Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#73251 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jazzer »

prljavi Hare wrote:Evocirale su se uspomene na slavne Guardianove PVO dane kada je naša legenda u činu poručnika PAM-om teško oštetio dva aviona F16 koji su atakovali na Mahovljane pri čemu je i sam bio lakše ranjen.Otišao je u WC i sam zašio ranu,te se ponovo uhvatio PAM-a i rastjerao
mračne imperijalističke čelične ptice. :izet:

Image

U njegovu čast,slijedeći ruski sistem biće nazvan S-500 "Guardian". :oops:
Suze mi naviru dok citam ovo sjecanje na dane ponosa i slave, na tu veliku bitku protiv NATO agresora..

Dao bih sve na svijetu da sam mu mogao drzati redenik dok Guardian, iscrpljen svakodnevnim borbama, ranjen puca po neprijateljskim
F16..a na licu mu se vidi briga za svu srpsku nejac koju agresor svakodnevno ubija, protjeruje sa vjecitih ognjista..i vidi se briga za staru
majku koju agresori svaki dan nasekiraju..

p.s. ima li iko na ovom forumu ko mi moze omoguciti da licno upoznam Guardiana? Bio bih mu zahvalan do groba.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73252 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Imam pitanje....ako šta nije zahmet....kako je PreCjednik uspjevao šverc....ovaj, koordinirati aerodromom tokom rata i istovremeno biti na prvoj liniji u ulozi Ramba laktaškog?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73253 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

prljavi Hare wrote:
Otišao je u WC i samO zapiš'o ranu,te se ponovo uhvatio PAM-a i rastjerao
mračne imperijalističke čelične ptice. :izet:



U njegovu čast,slijedeći ruski sistem biće nazvan S-500 "Guardian". :oops:
To samo preCednik moze. :thumbup:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#73254 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Ide još jedna plinska veza,"Iranski tok"! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73255 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Joj Mile, dobar ti onaj prvi :lol: :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22628
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73256 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Šta je sada,Teheran ne valja? :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#73257 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

iranska konkcija ....
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73258 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Srbija najvise lobira agituje da Iran promjeni plocu,diskurs koju je imao,ima prema Bosni i Herc. Znaju ko bi nam najvise konkretno pomogao

Nazalost..da se danas zapuca pitanje kako bi se Iran postavio,u trenutno solidnim odnosimacs Rusijom, u stanju 1992 kad su nam strasno puno pomogli,za razliku od turkofila ovdje koji uzdisu za Turskom...a gdje je bila Turska 1992 i 1993

Mozemo svasta za Dodika,ali lobiranje ka Iranu i neka vrsta nastojanja dobijanja simpatija kod Iranaca,ipak treba uzeti s dozom postovanja.
(Mislim da cak i Iranci polahko mijenjaju plocu)
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73259 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Srbija najvise lobira agituje da Iran promjeni plocu,diskurs koju je imao,ima prema Bosni i Herc. Znaju ko bi nam najvise konkretno pomogao

Nazalost..da se danas zapuca pitanje kako bi se Iran postavio,u trenutno solidnim odnosimacs Rusijom, u stanju 1992 kad su nam strasno puno pomogli,za razliku od turkofila ovdje koji uzdisu za Turskom...a gdje je bila Turska 1992 i 1993

Mozemo svasta za Dodika,ali lobiranje ka Iranu i neka vrsta nastojanja dobijanja simpatija kod Iranaca,ipak treba uzeti s dozom postovanja.
(Mislim da cak i Iranci polahko mijenjaju plocu)
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73260 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Srbija najvise lobira agituje da Iran promjeni plocu,diskurs koju je imao,ima prema Bosni i Herc. Znaju ko bi nam najvise konkretno pomogao

Nazalost..da se danas zapuca pitanje kako bi se Iran postavio,u trenutno solidnim odnosimacs Rusijom, u stanju 1992 kad su nam strasno puno pomogli,za razliku od turkofila ovdje koji uzdisu za Turskom...a gdje je bila Turska 1992 i 1993 :bih:

Mozemo svasta za Dodika,ali lobiranje ka Iranu i neka vrsta nastojanja dobijanja simpatija kod Iranaca,ipak treba uzeti s dozom postovanja.
(Mislim da cak i Iranci polahko mijenjaju plocu)
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#73261 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Sociolog »

Izbrisite ove zadnje 2 poruke ne znam sta sam pritisnuo.Izvinjavam se
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#73262 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

I to je hvala Turskoj što je slala hurme i takvime? :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73263 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:I to je hvala Turskoj što je slala hurme i takvime? :oops:
U RS zabranjen uvoz 21 tone mandarina iz Turske
Bogme će Turska zbog ovog propasti :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#73264 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

prljavi Hare wrote:Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Ide još jedna plinska veza,"Iranski tok"! :lol: :lol: :lol:
Vidi Mileta sa Ajdinom iz teheranskog naselja Butmir.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73265 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

(Ne)logične tvrdnje Dragana Čovića: Ulazak Dodika u Vijeće ministara ubrzat će NATO put BiH
:pisnuo:
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#73266 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Benjo34 »

prljavi Hare wrote:Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Ide još jedna plinska veza,"Iranski tok"! :lol: :lol: :lol:

Precjedniče, trepni 3x ako su te oteli
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73267 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

i rusija ima odredjeni vid saradnje sa NATO-m
:lol: :lol:
User avatar
P.Starck
Posts: 1322
Joined: 14/07/2010 22:46

#73268 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by P.Starck »

prljavi Hare wrote:Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Ide još jedna plinska veza,"Iranski tok"! :lol: :lol: :lol:
da ga nije ko zacero precedniku, kao da ne moze da mrdne vratom :mrgreen:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73269 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

A, evo sad imamo i evropsku verziju " odlazece administracije"
:lol: :lol:
Samo NATO.
A EU ne moramo nikad.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73270 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

bunk wrote:A, evo sad imamo i evropsku verziju " odlazece administracije"
:lol: :lol:
Samo NATO.
A EU ne moramo nikad.
Šta tu nije jasno, gosn@bunk , pa svi ovde znamo da su svi odlazeći, a samo je guardian dolazeći i svemoćni! :izet:
Image
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#73271 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Styling »

On nije i odlazeci ni dolazeci. On je tu, sveprisutni i nezaobilazni.
archi_a
Posts: 11876
Joined: 11/12/2011 18:11

#73272 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Republici Srpskoj ne pripada pravo da se jednostrano povlači iz reformi koje su provedene u okviru Aneksa 4 (Ustav Bosne i Hercegovine), niti joj pripada pravo da ona tumači Aneks 10 (Sporazum o civilnoj provedbi Mirovnog ugovora), tj. mandat visokog predstavnika", pocrtali su iz OHR-a.

Također, podsjećaju da bonske ovlasti nisu korištene osam godina, ali učestali napadi na Opći okvirni sporazum za mir opravdavaju dalje postojanje ovih ovlasti.
:pisnuo:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#73273 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bunk »

Upitani da prokomentarišu današnju izjavu predsjedavajućeg Doma naroda PS BiH Dragana Čovića da “prvi godišnji Nacionalni plan (ANP) ne treba biti uslov za formiranje Vijeća ministara”, iz Ureda za odnose s javnošću Ambasade SAD za Patriju kažu: "I formiranje vlasti i kontinuirani napredak ka reformama koje su u skladu sa postojećim ciljevima i opredjeljenjima vanjske politike ključni su za BiH i njenu budućnost. Sjedinjene Američke Države ostaju privržene miru i sigurnosti u BiH, te prosperitetnoj budućnosti za građane ove zemlje i bit će snažan partner potpuno funkcionalnoj vlasti posvećenoj radu na reformi odbrane, unaprijeđenju socio-ekonomskih reformi, te jačanju vladavine prava".
SAD :srce: :srce:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#73274 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zrakomlat »

https://www.cazin.net/vijesti/arapski-s ... o-telefone

Kad nema mačka miševi kolo vode. Samo što je gvardijan odletio na samit neshvaćenih, islamista se uvalio u cpπcky Derventu da rovari i podmićuje djecu i starce :shock:
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#73275 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/52 ... davio-kozu

HOROR Sve se odigralo 28. oktobra

Stravičan slučaj: Banjalučanin silovao pa zadavio kozu


:lol: :lol: :lol: :lol:

jadna koza :(
Locked