hary wrote:Bravo Slavija, idemo Zrinjski.

Vala samo i ja očekivao pobjedu Zrinjskog, pogotovo s obzirom na situaciju u kojoj su bili, jednostavno sam mislio da moraju pobijediti, ali ona ekipa je definitivno zrela za izbacivanja, onakvu nemoć domaće ekipe nisam odavno vidio, ne bi zabili gola do ponoći, nešto slično ko što nama Željo nije mogao prošlo kolo
Šteta, valjalo bi da smo košpama, kao što smo Širokom pobjegli na 5 boba, ali šta je tu je, ne smijemo gledati na druge, "uzdaj se u se..."
Nadam se da će Zrinjski, pogotovo nakon onih "krasnih" pjesama večeras od domaće publike

, doživiti sudbinu Posušja, Brotnja, Orašja....