Milorad Dodik ALL ABOUT
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#73426 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dodik gubitnik k'o i predhodnih 20g i samo sto ga nisu sklonuli 
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#73427 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Staće Guardian moro je pristati, kad su ga oni izdajnici Šarović i Bprenović uvjetovali nekakvom izmjenom poslovnika u dogovoru sa đihatlijama 
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#73429 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Velika pobjeda sda.
-
archi_a
- Posts: 11872
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73430 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nemaju dvije zastave Bosne i Hercegovine u prostoriji, već samo jedna. Pobedaaaaaaaaaaaa
Nismo poslali ANP, poslat ćemo samo P. Pobedaaaaaa
Nije govno, no se pas posrO!
Nismo poslali ANP, poslat ćemo samo P. Pobedaaaaaa
Nije govno, no se pas posrO!
-
madridista15
- Posts: 286
- Joined: 08/11/2018 07:00
#73431 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ako se dokument šalje u okviru MAP-a (Akcioni plan za ČLANSTVO) i ako je samom NATO-u i Americi prihvatljivo da to tako ide i da se tim dokumentom aktivira MAP, onda to jest pobjeda, ali ne SDA, nego generalno probosanske politike u BiH.
Da je kojim slučajem Bećirović prošao u Predsjedništvo, ja vjerujem da ni on ne bi popustio po pitanju MAP-a i NATO-a.
Tako da ne bih volio da SDA pokupi sve poene u ovoj situaciji, a ko da gledam tako će se ponašati.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#73432 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Bas ga Sarovic i Borenovic nasankase. 
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#73433 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
naravno, zato sam i napisao jer su se kola lomila izmedju baketa i dodika, u tom kontekstu pobjeda sda i jahace na tome, sto takodjer ne mijenja cinjenicu da je ovo mala pobjeda i za bih u cijelini.madridista15 wrote: ↑19/11/2019 14:48Ako se dokument šalje u okviru MAP-a (Akcioni plan za ČLANSTVO) i ako je samom NATO-u i Americi prihvatljivo da to tako ide i da se tim dokumentom aktivira MAP, onda to jest pobjeda, ali ne SDA, nego generalno probosanske politike u BiH.
Da je kojim slučajem Bećirović prošao u Predsjedništvo, ja vjerujem da ni on ne bi popustio po pitanju MAP-a i NATO-a.
Tako da ne bih volio da SDA pokupi sve poene u ovoj situaciji, a ko da gledam tako će se ponašati.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#73434 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Manje chilanja a vise grilanja ..

Last edited by bunk on 19/11/2019 14:54, edited 1 time in total.
-
asker
- Posts: 3018
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#73435 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ja sam ubijedjen da je Precednik ovdje na neki nacin pobijedio! Drugacije nemoze bit!
Kazu da je sakrio heftaricu da nemaju cime zaheftat taj dokument
, plus ga polio kafom 
A cijelo vrijeme je drzao noge na stolu sa cipelama broj 50, te onako jebacki gledao ove tzv ambasadore. Prica se da su ustali sa stolica tek kad je Precednik napustio Teheran!
Znaci pobeda!!!
Kazu da je sakrio heftaricu da nemaju cime zaheftat taj dokument
A cijelo vrijeme je drzao noge na stolu sa cipelama broj 50, te onako jebacki gledao ove tzv ambasadore. Prica se da su ustali sa stolica tek kad je Precednik napustio Teheran!
Znaci pobeda!!!
-
madridista15
- Posts: 286
- Joined: 08/11/2018 07:00
#73436 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
To je to onda. Ide ANP, samo pod drugom etiketom.Predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić potvrdio je za "Avaz" da je postignut dogovor oko imenovanja mandatara za sastav Vijeća ministara BiH.
Kako nam je pojasnio, postignut je dogovor i o ANP-u (Godišnji nacionalni program).
- Dokument ide u Brisel, Tegeltija je imenovan - rekao nam je Komšić.
Podsjećamo, imenovanje Tegeltije danas su podržali članovi Predsjedništva BiH.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#73437 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Prpa brale. Odmotase klupko Sarovic i Borenovic cime je prijetila opasnost da kroz izmjene pravilnika budu formirana tijela koja vec godinu dana koci Dodik.
Sada mu je ostalo da izadje na ptpc i saopsti jos jednu poBedu.
Sada mu je ostalo da izadje na ptpc i saopsti jos jednu poBedu.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#73439 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pravilnik mjenjaju svakako ili? To bi bila dupla penetracija za guardijanaMaraschino wrote: ↑19/11/2019 15:02 Prpa brale. Odmotase klupko Sarovic i Borenovic cime je prijetila opasnost da kroz izmjene pravilnika budu formirana tijela koja vec godinu dana koci Dodik.
Sada mu je ostalo da izadje na ptpc i saopsti jos jednu poBedu.![]()
-
madridista15
- Posts: 286
- Joined: 08/11/2018 07:00
#73441 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Vidjećemo, ali moguće da će sada bošnjačke partije (SDA prije svega) povući izmjene Poslovnika. Najavljene izmjene Poslovnika i jesu unijele paniku u redove SNSD-a, zato su vjerovatno i popustili oko NATO-a. Quid pro quo, što bi se reklo.512MB wrote: ↑19/11/2019 15:07Pravilnik mjenjaju svakako ili? To bi bila dupla penetracija za guardijanaMaraschino wrote: ↑19/11/2019 15:02 Prpa brale. Odmotase klupko Sarovic i Borenovic cime je prijetila opasnost da kroz izmjene pravilnika budu formirana tijela koja vec godinu dana koci Dodik.
Sada mu je ostalo da izadje na ptpc i saopsti jos jednu poBedu.![]()
![]()
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#73442 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Da Bake ima damu mogo je sad izdat i ipak glasat za izmjenu poslovnika
al znamo da nema...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#73443 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Da se razumijemo, ulaskom Dodika i njegovih djikana(Kosarac, Stevandic, Majkicka, Radmanovic) nista dobro se nece desiti BiH.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#73444 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ocekujem minimalmo 20-tak stranica objasnjavanja zbog cega je ovo miloradova pobjeda. ali minimalno.
-
archi_a
- Posts: 11872
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73445 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Težak je ovaj novembar, pretežak. A i oktobar je težak. Na svaki pokušaj iz "državetine" stizali su demantiji i poklapanja sa svih strana, PIC-ovi, kvinte, terce i iz BiH i od strane svjetskih intelektualaca. Pa jadni Hanke dobi nobela, niko o nagradi ne priča. Svi pričaju danima o genocidu velikosrba. Pa "državetina" podrži jednog mađara za komesara EU, odbiju mu kandidaturu momentalno. Koga god podrži "državetina" ili izgubi poziciju ili ide u zatvor zbog kriminala..... Na "zajedničkom" nivou hoće da usvoje poslovnik kojim predstavnici "državetine" neće moći blokirati donošenje odluka i zakona Bosne i Hercegovine.
Težak je ovaj novembar, pretežak. Dolazi 25. novembar. Pa će biti i pun klinac nekih otvaranja bh projekata. Pa će nešto slaviti, pa će se sve diplomate sjatiti u predsjedništvo BiH, pogotovo diplomate kvinte.
Pa se raspisuju tenderi za nove kilometre autoputa, pa se graditelji uvode u zone gradilišta.
A brat vučić ima uvećanu srčanu komoru, pa su razvučeni na sve strane. Valja braniti interese "državetine" a valja trčat da se obiđe vučić, dok ga tamo napadaju spletkaroši iz opozicije, ko što su i ovi spletkaroši iz opozicije u Bluci.
Brzo će i 1. decembar, pa će slaviti dan OS BiH. A "državetina" se toliko trudi da umanji i oslabi njihov značaj.
Hajde, bar su uspjeli da se ne pošalje ANP plan u NATO. Poslat će se samo Plan u NATO.
Težak je ovaj novembar, pretežak. Dolazi 25. novembar. Pa će biti i pun klinac nekih otvaranja bh projekata. Pa će nešto slaviti, pa će se sve diplomate sjatiti u predsjedništvo BiH, pogotovo diplomate kvinte.
Pa se raspisuju tenderi za nove kilometre autoputa, pa se graditelji uvode u zone gradilišta.
A brat vučić ima uvećanu srčanu komoru, pa su razvučeni na sve strane. Valja braniti interese "državetine" a valja trčat da se obiđe vučić, dok ga tamo napadaju spletkaroši iz opozicije, ko što su i ovi spletkaroši iz opozicije u Bluci.
Brzo će i 1. decembar, pa će slaviti dan OS BiH. A "državetina" se toliko trudi da umanji i oslabi njihov značaj.
Hajde, bar su uspjeli da se ne pošalje ANP plan u NATO. Poslat će se samo Plan u NATO.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#73446 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Budimo realni Mirko ga je 9 puta skidao sa dnevnog reda.Maraschino wrote: ↑19/11/2019 15:24 Da se razumijemo, ulaskom Dodika i njegovih djikana(Kosarac, Stevandic, Majkicka, Radmanovic) nista dobro se nece desiti BiH.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#73447 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ako je ovo godisnji plan, znaci da smo vec godinu u zaostatku, a dogodine mogu samo sanjati da ga posalju. Mile je zaposjeo...oho nam se.Maraschino wrote: ↑19/11/2019 15:24 Da se razumijemo, ulaskom Dodika i njegovih djikana(Kosarac, Stevandic, Majkicka, Radmanovic) nista dobro se nece desiti BiH.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
-
madridista15
- Posts: 286
- Joined: 08/11/2018 07:00
#73448 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Donesen je poseban zaključak u vezi s tim. Ako Dodik i Tegeltija budu blokirali slanje dokumenta npr. iduće godine, onda tu obavezu preuzima predsjedavajući Predsjedništva BiH. S obzirom da Dodik ne može biti duže od 6 mjeseci na toj poziciji, onda Komšo ili Džafer šalju čim preuzmu predsjedanje po principu rotacije.Maraschino wrote: ↑19/11/2019 15:24 Da se razumijemo, ulaskom Dodika i njegovih djikana(Kosarac, Stevandic, Majkicka, Radmanovic) nista dobro se nece desiti BiH.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
Prema tome, ANP ide i ove, a i idućih godina.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#73449 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Od svega je najbolje sto smo svi na dobitku cak i ti koji su se protivili NATO-u ulaskom u njega ce profitirati,nadam se i da su sva zveckanja novim ili starim oruzjima od pojedinih u okruzenju sa ovime stavljena ad acta za sva vremena i da se posvetimo ekonomiji i zivotu..

- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#73450 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Budimo realni, onaj MS i ovaj sada su nebo i zemlja.bunk wrote: ↑19/11/2019 15:26Budimo realni Mirko ga je 9 puta skidao sa dnevnog reda.Maraschino wrote: ↑19/11/2019 15:24 Da se razumijemo, ulaskom Dodika i njegovih djikana(Kosarac, Stevandic, Majkicka, Radmanovic) nista dobro se nece desiti BiH.
Radit ce sve samo sto njima ide u korist a blokirat ce sve ostalo.
ANP bi se trebao slati svake godine u sto sumnjam.
Dodik je mazohista i uziva kada je drzava u blokadi. Pristaje samo ako mora i to naplacuje debelo...tako da, neka nam je Bog na pomoci.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/bos ... /191119091
(ne mogu sliku da skinem na kojoj se vidi svasta na stolu
