Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#73201 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Ukupno 91 senator glasao za ratifikaciju a dva protiv

Američki senat ubjedljivo glasao za prijem Sjeverne Makedonije u NATO


:D
Idemo dalje, sve do medalje!
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73202 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

archi_a wrote:
U Banjoj Luci promoviran Rječnik bosanskog jezika


Moliiiiim?!? Izdajaaaa! FeRenduuuuum! :pisnuo:
N.N. 22.10.2019 17:35

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Željka Cvijanović, izjavila je da u Srpskoj niko nije diskriminisan po pitanju jezika koje je Ustav Republike prepoznao kao maternje.

"Niko nije diskriminisan, pošto postoje jezik srpskog, hrvatskog i bošnjačkog naroda i, prema tome, za mene je ta priča jasna", rekla je Cvijanovićeva novinarima u Banjaluci povodom prezentacije rječnika takozvanog bosanskog jezika autora DŽevada Jahića, koju je podržao potpredsjednik Srpske Ramiz Salkić.

Ona je dodala da Salkić ima pravo i kao potpredsjednik i kao pojedinac da podržava šta hoće.
:lol: :lol:
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#73203 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Guski treba objasniti da ako neki narod, u ovom slučaju bošnjački narod odluči da svoj jezik nazove klingonski, nema ona šta da se slaže, da ih ispravlja i da daje svoje mišljenje. :pisnuo:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#73204 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

archi_a wrote:Guski treba objasniti da ako neki narod, u ovom slučaju bošnjački narod odluči da svoj jezik nazove klingonski, nema ona šta da se slaže, da ih ispravlja i da daje svoje mišljenje. :pisnuo:
PreCednica Željko samo je dobronamjerna i želi nezahvalnim Bošnjacima ukazati na činjenicu da onako kako šumska zove njihov jezik zvuči
puno modernije i harmoničnije,pa nije jasno koji im klinac smeta."Jezik bošnjačkog naroda",kako su samo puna usta kada ovo izgovoriš. :mrgreen:
A i puno bolje bošnjacima stoji nego "bosanski jezik",nekako siromašno i prejednostavno. :oops:

Bošnjaci da budu pametni i poslušaju preCednicu Željka a ne samo da tjeraju inat,nerviraju Guardiana i sekiraju staru majku. 8-)

Da mogu pročitati ovaj post,bilo bi..... :izet:
Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#73205 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

- Морамо само да се боримо или да се предамо. Ако се предамо, идемо поново у избјеглиштvо, а с друге стране ова опција која је, борба, је тренутно на столу - изјавио је предсједник Одбора за заштиту права Срба у ФБиХ Ђорђе Радановић.

Нови егзодус Срба са вјековних огњишта, могла би да буде слика будућности уколико се мигрантска криза прошири и на Босански Петровац. Посљедице би се одразиле и на пограничне општине у Српској.

- Ако оду Срби из Босанског Петровца, ту су угрожени и Бошњаци. Нема мјеста ни Србима у Дринићу овдје - нагласио је начелник општине Дринић Милан Грбић.

- У Федерацији БиХ постоји само један програм, а то је да на границе у Српској буде постављена њихова полиција
и на границу БиХ према Србији Оружане снаге, што никада нећемо допустити. Да је Српска била надлежна за границу, :lol: сигурно бисмо је затворили - додао је Додик.
:facepalm:
.
.
.
.
У интервјуу за РТРС поводом 28 година постојања Народне скупштине Републике Српске,
предсједник Парламента Недељко Чубриловић каже да је скупштина претходних година
успјешно амортизовала ударе према Републици Српској и српском народу у БиХ. :brusli: :brusli: :brusli: :serbo:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73206 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

problemnatravunu wrote:- Морамо само да се боримо или да се предамо. Ако се предамо, идемо поново у избјеглиштvо, а с друге стране ова опција која је, борба, је тренутно на столу - изјавио је предсједник Одбора за заштиту права Срба у ФБиХ Ђорђе Радановић.

Нови егзодус Срба са вјековних огњишта, могла би да буде слика будућности уколико се мигрантска криза прошири и на Босански Петровац. Посљедице би се одразиле и на пограничне општине у Српској.

- Ако оду Срби из Босанског Петровца, ту су угрожени и Бошњаци. Нема мјеста ни Србима у Дринићу овдје - нагласио је начелник општине Дринић Милан Грбић.

- У Федерацији БиХ постоји само један програм, а то је да на границе у Српској буде постављена њихова полиција
и на границу БиХ према Србији Оружане снаге, што никада нећемо допустити. Да је Српска била надлежна за границу, :lol: сигурно бисмо је затворили -
додао је Додик.
:facepalm:
.
.
.
.
У интервјуу за РТРС поводом 28 година постојања Народне скупштине Републике Српске,
предсједник Парламента Недељко Чубриловић каже да је скупштина претходних година
успјешно амортизовала ударе према Републици Српској и српском народу у БиХ. :brusli: :brusli: :brusli: :serbo:
Koji cutuci.

Kada su se djikani doseljavali iz Hrvatske na te prostore nije se razmisljalo da li je neko ugrozen nego ti isti postadose preko noci ''na vjekovnim ognjistima''.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#73207 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

Sad iz inata treba migrante smjestiti u Medeno Polje, da vidimo na djelu tu serpsku kurcevitost i bahatost. :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73208 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Špirić ponovo u avionu: Otišao u Strazbur predstavljati instituciju koju blokira :mrgreen: :oops:

Funkcioner SNSD-a Nikola Špirić ponovo je o trošku građana Bosne i Hercegovine otišao na službeno putovanje. Ovaj put predstavljat će Parlamentarnu skupštinu BiH, instituciju koja skoro godinu zbog blokada SNSD-a ne održava sjednice, na Evropskoj konferenciji predsjednika parlamenata zemalja članica Vijeća Evrope.

To nije spriječilo nijednog SNSD-ovca da iz "mrskog budžeta" državnih institucija svaki mjesec naplati više od 6.000 KM plaće i naknade, ali i da koristi brojne druge pogodnosti koje im omogućava status delagata ili zastupnika u Parlamentarnoj skupštini BiH.

U putovanjima i predstavljanju Parlamentarne skupštine BiH posebno uživa čovjek s američke crne liste Nikola Špirić koji je nakon nedavne posjete Beogradu odlučio da bosanskohercegovačku zakonodavnu vlasti predstavi i u Strazburu. S obzirom na to ova institucija ne održava sjednice, samim tim ne usvaja ni zakone, a kako služi kao kanal za brojna putovanja državnih zakonodavaca, Parlamentarna skupština BiH opasan je konkurent Ministarstvu vanjskih poslova BiH u borbi za turističku agenciju s najbogatijim portfeljom putovanja.
Dobro je, nije otputovao sa virtuelnog kosmodroma u Trebinju...
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#73209 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

preCednik se osilio od kako je zabranio covicu da ne smije u drvar. umislio baja da zivimo u kraljevini jugoslaviji.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3236
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#73210 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Toffee karamela »

Matzan wrote:Image
Da li sam ja oćoravila ili se na vrhu koplja ovog Čamaruge isprsio - ljiljan ??? :shock:

Pa i afričke kmice su našle za shodno provocirat našeg precjednika - eto kakav nam je ugled u svijetu :lol:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10078
Joined: 24/04/2006 21:33

#73211 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vatrogasac »

Ozbiljne optužbe

Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#73212 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by amko761 »

Mašala, eto ga. Vadi temu kraj Dodika :bih:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#73213 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

vatrogasac wrote:
Ozbiljne optužbe

Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere! :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73214 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

prljavi Hare wrote:
vatrogasac wrote:
Ozbiljne optužbe

Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere! :mrgreen:
Nek dođu ovi seRatori ako smiju u Laktaše, ima da ih PreCjednik upozna sa cipelom broj 52 :mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#73216 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

prljavi Hare wrote:
vatrogasac wrote:
Ozbiljne optužbe

Američki senatori raspravljali o BiH: Glavna prepreka je Milorad Dodik koji blokira sve
Blokiraju Komšić,Džafer i Zvizdić,a američki senat nek' se jebe i nek' ne sere! :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#73217 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Oj Dodiče bliži ti se kraj
Palmer oće da u RS uvede raj,
Ne zna amer koga bi da bije
Fatat će Guardian za američke šije.

U Dodika velak broj je bome džon
Rekao je Palmeru preko telefon,
Ne zna Amer šta je Republika Srpska
po 50 država će Guardian da prska.

I Cvijanović Željko izbaciće sisa
Veća bradavica nego Palmerova piša,
Investicionski ciklus srediće nam Dodo
Nije džabe rafineriju u Brodu prodo.

Nek ne dira Palmer u našu mečku
Razbiće njega i odlazeću administraciju ko zvečku,
Na trebinjskom kosmodromu dugačka je pista
Šumsterom će tuči jazbine islamista.

Neka Palmer dobro nešto znade
Ođe niko od naroda ne krade,
Nije ovo ni Amerika ni Turska
Već je ovo naša Republika Srpska.

:sinbad:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22609
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#73218 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Point. wrote:Oj Dodiče bliži ti se kraj
Palmer oće da u RS uvede raj,
Ne zna amer koga bi da bije
Fatat će Guardian za američke šije.

U Dodika velak broj je bome džon
Rekao je Palmeru preko telefon,
Ne zna Amer šta je Republika Srpska
po 50 država će Guardian da prska.

I Cvijanović Željko izbaciće sisa
Veća bradavica nego Palmerova piša,
Investicionski ciklus srediće nam Dodo
Nije džabe rafineriju u Brodu prodo.

Nek ne dira Palmer u našu mečku
Razbiće njega i odlazeću administraciju ko zvečku,
Na trebinjskom kosmodromu dugačka je pista
Šumsterom će tuči jazbine islamista.

Neka Palmer dobro nešto znade
Ođe niko od naroda ne krade,
Nije ovo ni Amerika ni Turska
Već je ovo naša Republika Srpska.

:sinbad:
"Imperija" na aparatima.... :thumbup:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#73219 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by House »

šta sere onaj palmer?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73220 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Dodik putuje u Baku na 18. samit Pokreta nesvrstanih

Nekad Tile sad Mile :thumbup:
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#73221 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Styling »

Tomahawk11 wrote:Dodik putuje u Baku na 18. samit Pokreta nesvrstanih

Nekad Tile sad Mile :thumbup:
Tito dragi, zar oni jos uvijek postoje? :shock:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#73222 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by House »

:lol:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#73223 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by megaman4 »

Styling wrote:
Tomahawk11 wrote:Dodik putuje u Baku na 18. samit Pokreta nesvrstanih

Nekad Tile sad Mile :thumbup:
Tito dragi, zar oni jos uvijek postoje? :shock:
postoje ali ih niko ne jebe ni za suhu sljivu. :mrgreen: :lol:

zelim reci, da su nebitni... :mrgreen:

a i Mile je nebitan sa njima... :mrgreen:
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#73224 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Obrad na SumskaDigital objasnio, dok je trajala zvanicna sjednica sa senatorima Palmer imao samo rijeci hvale za Predcednika. Kad su mislili da je gotovo, uletio Zvizdic i ona krvopija Cormack sa tepsijom baklave.
Onda su se stavovi drasticno promjenili, pocelo se sa podmetanjem, vrijedjanjem ljudi i sekiranjem stare majke :-?
Sramota za Palmera, hebes takvog zeta!
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#73225 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maraschino »

asker wrote:Obrad na SumskaDigital objasnio, dok je trajala zvanicna sjednica sa senatorima Palmer imao samo rijeci hvale za Predcednika. Kad su mislili da je gotovo, uletio Zvizdic i ona krvopija Cormack sa tepsijom baklave.
Onda su se stavovi drasticno promjenili, pocelo se sa podmetanjem, vrijedjanjem ljudi i sekiranjem stare majke :-?
Sramota za Palmera, hebes takvog zeta!
Bas tako,

i umjesto praseta uzet mu nevjestu jer je ne zasluzuje pa nek place Trumpu onda.
Locked