sebi dozvolio sinoć da vidovnjački kaže kako se Srbi i Hrvati više u Sarajevu neće osjećati sigurno, a Hrvati to nisu izjavili.. Pokazao je sinoć koliko mu je stalo do naroda i saveza sa narodom :-) :-) , mada bilo je jasno oduvjek.
fahro vam jedini govori u facu koliko je sati...
fahro govori samo ono sto njemu u tom momentu ide u korist...licnu korist...ocigledno je vec poceo razmisljat o sljedecim izborima s kim bi i kako mogo
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7432 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

DiplomataSaSela wrote:
Krushna mrva wrote: fahro vam jedini govori u facu koliko je sati...
fahro govori samo ono sto njemu u tom momentu ide u korist...licnu korist...ocigledno je vec poceo razmisljat o sljedecim izborima s kim bi i kako mogo
Fahro jedini sa obje noge na zemlji
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7433 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

Krushna mrva wrote:Fahro jedini sa obje noge na zemlji
Na sve četiri na zemlji sandžaksoj
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7434 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

KatarinaKosaca wrote:
Krushna mrva wrote:Fahro jedini sa obje noge na zemlji
Na sve četiri na zemlji sandžaksoj
dovitljivo nema sta :(
Katamaran_Sa
Posts: 568
Joined: 26/06/2012 23:20

#7435 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Katamaran_Sa »

KatarinaKosaca wrote:
Krushna mrva wrote:Fahro jedini sa obje noge na zemlji
Na sve četiri na zemlji sandžaksoj
Kao pravi Tornjak :D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7436 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Sta li ce tek biti s ovim bijesom kad se ispucaju protesti...pa kad pocnemo sabirati rezultate...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7437 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:Sta li ce tek biti s ovim bijesom kad se ispucaju protesti...pa kad pocnemo sabirati rezultate...
Bice fahro u minusu jos 30% :wink:
Nego vidim da si mu blizak pa cekam da mi odgovoris hoce li se utemeljitelj kandidirati za predsjednistvo ponovo?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7438 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

Katamaran_Sa wrote:Kao pravi Tornjak :D
Ne vrijeđaj mi cuku :D Tornjak je autohtona bosanka pasmina :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7439 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

KatarinaKosaca wrote:
Katamaran_Sa wrote:Kao pravi Tornjak :D
Ne vrijeđaj mi cuku :D Tornjak je autohtona bosanka pasmina :)
:thumbup:
Tacno ce mi ogaditi onakvu instituciju od zivotinje uporedjujuci je s onim "slavuj sada tamo umire" lazovom
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#7440 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ušće »

Krushna mrva wrote:Mrsko mi svima odgovarati, namnozilo vas se. Samo da kazem da vas Fahro opet guzi natenane,
Negdje si oštro reagovao na kulturu ...Tipičan oblik idiota i malogradjanstine,za takve treba donijeti zakon o zabrani javnih istupa i pristupa normalnim ljudskim i građanskim naseljima...
ReXX
Posts: 324
Joined: 02/06/2013 00:39

#7441 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ReXX »

Avaz pokusava da ublazi pa na svojoj web stranici ni rijeci o protestima danas. :wink: :lol:
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7442 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by novi.dan.nova.nafaka »

ušće wrote:
Krushna mrva wrote:Mrsko mi svima odgovarati, namnozilo vas se. Samo da kazem da vas Fahro opet guzi natenane,
Negdje si oštro reagovao na kulturu ...Tipičan oblik idiota i malogradjanstine,za takve treba donijeti zakon o zabrani javnih istupa i pristupa normalnim ljudskim i građanskim naseljima...
:thumbup:
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7443 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hecimnadri »

Kako je ministar sigurnosti na FTV-eu voditeljici Antoniji rekao da negasi požar benzinom .
Dobro bi bilo kad bi se tim istim tonom obratio Aleksandri Pandurević jer ista ne doljeva benzin već kerozin.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7444 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:
Krushna mrva wrote:Sta li ce tek biti s ovim bijesom kad se ispucaju protesti...pa kad pocnemo sabirati rezultate...
Bice fahro u minusu jos 30% :wink:
Nego vidim da si mu blizak pa cekam da mi odgovoris hoce li se utemeljitelj kandidirati za predsjednistvo ponovo?
A sta to jadan ne bio mijenja ako izadje ili ne izadje na izbore :-) veze nemam znas li ti?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7445 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

hecimnadri wrote:Kako je ministar sigurnosti na FTV-eu voditeljici Antoniji rekao da negasi požar benzinom .
Dobro bi bilo kad bi se tim istim tonom obratio Aleksandri Pandurević jer ista ne doljeva benzin već kerozin.
genije...ko je kriv? Nisi znao da ce tako biti, jelde?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7446 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:
Krushna mrva wrote:Sta li ce tek biti s ovim bijesom kad se ispucaju protesti...pa kad pocnemo sabirati rezultate...
Bice fahro u minusu jos 30% :wink:
Nego vidim da si mu blizak pa cekam da mi odgovoris hoce li se utemeljitelj kandidirati za predsjednistvo ponovo?
A sta to jadan ne bio mijenja ako izadje ili ne izadje na izbore :-) veze nemam znas li ti?
Mjenja jasta radi. ..posto isti a i njegove pristalice tvrde da je jak ko beton logično bi bilo da se opet kandiduje i podere bakira?
Zato pitam hoće li se kandidovat
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7447 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote: Mjenja jasta radi. ..posto isti a i njegove pristalice tvrde da je jak ko beton logično bi bilo da se opet kandiduje i podere bakira?
Zato pitam hoće li se kandidovat
aha, eto si dobio odgovor sta znam, a sad podesi svoje buduce odgovore u skladu s tim :-) Haj i ja cu se folirati da to ima veze s bilo cim :-)
zulfo
Posts: 420
Joined: 09/01/2009 11:00

#7448 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by zulfo »

More bit da hoće ali kao predsjednik nekog seoskog odbora u Crnu Goru.
Koliki mu ono bijaše IQ.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7449 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

zulfo wrote:More bit da hoće ali kao predsjednik nekog seoskog odbora u Crnu Goru.
Koliki mu ono bijaše IQ.
da mu je najnizi moguci cim je dotle doslo da vam jedini on nazor otvara oci znaci da je masi joz nizi. to je najgore
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7450 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote: Mjenja jasta radi. ..posto isti a i njegove pristalice tvrde da je jak ko beton logično bi bilo da se opet kandiduje i podere bakira?
Zato pitam hoće li se kandidovat
aha, eto si dobio odgovor sta znam, a sad podesi svoje buduce odgovore u skladu s tim :-) Haj i ja cu se folirati da to ima veze s bilo cim :-)
Beton utemeljitelj...bice veze, sabura
Post Reply