Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#7326 Re: FK Sarajevo

Post by vozač »

http://img7.imageshack.us/content_round ... ia=mupload


vezano za igranje rukom u šesnaestercu, evo izvještaja 8)
Last edited by vozač on 26/10/2010 12:07, edited 1 time in total.
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#7327 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

hz__semir wrote:
hz__semir wrote:
Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
Samo da se pohvalim da sam pogodio prvih 11, čak i koja će prva izmjena biti :D
:thumbup:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#7328 Re: FK Sarajevo

Post by KPNCTNJAH »

Sarajevo - listica :x
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#7329 Re: FK Sarajevo

Post by sistematski pregled »

Sa širokim u kupu!
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#7330 Re: FK Sarajevo

Post by vozač »

sistematski pregled wrote:Sa širokim u kupu!
gdje se igra prva?
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#7331 Re: FK Sarajevo

Post by sistematski pregled »

vozač wrote:
sistematski pregled wrote:Sa širokim u kupu!
gdje se igra prva?
Kući
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#7332 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

Ostade lištica bez Europe :bih:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7333 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Od 3. do 10. novembra tri tekme s lišticom.

Prolazak dalje u Kupu, plus bod dole u Prvenstvu, dovoljno da im se naplate dugovi od proljeća što nas ostaviše bez Evrope.
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#7334 Re: FK Sarajevo

Post by svakako_lud »

Neće biti lako ali nadam se da će Mirza napokon sad barem malo ispraviti ono što je prošle godine zajebao sa ovim istim seljačićima....
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#7335 Re: FK Sarajevo

Post by svakako_lud »

Dino uskoro opet na golu :)
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana

Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.

Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.

Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.

"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#7336 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

teško če biti u kupu sa Širokim ali ja se nadam prolazu. ovde pobjeda 2-0 dole poraz 3-1 i nama dosta i dobro bi iblo recimo 0-0 u prvenstvu. sad kad je golman povrijeđen ko če brantiti? jeli Ibro Hodžić? kakav je golman?
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#7337 Re: FK Sarajevo

Post by vozač »

svakako_lud wrote:Dino uskoro opet na golu :)
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana

Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.

Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.

Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.

"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
definitivno je najveće pojačanje za sarajevo, odlazak alaima i dolazak hamzića, nemam ništa protiv aleta kao čovjeka, al brate ne možeš mu veselu svesku pod noge podmetnuti kad skoči
a dino, momak trokutan, milina ti gledat ga na golu
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7338 Re: FK Sarajevo

Post by north »

Meni je recimo drago što je Lištica došla, jbg ne može se do finala, a da igraš samo sa drugoligašima...Još jedna prava prilika da vidimo koji su nam realni dometi....Ako ćemo pošteno, mi do sada vani, izuzev Želje (što nije neko jače gostovanje), nismo imali jačeg protivnika, a kući se dosta utakmica patili.....Evo prave prilike, da nas trener i igrači uvjere da znaju i mogu.....Bilo bi bolje da je prva tamo, ali šta je tu je, matematika je jasna, kući se mora pobijediti bez primljenog gola.....

Biti će interesantno, ovo se jednostavno mora proći, nema nikakvog izgovora.....Čelik je najbolje pokazao da se sa njima može.....
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#7339 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

Image
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7340 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »



:thumbup:
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#7341 Re: FK Sarajevo

Post by Privatna poruka »

Baltazar_khan wrote:

:thumbup:
Da se najezis :thumbup:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7342 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

...
Last edited by Obuca9 on 26/10/2010 14:50, edited 1 time in total.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7343 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

:dance:
cunga lunga
Posts: 440
Joined: 31/05/2008 10:59

#7344 Re: FK Sarajevo

Post by cunga lunga »

vozač wrote:
svakako_lud wrote:Dino uskoro opet na golu :)
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana

Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.

Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.

Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.

"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
definitivno je najveće pojačanje za sarajevo, odlazak alaima i dolazak hamzića, nemam ništa protiv aleta kao čovjeka, al brate ne možeš mu veselu svesku pod noge podmetnuti kad skoči
a dino, momak trokutan, milina ti gledat ga na golu
Momak je odlican ali nas je kostao 2 boda u Prijedoru, po sredini gola, 90.minuta i 1:1..
cunga lunga
Posts: 440
Joined: 31/05/2008 10:59

#7345 Re: FK Sarajevo

Post by cunga lunga »

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22768
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7346 Re: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Baltazar_khan wrote:

:thumbup:
Prejako...
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7347 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Privatna poruka wrote:
Baltazar_khan wrote:

:thumbup:
Da se najezis :thumbup:
STRAŠNO!
Nešto što drugi po veličini sarajevski klub neće nikada imati.
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7348 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Niti bilo koji drugi klub na svijetu.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7349 Re: FK Sarajevo

Post by lerdi »

burek_in_space wrote:26. Oct. 2010. 00:33 Unbanned user
» lerdi

26. Oct. 2010. 00:32 Banned user for reason “krshenje pravila foruma”
» slucajan

14 dana

Izvinjenje @lerdiju, greshkom je doshlo do bana, shto je sinoc i ispravljeno, ali nisam stigao postaviti prije.
Ja već tužbu spremio :D

Ko radi taj i griješi, nije frka ;)
User avatar
cigara
Posts: 631
Joined: 17/09/2010 16:52

#7350 Re: FK Sarajevo

Post by cigara »

Imal iko informacije o Amoru, jel momak bolje ?
Locked