Ukupno 91 senator glasao za ratifikaciju a dva protiv
Američki senat ubjedljivo glasao za prijem Sjeverne Makedonije u NATO
Idemo dalje, sve do medalje!
Ukupno 91 senator glasao za ratifikaciju a dva protiv
Američki senat ubjedljivo glasao za prijem Sjeverne Makedonije u NATO
archi_a wrote:U Banjoj Luci promoviran Rječnik bosanskog jezika
Moliiiiim?!? Izdajaaaa! FeRenduuuuum!
N.N. 22.10.2019 17:35
BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Željka Cvijanović, izjavila je da u Srpskoj niko nije diskriminisan po pitanju jezika koje je Ustav Republike prepoznao kao maternje.
"Niko nije diskriminisan, pošto postoje jezik srpskog, hrvatskog i bošnjačkog naroda i, prema tome, za mene je ta priča jasna", rekla je Cvijanovićeva novinarima u Banjaluci povodom prezentacije rječnika takozvanog bosanskog jezika autora DŽevada Jahića, koju je podržao potpredsjednik Srpske Ramiz Salkić.
Ona je dodala da Salkić ima pravo i kao potpredsjednik i kao pojedinac da podržava šta hoće.
PreCednica Željko samo je dobronamjerna i želi nezahvalnim Bošnjacima ukazati na činjenicu da onako kako šumska zove njihov jezik zvučiarchi_a wrote:Guski treba objasniti da ako neki narod, u ovom slučaju bošnjački narod odluči da svoj jezik nazove klingonski, nema ona šta da se slaže, da ih ispravlja i da daje svoje mišljenje.

Koji cutuci.problemnatravunu wrote:- Морамо само да се боримо или да се предамо. Ако се предамо, идемо поново у избјеглиштvо, а с друге стране ова опција која је, борба, је тренутно на столу - изјавио је предсједник Одбора за заштиту права Срба у ФБиХ Ђорђе Радановић.
Нови егзодус Срба са вјековних огњишта, могла би да буде слика будућности уколико се мигрантска криза прошири и на Босански Петровац. Посљедице би се одразиле и на пограничне општине у Српској.
- Ако оду Срби из Босанског Петровца, ту су угрожени и Бошњаци. Нема мјеста ни Србима у Дринићу овдје - нагласио је начелник општине Дринић Милан Грбић.
- У Федерацији БиХ постоји само један програм, а то је да на границе у Српској буде постављена њихова полиција
и на границу БиХ према Србији Оружане снаге, што никада нећемо допустити. Да је Српска била надлежна за границу,сигурно бисмо је затворили - додао је Додик.
.
.
.
.
У интервјуу за РТРС поводом 28 година постојања Народне скупштине Републике Српске,
предсједник Парламента Недељко Чубриловић каже да је скупштина претходних година
успјешно амортизовала ударе према Републици Српској и српском народу у БиХ.![]()
![]()
![]()
Dobro je, nije otputovao sa virtuelnog kosmodroma u Trebinju...Špirić ponovo u avionu: Otišao u Strazbur predstavljati instituciju koju blokira![]()
![]()
Funkcioner SNSD-a Nikola Špirić ponovo je o trošku građana Bosne i Hercegovine otišao na službeno putovanje. Ovaj put predstavljat će Parlamentarnu skupštinu BiH, instituciju koja skoro godinu zbog blokada SNSD-a ne održava sjednice, na Evropskoj konferenciji predsjednika parlamenata zemalja članica Vijeća Evrope.
To nije spriječilo nijednog SNSD-ovca da iz "mrskog budžeta" državnih institucija svaki mjesec naplati više od 6.000 KM plaće i naknade, ali i da koristi brojne druge pogodnosti koje im omogućava status delagata ili zastupnika u Parlamentarnoj skupštini BiH.
U putovanjima i predstavljanju Parlamentarne skupštine BiH posebno uživa čovjek s američke crne liste Nikola Špirić koji je nakon nedavne posjete Beogradu odlučio da bosanskohercegovačku zakonodavnu vlasti predstavi i u Strazburu. S obzirom na to ova institucija ne održava sjednice, samim tim ne usvaja ni zakone, a kako služi kao kanal za brojna putovanja državnih zakonodavaca, Parlamentarna skupština BiH opasan je konkurent Ministarstvu vanjskih poslova BiH u borbi za turističku agenciju s najbogatijim portfeljom putovanja.
Da li sam ja oćoravila ili se na vrhu koplja ovog Čamaruge isprsio - ljiljan ???Matzan wrote:
Ozbiljne optužbe
Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere!vatrogasac wrote:Ozbiljne optužbe
Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
Nek dođu ovi seRatori ako smiju u Laktaše, ima da ih PreCjednik upozna sa cipelom broj 52prljavi Hare wrote:Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere!vatrogasac wrote:Ozbiljne optužbe
Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
prljavi Hare wrote:Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere!vatrogasac wrote:Ozbiljne optužbe
Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve

"Imperija" na aparatima....Point. wrote:Oj Dodiče bliži ti se kraj
Palmer oće da u RS uvede raj,
Ne zna amer koga bi da bije
Fatat će Guardian za američke šije.
U Dodika velak broj je bome džon
Rekao je Palmeru preko telefon,
Ne zna Amer šta je Republika Srpska
po 50 država će Guardian da prska.
I Cvijanović Željko izbaciće sisa
Veća bradavica nego Palmerova piša,
Investicionski ciklus srediće nam Dodo
Nije džabe rafineriju u Brodu prodo.
Nek ne dira Palmer u našu mečku
Razbiće njega i odlazeću administraciju ko zvečku,
Na trebinjskom kosmodromu dugačka je pista
Šumsterom će tuči jazbine islamista.
Neka Palmer dobro nešto znade
Ođe niko od naroda ne krade,
Nije ovo ni Amerika ni Turska
Već je ovo naša Republika Srpska.
Tito dragi, zar oni jos uvijek postoje?Tomahawk11 wrote:Dodik putuje u Baku na 18. samit Pokreta nesvrstanih
Nekad Tile sad Mile
postoje ali ih niko ne jebe ni za suhu sljivu.Styling wrote:Tito dragi, zar oni jos uvijek postoje?Tomahawk11 wrote:Dodik putuje u Baku na 18. samit Pokreta nesvrstanih
Nekad Tile sad Mile
Bas tako,asker wrote:Obrad na SumskaDigital objasnio, dok je trajala zvanicna sjednica sa senatorima Palmer imao samo rijeci hvale za Predcednika. Kad su mislili da je gotovo, uletio Zvizdic i ona krvopija Cormack sa tepsijom baklave.
Onda su se stavovi drasticno promjenili, pocelo se sa podmetanjem, vrijedjanjem ljudi i sekiranjem stare majke![]()
Sramota za Palmera, hebes takvog zeta!