Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#7301 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by smijesni_ste »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba

pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
Znači umirem :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7302 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#7303 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

plain vanilla wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
:lol:
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno :mrgreen:

u zatvor s njima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#7304 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

smijesni_ste wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba

pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
Znači umirem :lol: :lol: :lol:

zamisli,ej ja ne vjerujem sta covjek piše,treba stvarno nekome ohraniciti koristenje interneta na igrice i to je to
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7305 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Ja mislim da se cojk zajebava
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#7306 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by smijesni_ste »

I ja odnosno barem se nadam da se zajebava :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7307 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

kakavdanakneiskustvu wrote:
plain vanilla wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
:lol:
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno :mrgreen:

u zatvor s njima
I zubare, i zubare :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#7308 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7309 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

insomnia78 wrote:Ja mislim da se cojk zajebava
Da vole nije stavio pod navodnike moglo bi proci kao zaebancija :mrgreen:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#7310 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Sara03 »

smijesni_ste wrote:
Oplakah :lol: :lol: :thumbup:

Pojedinci očito ne kontaju o kakvom se portalu radi :roll: :-)
Stvarno se nekima ovdje mora crtati.
Bog nije stvorio Adnana i Edu nego Adnana i Enu i Ajšu i Saru i Fahru, Hajru i Zahidu. Adnan je zbog toga ostao bez šest rebara, ali je dobio prirodnu životnu zajednicu.
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#7311 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

plain vanilla wrote:
insomnia78 wrote:Ja mislim da se cojk zajebava
Da vole nije stavio pod navodnike moglo bi proci kao zaebancija :mrgreen:
da
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7312 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by JThomas »

lako je savjetnicima, portparolima, saradnicima i turističkim zajedničarima o pravljenju djece. eto baš su pederi i lezbejke razlog niskog priraštaja.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7313 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

nakon ove danasnje povorke, jasno je da su ovi svoju bitku izgubili. :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#7314 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by O'zone »

Brat @Zox prekucao.

:lol:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7315 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.

ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.

zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
mali_balon
Posts: 14557
Joined: 12/09/2012 09:57

#7316 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mali_balon »

Jel poceo rat....zbog njihan
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#7317 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kaligrafija »

Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise... :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7318 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

moet-perignon wrote:danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.

ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.

zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
Ja vam se divim.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#7319 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by radostan dan »

a očekuje li se podrška u vidu organizovanih autobusa iz zagreba nepokorenog grada, otpisanih iz beograda, i tako dalje?
Last edited by radostan dan on 07/09/2019 17:04, edited 1 time in total.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7320 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

Kaligrafija wrote:Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise... :D

nisu bas oni takve budale. :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#7321 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by azurna_obala »

plain vanilla wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
:lol:
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno :mrgreen:

:pisnula: :pisnula: :pisnuo:

Hahahahahah
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7322 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Kaligrafija wrote:Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise... :D
Moras prvo malo odskakati
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7323 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

insomnia78 wrote:
moet-perignon wrote:danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.

ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.

zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
Ja vam se divim.

kad je od tebe, vjerujem da je od srca. :)

jos mi nisi dao odgovor, gdje su te Francuzi hitnuli?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7324 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Ja dje zivim tu dzamije nema
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#7325 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by swanfilter »

Jel se onaj stvarno onako provali ...
Locked