Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
cunga lunga
Posts: 440
Joined: 31/05/2008 10:59

#7351 Re: FK Sarajevo

Post by cunga lunga »

Dignu tenzije i onda kao pozivaju na smirivanje istih kao da nista nemaju s tim:

Iz Željezničara pozivaju na zdravo sportsko rivalstvo

Ni dva dana nakon gradskog derbija ne stišava se atmosfera uzrokovana odlukom FK Željezničar da smanji prostor gostujućim navijačima na sjevernoj tribini stadiona Grbavica, nakon čega se oni nisu ni pojavili na utakmici gradskih rivala.

Na adresu našeg portala stiglo je saopštenje Predsjedništva FK Željezničar u kojem se "pledira na dostojanstvo i najviši stepen civiliziranosti u kontaktima sportskih prijatelja i istinskih rivala FK Željezničar i FK Sarajevo".

U saopštenju se navodi da tome ne doprinose pojedine izjave čelnika FK Sarajevo, koje su izrečene u uvredljivom tonu za klub, navijače i čelne ljude FK Željezničar, te se poziva na vraćanje decenijama stvaranog i gajenog zdravog sportskog rivalstva.

Predsjedništvo tima sa Grbavice pozvalo je sportske prijatelje iz FK Sarajevo da zajedno krenu u nove, za grad Sarajevo do kraja afirmativne napore u postizanju ozbiljnih sportskih rezultata i stvaranja civiliziranog sportskog ambijenta, kako na sportskom terenu, jednako i na tribinama.

"FK Željezničar se posebno ograđuje od pojedinih, duboko vjerujemo ishitrenih uvreda izrečenih čelnicima, ali i navijačima i simpatizerima našeg kluba", stoji u saopštenju.

Oni su pozvali Predsjedništvo FK Sarajevo "da osudi vokabular, način govora i zapaljivu atmosferu u koju su u sportski ambijent grada Sarajeva pokušali unijeti neodgovorni pojedinci iz redova našeg sportskog rivala".


http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /101026091
ultrajvosa 1987
Posts: 863
Joined: 18/11/2008 17:34

#7352 Re: FK Sarajevo

Post by ultrajvosa 1987 »

Nisu navikli da im se odgovori, pa sad belaj....
Tenzije nismo dizali, i ne vidim potrebu da ih mi nesto spustamo....
Ovo je samo jedna u nizu od njihovih nebuloza...

Zujo JAVNO LAZE da oni nisu imali nikakve veze sa odredjivanjem prostora, prebacivali odgovornost na MUP, LAZE za ogradu, LAZE za stolice, i kad ne zna vise sta ce , jer druga strana ima argumenta, onda opet JAVNO sve te LAZI porekne i konacno kaze istinu, a to je da su oni jedini i iskljucivi krivac za prostor na stadionu, jer je to "njihov stadion i mogu raditi sta hoce"....
E vidis da ne mozes, za svoje pare mi promjenimo "kafanu"..
Vidi se ko je dizao tenzije...

Vi ste sve uradili da bi pobjedili, sluzili ste se svim nedozvoljenim sredstvima, i vi se zapitajte da li je ta eventualna pobjeda (naravno niste pobjedili) vrijedna gradskog derbija ??? I da, cime je to FKS podigao tenzije pred derbi ???
User avatar
cigara
Posts: 631
Joined: 17/09/2010 16:52

#7353 Re: FK Sarajevo

Post by cigara »

ultrajvosa 1987 wrote:Nisu navikli da im se odgovori, pa sad belaj....
Tenzije nismo dizali, i ne vidim potrebu da ih mi nesto spustamo....
Ovo je samo jedna u nizu od njihovih nebuloza...

Zujo JAVNO LAZE da oni nisu imali nikakve veze sa odredjivanjem prostora, prebacivali odgovornost na MUP, LAZE za ogradu, LAZE za stolice, i kad ne zna vise sta ce , jer druga strana ima argumenta, onda opet JAVNO sve te LAZI porekne i konacno kaze istinu, a to je da su oni jedini i iskljucivi krivac za prostor na stadionu, jer je to "njihov stadion i mogu raditi sta hoce"....
E vidis da ne mozes, za svoje pare mi promjenimo "kafanu"..
Vidi se ko je dizao tenzije...

Vi ste sve uradili da bi pobjedili, sluzili ste se svim nedozvoljenim sredstvima, i vi se zapitajte da li je ta eventualna pobjeda (naravno niste pobjedili) vrijedna gradskog derbija ??? I da, cime je to FKS podigao tenzije pred derbi ???

samo cu ti reci "KHAJ PHICE"
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7354 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

ultrajvosa 1987 wrote:Nisu navikli da im se odgovori, pa sad belaj....
Tenzije nismo dizali, i ne vidim potrebu da ih mi nesto spustamo....
Ovo je samo jedna u nizu od njihovih nebuloza...

Zujo JAVNO LAZE da oni nisu imali nikakve veze sa odredjivanjem prostora, prebacivali odgovornost na MUP, LAZE za ogradu, LAZE za stolice, i kad ne zna vise sta ce , jer druga strana ima argumenta, onda opet JAVNO sve te LAZI porekne i konacno kaze istinu, a to je da su oni jedini i iskljucivi krivac za prostor na stadionu, jer je to "njihov stadion i mogu raditi sta hoce"....
E vidis da ne mozes, za svoje pare mi promjenimo "kafanu"..
Vidi se ko je dizao tenzije...

Vi ste sve uradili da bi pobjedili, sluzili ste se svim nedozvoljenim sredstvima, i vi se zapitajte da li je ta eventualna pobjeda (naravno niste pobjedili) vrijedna gradskog derbija ??? I da, cime je to FKS podigao tenzije pred derbi ???
:thumbup:
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#7355 Re: FK Sarajevo

Post by radijator »

cunga lunga wrote:Dignu tenzije i onda kao pozivaju na smirivanje istih kao da nista nemaju s tim:

Iz Željezničara pozivaju na zdravo sportsko rivalstvo

Ni dva dana nakon gradskog derbija ne stišava se atmosfera uzrokovana odlukom FK Željezničar da smanji prostor gostujućim navijačima na sjevernoj tribini stadiona Grbavica, nakon čega se oni nisu ni pojavili na utakmici gradskih rivala.

Na adresu našeg portala stiglo je saopštenje Predsjedništva FK Željezničar u kojem se "pledira na dostojanstvo i najviši stepen civiliziranosti u kontaktima sportskih prijatelja i istinskih rivala FK Željezničar i FK Sarajevo".

U saopštenju se navodi da tome ne doprinose pojedine izjave čelnika FK Sarajevo, koje su izrečene u uvredljivom tonu za klub, navijače i čelne ljude FK Željezničar, te se poziva na vraćanje decenijama stvaranog i gajenog zdravog sportskog rivalstva.

Predsjedništvo tima sa Grbavice pozvalo je sportske prijatelje iz FK Sarajevo da zajedno krenu u nove, za grad Sarajevo do kraja afirmativne napore u postizanju ozbiljnih sportskih rezultata i stvaranja civiliziranog sportskog ambijenta, kako na sportskom terenu, jednako i na tribinama.

"FK Željezničar se posebno ograđuje od pojedinih, duboko vjerujemo ishitrenih uvreda izrečenih čelnicima, ali i navijačima i simpatizerima našeg kluba", stoji u saopštenju.

Oni su pozvali Predsjedništvo FK Sarajevo "da osudi vokabular, način govora i zapaljivu atmosferu u koju su u sportski ambijent grada Sarajeva pokušali unijeti neodgovorni pojedinci iz redova našeg sportskog rivala".


http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /101026091
Strašno perfidno. Al treba ih razumjet, pojeli su govno i sad ne znaju šta će, pa otuda ovakve nebuloze.
Naravno, FK Sarajevo nema uopšte potrebu da odgovara na ovo. Aktuelan je Leotar, pa Široki, a o ovim jadovima, par dana pred utakmicu na Koševu. I khaj phiče.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7356 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Najbolje je ne komentarisati laži od strane uprave anamo onih. End of story :oops:

Nego, jel ovo ono kada je Pixi Zebi kroz noge progurao loptu?

Image

Ovo me podsjeća na onaj potez Zeke kad je bacio Muharemovića 8-)
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7357 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

Baltazar_khan wrote:Najbolje je ne komentarisati laži od strane uprave anamo onih. End of story :oops:

Nego, jel ovo ono kada je Pixi Zebi kroz noge progurao loptu?

Image

Ovo me podsjeća na onaj potez Zeke kad je bacio Muharemovića 8-)
djes ba djes ba, djes ba zeba, djes ba prisjeo... :D
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7358 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Impavidus wrote:
Baltazar_khan wrote:Najbolje je ne komentarisati laži od strane uprave anamo onih. End of story :oops:

Nego, jel ovo ono kada je Pixi Zebi kroz noge progurao loptu?

Image

Ovo me podsjeća na onaj potez Zeke kad je bacio Muharemovića 8-)
djes ba djes ba, djes ba zeba, djes ba prisjeo... :D
Zasto nisi muda imao pa noge skupio :lol: :dance:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#7359 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

ultrajvosa 1987 wrote:Nisu navikli da im se odgovori, pa sad belaj....
Tenzije nismo dizali, i ne vidim potrebu da ih mi nesto spustamo....
Ovo je samo jedna u nizu od njihovih nebuloza...

Zujo JAVNO LAZE da oni nisu imali nikakve veze sa odredjivanjem prostora, prebacivali odgovornost na MUP, LAZE za ogradu, LAZE za stolice, i kad ne zna vise sta ce , jer druga strana ima argumenta, onda opet JAVNO sve te LAZI porekne i konacno kaze istinu, a to je da su oni jedini i iskljucivi krivac za prostor na stadionu, jer je to "njihov stadion i mogu raditi sta hoce"....
E vidis da ne mozes, za svoje pare mi promjenimo "kafanu"..
Vidi se ko je dizao tenzije...

Vi ste sve uradili da bi pobjedili, sluzili ste se svim nedozvoljenim sredstvima, i vi se zapitajte da li je ta eventualna pobjeda (naravno niste pobjedili) vrijedna gradskog derbija ??? I da, cime je to FKS podigao tenzije pred derbi ???
ta grupa "sportskih" radnika djeluje pod motom cilj opravdava sredstva
svoju očiglednu nervozu zbog džekinog neplaniranog ostanka u wolfsburgu pojačanu zapaženim nastupom u "evropi" i preživljenom izraelskom agresijom prenijeli su i na gradski derbi, pokušavajući upropastiti isti
niko i ne spominje papansko ponašanje igrača želje tokom cijele utakmice
na svaku odluku pritrčavanje sudiji, bešlija k'o da je na nekom seoskom turniru pa on važan kao kapiten
a posebna stvar je ono simuliranje faulova, normalan sudija bi papcima 3-4 kartona podijelio samo za ove papanske folove i padove
napravile su papčine usijanu atmosferu u gradu
po meni naredne derbije je najbolje igrati bez gostujućih navijača, dok se stvari malo ne smire
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7360 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Evo za šta nam je tadašnje selo lištica služilo u januaru 1977. godine, kad ovdje padne snijeg da odemo dole na pripreme:

Image
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7361 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

Bit će teško sa Širokim u 3 utakmice. Odmah bi potpisao prolaz u kupu, a poraz u prvenstvu.
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#7362 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

Mislim da je došao momenat da vodeći ljudi udruženja oba rivala sjednu za sto. Ovo ne vodi ničemu, odnosno vodi ka produbljavanju i širenju jaza između nas. Bojim se kakvog većeg krvoprolića.....a to ne treba nikome.
Znaju svi u ovom gradu da je mali broj navijača i jednog i drugog kluba za narušene odnose. Mislim da nas je mnogo, mnogo više i jednih i drugih da imamo derbi kakav zaslužuje ovaj grad. Ovo što pojedinci pišu po forumima nije mišljenje cijelih armija navijača sa bordo i plavim šalovima. Zar je teško ušutkati manjinu. :bih:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#7363 Re: FK Sarajevo

Post by Charuga »

Gusztav wrote:Mislim da je došao momenat da vodeći ljudi udruženja oba rivala sjednu za sto. Ovo ne vodi ničemu, odnosno vodi ka produbljavanju i širenju jaza između nas. Bojim se kakvog većeg krvoprolića.....a to ne treba nikome.
Znaju svi u ovom gradu da je mali broj navijača i jednog i drugog kluba za narušene odnose. Mislim da nas je mnogo, mnogo više i jednih i drugih da imamo derbi kakav zaslužuje ovaj grad. Ovo što pojedinci pišu po forumima nije mišljenje cijelih armija navijača sa bordo i plavim šalovima. Zar je teško ušutkati manjinu. :bih:
To je to .. :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7364 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Tema ociscena...neki su upozoreni...ko pokrene pricu ponovo oko ovoga mjesec dana Banovica...ja castim :dance:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7365 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »


vid Dzeme legende izazva tucu p :D a se izvuce sa strane
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#7366 Re: FK Sarajevo

Post by Pitar s Kariba »

Plavih_11 wrote:
Gusztav wrote:Mislim da je došao momenat da vodeći ljudi udruženja oba rivala sjednu za sto. Ovo ne vodi ničemu, odnosno vodi ka produbljavanju i širenju jaza između nas. Bojim se kakvog većeg krvoprolića.....a to ne treba nikome.
Znaju svi u ovom gradu da je mali broj navijača i jednog i drugog kluba za narušene odnose. Mislim da nas je mnogo, mnogo više i jednih i drugih da imamo derbi kakav zaslužuje ovaj grad. Ovo što pojedinci pišu po forumima nije mišljenje cijelih armija navijača sa bordo i plavim šalovima. Zar je teško ušutkati manjinu. :bih:
To je to .. :thumbup:
Potpis! :thumbup:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#7367 Re: FK Sarajevo

Post by vozač »

kokuz_sa wrote:
vid Dzeme legende izazva tucu p :D a se izvuce sa strane

džemica pravi rasista, samo gare bije, divi ga kako hinjski spuca frajera i to vrhom kopačke, :lol:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7368 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Sad ono dobije ispisnicu i eto ga nazad na Kosevo :lol:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7369 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Koliko je dobio para da ovoliko pljuje po Blekiću i navijačima Sarajeva ovaj poltron Senad Pećanin?
dobar,ti?
Posts: 654
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#7370 Re: FK Sarajevo

Post by dobar,ti? »

meni se zeludac prevrce, ispada mi sve krivi i zato sto nismo otisli na grbavicu, i sto smo u onolikom broju dosli na kosevo i sto smo sami odlucili da damo premije iz svog dzepa igracima, mi smo krivi sto volimo svoj klub za razliku od nekih kojima je to biznis
FUJ!!!
guidoski
Posts: 100
Joined: 11/07/2009 20:17

#7371 Re: FK Sarajevo

Post by guidoski »

Baltazar_khan wrote:Koliko je dobio para da ovoliko pljuje po Blekiću i navijačima Sarajeva ovaj poltron Senad Pećanin?
Jel' i Paja dobio Pare?
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7372 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

guidoski wrote:
Baltazar_khan wrote:Koliko je dobio para da ovoliko pljuje po Blekiću i navijačima Sarajeva ovaj poltron Senad Pećanin?
Jel' i Paja dobio Pare?
Paja nije adekvatna osoba da predstavlja sarajevo u ovoj smiješnoj emisiji na tv1. Pećanin je pozvao člana uprave Željezničara Gradimira Gojera, onda je pozvao i Sinana Sinanovića poznatim po tome što piše u Sanu plaćene članke protiv Sarajeva. Trebao je pozvati nekoga iz uprave bordo kluba a ne ovako da pljuje po svemu što je bordo.
guidoski
Posts: 100
Joined: 11/07/2009 20:17

#7373 Re: FK Sarajevo

Post by guidoski »

Baltazar_khan wrote:
guidoski wrote:
Baltazar_khan wrote:Koliko je dobio para da ovoliko pljuje po Blekiću i navijačima Sarajeva ovaj poltron Senad Pećanin?
Jel' i Paja dobio Pare?
Paja nije adekvatna osoba da predstavlja sarajevo u ovoj smiješnoj emisiji na tv1. Pećanin je pozvao člana uprave Željezničara Gradimira Gojera, onda je pozvao i Sinana Sinanovića poznatim po tome što piše u Sanu plaćene članke protiv Sarajeva. Trebao je pozvati nekoga iz uprave bordo kluba a ne ovako da pljuje po svemu što je bordo.
Ne bih da se prepirem, prilično sam nov na forumu, ali kako možeš tvrditi da Paja nije adekvatna osoba, to je jedna od legendi vašeg kluba i moram reći (iako mrzim taj termin) pripadnik izumiruće vrste u ovom gradu tj. gradske raje.
dobar,ti?
Posts: 654
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#7374 Re: FK Sarajevo

Post by dobar,ti? »

zato sto paja nije u toku, vise se ne bavi toliko sarajevom i ne zna sa kim imamo sve posla :x
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#7375 Re: FK Sarajevo

Post by radijator »

Klasično izvrtanje teza.
Mene je lično stid Predraga Pašića. Ispade on pravi, iskreni navijač FK Sarajevo?! :lol: :lol:
Nevjerovatno je koliko su jadovi ljubomorni, sve bi dali da imaju nekog svog Ziju Blekića, al jok... njih zap'o Žujo sexy biznismen :D
Locked