Suze mi naviru dok citam ovo sjecanje na dane ponosa i slave, na tu veliku bitku protiv NATO agresora..prljavi Hare wrote:Evocirale su se uspomene na slavne Guardianove PVO dane kada je naša legenda u činu poručnika PAM-om teško oštetio dva aviona F16 koji su atakovali na Mahovljane pri čemu je i sam bio lakše ranjen.Otišao je u WC i sam zašio ranu,te se ponovo uhvatio PAM-a i rastjerao
mračne imperijalističke čelične ptice.
![]()
U njegovu čast,slijedeći ruski sistem biće nazvan S-500 "Guardian".
Dao bih sve na svijetu da sam mu mogao drzati redenik dok Guardian, iscrpljen svakodnevnim borbama, ranjen puca po neprijateljskim
F16..a na licu mu se vidi briga za svu srpsku nejac koju agresor svakodnevno ubija, protjeruje sa vjecitih ognjista..i vidi se briga za staru
majku koju agresori svaki dan nasekiraju..
p.s. ima li iko na ovom forumu ko mi moze omoguciti da licno upoznam Guardiana? Bio bih mu zahvalan do groba.


