Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7351 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

udrch wrote:
Za benzin 8.460 KM mjesečno

Kako smo već pisali, prema specifikaciji, novo vozilo Bakira Izetbegovića troši, u prosjeku, 15 litara benzina na prijeđenih 100 kilometara.

Član Predsjedništva BiH kazao je u emisiji Face TV da dnevno ovom limuzinom prijeđe 120 kilometara! Ukoliko je ovaj njegov podatak tačan, jednostavnom računicom može se utvrditi da, prema trenutnoj cijeni litra bezolovnog benzina od 2,35 KM, on mjesečno za gorivo izdvaja 8.460 KM.

haVaz
ako Bakir dnevno prelazi 120 km u autu koje troši 15l na 100 km, koliko Bakir potroši benzina ako znamo da cijena tog goriva trenutno iznosi 2,35 KM, uz valjda općepoznatu činjenicu da mjecec ima u prosjeku 30 dana?

120 km = 1 cijelo i 1/5, što znači da je to jednako 15l + 3l = 18l
18l x 2,35 KM x 30 dana = 1269,00 KM

a možda ja ne znam da ovo pomnožim i saberem jednostavnom računicom..

p.s. unaprijed se ograđujem od ovog bezobrazluka i kupovine novog audija..
hebo mater Bakir ustedio preko 7000 hiljada
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7352 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
udrch wrote:
Za benzin 8.460 KM mjesečno

Kako smo već pisali, prema specifikaciji, novo vozilo Bakira Izetbegovića troši, u prosjeku, 15 litara benzina na prijeđenih 100 kilometara.

Član Predsjedništva BiH kazao je u emisiji Face TV da dnevno ovom limuzinom prijeđe 120 kilometara! Ukoliko je ovaj njegov podatak tačan, jednostavnom računicom može se utvrditi da, prema trenutnoj cijeni litra bezolovnog benzina od 2,35 KM, on mjesečno za gorivo izdvaja 8.460 KM.

haVaz
ako Bakir dnevno prelazi 120 km u autu koje troši 15l na 100 km, koliko Bakir potroši benzina ako znamo da cijena tog goriva trenutno iznosi 2,35 KM, uz valjda općepoznatu činjenicu da mjecec ima u prosjeku 30 dana?

120 km = 1 cijelo i 1/5, što znači da je to jednako 15l + 3l = 18l
18l x 2,35 KM x 30 dana = 1269,00 KM

a možda ja ne znam da ovo pomnožim i saberem jednostavnom računicom..

p.s. unaprijed se ograđujem od ovog bezobrazluka i kupovine novog audija..
hebo mater Bakir ustedio preko 7000 hiljada
Jok nego fahro konta da niko u BiH ne zna sabrat dva broja al nek slobodno racuna da jos jednu trecinu glasova manje
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7353 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

nakon amerikanaca i britanci stali na stranu fahre

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... danom-radu

MARK HARPER PISAO MINISTRU SIGURNOSTI BIH
Britanski ministar čestitao Radončiću na predanom radu

Ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper uputio je pismo ministru sigurnosti Bosne i Hercegovine u kojem ističe podršku njegove države Bosni i Hercegovini u procesu evroatlanstkih integracija.

"Ujedinjeno Kraljevstvo podržava dijalog Bosne i Hercegovine s Evropskom unijom i bilo bi mi drago da pozdravim dalji napredak u razgovorima o pristupanju na visokom nivou. Vladavina zakona je postala od centralnog značaj za proces pristupanja, tako da sam bio potaknut da iz prve ruke čujem Vašu posvećenost u borbi protiv korupcije, organiziranog kriminala i terorizma“ stoji u pismu ministra Harpera upućenom ministru Radončiću.

U pismu Harper ističe nadu da će razgovori ministra BiH i ministra Velike Britanije u Istanbulu, u aprilu ove godine u vrijeme Konferencije Put svile, biti nastavljeni i omogućiti nastavak praktične saradnje.

"S nestrpljenjem očekujem nastavak saradnje u skoroj budućnosti", zaključuje u pismu ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7354 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Krushna mrva wrote:
udrch wrote:
Za benzin 8.460 KM mjesečno

Kako smo već pisali, prema specifikaciji, novo vozilo Bakira Izetbegovića troši, u prosjeku, 15 litara benzina na prijeđenih 100 kilometara.

Član Predsjedništva BiH kazao je u emisiji Face TV da dnevno ovom limuzinom prijeđe 120 kilometara! Ukoliko je ovaj njegov podatak tačan, jednostavnom računicom može se utvrditi da, prema trenutnoj cijeni litra bezolovnog benzina od 2,35 KM, on mjesečno za gorivo izdvaja 8.460 KM.

haVaz
ako Bakir dnevno prelazi 120 km u autu koje troši 15l na 100 km, koliko Bakir potroši benzina ako znamo da cijena tog goriva trenutno iznosi 2,35 KM, uz valjda općepoznatu činjenicu da mjecec ima u prosjeku 30 dana?

120 km = 1 cijelo i 1/5, što znači da je to jednako 15l + 3l = 18l
18l x 2,35 KM x 30 dana = 1269,00 KM

a možda ja ne znam da ovo pomnožim i saberem jednostavnom računicom..

p.s. unaprijed se ograđujem od ovog bezobrazluka i kupovine novog audija..
hebo mater Bakir ustedio preko 7000 hiljada
sve je moguće kad faHrinovci računaju..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7355 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

OmerD wrote:nakon amerikanaca i britanci stali na stranu fahre

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... danom-radu

MARK HARPER PISAO MINISTRU SIGURNOSTI BIH
Britanski ministar čestitao Radončiću na predanom radu

Ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper uputio je pismo ministru sigurnosti Bosne i Hercegovine u kojem ističe podršku njegove države Bosni i Hercegovini u procesu evroatlanstkih integracija.

"Ujedinjeno Kraljevstvo podržava dijalog Bosne i Hercegovine s Evropskom unijom i bilo bi mi drago da pozdravim dalji napredak u razgovorima o pristupanju na visokom nivou. Vladavina zakona je postala od centralnog značaj za proces pristupanja, tako da sam bio potaknut da iz prve ruke čujem Vašu posvećenost u borbi protiv korupcije, organiziranog kriminala i terorizma“ stoji u pismu ministra Harpera upućenom ministru Radončiću.

U pismu Harper ističe nadu da će razgovori ministra BiH i ministra Velike Britanije u Istanbulu, u aprilu ove godine u vrijeme Konferencije Put svile, biti nastavljeni i omogućiti nastavak praktične saradnje.

"S nestrpljenjem očekujem nastavak saradnje u skoroj budućnosti", zaključuje u pismu ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper.
džaba mu kad ne glasaju..što se faHraona tiče trebao bi poraditi na tome da za njega glasa i neko ko je rođen u ovoj zemlji :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7356 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

OmerD wrote:nakon amerikanaca i britanci stali na stranu fahre

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... danom-radu

MARK HARPER PISAO MINISTRU SIGURNOSTI BIH
Britanski ministar čestitao Radončiću na predanom radu

Ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper uputio je pismo ministru sigurnosti Bosne i Hercegovine u kojem ističe podršku njegove države Bosni i Hercegovini u procesu evroatlanstkih integracija.

"Ujedinjeno Kraljevstvo podržava dijalog Bosne i Hercegovine s Evropskom unijom i bilo bi mi drago da pozdravim dalji napredak u razgovorima o pristupanju na visokom nivou. Vladavina zakona je postala od centralnog značaj za proces pristupanja, tako da sam bio potaknut da iz prve ruke čujem Vašu posvećenost u borbi protiv korupcije, organiziranog kriminala i terorizma“ stoji u pismu ministra Harpera upućenom ministru Radončiću.

U pismu Harper ističe nadu da će razgovori ministra BiH i ministra Velike Britanije u Istanbulu, u aprilu ove godine u vrijeme Konferencije Put svile, biti nastavljeni i omogućiti nastavak praktične saradnje.

"S nestrpljenjem očekujem nastavak saradnje u skoroj budućnosti", zaključuje u pismu ministar za imigracije Velike Britanije Mark Harper.
Cuj ministar imigracije...da to fahro nece dje trazit azil?
Mozda je zato azra kupila avaz...a ja nije ga kupila dobila ga rastavom
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7357 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

udrch wrote:
JoseMujica wrote::thumbup: odlično si ih snimio
imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
ma nije sporno toliko što si ti bio u SDA, pa ih sad pljuješ..
sporan je put onih koji su kao ti napustili SDA i otvorili širom usta..
vjerovatnos i prvo aterirao u SBiH, a koliko vidim okušao si se i SBB-u..
ovo utemeljitelj ti baš lijepo pristaje..
ne mogu da vjerujem da sam vodio polemike sa faHrinovcem, i to bivšim..
Ohoho, nije valjda Hoze FahrOv bio !? :-D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7358 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

ma nećemo ga dirati, u Banovićima je..nije ni njemu lahko..
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7359 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by hecimnadri »

udrch wrote:Nemojte svašta pričati protiv Utemeljitelja dnevnog avaza :D ..
Ja bih mu oprostio što je klepio pare i dnevni avaz, ali što sam sebe naziva Utemeljiteljem i što ga svi radnici moraju zvati Presjednik, takvu aroganciju ne mogu nikom da halalim, pa ni novinaru svih novinara koji se valjda proslavio još u Jugi, ali eto..
Puko je on davno na neko visoko mjesto u politici, vidjećemo koje.. :shock:
Ako ovaj narod bude pametan niti će čitati Avaz ,niti će glasati za Fahru.
Mislim da će rezultat na sljedećim izborima biti katastrofalnji od onog na izborima za načenika općone Vogošća
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7360 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by udrch »

hecimnadri wrote:
udrch wrote:Nemojte svašta pričati protiv Utemeljitelja dnevnog avaza :D ..
Ja bih mu oprostio što je klepio pare i dnevni avaz, ali što sam sebe naziva Utemeljiteljem i što ga svi radnici moraju zvati Presjednik, takvu aroganciju ne mogu nikom da halalim, pa ni novinaru svih novinara koji se valjda proslavio još u Jugi, ali eto..
Puko je on davno na neko visoko mjesto u politici, vidjećemo koje.. :shock:
Ako ovaj narod bude pametan niti će čitati Avaz ,niti će glasati za Fahru.
Mislim da će rezultat na sljedećim izborima biti katastrofalnji od onog na izborima za načenika općone Vogošća
jarane, ja sam ovo napisao prije skoro četiri godine, to je sa prve stranice ove teme..ali drago mi je da je aktuelno :D
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#7361 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by video »

Valjda je vecheras, poslije izjave koju je dao za bht dnevnik a u vezi trenutnih protesta, svima jasno koji je to mentalni sklop od chovjeka !!!
E moj fahro, ups šćepo, dohakat ce se i tebi kad-tad smradu jedan od insana !!!
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7363 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

"Evo, ta koalicija stoji iza svega i pomaže demonstrantimau ostvarivanju nacionalnog interesa Bošnjaka, Republika Bosna i Hercegovine." rekla je ona za Radio RS.

Majkićeva je dodala kako srpske parlamentarce ne inetersuju pregovor.

"Pregovarati sa njima, znači prihvatiti njihove uslove. Jedino što nas zanima je da ministar bezbijednosti-nadam se bivši, organizuje akciju, kako bi se što prije okončala ova sramota" , rekla je za Radio RS Majkićeva.
krušni, evo Majkička hoće da ti smijeni utemeljitelja i vakifa :lol:
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7364 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hecimnadri »

Krushna mrva wrote:sta je rek'o?
Evo djela izjave Radončića;
Zato molim da svi pokažu strpljenje. Naravno, kada su naše agencije za provođenje zakona u pitanju, apsolutni je apel da se ne smije koristiti sila protiv građana - kazao je ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić u izjavi za FTV.

Na pitanje je li ugrožena sigurnost osoba koje se nalaze u zgradi Parlamenta BiH, ministar Radončić je odgovorio:
- Prema sadašnjim informacijama, nije, ali je ugroženo njihovo kretanje, što u jednoj zemlji, odnosno gradu koji želi da bude prijestonica države, ne bi trebalo da se dešava.

Žalosne izjave.Nesmiješ ugroziti njihovo kretanje,a oni smiju ugroziti sva vaša prava na život.
Drago mi je da se obistinila moja konstatacija.
Ipak će biti Fahro DOWN.
Šta bi rekao Mišković na ovo?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7365 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

hecimnadri wrote:
Krushna mrva wrote:sta je rek'o?
Evo djela izjave Radončića;
Zato molim da svi pokažu strpljenje. Naravno, kada su naše agencije za provođenje zakona u pitanju, apsolutni je apel da se ne smije koristiti sila protiv građana - kazao je ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić u izjavi za FTV.

Na pitanje je li ugrožena sigurnost osoba koje se nalaze u zgradi Parlamenta BiH, ministar Radončić je odgovorio:
- Prema sadašnjim informacijama, nije, ali je ugroženo njihovo kretanje, što u jednoj zemlji, odnosno gradu koji želi da bude prijestonica države, ne bi trebalo da se dešava.

Žalosne izjave.Nesmiješ ugroziti njihovo kretanje,a oni smiju ugroziti sva vaša prava na život.
Drago mi je da se obistinila moja konstatacija.
Ipak će biti Fahro DOWN.
Šta bi rekao Mišković na ovo?
nidje veze. hajte nadjite mu nesto, ja bih volio . Ovako, kara vas natenane s ceifom a vi nista ne mozete da uradite
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7366 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

udrch wrote: krušni, evo Majkička hoće da ti smijeni utemeljitelja i vakifa :lol:
pogodak ko prstom u...:mrgreen: imaj jos koji pokusaj, sve nesta nagadjas nikako da potrefis
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7367 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hecimnadri »

That all folks.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#7368 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by aldinjo »

Krushna mrva wrote:
hecimnadri wrote:
Krushna mrva wrote:sta je rek'o?
Evo djela izjave Radončića;
Zato molim da svi pokažu strpljenje. Naravno, kada su naše agencije za provođenje zakona u pitanju, apsolutni je apel da se ne smije koristiti sila protiv građana - kazao je ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić u izjavi za FTV.

Na pitanje je li ugrožena sigurnost osoba koje se nalaze u zgradi Parlamenta BiH, ministar Radončić je odgovorio:
- Prema sadašnjim informacijama, nije, ali je ugroženo njihovo kretanje, što u jednoj zemlji, odnosno gradu koji želi da bude prijestonica države, ne bi trebalo da se dešava.

Žalosne izjave.Nesmiješ ugroziti njihovo kretanje,a oni smiju ugroziti sva vaša prava na život.
Drago mi je da se obistinila moja konstatacija.
Ipak će biti Fahro DOWN.
Šta bi rekao Mišković na ovo?
nidje veze. hajte nadjite mu nesto, ja bih volio . Ovako, kara vas natenane s ceifom a vi nista ne mozete da uradite
Kakav ti je to vulgarni riječnik?
User avatar
Danguba
Posts: 15908
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7369 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

udrch wrote:
"Evo, ta koalicija stoji iza svega i pomaže demonstrantimau ostvarivanju nacionalnog interesa Bošnjaka, Republika Bosna i Hercegovine." rekla je ona za Radio RS.

Majkićeva je dodala kako srpske parlamentarce ne inetersuju pregovor.

"Pregovarati sa njima, znači prihvatiti njihove uslove. Jedino što nas zanima je da ministar bezbijednosti-nadam se bivši, organizuje akciju, kako bi se što prije okončala ova sramota" , rekla je za Radio RS Majkićeva.
krušni, evo Majkička hoće da ti smijeni utemeljitelja i vakifa :lol:
Ode scepan mali na smetliste historije, samo mu to jos nisu dojavili. :D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7370 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

aldinjo wrote:
Krushna mrva wrote: nidje veze. hajte nadjite mu nesto, ja bih volio . Ovako, kara vas natenane s ceifom a vi nista ne mozete da uradite
Kakav ti je to vulgarni riječnik?
Ma Fahro vam zabija golove :mrgreen:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#7371 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by aldinjo »

Krushna mrva wrote:
aldinjo wrote:
Krushna mrva wrote: nidje veze. hajte nadjite mu nesto, ja bih volio . Ovako, kara vas natenane s ceifom a vi nista ne mozete da uradite
Kakav ti je to vulgarni riječnik?
Ma Fahro vam zabija golove :mrgreen:
A ja mislio ti njegov advokat. :roll:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7372 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Danguba wrote:
udrch wrote:
"Evo, ta koalicija stoji iza svega i pomaže demonstrantimau ostvarivanju nacionalnog interesa Bošnjaka, Republika Bosna i Hercegovine." rekla je ona za Radio RS.

Majkićeva je dodala kako srpske parlamentarce ne inetersuju pregovor.

"Pregovarati sa njima, znači prihvatiti njihove uslove. Jedino što nas zanima je da ministar bezbijednosti-nadam se bivši, organizuje akciju, kako bi se što prije okončala ova sramota" , rekla je za Radio RS Majkićeva.
krušni, evo Majkička hoće da ti smijeni utemeljitelja i vakifa :lol:
Ode scepan mali na smetliste historije, samo mu to jos nisu dojavili. :D
hevo prezivljava odredjeni broj sekundi, nikako da odapne. valjda cemo pozivjeti jos toliko sekundi da vidimo bar jos jednu epizodu serijala Gospodari bosnjackih prstenova :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7373 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

aldinjo wrote: A ja mislio ti njegov advokat. :roll:
haj valjda ces na kraju nesto smisleno rec :mrgreen:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#7374 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by aldinjo »

Krushna mrva wrote:
aldinjo wrote: A ja mislio ti njegov advokat. :roll:
haj valjda ces na kraju nesto smisleno rec :mrgreen:
Ma vidim da ga braniš a niti nisi ništa pametno napisao. ;-)
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7375 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

aldinjo wrote: Ma vidim da ga braniš a niti nisi ništa pametno napisao. ;-)
Mozes do sabaha namigivat kad ne znas sta smisleno da kazes. Ja evo jos cekam da bih ti :mrgreen: odgovorio
Post Reply