Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
kenzo
Posts: 366
Joined: 08/06/2007 21:40

#7276 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kenzo »

kolko li je visok mislim da nema vise od 172cm :D
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#7277 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by akcid »

kamen spoticanja wrote:Budemo vidjeli kad keljmendi progovori koga ce glava vise zaboliti...posebno o tim poslovnim saradnjama s superpostenim fahrom ,ne samo kupoprodaje automobila od pola miliona maraka nego i o nekim drugim stvarima :)
Hoće li "Susjed" stoički dočekati Keljmendija, ili će otići na "službeni put" negdje izvan države :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7278 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

akcid wrote:
kamen spoticanja wrote:Budemo vidjeli kad keljmendi progovori koga ce glava vise zaboliti...posebno o tim poslovnim saradnjama s superpostenim fahrom ,ne samo kupoprodaje automobila od pola miliona maraka nego i o nekim drugim stvarima :)
Hoće li "Susjed" stoički dočekati Keljmendija, ili će otići na "službeni put" negdje izvan države :D
susjeda vam halalimo,makar mu i napakovali...hajr je :D
nego kad pominjemo susjeda tu ce biti zanimljivija relacija s ministrom sigurnosti,obzirom da mu je supruga bila sef kampanje i osoba od posebnog povjerenja a ministar ga navodno nikad u zivotu nije vidio :D
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7279 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Shahab »

Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#7280 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by racionalista »

Fahro nije ništa osim jedna obična prefrigana spodoba koja je u stanju zarad svoje g***** prodati rođenu mater

Njegova je sreća što se zatekao na pravom mjestu u pravo vrijeme i uspio levatima prodati svoju priču, problem je što čitav narod ispašta radi takvih budala.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7281 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Shahab »

racionalista wrote:Fahro nije ništa osim jedna obična prefrigana spodoba koja je u stanju zarad svoje g***** prodati rođenu mater
Njegova je sreća što se zatekao na pravom mjestu u pravo vrijeme i uspio levatima prodati svoju priču, problem je što čitav narod ispašta radi takvih budala.
Ne osporavam, ali napominjem da je to standard ponašanja u balkanskoj politici gdje vladaju uličarski zakoni. Ko to nije takav od naših političara?
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#7282 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by racionalista »

Koga god da navedem to će ispasti da nekog favorizujem ili reklamiram. Samo tvrditi da je neko sposoban i inteligentan zato što je naivcima prodao priču karakterističnu za jednog običnog šibicara to je već bezveze.
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#7283 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by dr.gog »

kamen spoticanja wrote:Ja njega pokusavam ubijedit da mene prestane ubjedjivat :D
Tako mi Sv.Redakcije..još dvojiš u moć Njegovu :D ?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7284 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

dr.gog wrote:
kamen spoticanja wrote:Ja njega pokusavam ubijedit da mene prestane ubjedjivat :D
Tako mi Sv.Redakcije..još dvojiš u moć Njegovu :D ?
dok mene ne u'apsi levat je :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7285 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7286 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

nemoj tako udrch...znaš i sam koliko moraš biti inteligentan i sposoban da prevariš Sdaovce :lol: :lol: :lol:
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7287 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Shahab »

udrch wrote:
Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
U smislu nekog benefita za zajednicu, nije uradio ništa, niti će uraditi, baš kao što to nisu uradili niti će uraditi ostali pripadnici POLITIČKE KLASE, pogotov se to odnosi na notorne vlasnike SDA, Sulju i Bakira. On se isključivo bori za vlast, kako bi se obračunao sa svojim neprijateljima, i sačuvao svoje bogatstvo, koje je stekao kao član SDA koruptokracije.
Međutim u smislu političke taktike, pravljenja saveza, blagovremenog raskidanja istih i promijene pravca, on je za vlasnike SDA, Sulju i Bakira, "jerusalemski akademik i biznismen iz Istanbula istovremeno". Društvenu korist od njega možemo očekivati na indirektan način. Naime u silini udara na svoje protivnike, prvenstveno vlasnike SDA, Sulju i Bakira, on će inicirati tektonske poremećaje koji će urušiti maligni postratni sistem koji je uspostavila SDA koruptokracija, a koji je uzrokom propadanja i siromaštva. SVAKI RACIONALAN FAKTOR NA POLITIČKOJ SCENI, BILO UNUTARNJI BILO VANJSKI, DONIJET ĆE IDENTIČAN ZAKLJUČAK...U OVOM TRENUTKU BOLJE JE IMATI RADONČIĆA ZA SAVEZNIKA NEGO ZA NEPRIJATELJA... Očigledno je da je krenuo na vlasnike SDA, Sulju i Bakira, poput pit bulla, na sve ili ništa, i da ima neku međunarodnu saglasnoist za takj napad..dakle ne bih im bio u koži narednih mjeseci...
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7288 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

ništa ja tebe ne kontam, a vjerujem da ni ti više sebe ne kontaš..
što se tiče Radončića, ja biram da mu budem neprijatelj, daleko mu kuća od moje..on je čisto zlo za bošnjački narod i drago mi je da je on samo na papiru Bošnjak, a u stvarnosti pravi Radončić, što bi rekao bilo koji Crnogorac kad ga pitaš za porijeklo ove crnogorske pravoslavno-muslimanske familije..
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#7289 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by recto-verso »

Shahab wrote:
udrch wrote:
Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
U smislu nekog benefita za zajednicu, nije uradio ništa, niti će uraditi, baš kao što to nisu uradili niti će uraditi ostali pripadnici POLITIČKE KLASE, pogotov se to odnosi na notorne vlasnike SDA, Sulju i Bakira. On se isključivo bori za vlast, kako bi se obračunao sa svojim neprijateljima, i sačuvao svoje bogatstvo, koje je stekao kao član SDA koruptokracije.
Međutim u smislu političke taktike, pravljenja saveza, blagovremenog raskidanja istih i promijene pravca, on je za vlasnike SDA, Sulju i Bakira, "jerusalemski akademik i biznismen iz Istanbula istovremeno". Društvenu korist od njega možemo očekivati na indirektan način. Naime u silini udara na svoje protivnike, prvenstveno vlasnike SDA, Sulju i Bakira, on će inicirati tektonske poremećaje koji će urušiti maligni postratni sistem koji je uspostavila SDA koruptokracija, a koji je uzrokom propadanja i siromaštva. SVAKI RACIONALAN FAKTOR NA POLITIČKOJ SCENI, BILO UNUTARNJI BILO VANJSKI, DONIJET ĆE IDENTIČAN ZAKLJUČAK...U OVOM TRENUTKU BOLJE JE IMATI RADONČIĆA ZA SAVEZNIKA NEGO ZA NEPRIJATELJA... Očigledno je da je krenuo na vlasnike SDA, Sulju i Bakira, poput pit bulla, na sve ili ništa, i da ima neku međunarodnu saglasnoist za takj napad..dakle ne bih im bio u koži narednih mjeseci...
Znas drug, reci cu ti jedno: Sada je dosao red na Šćepa da hapsi, ali samo red, mada svako jednom dodje na red i da hapsi a i da bude uhapšen. Ja tornjaku dajem do kraja godine limit da ode i sam u prdekanu. Mali iskopleksirani stvor.
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#7290 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by racionalista »

Zabi ga najsnalažljiviji i najinteligentniji u Bošnjaka još jedanput sam sebi
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#7291 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kakavdanakneiskustvu »

gledam izetbegovića na face tv,lupi i ostade živ,na pitanje bi li koalirao sa fahrom kaže sda je bila u koalicijama sa strankama koje su osnovali karadžić,tuđman i onda spomenu sefera halilovića,izgleda da on sefera poredi sa ovom dvojicom
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7292 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

ko god nije Famalija Don Neonku je isti...zar niste do sada tu lekciju savladali :?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7293 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Oooo izasao budimir...ope fahro ostade bez telekoma :D
User avatar
Danguba
Posts: 15908
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7294 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

kamen spoticanja wrote:Oooo izasao budimir...ope fahro ostade bez telekoma :D
ma neeee, njega te stvari ne zanimaju...cak ima i svjedoke :D
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#7295 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by brucos7 »

Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
:run:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7296 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

ma šutite na drugoj temi je danas za Tornjaka napisao da je islamofob :shock: naćerao me je da ga branim :lol: :lol: :lol:
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7297 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.

Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7298 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.

Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
Uuuuu :) mescini da ni SDA nema smire. Nesto im ne da da se smire
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7299 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:
vrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.

Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
Uuuuu :) mescini da ni SDA nema smire. Nesto im ne da da se smire
Malo si naporan. Zaboli mene neka stvar za SDA, da dame proste, a jos manje za Fahrudinom. Lijepo ce ih jednog dana vecinu vidjeti iza resetaka.

A ti malo ohani s tim djetinjastim i tupavim komentarima.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7300 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote:
vrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.

Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
Uuuuu :) mescini da ni SDA nema smire. Nesto im ne da da se smire
Malo si naporan. Zaboli mene neka stvar za SDA, da dame proste, a jos manje za Fahrudinom. Lijepo ce ih jednog dana vecinu vidjeti iza resetaka.
A ti malo ohani s tim djetinjastim i tupavim komentarima.
Sto si ba neurozan? Tacno vam nije sve potaman
Post Reply