prljavi Hare wrote:Mene čudi da nema pozitivnih reakcija na Guardianovu politiku mira i kompromisa.
Baš je pošten i vizionarski ovaj prijedlog o 3 entiteta:brlog,UZP i 22,46% trokutistan.

S tim da bi se u tom trokutistanu
mogao organizovati kakav SAO,radi zaštite preostale nejači od islamističkih radikala,recimo da žandari iz brloga čuvaju tamošnji narod.
P.S,Šumska-brlog da otvori ambasadu u Sarajevu koje bi ako ima imalo kompromisa,promijenilo ime u Gavrilovo.

PreCjednik samo pokušava svima da nam otvori oči dok nije kasno.
Šta kaže, Bošnjaci bi mogli da se organizuju u dijelu koji kontrolišu i to nazovu Bosnom te da se koncentrišu na pomoć muslimanskih zemalja. Tako bismo bili daleko uspješniji...vidiš kako PreCjednik misli na sve, prvo na to da i Bošnjaci treba da imaju državu (kakva god bila, mogu je zvati Bosnom, Pašalukom, trokutistan, svejedno

), a onda i na ekonomski rezultat te nove organizacije. Arapi i Turci bi silne pare skrhali u tu novu džamahiriju, a onda bi krenulo sa ekonomskom renesansom između Bosne, Herceg-Bosne i Republike Srpske
Inače, nadam se da će Čović prepoznati i znati cijeniti PreCjednikov trud oko njegovog pitanja entiteta, pa s tim u vezi organizovati bar kakvu pripredbu u Drvaru na kojoj će biti dodjeljen orden PreCjedniku (ko zna koji po redu) i gdje bi PreCjednik otpjevao onu svoju
