Znači umiremkakavdanakneiskustvu wrote:Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
Povorka ponosa u Sarajevu
-
smijesni_ste
- Posts: 6310
- Joined: 09/10/2009 16:46
#7301 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7303 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
plain vanilla wrote:Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba![]()
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno
u zatvor s njima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7304 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
smijesni_ste wrote:Znači umiremkakavdanakneiskustvu wrote:Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
pedijatri,znaš li ko su pedijatri?![]()
![]()
zamisli,ej ja ne vjerujem sta covjek piše,treba stvarno nekome ohraniciti koristenje interneta na igrice i to je to
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7305 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ja mislim da se cojk zajebava
-
smijesni_ste
- Posts: 6310
- Joined: 09/10/2009 16:46
#7306 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
I ja odnosno barem se nadam da se zajebava 
- plain vanilla
- Posts: 70223
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#7307 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
I zubare, i zubarekakavdanakneiskustvu wrote:plain vanilla wrote:Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba![]()
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno
u zatvor s njima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
- plain vanilla
- Posts: 70223
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#7309 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Da vole nije stavio pod navodnike moglo bi proci kao zaebancijainsomnia78 wrote:Ja mislim da se cojk zajebava
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#7310 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Stvarno se nekima ovdje mora crtati.smijesni_ste wrote:Oplakahkakavdanakneiskustvu wrote:https://www.newsbar.hr/islamska-zajedni ... 79yT5Lw5Hg![]()
![]()
![]()
Pojedinci očito ne kontaju o kakvom se portalu radi![]()
Bog nije stvorio Adnana i Edu nego Adnana i Enu i Ajšu i Saru i Fahru, Hajru i Zahidu. Adnan je zbog toga ostao bez šest rebara, ali je dobio prirodnu životnu zajednicu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7311 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
daplain vanilla wrote:Da vole nije stavio pod navodnike moglo bi proci kao zaebancijainsomnia78 wrote:Ja mislim da se cojk zajebava
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7312 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
lako je savjetnicima, portparolima, saradnicima i turističkim zajedničarima o pravljenju djece. eto baš su pederi i lezbejke razlog niskog priraštaja.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7313 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
nakon ove danasnje povorke, jasno je da su ovi svoju bitku izgubili. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#7314 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Brat @Zox prekucao.

-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7315 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.
ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.
zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.
ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.
zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
-
mali_balon
- Posts: 14557
- Joined: 12/09/2012 09:57
#7316 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Jel poceo rat....zbog njihan
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#7317 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise... 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7318 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ja vam se divim.moet-perignon wrote:danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.
ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.
zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#7319 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
a očekuje li se podrška u vidu organizovanih autobusa iz zagreba nepokorenog grada, otpisanih iz beograda, i tako dalje?
Last edited by radostan dan on 07/09/2019 17:04, edited 1 time in total.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7320 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kaligrafija wrote:Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise...
nisu bas oni takve budale.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#7321 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
plain vanilla wrote:Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba![]()
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno
Hahahahahah
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7322 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Moras prvo malo odskakatiKaligrafija wrote:Ko hoce politicki azil u nekoj od zapadnih zemalja, sutra na pride i budes glasniji i od gay populacije, rainbow zastavu i onda se zaputis kuci, dobijes malo mare i odmah sazoves medije... Furas jedno mjesec kako te svi maltretiraju od tad i da nemas mira, onda predas papire u zeljene zemlje i kazes kako za tebe ovde zivota nema...! I put, putuje Latifaga, za 3 mjeseca najvise...
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7323 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
insomnia78 wrote:Ja vam se divim.moet-perignon wrote:danas prolazim M. Dvorom, i policija je zutom trakom ogradila manje ulice koje vode do Opste. vozila koja su jos tamo parkirana dobila
su upozorenje da bi trebalo da ih uklone na dan povorke, radi sigurnosti i u suprotnom bi vozila bila uklonjena.
ocito da postoje visoki rizici i da se moze naci neki gelipter i za njemu poznate ideale nesto ludo poduzeti.
dosta mojih poznanika i prijatelja (svi su procentualno vise straight) bi ucestvovalo u povorci, i jasno nam je su takvi rizici vrlo moguci.
zelim da kazem, svjesni smo svi do koje mjere neki mamlazi mogu da odu, no ipak se pridruzujemo.
kad je od tebe, vjerujem da je od srca.
jos mi nisi dao odgovor, gdje su te Francuzi hitnuli?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7324 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ja dje zivim tu dzamije nema
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#7325 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Jel se onaj stvarno onako provali ...
