Moze, ako nije kako treba postavljen ili je previse stegnut [emoji57]preludezalude wrote:Kod jarana na pasatu 6 1,9 se motor uhelacio. Pukla radiica i motor otisao u helac. Prvi put cujem da je nekome pukla radiica. Sto je najgore, on je to auto kupio prije 20 dana. Interesuje me sta moze biti uzrok pucanja radilice? Moze li biti uzrok (kako neki kazu) zamajac jer je na dan kupovine auta prodavac mijenjao zamajac NAVODNO. Auto jeste bilo na dizalici i nesto radjeno oko zamajca, navodno zamjenjen zamajac.
A sto, desava se to , koliko km je presao ?



