Milorad Dodik ALL ABOUT
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73151 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Generalno trenutna geopoliticka slika u svijetu ide njemu u koristi i ova sad turska ofanziva..i preokret Erdoana ka Putinu...bice ovdje jos dublja kriza 
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#73152 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Mogu oni držati ovo stanje između, ali i njima je živjeti u ovom sranju, a da neće ništa promijeniti u smislu zacrtanih ciljeva. I Miletovi birači stoje u redu pred ambasadama.
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#73153 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Upravo suprotno...Sociolog wrote:Generalno trenutna geopoliticka slika u svijetu ide njemu u koristi i ova sad turska ofanziva..i preokret Erdoana ka Putinu...bice ovdje jos dublja kriza
ovi, svako-malo,dolasci ruskih glavasa i secijnje po BG je samo prikupljanje negativnih poena kod onih koji odlucuju o BiH (i zap. Balkanu) a to Rusi nisu sigurno...
kad ovi (AV,AV i Dodole ) sakupe dovoljnu minutazu bit ce ometeni govnjavom metlom
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#73154 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
poglavica "Ludi konj narandzaste boje" posalje po komsijinom malom neki haber u beli grad i AV tri dana ne moze slovo da izusti....sav se zaledi...
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73155 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Uz duzno postovanje..nije nazalost 2003/04..Srbija je pocela ostvarivati strateske uspjehe..Eu u dubokom haosu..USA ima fokuse i priofitete na drugim zaristima.U zadnje 4 godine ni na jednom think thank meetingu nismo bili spomenuti od 10 nAjacih..Hudson..CSIS...bh.tornjak wrote:Upravo suprotno...Sociolog wrote:Generalno trenutna geopoliticka slika u svijetu ide njemu u koristi i ova sad turska ofanziva..i preokret Erdoana ka Putinu...bice ovdje jos dublja kriza
ovi, svako-malo,dolasci ruskih glavasa i secijnje po BG je samo prikupljanje negativnih poena kod onih koji odlucuju o BiH (i zap. Balkanu) a to Rusi nisu sigurno...
kad ovi (AV,AV i Dodole ) sakupe dovoljnu minutazu bit ce ometeni govnjavom metlom
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#73156 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
je li ovo reakcija preCednika na izjavu medvedevamayab wrote:
mogao bi i taj medvedev da vidi sza radi cipela broj 48."Sve ideje razlicitih novih ujedinjenja, država veoma su opasne. Pošto na kraju provociraju najagresivnije krugove, koji su u najvećoj meri nacionalisticki opredeljeni, da postižu svoje ciljeve pomoću nasilja i oružja, kojeg je, sve u svemu, još dovoljno. Smatram da su to vrlo opasne izjave", istakao je Medvedev.
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#73157 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
koje strateske ciljeve su poceli ostvarivati tad?Sociolog wrote:Uz duzno postovanje..nije nazalost 2003/04..Srbija je pocela ostvarivati strateske uspjehe..Eu u dubokom haosu..USA ima fokuse i priofitete na drugim zaristima.U zadnje 4 godine ni na jednom think thank meetingu nismo bili spomenuti od 10 nAjacih..Hudson..CSIS...bh.tornjak wrote:Upravo suprotno...Sociolog wrote:Generalno trenutna geopoliticka slika u svijetu ide njemu u koristi i ova sad turska ofanziva..i preokret Erdoana ka Putinu...bice ovdje jos dublja kriza
ovi, svako-malo,dolasci ruskih glavasa i secijnje po BG je samo prikupljanje negativnih poena kod onih koji odlucuju o BiH (i zap. Balkanu) a to Rusi nisu sigurno...
kad ovi (AV,AV i Dodole ) sakupe dovoljnu minutazu bit ce ometeni govnjavom metlom
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#73158 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ovo kao da čitam Informer "Evropa u dubokoj krizi, Srbija gazi naprijed u čizmama od sedam milja". Ne gajim ja iluzije da Zapad voli nas na Balkanu, ali smo im vrlo bitni u njihovoj strategiji. NATO učlanjuje redom i ostali smo samo mi i Srbija, a i nas da se pita većina bi bila za NATO. U EU se ide sporije.Sociolog wrote: Uz duzno postovanje..nije nazalost 2003/04..Srbija je pocela ostvarivati strateske uspjehe..Eu u dubokom haosu..USA ima fokuse i priofitete na drugim zaristima.U zadnje 4 godine ni na jednom think thank meetingu nismo bili spomenuti od 10 nAjacih..Hudson..CSIS...
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#73159 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
koje strateske uspjehe....???Sociolog wrote: Uz duzno postovanje..nije nazalost 2003/04..Srbija je pocela ostvarivati strateske uspjehe..Eu u dubokom haosu..USA ima fokuse i priofitete na drugim zaristima.U zadnje 4 godine ni na jednom think thank meetingu nismo bili spomenuti od 10 nAjacih..Hudson..CSIS...
one o kojima Vucicevi mediji izvjestavaju....????
ni ne znas u kojem su oni qurtzu...
ako strateskim uspjehom smatras nabavku svega i svacega POLOVNOG za vojsku, cije ce samo remontovanje kostat ko sv.Peta maslo....onda ga jbi.
zaprati malo povremeno ocitovanje US ambasade i iscitaj malo izmedju redova...
I ovo neformiranje vlasti je od njih aminovano....oni znaju zasto
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#73160 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
155_mm wrote: je li ovo reakcija preCednika na izjavu medvedevamogao bi i taj medvedev da vidi sza radi cipela broj 48."Sve ideje razlicitih novih ujedinjenja, država veoma su opasne. Pošto na kraju provociraju najagresivnije krugove, koji su u najvećoj meri nacionalisticki opredeljeni, da postižu svoje ciljeve pomoću nasilja i oružja, kojeg je, sve u svemu, još dovoljno. Smatram da su to vrlo opasne izjave", istakao je Medvedev.
pa taj Medjedov je mogao istresti fekalije po precedniku da i ne dolazi u beli grad
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73161 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pratim Hudson institut zapAdne analiticare i iz Srbije samo Onog Petrovica Dragana..pobjeda Kosovu zadnja 3x puta skinuli clanstvu u Interpolu...sad najfriskije prije par dana u Cileu na generalnoj skupstini Interpola nije cak ni stavljeno na dnevni red...Sluzbeno 8 zemalja ponistilo priznanje Kosova
Vucic kakav god los po nas bio...od Erdoana je uspio donijeti solidne investitore i lobirati kod Turaka da tamo ulazu..a ulaganje ide tamo gdje je stabilnost...
PRVI put Erdoan rekao da Bakir popusti i formiraju Vijece ministara
Vucic kakav god los po nas bio...od Erdoana je uspio donijeti solidne investitore i lobirati kod Turaka da tamo ulazu..a ulaganje ide tamo gdje je stabilnost...
PRVI put Erdoan rekao da Bakir popusti i formiraju Vijece ministara
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#73162 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Priznavanje povlace države koje su bad bas poznate.. Za Surinam nisam znao ni da postoji dok to nisu Vučićevi mediji prenijeli kao veliku podršku.Sociolog wrote:Pratim Hudson institut zapAdne analiticare i iz Srbije samo Onog Petrovica Dragana..pobjeda Kosovu zadnja 3x puta skinuli clanstvu u Interpolu...sad najfriskije prije par dana u Cileu na generalnoj skupstini Interpola nije cak ni stavljeno na dnevni red...Sluzbeno 8 zemalja ponistilo priznanje Kosova
Vucic kakav god los po nas bio...od Erdoana je uspio donijeti solidne investitore i lobirati kod Turaka da tamo ulazu..a ulaganje ide tamo gdje je stabilnost...
PRVI put Erdoan rekao da Bakir popusti i formiraju Vijece ministara
Oko nas je NATO, svugdje, mi smo duboko u NATO, američkoj zoni interesa, rusi nemaju nikakve šanse ni mogućnosti da pomognu, mogu samo ovako da ih hrabre da ovi popiju batine. Sjednice PICa najbolje opisuju stanje, od Poljske, USA, Njemacke, Turske, Britanije, svi se zalažu za udar na Srpsku, SAD i EU su jedinstveni oko mržnje prema Rusima.
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73163 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nije samo Surinam...
Republikanci imaju drugacije geostrateske ciljeve
Nasi prijatelji oko Clintonove administracije su se istopili
Republikanci imaju drugacije geostrateske ciljeve
Nasi prijatelji oko Clintonove administracije su se istopili
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#73164 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne prosipaj se.
Vanjska politika i geostrateski interesi SAD se ne mijenjaju sa administracijom.
To je svjetska sila br.1 oduvijek.
Jest da su rusofili mastali da ce kad ode odlazeca administracija prcdecnik odma na" bijelu" listu
Al qrko.
Vanjska politika i geostrateski interesi SAD se ne mijenjaju sa administracijom.
To je svjetska sila br.1 oduvijek.
Jest da su rusofili mastali da ce kad ode odlazeca administracija prcdecnik odma na" bijelu" listu
Al qrko.
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73165 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Spominjao sam ih danas..vjerovatno novinari prate ovu temu..to je taj CSIS
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... usije.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... usije.html
-
archi_a
- Posts: 11876
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73166 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Badava se pitati kome vučić, milorad, vulin, dačić, cvijanović i ostali pričaju bajkice sa govornice!!! Kome nebuloze prosipaju? Imaju oni svoju publiku, brale!!! Imaju, dapače! 
Neki vide u ovom tekstu da je Bosna i Hercegovina pred raspadom, drugi bi rekli da ovaj tekst samo želi da ubrza neminovnost države Bosne i Hercegovine, EU NATO integracije sa konkretnim odHebom Vusa u 3pm! Kako sad stvari stoje, postoji granica na Drini, postoje jedine legitimne OSBiH, ne postoji feRendum o otcepljenju entiteta, nije se desio izlazak na "imaginarne" granice po noći, čak i u najvelikosrpskijoj političkoj zbilji, iza milorada se postavi i zastava Bosne i Hercegovine, mada bi on bubreg dao da to protokol u beogradu ne uradi..... Pa vi vidite šta je prije, poluprazna ili polupuna čaša?
Zavisi kako ko gleda na stvari.... Da li je čaša poluprazna ili polupuna!?!„Moramo se pobrinuti da SAD i Evropa imaju pozitivnu agendu gdje utječemo na borbu protiv korupcije, jake institucije, snažno civilno društvo i odgovorne lidere koji će poduzeti korake za jačanje Bosne.“
Neki vide u ovom tekstu da je Bosna i Hercegovina pred raspadom, drugi bi rekli da ovaj tekst samo želi da ubrza neminovnost države Bosne i Hercegovine, EU NATO integracije sa konkretnim odHebom Vusa u 3pm! Kako sad stvari stoje, postoji granica na Drini, postoje jedine legitimne OSBiH, ne postoji feRendum o otcepljenju entiteta, nije se desio izlazak na "imaginarne" granice po noći, čak i u najvelikosrpskijoj političkoj zbilji, iza milorada se postavi i zastava Bosne i Hercegovine, mada bi on bubreg dao da to protokol u beogradu ne uradi..... Pa vi vidite šta je prije, poluprazna ili polupuna čaša?
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#73167 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pošto se ne možemo dogovoriti da se raziđemo i da secesionisti u Bosni dobiju bitku ostaje rat za koji više niko nije spreman. Čitam tamo na klixovim komentarima na članak kako neki svršavaju zbog susreta Mileta sa Medvedovim kao da je to gotova stvar. Budale se pale ni na šta. Čak tvrde da će od Rusa dobiti tako oružje da će kantone sa Bošnjacima sravniti za jednu noć. Ko taj narod tako napali?Sociolog wrote:Spominjao sam ih danas..vjerovatno novinari prate ovu temu..to je taj CSIS
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... usije.html
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73168 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Njima je staro stanovnistvo
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#73169 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
vjest da srbija uz pomoc rusije zeli raspad i unistenje BiH je stara 150 godina.Sociolog wrote:Spominjao sam ih danas..vjerovatno novinari prate ovu temu..to je taj CSIS
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/13 ... usije.html
-
mishic
- Posts: 8409
- Joined: 28/04/2011 16:29
#73170 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Za Dodikova lupetanja i nebuloze se nema više šta reči. Sirov, neotesan, prostak, kabadahija, neobrazovan, kontradiktoran i iznad svega bezobrazan tako da ono što lupeta jedino psihijatri mogu dijagnosticirati gdje i u šta spada.
Ali ono što im danas uradi onaj Međed nadmaši i Dodika. Očita im bukvicu ko nikad niko! Ono da se ruše spomenici, falsifikuje historija, zaboravlja ko je koga oslobodio... je takav šamarčina da je čudo kako su Vučko, Dodik i bratija ostali na nogama. Najmanje dvadeset rečenica bile su šamarčine čija jedina poruka je niko ste i ništa, mali, balavi drekavci koji postoje samo zbog naše šape nad vašim glavama.
Čini se da će Vučko i Dodik zajedno sa ostalom bratijom shvatiti šta im Međed nagovori tek naknadno kada im neko prevede ono što im ovaj nagovori. Nisu se "braća" dobro razumijela u prkos bratstvu po oružju, jeziku, veri... Jedino što se na ovu blamažu koju su doživjeli može reći je da im treba dati po rolnu toalet papira da obrišu sa face ono što im tip pljunu u lice u po Beograda. Bravo Međede!!!
Ali ono što im danas uradi onaj Međed nadmaši i Dodika. Očita im bukvicu ko nikad niko! Ono da se ruše spomenici, falsifikuje historija, zaboravlja ko je koga oslobodio... je takav šamarčina da je čudo kako su Vučko, Dodik i bratija ostali na nogama. Najmanje dvadeset rečenica bile su šamarčine čija jedina poruka je niko ste i ništa, mali, balavi drekavci koji postoje samo zbog naše šape nad vašim glavama.
Čini se da će Vučko i Dodik zajedno sa ostalom bratijom shvatiti šta im Međed nagovori tek naknadno kada im neko prevede ono što im ovaj nagovori. Nisu se "braća" dobro razumijela u prkos bratstvu po oružju, jeziku, veri... Jedino što se na ovu blamažu koju su doživjeli može reći je da im treba dati po rolnu toalet papira da obrišu sa face ono što im tip pljunu u lice u po Beograda. Bravo Međede!!!
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#73171 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mishic wrote:Za Dodikova lupetanja i nebuloze se nema više šta reči. Sirov, neotesan, prostak, kabadahija, neobrazovan, kontradiktoran i iznad svega bezobrazan tako da ono što lupeta jedino psihijatri mogu dijagnosticirati gdje i u šta spada.
Ali ono što im danas uradi onaj Međed nadmaši i Dodika. Očita im bukvicu ko nikad niko! Ono da se ruše spomenici, falsifikuje historija, zaboravlja ko je koga oslobodio... je takav šamarčina da je čudo kako su Vučko, Dodik i bratija ostali na nogama. Najmanje dvadeset rečenica bile su šamarčine čija jedina poruka je niko ste i ništa, mali, balavi drekavci koji postoje samo zbog naše šape nad vašim glavama.
Čini se da će Vučko i Dodik zajedno sa ostalom bratijom shvatiti šta im Međed nagovori tek naknadno kada im neko prevede ono što im ovaj nagovori. Nisu se "braća" dobro razumijela u prkos bratstvu po oružju, jeziku, veri... Jedino što se na ovu blamažu koju su doživjeli može reći je da im treba dati po rolnu toalet papira da obrišu sa face ono što im tip pljunu u lice u po Beograda. Bravo Međede!!!
znam za izjavu prije nego je dosao u beli grad.....a da je nastavio da sere i u prisustvu dva velika (ako ne i najveca) drzavnika...nije mi poznato....
-
archi_a
- Posts: 11876
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73172 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Joj ovog??? Pa polako čo'če, jedno po jedno. Trenutno je milorad zagledan u srbiju, trenutno se divi oBrambenim mogućnostima srba od Toronta do Kosova.Počasni predsjednik Partije demokratskog progresa (PDP) Mladen Ivanić tvrdi da Dodik nije uradio ništa od onoga što je obećavao.
- Nema zastave Republike Srpske u Predsjedništvu BiH, a Dodik je to bombastično najavljivao. Nismo imali nijednu sjednicu putem videolinka, a i to je Dodik najavljivao. Nema ni zahtjeva da se ukine Uprava za indirektno oporezivanje (UIO) BiH ili Oružane snage BiH, iako je Dodik i to najavio, a ništa nije realizirao – rekao je Ivanić
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#73173 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ovako ce klošar završit
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#73174 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
sta je krme danas izjavilo, uradilo, nekoga napalo...pa da zavrsimo i ovaj dan.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#73175 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
da hoće i ovo proći, pa da gradimo graDŽansku...

