Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7326 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

ma SDAovcima je u svemu najkrivlje što je sve to urađeno od njihovih para, a sad ih prchi brez vazelina...u stvari žele FaHraonu reći: Pa zar i ti sine Brute!?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7327 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

JoseMujica wrote:ma SDAovcima je u svemu najkrivlje što je sve to urađeno od njihovih para, a sad ih prchi brez vazelina...u stvari žele FaHraonu reći: Pa zar i ti sine Brute!?
Kakve njihove pare jose? Nase su to pare;)
Nek se tornjak i princ rokaju za to uzimaju zestoku lovu..
Samo nek nas ne prave budala
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7328 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

drug već jesu od nas i napravili budale i sprčili nas toliko da im više nismo ni interesantni. Pare jesu bile namjenjene nama ali ih je Alija dodijelio Tornjaku. Ja bih volio da SDA vođstvo hoće realizovati najavljeni potez i obznaniti koliko love, kad i odakle su dali Tornjaku....čisto me interesuju razmjere te hamziga-hop hoperacije...tek jedne od mnogih

Al nije onom kome je namjenjeno vego onom kome je suđeno. Sam Allah je intervenisao kod mudrog vođe Alije i odredio da je FaHraon pravi čovjek za te stvari.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7329 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

JoseMujica wrote:drug već jesu od nas i napravili budale i sprčili nas toliko da im više nismo ni interesantni. Pare jesu bile namjenjene nama ali ih je Alija dodijelio Tornjaku. Ja bih volio da SDA vođstvo hoće realizovati najavljeni potez i obznaniti koliko love, kad i odakle su dali Tornjaku....čisto me interesuju razmjere te hamziga-hop hoperacije...tek jedne od mnogih

Al nije onom kome je namjenjeno vego onom kome je suđeno. Sam Allah je intervenisao kod mudrog vođe Alije i odredio da je FaHraon pravi čovjek za te stvari.
ama to je jasno...al tamo me ne cuju...ide mi na zivce kad mi i ovde pocnu prodavati ublehe...a ovde je komunikacija dvostrana
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7330 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

ma štaš jarane...nekad se i zapitam jel vrijedi pričati o ovakvim stvarima među ljudima zainteresovanim samo za rastaljivanje i grabež, a sutra već mogu biti u istoj poziciji ko i 1992. Valjda misle da parama kupuju i vječnost
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7331 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Zapale su mi dvije stvari za oko u tekstu:

1- super uspješna kompanija :lol:

2- Autor: Agencije :lol:

Fahrudin sam sebi piše, objavljuje, izmišlja agencije (a nit jedna nije objavila ove pizdarije:http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... etbegovica )

Mislim da Fahri ovih i narednih dana i nije, niti će biti lako. Čini mi se da malo voda došla do ušiju.... nešto se sprema, čim je Fahrudin miniSTAR ovoliko nervozan.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7332 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

OmerD wrote:sdaovski poltroni ovdje svakodnevno pokazuju svoje elementarno nepoznavanje ekonomije, pa se to tako vidi i u ovim proslim komentarima puta "avaz kupio sam sebe" haha. ljudi, hajde malo se prvo informisite pa onda pocnite blebetati. mene uopste ne cudi sto nam je drzava u k**** ako svi sdaovci ovako razmisljaju kao vi, jer se pokazuje da ne znate dalje dobaciti nego do sljedeceg sela. hebes avaz, nije ovdje u pitanju avaz, nego opcenito poslovanje i strukture kompanija, malo se informisite eto o bilo kojoj iole vecoj kompaniji, koja ima mozda i na desetina kcerka kompanija i komplikovane vlasnice strukture, a neki ovdje haman nisu ni za cobana a hoce o visokoj politici da pricaju. ovo sto pise u ovom avazovom ja sam davno pisao na ovom forumu i to je potpuno ispravno poslovanje jedne kompanije, ne bitno o kojoj se radi. samo sdaovi poltroni svoju propagandu moraju bazirati na floskulama kao "otkud nekome 200 miliona da kupi nesto" i to pali kod nepismenog naroda (kojeg ocigledno ima i previse, nazalost), a ni kod jednog ozbiljnog privrednika ili politicara te stvari uopste ne izazivaju posebne emocije. uostalom po fahrinim nastupima u zadnjih mjesecima, sa desetine stranih ambasadora i zvanicnika, zapad je pokazao na koga racuna u obracunu sa korupcijom i kriminalom... sigurno ne racuna na iraniziranog bakira i njegove ublehase koji vladaju 20 godina nasom drzavom ali eto nisu krivi za stanje u njoj haha!
Obično se na web portalima ovdje potpiše: Sponzorirani članak
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7333 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

ja stvarno mrzim faHraona iz dna duše, ali moram priznati poraz..vrbas1979 ipak zaslužuje da nosi titulu najvećeg..

i sad će sud da utvrđuje da:
Gospođa Azra Radončić nije kupila kompaniju “Avaz roto press”
već je:
Kupac kapitala je super uspješna kompanija i pravno lice “Avaz”
a čiji je vlasnik Azra Radončić, koja što je vrlo zanimljivo, iako se razvela od muža još nije promjenila prezime..

nakon što sud utvrdi ovu vrlo važnu činjenicu, dokazaće šta?
da li će narod u BiH konačno shvatiti da ju je Bakir potvorio i ukazati mu nepovjerenje na izborima ili će Sud utvrditi nepravdu prema gospođi Radončić te joj presuditi 200 miliona iz Bakirove sehare da plati ono što nije u stanju...
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7334 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

OmerD wrote:
kamen spoticanja wrote:Ooo omere kad citam tvoje postove siguran sam da pises i za avaz...isti sklop recenica ili epitetizacija...
Nego deder nam onda kazi odkud bivsa zena azra u svoj toj prici o kupovini avaz
ma boli mene cosak za havaz, ali mi ide na zivce vise ovo prodavanje supljih argumenata od citave sda bagre koja nas je kostala ovoliko godina zivota. otkud u prici azra? pa kako sam ja skontao njoj je prilikom razvoda pripala jedna kompanija, koja je kupila onda drugu kompaniju i to je sve. to sto nas "clan predsjednistva" drzave nema pojma o ekonomiji i poslovanju samo je zalosno i nista vise.
a jel mi možeš kad skontaš javiti zašto je zadržala prezime nakon razvoda :lol: ?
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7335 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

udrch wrote:ja stvarno mrzim faHraona iz dna duše, ali moram priznati poraz..vrbas1979 ipak zaslužuje da nosi titulu najvećeg..

i sad će sud da utvrđuje da:
Gospođa Azra Radončić nije kupila kompaniju “Avaz roto press”
već je:
Kupac kapitala je super uspješna kompanija i pravno lice “Avaz”
a čiji je vlasnik Azra Radončić, koja što je vrlo zanimljivo, iako se razvela od muža još nije promjenila prezime..

nakon što sud utvrdi ovu vrlo važnu činjenicu, dokazaće šta?
da li će narod u BiH konačno shvatiti da ju je Bakir potvorio i ukazati mu nepovjerenje na izborima ili će Sud utvrditi nepravdu prema gospođi Radončić te joj presuditi 200 miliona iz Bakirove sehare da plati ono što nije u stanju...
ne cudi me da ti kao sdaov advokat imas tipicne sdaove argumente koje samo kod nepismenih mogu upaliti. kakve veze ima kakvo je prezime uzela ili ostavila zena? prvo, i nakon razvoda ne dobijas automatski svoje staro prezime nego moras promijeniti ponovo sve dokumente. drugo, nekim ljudima to pitanje uopste nije bitno toliko kao drugima, evo ja poznajem barem dvije zene koje su takodjer nakon razvoda ostavile svoje prezime, raspitaj se malo u okruzenju pa ces vidjeti da ima mnogo takvih. ali jos jednom: kakve veze ima to sa tematikom? tipicno zamjenjivanje teza, tipicna sdaova prljava igra. i jos jednom iznosis glupost poput otkud njoj 200 miliona. mislim, stvarno vi sdaovci nemate ni p od pojma o ekonomiji i to je zastrasujuce. niko nikad nije ni rekao da ona ima 200 miliona. ali de ti to objasni sda minder poltronicicima.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7336 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Omere zglajzo si skroz..ti pričaš o razvodu kao da je razvoda ovdje bilo..
ovo je čista lopovska šema..
nije moj komentar prljava igra, već je ovaj navodni razvod prljava igra da bi se zaobišao izborni zakon..
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7337 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

udrch wrote:Omere zglajzo si skroz..ti pričaš o razvodu kao da je razvoda ovdje bilo..
ovo je čista lopovska šema..
nije moj komentar prljava igra, već je ovaj navodni razvod prljava igra da bi se zaobišao izborni zakon..
procitaj onaj post jucer o izbori izmedju karijekre, politike, zene, zivote, itd. pa ce ti biti jasno. normalno da kriminalohobotnicarima ili kako rece tamo neko na drugom podforumu zlatnokasikasima to ne ide u glavu, kad ni ovca ne znaju cuvati a kamo li razmisliti o nekoj visokoj politici.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7338 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

OmerD wrote:
udrch wrote:Omere zglajzo si skroz..ti pričaš o razvodu kao da je razvoda ovdje bilo..
ovo je čista lopovska šema..
nije moj komentar prljava igra, već je ovaj navodni razvod prljava igra da bi se zaobišao izborni zakon..
procitaj onaj post jucer o izbori izmedju karijekre, politike, zene, zivote, itd. pa ce ti biti jasno. normalno da kriminalohobotnicarima ili kako rece tamo neko na drugom podforumu zlatnokasikasima to ne ide u glavu, kad ni ovca ne znaju cuvati a kamo li razmisliti o nekoj visokoj politici.
jel to tvoj neki post, ako možeš da mi ga prekopiraš ovdje, da slučajno ne naletim na njega :lol: ..
izvini, ali ne čitam tvoje postove dok mi ne odgovoriš jesu se faHraon i žena mu u njega stvarno razveli ili su se razveli da zajebu naš izborni zakon?
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7339 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

udrch wrote:
OmerD wrote:
udrch wrote:Omere zglajzo si skroz..ti pričaš o razvodu kao da je razvoda ovdje bilo..
ovo je čista lopovska šema..
nije moj komentar prljava igra, već je ovaj navodni razvod prljava igra da bi se zaobišao izborni zakon..
procitaj onaj post jucer o izbori izmedju karijekre, politike, zene, zivote, itd. pa ce ti biti jasno. normalno da kriminalohobotnicarima ili kako rece tamo neko na drugom podforumu zlatnokasikasima to ne ide u glavu, kad ni ovca ne znaju cuvati a kamo li razmisliti o nekoj visokoj politici.
jel to tvoj neki post, ako možeš da mi ga prekopiraš ovdje, da slučajno ne naletim na njega :lol: ..
izvini, ali ne čitam tvoje postove dok mi ne odgovoriš jesu se faHraon i žena mu u njega stvarno razveli ili su se razveli da zajebu naš izborni zakon?
sve ti pise na zadnjoj stranici a to sto ne znas ili neces da citas, to je tvoj problem. nisam ti ja tvoj rob kao sto u sda narod pravite robovima.
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#7340 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Thinker »

Ažuran je ovaj Omer, ako Fadil M. prati pisanje na forumu možda ga i primi u stalni radni odnos, dokazao je slijepu i poltronsku lojalnost liku i djelu F.R.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7341 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

ako je omer Fadli udrch bi mogo biti nova zvijezda SDA novinarstva Vildana :lol: :lol: :lol:

ovo će biti Radončić vs. Selimović 3rd Round :lol:
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7342 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

Thinker wrote:Ažuran je ovaj Omer, ako Fadil M. prati pisanje na forumu možda ga i primi u stalni radni odnos, dokazao je slijepu i poltronsku lojalnost liku i djelu F.R.
evo sa drugog podforuma, mora da se vi sdaovi poltroni ostro drzite ovog redoslijeda taktickog manevrsijanja:

tipicni redoslijed taktike sda
- oblati sve sto govori protiv sda
- ako ne uspijes argumentima, onda predji na bezvezno lupetanje o izdajnicima
- ako ni to ne uspije, onda se pozovi na dragog Allaha
- ako ni to ne uspije, onda politickom protivniku imputiraj nesto ili ga kriminaliziraj
- ako nista od toga ne uspije, onda uvuci politickog protivnika da narod misli da je na sda strani pa da im se ogadi. slikaj se njim, napravi koalicija, uglavnom unisiti ga kao trojanskim konjem.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7343 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

:thumbup: odlično si ih snimio

imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
Rilitust
Posts: 1
Joined: 27/05/2013 09:21

#7344 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Rilitust »

JoseMujica wrote::thumbup: odlično si ih snimio

imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
sve će proći samo sda ostaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7345 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

JoseMujica wrote::thumbup: odlično si ih snimio

imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
eh izvini to sam zaboravio, a i jos jednu tacku sam zaboravio, a to je ako nista ne uspije onda te svrstaju opet tamo u neki tabor, znaci ako kazes nesto protiv njih, odmah si cetnik, ustasa, ili sta ti ja znam sta.
od njih nikada NIKADA neces dobiti odgovor na bilo koje postavljeno pitanje. jedino sto od njih mozes dobiti je pitanje na pitanje ili apsolutno skretanje sa teme, zamjenjivanje teza i identiteta, ali odgovor na nesto nikada neces dobiti. neko sa strane bi rekao da su ljudi izvrsni filozofi ba. a u stvari samo gimnasticari.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7346 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

Rilitust wrote:
JoseMujica wrote::thumbup: odlično si ih snimio

imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
sve će proći samo sda ostaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na stranu zahebancija..to mi je jedan od njih u raspravi i napisao...sebi nisam mogo doći :shock: šta budale umišljaju....al to more u sistemu đe je stranka mafijaški DJL jedne familije, a sve je podređeno stranci pa i država, što su bezbroj puta pokazali u praksi.

Činjenica da je u Dejtonu familijarna zemlja u Ustikolini morala završiti u Pederaciji, a najstrašnija narodna stratišta ostavljena četnicima jasno pokazuje s kakvom organizacijom imamo posla.
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#7347 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Thinker »

Mandale, ja ne blatim nikoga. Ima ovdje smetljara koji su plaćeni da blate. Ja sam konstantan sa mišljenjem da je tvoj šef najveće zlo koje je spopalo ovu zemlju. Stavovi su isti još iz vremena kada se SDA ljubila sa ministrom pa do danas kada to rade Željko i Zlaja. Vidim Jose je korigivao stavove u skladu sa Željkinom programskom politikom.
Aferim
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7348 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

JoseMujica wrote::thumbup: odlično si ih snimio

imaju još jednu a to je kad počneš pričati šta rade SDA prvaci, počnu pričati o kriminalu svih drugih, čak i nekih irelevantnih političkih faktora. Imaš jedno 10 njih ovdje na forumu što na svim drugim temama glume moralne vertikale, osim na temi o sopstvenoj svetoj kravi. Tu ne smiju pisnut ni da je struĆnjak Kemo Čaušević hapac, ni Lepi Nečko
ma nije sporno toliko što si ti bio u SDA, pa ih sad pljuješ..
sporan je put onih koji su kao ti napustili SDA i otvorili širom usta..
vjerovatnos i prvo aterirao u SBiH, a koliko vidim okušao si se i SBB-u..
ovo utemeljitelj ti baš lijepo pristaje..

ne mogu da vjerujem da sam vodio polemike sa faHrinovcem, i to bivšim..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7349 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

OmerD wrote:
Thinker wrote:Ažuran je ovaj Omer, ako Fadil M. prati pisanje na forumu možda ga i primi u stalni radni odnos, dokazao je slijepu i poltronsku lojalnost liku i djelu F.R.
evo sa drugog podforuma, mora da se vi sdaovi poltroni ostro drzite ovog redoslijeda taktickog manevrsijanja:

tipicni redoslijed taktike sda
- oblati sve sto govori protiv sda
- ako ne uspijes argumentima, onda predji na bezvezno lupetanje o izdajnicima
- ako ni to ne uspije, onda se pozovi na dragog Allaha
- ako ni to ne uspije, onda politickom protivniku imputiraj nesto ili ga kriminaliziraj
- ako nista od toga ne uspije, onda uvuci politickog protivnika da narod misli da je na sda strani pa da im se ogadi. slikaj se njim, napravi koalicija, uglavnom unisiti ga kao trojanskim konjem.
jesu se faHraon i žena mu u njega stvarno razveli ili su se razveli da zajebu naš izborni zakon?

p.s. de mi reci gdje u Sarajevu ima onog pravog sjeničkog sira za kupiti?
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7350 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Za benzin 8.460 KM mjesečno

Kako smo već pisali, prema specifikaciji, novo vozilo Bakira Izetbegovića troši, u prosjeku, 15 litara benzina na prijeđenih 100 kilometara.

Član Predsjedništva BiH kazao je u emisiji Face TV da dnevno ovom limuzinom prijeđe 120 kilometara! Ukoliko je ovaj njegov podatak tačan, jednostavnom računicom može se utvrditi da, prema trenutnoj cijeni litra bezolovnog benzina od 2,35 KM, on mjesečno za gorivo izdvaja 8.460 KM.

haVaz
ako Bakir dnevno prelazi 120 km u autu koje troši 15l na 100 km, koliko Bakir potroši benzina ako znamo da cijena tog goriva trenutno iznosi 2,35 KM, uz valjda općepoznatu činjenicu da mjecec ima u prosjeku 30 dana?

120 km = 1 cijelo i 1/5, što znači da je to jednako 15l + 3l = 18l
18l x 2,35 KM x 30 dana = 1269,00 KM

a možda ja ne znam da ovo pomnožim i saberem jednostavnom računicom..

p.s. unaprijed se ograđujem od ovog bezobrazluka i kupovine novog audija..
Post Reply