vezano za igranje rukom u šesnaestercu, evo izvještaja
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#7326 Re: FK Sarajevo
http://img7.imageshack.us/content_round ... ia=mupload
vezano za igranje rukom u šesnaestercu, evo izvještaja
vezano za igranje rukom u šesnaestercu, evo izvještaja
Last edited by vozač on 26/10/2010 12:07, edited 1 time in total.
- Gusztav
- Posts: 523
- Joined: 10/12/2009 09:04
#7327 Re: FK Sarajevo
hz__semir wrote:Samo da se pohvalim da sam pogodio prvih 11, čak i koja će prva izmjena bitihz__semir wrote:Vjerovatno:Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1![]()
i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
..........................Hamzić...........................
Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović
Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević
.........................Hamzagić..........................
.......................Avdić (Jahović)......................
-
sistematski pregled
- Posts: 334
- Joined: 09/03/2010 19:31
#7329 Re: FK Sarajevo
Sa širokim u kupu!
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#7330 Re: FK Sarajevo
gdje se igra prva?sistematski pregled wrote:Sa širokim u kupu!
-
sistematski pregled
- Posts: 334
- Joined: 09/03/2010 19:31
#7331 Re: FK Sarajevo
Kućivozač wrote:gdje se igra prva?sistematski pregled wrote:Sa širokim u kupu!
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#7333 Re: FK Sarajevo
Od 3. do 10. novembra tri tekme s lišticom.
Prolazak dalje u Kupu, plus bod dole u Prvenstvu, dovoljno da im se naplate dugovi od proljeća što nas ostaviše bez Evrope.
Prolazak dalje u Kupu, plus bod dole u Prvenstvu, dovoljno da im se naplate dugovi od proljeća što nas ostaviše bez Evrope.
- svakako_lud
- Posts: 665
- Joined: 13/07/2010 17:35
#7334 Re: FK Sarajevo
Neće biti lako ali nadam se da će Mirza napokon sad barem malo ispraviti ono što je prošle godine zajebao sa ovim istim seljačićima....
- svakako_lud
- Posts: 665
- Joined: 13/07/2010 17:35
#7335 Re: FK Sarajevo
Dino uskoro opet na golu
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana
Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.
Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.
Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.
"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
-
El_comadante
- Posts: 9044
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#7336 Re: FK Sarajevo
teško če biti u kupu sa Širokim ali ja se nadam prolazu. ovde pobjeda 2-0 dole poraz 3-1 i nama dosta i dobro bi iblo recimo 0-0 u prvenstvu. sad kad je golman povrijeđen ko če brantiti? jeli Ibro Hodžić? kakav je golman?
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#7337 Re: FK Sarajevo
definitivno je najveće pojačanje za sarajevo, odlazak alaima i dolazak hamzića, nemam ništa protiv aleta kao čovjeka, al brate ne možeš mu veselu svesku pod noge podmetnuti kad skočisvakako_lud wrote:Dino uskoro opet na golu
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana
Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.
Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.
Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.
"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
a dino, momak trokutan, milina ti gledat ga na golu
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7338 Re: FK Sarajevo
Meni je recimo drago što je Lištica došla, jbg ne može se do finala, a da igraš samo sa drugoligašima...Još jedna prava prilika da vidimo koji su nam realni dometi....Ako ćemo pošteno, mi do sada vani, izuzev Želje (što nije neko jače gostovanje), nismo imali jačeg protivnika, a kući se dosta utakmica patili.....Evo prave prilike, da nas trener i igrači uvjere da znaju i mogu.....Bilo bi bolje da je prva tamo, ali šta je tu je, matematika je jasna, kući se mora pobijediti bez primljenog gola.....
Biti će interesantno, ovo se jednostavno mora proći, nema nikakvog izgovora.....Čelik je najbolje pokazao da se sa njima može.....
Biti će interesantno, ovo se jednostavno mora proći, nema nikakvog izgovora.....Čelik je najbolje pokazao da se sa njima može.....
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#7341 Re: FK Sarajevo
Da se najezisBaltazar_khan wrote:
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
-
cunga lunga
- Posts: 440
- Joined: 31/05/2008 10:59
#7344 Re: FK Sarajevo
Momak je odlican ali nas je kostao 2 boda u Prijedoru, po sredini gola, 90.minuta i 1:1..vozač wrote:definitivno je najveće pojačanje za sarajevo, odlazak alaima i dolazak hamzića, nemam ništa protiv aleta kao čovjeka, al brate ne možeš mu veselu svesku pod noge podmetnuti kad skočisvakako_lud wrote:Dino uskoro opet na golu
Dino Hamzić operisan, pauzirat će samo osam dana
Iako su prve prognoze bilo vrlo pesimistične i govorile da će mladi golman Sarajeva Dino Hamzić sa terena izostati do kraja polusezone, doktor bordo tima Reuf Karabeg je rekao da će "broj jedan" ekipe sa Koševa već nakon dvije sedmice konkurisati za najbolji tim.
Dino Hamzić (Foto: FKSinfo.com)
Nakon žestokog sudara Hamzića sa saigračem Sedinom Torlakom i kapitenom Željezničara Mirsadom Bešlijom, prvi nalazi su pokazali da je golmanu Sarajeva stradala jagodična kost.
Mladog golmana Sarajeva je operisao doktor Benjamin Bejtović, a riječ je o operaciji repozicije i osteosinteze jagodične kosti.
"Odmah na terenu smo znali sa velikom sigurnošću da se kod našeg golmana Hamzića radi o lomu jagodične kosti. Naša stručna procjena je bila, da se zbog specifičnosti situacije na utakmici i kratkog perioda do kraja iste Hamzić zadrži na našem golu. Hamzić će pauzirati samo osam dana, nakon toga će se priključiti treninzima Sarajeva da bi već za 14 dana mogao konkurisati za početnih 11. Naravno, trenirat će i braniti sa specifičnom zaštitnom maskom", izjavio je za Sport.ba doktor FK Sarajevo, Reuf Karabeg.
a dino, momak trokutan, milina ti gledat ga na golu
-
cunga lunga
- Posts: 440
- Joined: 31/05/2008 10:59
- GandalfSivi
- Posts: 22768
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#7346 Re: FK Sarajevo
Prejako...Baltazar_khan wrote:
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7347 Re: FK Sarajevo
STRAŠNO!Privatna poruka wrote:Da se najezisBaltazar_khan wrote:
Nešto što drugi po veličini sarajevski klub neće nikada imati.
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7348 Re: FK Sarajevo
Niti bilo koji drugi klub na svijetu.
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7349 Re: FK Sarajevo
Ja već tužbu spremioburek_in_space wrote:26. Oct. 2010. 00:33 Unbanned user
» lerdi
26. Oct. 2010. 00:32 Banned user for reason “krshenje pravila foruma”
» slucajan
14 dana
Izvinjenje @lerdiju, greshkom je doshlo do bana, shto je sinoc i ispravljeno, ali nisam stigao postaviti prije.
Ko radi taj i griješi, nije frka
- cigara
- Posts: 631
- Joined: 17/09/2010 16:52
#7350 Re: FK Sarajevo
Imal iko informacije o Amoru, jel momak bolje ?

