BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7402 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

:thumbup:
odlican!
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#7403 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Moenx »

Kakva mudra igra riječi
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#7405 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kakavdanakneiskustvu »

Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22784
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7406 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by GandalfSivi »

Ne mogu nikako da skontam sta Bakir radi na postrojavanju policije i tu u prvim redovima. Koja je njegova funkcija da zasluzuje biti bas tu, u prvom redu? Nije ovo SDA policija da mu stranacka funkcija daje tu privilegiju, a sumnjam da Dom Naroda ima ikakve veze sa ovim...
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7407 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

kakavdanakneiskustvu wrote:Image
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7408 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

GandalfSivi wrote:Ne mogu nikako da skontam sta Bakir radi na postrojavanju policije i tu u prvim redovima. Koja je njegova funkcija da zasluzuje biti bas tu, u prvom redu? Nije ovo SDA policija da mu stranacka funkcija daje tu privilegiju, a sumnjam da Dom Naroda ima ikakve veze sa ovim...

pa prvi u bOsnjaka a ja tebe isto ko dodoli prvi u srBa i Ćirilo prvi u erA... pis pisH to je moje
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7409 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

kakavdanakneiskustvu wrote:Image

:lol: :lol: :thumbup:
finansijska kriza
Posts: 185
Joined: 11/11/2008 09:04

#7410 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by finansijska kriza »

Bakire ti si sramota Bošnjaka
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7411 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

Prema informacijama koje smo dobili od jednog uposlenika invalidskog fonda FBiH na listi primalaca invalidske zaštite nalazi se i Bakir Izetbegović, objavio je koktel.org. On se na ovoj listi nalazi od 1995 godine te se navodi da je ranjen prilikom organizacije otpora agresoru tj kao pripadnik Zelenih beretki.

Invalidnina Bakira Izetbegovica iznosi 670 KM, samo nije poznato kakvu invalidnost ima.

Zelene beretke nikada nisu demantovale da je Bakir bio pripadnik ove jedinice, a isto tako svi koji znaju aktivnosti Bakira tokom rata znaju da se krio u odajama svog oca Alije te da je većina familije Izetbegović bila van države.

Izvor koji je govorio za naš portal je naveo da postoji tajni spisak primalaca invalidnina za koji znaju samo čelni ljudi ovog fonda. Na spisku se nalaze veoma bitne osobe iz SDA, a koje nikada nisu učestvovale u ratnim dešavanjima.

Osim toga, za vrijeme organizacije otpora Zelene beretke nisu ni postojale, a njih je izmislio i u rat lansirao Nedžad Latić kad je BiH već uveliko bila u ratnom požaru!
Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7412 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

:shock:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#7413 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mayab »

Image
User avatar
dembele
Posts: 4211
Joined: 19/06/2014 09:15

#7414 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by dembele »

.
Last edited by dembele on 06/07/2019 09:46, edited 1 time in total.
User avatar
dembele
Posts: 4211
Joined: 19/06/2014 09:15

#7415 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by dembele »

pici wrote:
Prema informacijama koje smo dobili od jednog uposlenika invalidskog fonda FBiH na listi primalaca invalidske zaštite nalazi se i Bakir Izetbegović, objavio je koktel.org. On se na ovoj listi nalazi od 1995 godine te se navodi da je ranjen prilikom organizacije otpora agresoru tj kao pripadnik Zelenih beretki.

Invalidnina Bakira Izetbegovica iznosi 670 KM, samo nije poznato kakvu invalidnost ima.

Zelene beretke nikada nisu demantovale da je Bakir bio pripadnik ove jedinice, a isto tako svi koji znaju aktivnosti Bakira tokom rata znaju da se krio u odajama svog oca Alije te da je većina familije Izetbegović bila van države.

Izvor koji je govorio za naš portal je naveo da postoji tajni spisak primalaca invalidnina za koji znaju samo čelni ljudi ovog fonda. Na spisku se nalaze veoma bitne osobe iz SDA, a koje nikada nisu učestvovale u ratnim dešavanjima.

Osim toga, za vrijeme organizacije otpora Zelene beretke nisu ni postojale, a njih je izmislio i u rat lansirao Nedžad Latić kad je BiH već uveliko bila u ratnom požaru!
Image
Pričepila ga vrata od trezora.
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#7416 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

A ja sam povrijedio ledja tegleci cijev od zisa kroz tunel. Morao napisati izjavu da sam se povrijedio tegleci vodu i drva kao civil da ne bih trazio invalidninu.
Na svu srecu, ledja su se dobro oporavila mada nisu ispravna. Bitno je da ne boli cesto i da se moze podnijeti.
Ali eto... ja sam to sve gledao kao moj patriotski doprinos izgradnji neke Bosne kojom cu biti ponosan.

Danas mi zao sto nisam uzeo HR drzavljanstvo.
Ali eto neka su nasi junaci dobili invalidnine. Zajebana je klaustrofobija.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7417 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Kad bi netko pravio statistiku što je nemoguće, mislim da je Bakir otjerao iz Grada više Sarajlija nego četnici tijekom opsade. To je strašno koliko taj čovjek ne zna, neće i ne može vidjeti granicu mučenja vlastitog naroda. :zoka: Od svih ljudi koje sam znala 1995 sa kraja rata, sad je u gradu njih 5%, I ne, ne radi se o normalnom odlasku, radi se o odlasku usljed svih nepravdi Bakirovog vladanja iz sjene prije, ili direktno od kad je na vlasti. Manifestirano na različite načine...
TheGodfather001
Posts: 1627
Joined: 24/05/2004 10:44

#7418 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by TheGodfather001 »

KatarinaKosaca wrote:Kad bi netko pravio statistiku što je nemoguće, mislim da je Bakir otjerao iz Grada više Sarajlija nego četnici tijekom opsade. To je strašno koliko taj čovjek ne zna, neće i ne može vidjeti granicu mučenja vlastitog naroda. :zoka: Od svih ljudi koje sam znala 1995 sa kraja rata, sad je u gradu njih 5%, I ne, ne radi se o normalnom odlasku, radi se o odlasku usljed svih nepravdi Bakirovog vladanja iz sjene prije, ili direktno od kad je na vlasti. Manifestirano na različite načine...
Realno je da je Bakir I. jedna insuficijentna ličnost u svakom pogledu. Dovoljno je pogledati njegov politički uticaj u stranci i politici općenito u vrijeme dok mu je Alija bio živ, a kasnije je to isto spoznao i Tihić pa su ga držali što dalje od svega, posebno od stranke i politike. Smjestili ga u Zavod koji je uništio, pa onda po nekakvim uredima i otkako "umrije Pantelija", Bakir traži "svoj deo". tako radi i tako se ponaša prema svemu. Jedan promašaj totalni.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#7419 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by agent_zero »

https://www.klix.ba/vijesti/regija/pelj ... /190708008

Riđobrado mafijaško turkofilsko pašče dobilo novu dozu kare u dupe. A i jaran mu Željko mrtav hladan, popala maca jezik.

I još SDAovsko pašče bi da mijenja vlast u kantonu Sarajevo... koja zelena gamad, sjeme im se zatrlo i poslije Sudnjeg dana. :-x :twisted:
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#7420 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Droog »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/regija/pelj ... /190708008

Riđobrado mafijaško turkofilsko pašče dobilo novu dozu kare u dupe. A i jaran mu Željko mrtav hladan, popala maca jezik.

I još SDAovsko pašče bi da mijenja vlast u kantonu Sarajevo... koja zelena gamad, sjeme im se zatrlo i poslije Sudnjeg dana. :-x :twisted:
Mnogi ih ne vole...al sto ih ti ne volis... :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#7421 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Tu smo negdje...
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7422 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

SDA komentar:
Oslobođena Tuzla
Sad idemo na Bihać i Sarajevo
Vildana Hajdarpašić sa FB
Ipak je bakir gazda :sax:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7423 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Styling »

putokaz1 wrote:SDA komentar:
Oslobođena Tuzla
Sad idemo na Bihać i Sarajevo
Vildana Hajdarpašić sa FB
Ipak je bakir gazda :sax:
A od koga nas oslobadjaju?!! :shock:
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#7424 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Dozer »

Od onih koji im se petljaju u budzete i kleptomaniju...
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#7425 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Control panel »

Styling wrote:
putokaz1 wrote:SDA komentar:
Oslobođena Tuzla
Sad idemo na Bihać i Sarajevo
Vildana Hajdarpašić sa FB
Ipak je bakir gazda :sax:
A od koga nas oslobadjaju?!! :shock:

Odem na profil doticne

Vidi se fina bosnjakinja, merhametli dusa. Za primjer.









I prijavim profil :bih:
Post Reply