BAKIRE ODLAZI

Post Reply
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7426 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

Odem na profil doticne

Vidi se fina bosnjakinja, merhametli dusa. Za primjer.









I prijavim profil :bih:[/quote]
Što prijava pa hanuma radi za Baketa i Hanumu Sebiju :D
User avatar
paleoconservative
Posts: 241
Joined: 15/09/2018 09:46

#7427 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by paleoconservative »

Zapitaju li se sve te bakirovske dinastijske struje, sta ce biti poslije? Kada se okrnjavi glasacko tijelo, kada se izgubi kontrola nad drzavnim tokovima novca, kada se istrosi Izetbegovicevska moc i politicki ugled?

Nekako mi je nerealno da tako velika kriminalno-nepotisticka organizacija ima tako kratkovidan pristup, kako su se osigurali od kolapsa i ko ce trpiti stetu haosa koji slijedi u sljedecim godinama i decenijama?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7428 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Styling »

paleoconservative wrote:Zapitaju li se sve te bakirovske dinastijske struje, sta ce biti poslije? Kada se okrnjavi glasacko tijelo, kada se izgubi kontrola nad drzavnim tokovima novca, kada se istrosi Izetbegovicevska moc i politicki ugled?

Nekako mi je nerealno da tako velika kriminalno-nepotisticka organizacija ima tako kratkovidan pristup, kako su se osigurali od kolapsa i ko ce trpiti stetu haosa koji slijedi u sljedecim godinama i decenijama?
Nakrali su dovoljno da kada sve kolabrira mogu da se povuku u miran penzionerski zivot negdje u inozemstvu. Recimo, Turska.
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#7429 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by baglama »

Styling wrote:
paleoconservative wrote:Zapitaju li se sve te bakirovske dinastijske struje, sta ce biti poslije? Kada se okrnjavi glasacko tijelo, kada se izgubi kontrola nad drzavnim tokovima novca, kada se istrosi Izetbegovicevska moc i politicki ugled?

Nekako mi je nerealno da tako velika kriminalno-nepotisticka organizacija ima tako kratkovidan pristup, kako su se osigurali od kolapsa i ko ce trpiti stetu haosa koji slijedi u sljedecim godinama i decenijama?
Nakrali su dovoljno da kada sve kolabrira mogu da se povuku u miran penzionerski zivot negdje u inozemstvu. Recimo, Turska.
Bogami te poslusao.

Eno ga kod jarana nije ga vidio 5 dana :run:
svi u napad
Posts: 2280
Joined: 14/10/2012 14:40

#7430 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by svi u napad »

Mene samo interesuje sta Cirilicar zna i ima o njemu pa ga ovaj mora slusati i uvijek mu pomagati. Sad cemo vidjeti kako ce Ridjobradi pomoci Cirilicaru oko Aluminija. Nesto se kuha jer je Dragance danas vec poceo sa preusmjeravanjem budnika u drugom pravcu. Sao kad se sjetim davanja 6 ministarskih mjesta, te stalno prepustanje mjesta ministra finansija dragom Dragancetu dodje mi muka. Sad treba uzeti kokice i cekati sta ce se desiti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#7431 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Samo skloniti SDA sa svih nivoa i sve ce se pokazati, bjelodano.
User avatar
dembele
Posts: 4214
Joined: 19/06/2014 09:15

#7432 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by dembele »

drug_profi wrote:Samo skloniti SDA sa svih nivoa i sve ce se pokazati, bjelodano.
Momak, šta si to reko?
Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7433 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

:lol:

moguće, nažalost...
stranacc
Posts: 941
Joined: 30/04/2006 06:11
Location: Amerika to je rad i znoj

#7434 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by stranacc »

Sreca pa je Bakir-aga naslijedio mudrost i strpljivost od babe Alije.
Kad umre i ukopaju ga kraj babe vi cete ici i uciti dvije fatihe. Jednu za babu a drugu za sina.

Covjek je tiha voda hvala bogu.
Covic ga duva
Mile pjeni
Fadil beg radi svoj posao


Sto bi rekao nas narod dusmani nam se o sebi zabavili.
Baki im dao vruc krompir pa se hudi satrase
Nacionalni interes srba peljeski most
Nacionalni interes hrvata ugasen u ponoc
Kud ces dalje...


Bosnjaci, vase je samo da djecu pravite i cekate ...sto vise djece prije ce svanuti.
Neprijatelji bosne su na konopcima. :bih:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#7435 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Bosanski_kralj »

Ima li ko od forumaša Baketov broj da provjeri sa njim šta nam je sa Erdoganom? Nekakav srčani se pominje?

@bunk javi nam info. :oops:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7436 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

Boooakire, idi u machku pitarinu….
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#7437 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by baglama »

Hajvan wrote:Boooakire, idi u machku pitarinu….

Pitanje za sve patriote (Bakirove glasace) .Da li vas je stid sto glasate za njega :-)
User avatar
Point.
Posts: 33506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#7438 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Point. »

baglama wrote:
Hajvan wrote:Boooakire, idi u machku pitarinu….

Pitanje za sve patriote (Bakirove glasace) .Da li vas je stid sto glasate za njega :-)
To nema stida. Nit obraza. A ni pameti.
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#7439 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by baglama »

TI si ga reko #tacka# a ne ja.

Znam da ne mislis tako
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7440 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

baglama wrote:
Hajvan wrote:Boooakire, idi u machku pitarinu….

Pitanje za sve patriote (Bakirove glasace) .Da li vas je stid sto glasate za njega :-)

a zasto, jadan ne bio, mene citiras? :lol:

i zasto partriotizam izjednacavas s glasanjem za boooakira?
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7441 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by asker »

Bakire ostani!

:bih:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#7442 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Prpa.ba »

Imamo dovoljno takvih izjava od pravoslavnih i katolickih ekstremista, ne treba nam vala takav govor mrznje i iz probosanskih redova. Samo hranis SDA-ovsku botovsku masineriju. Iako razumijem bijes zbog konstantnih poteza SDA kojima se izdaje bosnjacki i bosanski interes, a u biti su samo "hemijska" reakcija trojedne organizacije za cerecenje budzeta, ipak molim moderaciju da malo pocisti kucu. :)
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#7443 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Kaligrafija »

U prevodu ovo danasnje desavanje, Bakir skinuo gace ponovo, tacnije, ko zna koji vec put!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#7444 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by General War »

Kaligrafija wrote:U prevodu ovo danasnje desavanje, Bakir skinuo gace ponovo, tacnije, ko zna koji vec put!
On nije skinuo svoje gace, vec tvoje.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7445 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

Bakire, srbine!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7446 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by spreca »

Bakire idi dok narod nije izasao na ulicu, a onda ti je kasno da si pejgamberov sin a ne Alijicin
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7447 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by spreca »

General War wrote:
Kaligrafija wrote:U prevodu ovo danasnje desavanje, Bakir skinuo gace ponovo, tacnije, ko zna koji vec put!
On nije skinuo svoje gace, vec tvoje.
:thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#7448 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by General War »

spreca wrote:Bakire idi dok narod nije izasao na ulicu, a onda ti je kasno da si pejgamberov sin a ne Alijicin
I da ode, gore je napravio sa svojim satelitima nego ebola
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#7449 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by bingov buraz »

Utabanim stazama izdaje radi par fotelja i mirnog fildžanistana.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#7450 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Kaligrafija »

spreca wrote:
General War wrote:
Kaligrafija wrote:U prevodu ovo danasnje desavanje, Bakir skinuo gace ponovo, tacnije, ko zna koji vec put!
On nije skinuo svoje gace, vec tvoje.
:thumbup:
Moje nisu, ja sam sad ko Zlatko slucajni prolaznik, jos malo i manet, pa neka karaju koga hoce...!
Post Reply