Tako je. A one silne plinske cjevčuge i instalacije dati Aluminiju da istopi i gurne na tržište.P.Starck wrote:Bravo, onih 10ak% ukupno potrošene struje koju je trošio a ne plaćao Aluminij, dati da troši a ne plaća i svekoliko pućanostvo federacije, poglavito glavnog grada federacijeHafis wrote:Probosanski blok ne smije popustiti. Jeb'o ruski plin, ne trebaju ni puštati pipu.
Sve što se može prešaltati na struju, k'o i sav pošten svijet.
I na taj način financirati i jačati EP BiH, a Laktašenko ima da pukne od muke
Još samo ostaje malo pojačati trafo stanice, el. instalacije, nabaviti štogod el. opreme za kućanstva, konvertore, TA peći, bojlere i ostale getribe.. i zbogom Gardijan i ruski plin
