Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#73326 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by escobar__ »

Odlazeći forum. :D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73327 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... BiH/567555

Tvornica problema radi u tri smjene.
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#73328 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

„Kao što smo do sada više puta ponovili, ne postoje paralele između Republike Srpske i Kosova. BiH je bila suverena i međunarodno priznata država i prije Dejtonskog sporazuma. Sjedinjene Američke Države i ostale članice međunarodne zajednice su u potpunosti posvećene suverenitetu i teritorijalnom integritetu Bosne i Hercegovine.

Republika Srpska i Federacija BiH su osnovni elementi unutarnje političke organizacije Bosne i Hercegovine. Kao što je dobro poznato, Dejtonski mirovni sporazum i Ustav Bosne i Hercegovine ne daju pravo bilo kojem od dva entiteta da se otcijepi od BiH. Postojanje ova dva entiteta je u potpunosti ovisno o postojanju BiH“, istakli su iz Uredu za odnose s javnošću Ambasade SAD-a.

:pisnuo:
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#73329 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MarshalDodik »

Odgovor za svo americko naprdjivanje i nekakve njihove crne lise :lol:

lopovi su oni sto te gone
mirno spavaj stari sampione
znas sta kazu u naseme kraju
da kerovi na karavan laju


Njima smeta sto si Srbin to je njima muka
nikad nece Sarajevu klanjati se Banja Luka
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73330 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

archi_a wrote:„Kao što smo do sada više puta ponovili, ne postoje paralele između Republike Srpske i Kosova. BiH je bila suverena i međunarodno priznata država i prije Dejtonskog sporazuma. Sjedinjene Američke Države i ostale članice međunarodne zajednice su u potpunosti posvećene suverenitetu i teritorijalnom integritetu Bosne i Hercegovine.

Republika Srpska i Federacija BiH su osnovni elementi unutarnje političke organizacije Bosne i Hercegovine. Kao što je dobro poznato, Dejtonski mirovni sporazum i Ustav Bosne i Hercegovine ne daju pravo bilo kojem od dva entiteta da se otcijepi od BiH. Postojanje ova dva entiteta je u potpunosti ovisno o postojanju BiH“, istakli su iz Uredu za odnose s javnošću Ambasade SAD-a.

:pisnuo:
interesantno da su jedino ameri neumorni u ponavljanju cinjenice da entiteti svoje pravo postojanja mogu samo ostvariti u okviru medjunarodno priznate drzave BiH.

ne kontam sta je problem da svaki put kad milorad pomene neka odcEpljenja da svi drustveni faktori u BiH izadju sa izjavom tipa "podsjecamo da entiteti mogu postojati samo unutar BiH. svaki pokusaj odvajanja entiteta je automatski i prestanak postojanja istog. sto neminovno vodi ka novom teritorijalnom i ustavnom uredjenju BiH. takodje napominjeno da je velikosrpska politika jos 1992. ukinula pravilo vecinskog stanovnistva u zvorniku, Srebrenici, bratuncu, visegradu, foci, trnovu, prijedoru. znaci, od tad vazi pravilo da je sve svacije u BiH. "
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#73331 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

Maraschino wrote:https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... BiH/567555

Tvornica problema radi u tri smjene.
:thumbup:

Legenda!
Upravu je Guardian ova zastava nije zakonita, predsjedništvo tzv BiH to nije potvrdilo. Ako ga probaju preglasati ona dvojica, džihadi Džafer i Komšić, onda ide veto pa u NS RŠ gdje ovaj zakon sigurno pada.

Samo da li to onda znači da je na snazi prethodna zastava, a to bi bila zastava RBiH, tj zastava sa ljiljanima? :?
:D

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73332 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

daddy-kool wrote:
Legenda!
Upravu je Guardian ova zastava nije zakonita, predsjedništvo tzv BiH to nije potvrdilo. Ako ga probaju preglasati ona dvojica, džihadi Džafer i Komšić, onda ide veto pa u NS RŠ gdje ovaj zakon sigurno pada.

Samo da li to onda znači da je na snazi prethodna zastava, a to bi bila zastava RBiH, tj zastava sa ljiljanima? :?
:D
Zar je njemu bitno kako izgleda zastava, sta predstavlja, koliko zvjezdica ima, kako se okrece...to njega ne interesuje. On je dao zadatak svojim savjetnicima, rovite, kopajte, trazite...zarez, tacku bilo sta da bi mogao sporiti tu zastavu jer oni spore meni moju.
Covjek jednostavno stvara probleme(bio sam napisao nesto drugo) na dnevnoj bazi. Danas rece da je Makron u pravu.

...i sve to radi jer jedino u ovakvom stanju moze opstati. Sada to radi verbalno uz povecanu dozu provokacija a dokle ce, ostaje da se vidi.
Svaki dan mu Amerikanci uzmu mjeru, ograde govedo i svaki dan udari tintarom u taj zid. Nije mu lahko. Da bi srusio zid treba imati *uda sto on ocito nema jer stalno balansira i cim osjeti vruce, podvije rep.
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#73333 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by swanfilter »

Mile misli da ce njega narod braniti. Ne zna, da se narod ni probuditi nece, a on ce osvanuti gdje god. A, Moskva sigurno nece biti ..
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73334 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Samo da li to onda znači da je na snazi prethodna zastava, a to bi bila zastava RBiH, tj zastava sa ljiljanima? :?
:D
To je to, precednik zapravo živi za zastavu sa ljiljanima, samo šnjom se može može dušom dihat i srcem pjevat !

Image

Samo čekam da nam dođe pravni zastupnik ove uvažene tvrtke i da nas oguli za krađu identiteta :lol:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#73335 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

swanfilter wrote:Mile misli da ce njega narod braniti. Ne zna, da se narod ni probuditi nece, a on ce osvanuti gdje god. A, Moskva sigurno nece biti ..
Završit će kao Milošević.

megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73336 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

vatrogasac wrote:
swanfilter wrote:Mile misli da ce njega narod braniti. Ne zna, da se narod ni probuditi nece, a on ce osvanuti gdje god. A, Moskva sigurno nece biti ..
Završit će kao Milošević.

Dodikove prijetnje vise nisu nikome zanimljive. Lik je pogubljen opasno. Zuri mu se u vlast ali nista od toga. Bit Ce vlasti ali bez njega.

Izgleda da su ga mentori pustili niz vodu. Proslo je njegovo. Presuditi Ce mu gladan narod.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73337 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

Predsjednica Republike Srpske (RS) Željka Cvijanović izjavila je danas da je na sjednici entitetskog Senata zaključeno da institucije RS, na sve načine, koristeći sva raspoloživa politička i pravna sredstva, treba da spriječe bilo kakvu dalju neustavnu transformaciju BiH.
Pu na sta spade kuca Petrovica. :D

:izet:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#73338 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

megaman4 wrote:...Proslo je njegovo. Presuditi Ce mu gladan narod.
Njegovo je prošlo davno, ali gladan narod ga neće smjenjivati, lakše narodu otići u Njemačku i Austriju i ponijeti i kofere pa i grobove. Odoše i ostaviše iza sebe posvađanu opoziciju. Nekada mi se čini da će ga prije smaknuti infarkt nego narod. Pokušao je narod više puta, ali taj se ne da. :mrgreen:

User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#73339 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73340 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Dragan Mektić javno pocijepao boračku knjižicu Vojske RS-a


:shock:

Znali smo da je izdajnik, ali da je ovoliki :roll: :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#73341 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

evo ha na genocidnoj Tv , jebo sve svoje kako mi ide na zivce uvijek jedna te ista prica
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#73342 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

Pa šta drugo da priča...

O čemu da priča?

O 160 KM penzije?
O praznim gradovima?
O propalim privatizacijama...

O čemu.

Nema o čemu, osim o guslanju i pranju jedne te iste priče.

Glupi narod to voli. Nije on kriv.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73343 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

u genocidnom brlogu nista novo :roll:
DonieBrasco
Posts: 20091
Joined: 31/08/2016 16:09

#73344 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by DonieBrasco »

Dok SAD, EU, međunarodna zajednica, Valentin Incko, ne znam ti ko vise ODLUCI ili ODLUCE da je dosta sranja u BiH nece biti dosta kako ne shvatate.

Bakira, Dodika, Covica samo oni mogu zaustaviti niko drugi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#73345 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maharadza »

Thorgerson wrote:Pa šta drugo da priča...

O čemu da priča?

O 160 KM penzije?
O praznim gradovima?
O propalim privatizacijama...

O čemu.

Nema o čemu, osim o guslanju i pranju jedne te iste priče.

Glupi narod to voli. Nije on kriv.
Baš tako, nije on kriv što je to (izuzev par časnih pojedinaca) narod povampirenih genocidaša i fašista kojima je šumska važnija od svega, pa taman slamu pasli do kraja života oni i djeca im indoktrinirana. :run:

Ovu znači svaki Bošnjo u glavi mora imati:
I sada, evo u ovome predahu, jer ko sa hajducima I vucima živi nikad mira nece imati, dobili smo malo vremena da se prisjetimo naših mrtvih, živih heroja, naših gazija, naših Šehida.... Neka im je Rahmet.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#73346 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

Brizonja se oteo s lanca. Bice veselo narednih dana...
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73347 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Jebote, ovi u eRS definitivno imaju konstituisanu "vlast" ,
ali da li su se u zadnjih godinu dana ičim bavili osim ovom vrstom šuplje , ovih cirkuskih predstava i monologa ovog bolesnog kriminalca,
koju svako malo inicira "švercer" koji sada prima platu sa vrha države BiH! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pederacija je barem nema , pa ništa i ne rade, a barem se ovako ne blamiraju, pred "vascelim svetom"!

Često je šutnja zlato, a ovaj se rudonja dernja ko da mu gule kožu s leđa! :facepalm:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#73348 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

DonieBrasco wrote:Dok SAD, EU, međunarodna zajednica, Valentin Incko, ne znam ti ko vise ODLUCI ili ODLUCE da je dosta sranja u BiH nece biti dosta kako ne shvatate.

Bakira, Dodika, Covica samo oni mogu zaustaviti niko drugi.
Znas koliko pomenute zanima Bosna. Jebe im se. Možda, kažem možda da se sad vratimo u fokus. Ali ne zbog nas, nego više zbog Kosova i straha Amerike šta se sve ovdje može desiti u vezi s tim problemom.

Nakon pada aprilskog paketa, koji nije bio idealan, ali jeste bio prvi paket ustavnih promjena i gdje se prvi put nakon dejtona slozio veliki broj predstavnika svih naroda. Nakon pada tog paketa, svi su digli ruke od nas. Uostalom to su jos tada i rekli američki zvaničnici, parafraziram "tek sad ćete da najebete". I tako je i bilo. Nedugo zatim postavlja se fikus Incko, i mi ostajemo na marginama.

I to je veoma lako provjeriti. Zarovi se u arhivu, pa ces i sam vidjeti. Nakon toga ide drastican pad interesovanja i EU i SAD i NATO-a i bilo koga, jer su vidjeli da ovdje nema fajde bilo sta praviti i dogovarati.


Mi smo država koja je bila sto se tice reformi ispred Crne Gore, Albanije, Srbije, Makedonije. Sad, ne da smo fenjeraši, nego toliko zaostajemo za njima da ne vidim da ih uopšte možemo stići u dogledno vrijeme.

Da se usvojio aprilski paket, pokazali bi svijetu da smo spremni na dogovor, da nismo ostali u 1995. godini. Dobili bi podršku onda i EU i SAD itd. I najvjerovatnije bi do danas bili već u Evropskoj uniji, a u NATO-u svakako.

E sad to nama smeta, ali Silajdžića boli qrac. On ionako hladi jaja u Turskoj. Njega se ne dotiče. A i dan danas evo nakon više od desetljeća još lik nikako da objasni zašto je oborio paket. I već ako ga je oborio, zašto je onda u Dejtonu prihvatio onakva nakaradna rješenja, ako je već dosljedan svojim nekim uvjerenjima. Ali jbg kažem, teško je doći do čovjeka, jer ne živi u ovoj zemlji.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73349 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

u zadnjih 10-15 godina je na ovom forumu postovano na desetine hiljada postova kojma su nas uvjeravali da je dijaspora najveca opasnost po mir u BiH.

kad vidi ovo u banjaluci. izgleda dijaspora platila troskove odrzavanja vandredne sjednice skupstine.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#73350 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zavrzlama »

Thorgerson wrote:
DonieBrasco wrote:Dok SAD, EU, međunarodna zajednica, Valentin Incko, ne znam ti ko vise ODLUCI ili ODLUCE da je dosta sranja u BiH nece biti dosta kako ne shvatate.

Bakira, Dodika, Covica samo oni mogu zaustaviti niko drugi.
Znas koliko pomenute zanima Bosna. Jebe im se. Možda, kažem možda da se sad vratimo u fokus. Ali ne zbog nas, nego više zbog Kosova i straha Amerike šta se sve ovdje može desiti u vezi s tim problemom.

Nakon pada aprilskog paketa, koji nije bio idealan, ali jeste bio prvi paket ustavnih promjena i gdje se prvi put nakon dejtona slozio veliki broj predstavnika svih naroda. Nakon pada tog paketa, svi su digli ruke od nas. Uostalom to su jos tada i rekli američki zvaničnici, parafraziram "tek sad ćete da najebete". I tako je i bilo. Nedugo zatim postavlja se fikus Incko, i mi ostajemo na marginama.

I to je veoma lako provjeriti. Zarovi se u arhivu, pa ces i sam vidjeti. Nakon toga ide drastican pad interesovanja i EU i SAD i NATO-a i bilo koga, jer su vidjeli da ovdje nema fajde bilo sta praviti i dogovarati.


Mi smo država koja je bila sto se tice reformi ispred Crne Gore, Albanije, Srbije, Makedonije. Sad, ne da smo fenjeraši, nego toliko zaostajemo za njima da ne vidim da ih uopšte možemo stići u dogledno vrijeme.

Da se usvojio aprilski paket, pokazali bi svijetu da smo spremni na dogovor, da nismo ostali u 1995. godini. Dobili bi podršku onda i EU i SAD itd. I najvjerovatnije bi do danas bili već u Evropskoj uniji, a u NATO-u svakako.

E sad to nama smeta, ali Silajdžića boli qrac. On ionako hladi jaja u Turskoj. Njega se ne dotiče. A i dan danas evo nakon više od desetljeća još lik nikako da objasni zašto je oborio paket. I već ako ga je oborio, zašto je onda u Dejtonu prihvatio onakva nakaradna rješenja, ako je već dosljedan svojim nekim uvjerenjima. Ali jbg kažem, teško je doći do čovjeka, jer ne živi u ovoj zemlji.

Problem je sto svaki od MZ ponudjeni prijedlog ima dobre i lose stavke po BIH,pa smo svjedoci da srbi uvijek prihvate ono sto je lose po BIH,a neispostuju ono sto je dobro za BIH...tako bi bilo i sa Aprilcem...srpska politika prihvati samo ono sto im odgovara i dobiju legitimitet svog brloga a do iznemoglosti opstruiraju ostale potpisane stavke koje jacaju BIH....the end.
Locked