Milorad Dodik ALL ABOUT
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#73076 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ko nije instaliro viber stikere s PreCjednikom dabogda mu odojka rezervni žandari do jutra odveli 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#73077 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
http://ba.n1info.com/Vijesti/a383172/Do ... a6xSfoI5WUDodik: Čast mi je biti pod američkim sankcijama![]()
![]()
![]()
"SDA napiše dokument koji je potpuno antiustavan i nitko ne poteže pitanja odgovornosti, a ako ja nešto kažem, onda je to je alarm da mi Washington uspostavi sankcije. To i nije tako loše, počašćen sam činjenicom da se ne moram sastajati s Amerikancima koji će tražiti da uradim nešto što neću", izjavio je Dodik.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#73078 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
budala, sreća mu je samo što se nalazimo u Evropi, pa neće da talasaju,još uvijek pokušavaju da od Srbije i njega naprave civilizovane ljude... Da je na bilo kojem drugom kontinentu davno bi ga CIA roknula.
Isti način priče kao Maduro npr.
Isti način priče kao Maduro npr.
Last edited by p206 on 10/10/2019 15:17, edited 1 time in total.
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#73079 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
A dobar mu je onaj antiustavni referendum. 
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#73080 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Mislis anketaSmokingMan wrote:A dobar mu je onaj antiustavni referendum.
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#73081 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Takorećibhnapoleon1 wrote:Mislis anketaSmokingMan wrote:A dobar mu je onaj antiustavni referendum.
да не
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#73082 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
https://www.klix.ba/biznis/privreda/cla ... /191010149Poslanik SNSD-a u Narodnoj skupštini Republike Srpske Srđan Mazalica istakao je da bi bilo dobro kada bi RS, odnosno BiH sa Srbijom imale slobodan protok ljudi, robe, kapitala i usluga.
"Za nas je važno da kada je u pitanju granica sa Srbijom da imamo što bolji protok ljudi, zbog rodbinskih i poslovnih veza. Srbija i RS dosta ekonomski sarađuju i između njih je veliki promet robe", rekao je Mazalica, povodom usvojene deklaracije Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije koja predviđa slobodu protoka robe, kapitala, usluga i ljudi, odnosno "mali Šengen".
On smatra da bi to bolje pozicioniralo i Republiku Srpsku u okviru BiH kada je riječ o ekonomiji.
"Sa Srbijom već imamo specijalne i paralelne veze i po nekim pitanjima smo već jedinstven prostor, kao što je u slučaju visokog obrazovanja. Bilo bi dobro da se to desi i kada je su u pitanju kretanje ljudi i kapitala kada se već to radi sa Albanijom i Sjevernom Makedonijom", ocijenio je Mazalica.
U Novom Sadu je danas usvojena deklaracije Srbije, Albanije i Sjeverne Makedonije koja predviđa slobodan protok ljudi, robe, kapitala i usluga, odnosno "mali Šengen".
Bosna i Hercegovina
nek se oni tamo udruzju i sengenuju do mile volje ali neka nas ovamo ostave na miru.
-
swanfilter
- Posts: 10818
- Joined: 06/06/2008 18:52
#73083 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Neka prime i Kosovare kada su tako sengenski raspolozeni. Vise mi se sviđa ovaj zapadni ...
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73084 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Koliko jos godina treba proci da bi svi skupa digli novi kredit kod MMF-a jel 3/4 god??? Mislim da ce ga oni uslovit
-
swanfilter
- Posts: 10818
- Joined: 06/06/2008 18:52
#73085 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Da je Dragoslava, cak bi i Mile bio redovan gost Dvora ...
- problemnatravunu
- Posts: 18752
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73087 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
DODIK ČESTITAO HANDKEU: Oduševljen sam, Vi i Vaše sveukupno uticajno književno djelo ste tu nagradu i zaslužili..."
Evo ga, podržao, čestitao!
A znamo šta biva sa onima koje milorad podrži. Pa da vidimo.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#73088 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Znači da je pročitao njegove knjige i razumije se u njegoc opus, čim je ubijeđen da je zaslužio nagraduarchi_a wrote:DODIK ČESTITAO HANDKEU: Oduševljen sam, Vi i Vaše sveukupno uticajno književno djelo ste tu nagradu i zaslužili..."
Evo ga, podržao, čestitao!
A znamo šta biva sa onima koje milorad podrži. Pa da vidimo.
- biske
- Posts: 1925
- Joined: 25/06/2009 03:35
- Location: teren
#73089 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
najnačitaniji precednik na svijetu, ikad! 
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#73090 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Čuj pročitao?!? On je duboko ušao u srž pisanja ovog pisca. Osjetio i potrefio vibru istomišljenika. Maltene, može se reći da je bio sa njim kad je ovaj pisao knjige. Ili to, ili je dovoljno što je čuo da je ovaj nesretnik jednom naglas uzviknuo: "srbijaaaaa". Dakle, može se reći da su "zagledani" u isto. Taktika: "malo nas je, al smo govna". Najnoviji posao i titula milorada glasi: "sabirač podrške srpskoj stvari, po svEtu". Teška su vremena, daj šta daš i koga god daš! Znate li vi, brale, kako istančan njuh i sluh milorad ima? Pa on bi, brale, pronašao kineza, međ' milijardu kineza, kad bi ovaj bar jednom tiho u prolazu rekao: "srbijaaaa". Odmah bi milorad upalio helikopter i otišo po njega da mu orden uruči! Na kraj kugle, ako treba, brale! Ne može to svako, to samo u ozbiljnim državetinama tako!julisiz es grant wrote:Znači da je pročitao njegove knjige i razumije se u njegoc opus, čim je ubijeđen da je zaslužio nagraduarchi_a wrote:DODIK ČESTITAO HANDKEU: Oduševljen sam, Vi i Vaše sveukupno uticajno književno djelo ste tu nagradu i zaslužili..."
Evo ga, podržao, čestitao!
A znamo šta biva sa onima koje milorad podrži. Pa da vidimo.
- Yamcha
- Posts: 266
- Joined: 06/12/2011 08:11
#73091 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Čuj pročitao?!? On je duboko ušao u srž pisanja ovog pisca. Osjetio i potrefio vibru istomišljenika. Maltene, može se reći da je bio sa njim kad je ovaj pisao knjige. Ili to, ili je dovoljno što je čuo da je ovaj nesretnik jednom naglas uzviknuo: "srbijaaaaa". Dakle, može se reći da su "zagledani" u isto. Taktika: "malo nas je, al smo govna". Najnoviji posao i titula milorada glasi: "sabirač podrške srpskoj stvari, po svEtu". Teška su vremena, daj šta daš i koga god daš! Znate li vi, brale, kako istančan njuh i sluh milorad ima? Pa on bi, brale, pronašao kineza, međ' milijardu kineza, kad bi ovaj bar jednom tiho u prolazu rekao: "srbijaaaa". Odmah bi milorad upalio helikopter i otišo po njega da mu orden uruči! Na kraj kugle, ako treba, brale! Ne može to svako, to samo u ozbiljnim državetinama tako!
[/quote]
Vietnamca, najbolje jos kao potencijalnog investitora
Vietnamca, najbolje jos kao potencijalnog investitora
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#73092 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
PreCjednik je naručio onaj najveći ruski avion da mu dobavi sva sabrana djela Handkea kako bi otvorio biblioteku u Laktašima koja će se zvati ''od PreCjednika velikom prijatelju Handkeu''julisiz es grant wrote:Znači da je pročitao njegove knjige i razumije se u njegoc opus, čim je ubijeđen da je zaslužio nagraduarchi_a wrote:DODIK ČESTITAO HANDKEU: Oduševljen sam, Vi i Vaše sveukupno uticajno književno djelo ste tu nagradu i zaslužili..."
Evo ga, podržao, čestitao!
A znamo šta biva sa onima koje milorad podrži. Pa da vidimo.
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#73093 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ulaze djela ovog majmuna-nobelovca u obaveznu lektiru u tzv. rs 100%.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#73094 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nije pročitao, Precednik pisao a ovaj prepisivao od njega.julisiz es grant wrote:Znači da je pročitao njegove knjige i razumije se u njegoc opus, čim je ubijeđen da je zaslužio nagraduarchi_a wrote:DODIK ČESTITAO HANDKEU: Oduševljen sam, Vi i Vaše sveukupno uticajno književno djelo ste tu nagradu i zaslužili..."
Evo ga, podržao, čestitao!
A znamo šta biva sa onima koje milorad podrži. Pa da vidimo.
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#73095 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Primjećujem kod nekih forumaša blagu dozu šprdanja sa Guardianovom ljubavlju prema književnosti,pa je red da vam repliciram.
Guardianova ljubav prema knjizi potiče još iz najranijeg djetinjstva.Nije imao ni dvije godine,a naš se Guardian nije odvajao od svoje omiljene
knjige "Vlah u snijegu".
Od tih dana pa sve do danas,Guardian je pročitao desetine hiljada knjiga a kao što je svima poznato i sam
je autor više sada već legendarnih knjiga,patriotsko-šumskog žanra.
Ljubav prema književnosti vremenom je postala i ljubav prema kulturi uopšte i tu treba tražiti Guardianovu neraskidivu povezanost sa pozorišnom
umjetnošću a posebno mjesto u njegovom srcu zauzima balet.
Sjetimo se i činjenice da je Guardian na sastanku sa svojim velikim prijateljem gubernatorom Sankt Peterburga insistirao da se postigne istorijski
sporazum između dvije biblioteke,mada je ruska strana nudila veliki,srednji i mali kredit,"Južni" i "Turski tok",krvotok i potok ali je Guardian sa
gađenjem odbio da razgovara o materijalnim stvarima,duboko vezan za svijet umjetnosti.
Prisjetimo se....
Na slikama se jasno vidi da je potpisivanjem ovog sporazuma nad sporazumima,naš Guardian ispunio svoju dušu i pronašao svoj unutrašnji mir.
A vi samo serite,proturajte priče i vrijeđajte ljude.Da i ne spominjemo uznemirenu staru majku.
Guardianova ljubav prema knjizi potiče još iz najranijeg djetinjstva.Nije imao ni dvije godine,a naš se Guardian nije odvajao od svoje omiljene
knjige "Vlah u snijegu".
je autor više sada već legendarnih knjiga,patriotsko-šumskog žanra.
Ljubav prema književnosti vremenom je postala i ljubav prema kulturi uopšte i tu treba tražiti Guardianovu neraskidivu povezanost sa pozorišnom
umjetnošću a posebno mjesto u njegovom srcu zauzima balet.
Sjetimo se i činjenice da je Guardian na sastanku sa svojim velikim prijateljem gubernatorom Sankt Peterburga insistirao da se postigne istorijski
sporazum između dvije biblioteke,mada je ruska strana nudila veliki,srednji i mali kredit,"Južni" i "Turski tok",krvotok i potok ali je Guardian sa
gađenjem odbio da razgovara o materijalnim stvarima,duboko vezan za svijet umjetnosti.
Prisjetimo se....
Dodik u Rusiji prisustvovao potpisivanju sporazuma o saradnji biblioteka
Predsjednik bosanskohercegovačkog entiteta RS Milorad Dodik boravi u službenoj posjeti Sankt Peterburgu gdje je prisustvovao potpisivanju sporazuma o saradnji Narodne i univerzitetske biblioteke Republike Srpske i peterburške Državne biblioteke "Boris Јeljcin".
Na slikama se jasno vidi da je potpisivanjem ovog sporazuma nad sporazumima,naš Guardian ispunio svoju dušu i pronašao svoj unutrašnji mir.
A vi samo serite,proturajte priče i vrijeđajte ljude.Da i ne spominjemo uznemirenu staru majku.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#73096 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Koja je ono PreCjednikova najpoznatija knjiga?prljavi Hare wrote:
A vi samo serite,proturajte priče i vrijeđajte ljude.Da i ne spominjemo uznemirenu staru majku.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#73097 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
najomiljenija kod srba je Islamska deklaracija e sada kod predsjednika neznam ....Tomahawk11 wrote:Koja je ono PreCjednikova najpoznatija knjiga?prljavi Hare wrote:
A vi samo serite,proturajte priče i vrijeđajte ljude.Da i ne spominjemo uznemirenu staru majku.
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#73098 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Čuj koja?Tomahawk11 wrote:Koja je ono PreCjednikova najpoznatija knjiga?prljavi Hare wrote:
A vi samo serite,proturajte priče i vrijeđajte ljude.Da i ne spominjemo uznemirenu staru majku.

Potpisana pod tajnim Guardianovim pseudonimom,Milan Ljepojević.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#73099 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dodik je barem pročitao dosta knjiga (i tjera nama inat) ali kad sam vidio da se Minira pobunila protiv dodjele nobelove nagrade....
Jebla mater svoju ...naučila čitat i računat poslije rata ....
Jebla mater svoju ...naučila čitat i računat poslije rata ....
-
Sociolog
- Posts: 5769
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#73100 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dodik igra samo geostratesku igru...vise nimalo u negativnom kontekstu ne spominje Tursku...generalno strateski se promijenio svijet od 2006 od zadnje godine kada su bile neke znacajne integracije ovdje..
Licno bih volio Bidden da pobjedi na izborima...njegov je cilj da "sredi Balkan".
Mislim da ce Erdoğan preko Bakira vrsit da popusti..sto ce to Bakir i uciniti..jer je Bake turski igrac.
Gledajuci geostrateski(Europa u haosu..Turska u sukobu_ima)..Arabija u sukobu... trenutno Dodik je jaci igrac
Licno bih volio Bidden da pobjedi na izborima...njegov je cilj da "sredi Balkan".
Mislim da ce Erdoğan preko Bakira vrsit da popusti..sto ce to Bakir i uciniti..jer je Bake turski igrac.
Gledajuci geostrateski(Europa u haosu..Turska u sukobu_ima)..Arabija u sukobu... trenutno Dodik je jaci igrac



