Al je baš dno što sad napadaju čovjeka kojem fali koja godina ili par mjeseci do penzije
za nišana vam trebalo
Da se i sa Hozeom složim jednom...JoseMujica wrote:ma ne znam šta imaš jal nemaš to svarivati to je najbenigniji potez SDA do sad....ofiran jest, ali šta su sve radili nije opasan po državu i narod (osim za one koji se budu tamo liječili).
Al je baš dno što sad napadaju čovjeka kojem fali koja godina ili par mjeseci do penzijeal koja je to panika hemorida željnih fotelje, da nemre ni to iščekati već grebe, prstom bode u oči, grize zubima ako treba i ko u samrtnom hropcu skiči : daj meni...daj meni...daj meni
Ma smeta i meni, i svakom normalnom čovjeku.JoseMujica wrote:čitavo vrijeme samo ovo i kritikujem i to mi najviše smeta....a svi će u grob gole guzice....osim morebit ako ne bidne kakih FaHraonajerbo su piramide već tu
Jedino je nesporno da vladajuća dinastija mora imati šefovati i ovom bolnicom, a izgovore za to će stranačka vojska u Skupštini Kantona i ovdje, vrlo lako smisliti.udrch wrote:kredit nije sporan, ni oprema nije sporna..JoseMujica wrote:levati....fino da su uzeli beskamatni Turski kredit i naručili superiornu opremu turskih firmi i vuci siti, a sve ovce sretno bleje
samo bi to dovelo u pitanje skladni brak našeg Malog Princa Neonka
sporno je da su se pojedinci dobrano ugradili..tu treba tražiti odgovor zašto Nakašu nije produžen mandat i zašto vjerovatno neće biti izabran ponovo, jer su mu pokvareni određeni planovi, pa se pobunio..
novi.dan.nova.nafaka wrote:za sada, ne vidim bolju opciju, koja će bolje štititi prije svega moje vjerske, ekonomske i druge interese
Nemoj odvojati, već posmatraj sve interese zajedno. Da me interesuje samo vjera, glasao bih eventualno za onu Šerijatsku stranku, ili kako već - da ne Guglam...ultima_palabra wrote:novi.dan.nova.nafaka wrote:za sada, ne vidim bolju opciju, koja će bolje štititi prije svega moje vjerske, ekonomske i druge interese
Znači, Radeljaš najbolje štiti tvoje interese u zdravstvu Kantona Sarajevo?novi.dan.nova.nafaka wrote:Nemoj odvojati, već posmatraj sve interese zajedno. Da me interesuje samo vjera, glasao bih eventualno za onu Šerijatsku stranku, ili kako već - da ne Guglam...ultima_palabra wrote:novi.dan.nova.nafaka wrote:za sada, ne vidim bolju opciju, koja će bolje štititi prije svega moje vjerske, ekonomske i druge interese
Ni ''kredit'' ni Seka nisu razlog.udrch wrote:izgleda da opet nije baš sve kako obično sa strane izgleda..Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
danas je Skupština KS odbila da potvrdi kreditno zaduženje Opće bolnice od 7,5 miliona eura..
kredit koji je dolazi iz Austrije je beskamatni, grejs period 5,5 godina, rok otplate 15,5 godina..
zašto je odbijen?
teško je biti siguran, ali ako je suditi po pitanjima poslanika u skupštini razlog treba tražiti u ugovoru koji je potpisan između Austrijske firme (odkud baš austrijska firma da pobjedi na tenderu) i predstavnika iz naše zemlje..
potpisnici sa naše strane su Bakir Nakaš - direktor bolnice, dr. Zlatko Vuković - resorni ministar i još jedna osoba, nisam zapamtio..
pretpostavljam da se poslanicima nije svidjelo da neki uređaj koji košta 1.100.000 KM prema ovom ugovoru košta 1.700.000 KM..ovo je jedan primjer koji su poslanici naveli, a spominjali su i neke specijalne laptope, ali nisu navodili cijene..
ili prema našem narodskom prijevodu: svi su se dobro ugradili, posebno potpisnici..
bolje reci na bošnjačkom nek me pljačka samo da je musliman/bošnjakza sada, ne vidim bolju opciju, koja će bolje štititi prije svega moje vjerske, ekonomske i druge interese
Već sam odgovorio, ali ti vidiš ono što si vidio i prije nego sam napisao prvi post. Vidiš očima svojih predrasuda.StupskaBitanga wrote:bolje reci na bošnjačkom nek me pljačka samo da je musliman/bošnjak
Gdje živim strašno
novi.dan.nova.nafaka wrote: Da bude još paradoksalnije, par puta sam to već navodio - da CDU, Kršćanska demokratska unija osnuje svoju podružnicu u BiH mislim da bi bolje štitila moje interese od sadašnje SDA. I glasao bih za njih. Dakle, dok se ne pojavi alternativa tu sam - ne zato što se slažem sa trenutnim stanjem, već što nemam bolje.
Ne bih glasao da znam da glasači koja glasaju za veće zlo od moga neće glasati.StupskaBitanga wrote:pa nemoj nikako glasati jesi možda čuo za tu varijantu
i manje zlo je zlo kako god
Zar ima veće zlo na kantonalnom nivou od Radeljaša?novi.dan.nova.nafaka wrote:Ne bih glasao da znam da glasači koja glasaju za veće zlo od moga neće glasati.StupskaBitanga wrote:pa nemoj nikako glasati jesi možda čuo za tu varijantu
i manje zlo je zlo kako god
Možda pojedinačno jeste najveće zlo, ja govorim o strankama sa svim onim što predstavljaju. Dakle, sabereš sve njih i stranku čija je apsolutna vrijednost najmanja izabereš (tj. -50 je bolje od -100). Svi smo mi nažalost osuđeni da biramo zlo, samo je pitanje koje izabrati...VjecitiStudent wrote:Zar ima veće zlo na kantonalnom nivou od Radeljaša?novi.dan.nova.nafaka wrote:Ne bih glasao da znam da glasači koja glasaju za veće zlo od moga neće glasati.StupskaBitanga wrote:pa nemoj nikako glasati jesi možda čuo za tu varijantu
i manje zlo je zlo kako god
Osmanović: Ulaskom u Vladu RS pomogli bismo povratnicima
Oni kao ne zele vlast al' eto, ipak ce uci i tako pomoci izbjeglicama.JoseMujica wrote:Osmanović: Ulaskom u Vladu RS pomogli bismo povratnicima![]()
![]()
![]()
![]()
epic....ja što ćete u godinu dana nekom pomoć, kad niste do sad u dvije decenije pomagali
al bolje i palac vlasti vego...
Bolje je ono da "eto prihvatili su vlast, da znaju kakve vlada sumske donosi odluke"? Hehe.JoseMujica wrote:Osmanović: Ulaskom u Vladu RS pomogli bismo povratnicima![]()
![]()
![]()
![]()
epic....ja što ćete u godinu dana nekom pomoć, kad niste do sad u dvije decenije pomagali
al bolje i palac vlasti vego...
Sve za Srpsku!ODLUKA PREDSJEDNIŠTVA STRANKE
SDA prihvatila ministarsku poziciju u Vladi RS-a