zašto bi se izjašnjavao da sam nešto što uglavnom ne mogu promjeniti..StupskaBitanga wrote:Svaki građanin Bosne i hercegovine trebao bi se izjasniti Bosancem a SDA bi konačno sa svojim satelitima trebala pustiti ljude da se izjasne kako im je na srcu a ne kako su oni napravili 93.god
kao građanin Bosne i Hercegovine živim ovdje od svog rođenja..
čak i da želim da promjenim svoje državljanstvo ne mogu to uraditi baš tako lako..mislim da su mi potrebne godine da to promjenim..a i da mogu, neću nikada..
zato sam ja svim srcem Bosanac i Hercegovac..
ali kada je u pitanju pripadnost narodu, ja sam Bošnjak, nakon stotina godina imam mogućnost da se tako izjasnim i tako ću se izjasniti..nema SDA sa tim ništa..osim onaj dio za koji je ona obavezna bila da uradi...a to su političke slobode do kojih je trebala dovesti..
