Koliko je velikosrpska politika zglajzala, otišla u totalno sivu zonu..... Koliko nenormalnu percepciju imaju, pokazatelj je naravno i njihovo javno priznanje i hvaljenje kako su nešto blokirali, kako će blokirati, kako su zaustavili, kako su podijelili. To im je osnovno mjerilo vrijednosti. Ništa pozitivno, ništa dobro, samo podjela, samo kontra. Svjedočili smo tome bezbroj puta, pa tako evo i zadnji dokaz. Čovjek otvoreno, javno kaže, prizna da nije ispoštovao dogovor da dokument ostane zaključan i tajna do imenovanja tegeltije i slanja dokumenta u Brisel.

totalno poremećene vrijednosti, kako ljudske, tako i moralne. Sa velikosrpskom politikom nema dogovora i pregovora. To je vječita borba između dobra i zla.
Mnogi ljudi petljaju, vrdaju, skrivaju istinu, taktiziraju, ali ovaj se time hvali, na tome misli da poentira, sretan je zbog toga. To mu je mjerilo vrijednosti. Ovaj čovjek je spreman iz očiju da ti uzme, da te slaže i onda da te pogleda, da ti se pohvali time i kaže:"jesam, pa šta". Samo budala mu može vjerovati, na bilo kojem polju.