bosnjacko-hrvatsko prijateljstvo nije nikad postojalo niti ce kad postojati. to smo vec naucili. postoje samo interesi, ako se poklope dobro a ako ne, nikom nista. koliko dobri bosnjani vjeruju u takva prijatelkstva pokazuju vijesti iz namjenske industrije.Hafis wrote:Vidi našeg haubice. Pomoćnik nositelja Mistrije kralja Petra Krešimira IV dobivene za zasluge u promicanju hrvatsko-bošnjačkog prijateljstva u skandinavskim socijalnim zavodima
po zapadu niko vise ne moze dobiti socijalu od sirijaca i nositelja europskih vrijednosti. barem tako tvrdi becka socijalna sluzba. a stvarno ne vidim zbog cega bi u drugim zemljama bilo drugacije. zbog cega bi bec bio izuzetak. ili mozda ti znas razlog.
