Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
kenzo
- Posts: 366
- Joined: 08/06/2007 21:40
#7276 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
kolko li je visok mislim da nema vise od 172cm 
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#7277 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Hoće li "Susjed" stoički dočekati Keljmendija, ili će otići na "službeni put" negdje izvan državekamen spoticanja wrote:Budemo vidjeli kad keljmendi progovori koga ce glava vise zaboliti...posebno o tim poslovnim saradnjama s superpostenim fahrom ,ne samo kupoprodaje automobila od pola miliona maraka nego i o nekim drugim stvarima![]()
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7278 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
susjeda vam halalimo,makar mu i napakovali...hajr jeakcid wrote:Hoće li "Susjed" stoički dočekati Keljmendija, ili će otići na "službeni put" negdje izvan državekamen spoticanja wrote:Budemo vidjeli kad keljmendi progovori koga ce glava vise zaboliti...posebno o tim poslovnim saradnjama s superpostenim fahrom ,ne samo kupoprodaje automobila od pola miliona maraka nego i o nekim drugim stvarima![]()
nego kad pominjemo susjeda tu ce biti zanimljivija relacija s ministrom sigurnosti,obzirom da mu je supruga bila sef kampanje i osoba od posebnog povjerenja a ministar ga navodno nikad u zivotu nije vidio
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#7279 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#7280 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahro nije ništa osim jedna obična prefrigana spodoba koja je u stanju zarad svoje g***** prodati rođenu mater
Njegova je sreća što se zatekao na pravom mjestu u pravo vrijeme i uspio levatima prodati svoju priču, problem je što čitav narod ispašta radi takvih budala.
Njegova je sreća što se zatekao na pravom mjestu u pravo vrijeme i uspio levatima prodati svoju priču, problem je što čitav narod ispašta radi takvih budala.
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#7281 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Ne osporavam, ali napominjem da je to standard ponašanja u balkanskoj politici gdje vladaju uličarski zakoni. Ko to nije takav od naših političara?racionalista wrote:Fahro nije ništa osim jedna obična prefrigana spodoba koja je u stanju zarad svoje g***** prodati rođenu mater
Njegova je sreća što se zatekao na pravom mjestu u pravo vrijeme i uspio levatima prodati svoju priču, problem je što čitav narod ispašta radi takvih budala.
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#7282 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Koga god da navedem to će ispasti da nekog favorizujem ili reklamiram. Samo tvrditi da je neko sposoban i inteligentan zato što je naivcima prodao priču karakterističnu za jednog običnog šibicara to je već bezveze.
- dr.gog
- Posts: 4960
- Joined: 09/09/2007 12:52
- Location: S@nitet-X
- Grijem se na: briketi kanabisa
- Horoskop: Vodolija
#7283 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Tako mi Sv.Redakcije..još dvojiš u moć Njegovukamen spoticanja wrote:Ja njega pokusavam ubijedit da mene prestane ubjedjivat
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7284 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
dok mene ne u'apsi levat jedr.gog wrote:Tako mi Sv.Redakcije..još dvojiš u moć Njegovukamen spoticanja wrote:Ja njega pokusavam ubijedit da mene prestane ubjedjivat?
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7285 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7286 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
nemoj tako udrch...znaš i sam koliko moraš biti inteligentan i sposoban da prevariš Sdaovce

- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#7287 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
U smislu nekog benefita za zajednicu, nije uradio ništa, niti će uraditi, baš kao što to nisu uradili niti će uraditi ostali pripadnici POLITIČKE KLASE, pogotov se to odnosi na notorne vlasnike SDA, Sulju i Bakira. On se isključivo bori za vlast, kako bi se obračunao sa svojim neprijateljima, i sačuvao svoje bogatstvo, koje je stekao kao član SDA koruptokracije.udrch wrote:imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
Međutim u smislu političke taktike, pravljenja saveza, blagovremenog raskidanja istih i promijene pravca, on je za vlasnike SDA, Sulju i Bakira, "jerusalemski akademik i biznismen iz Istanbula istovremeno". Društvenu korist od njega možemo očekivati na indirektan način. Naime u silini udara na svoje protivnike, prvenstveno vlasnike SDA, Sulju i Bakira, on će inicirati tektonske poremećaje koji će urušiti maligni postratni sistem koji je uspostavila SDA koruptokracija, a koji je uzrokom propadanja i siromaštva. SVAKI RACIONALAN FAKTOR NA POLITIČKOJ SCENI, BILO UNUTARNJI BILO VANJSKI, DONIJET ĆE IDENTIČAN ZAKLJUČAK...U OVOM TRENUTKU BOLJE JE IMATI RADONČIĆA ZA SAVEZNIKA NEGO ZA NEPRIJATELJA... Očigledno je da je krenuo na vlasnike SDA, Sulju i Bakira, poput pit bulla, na sve ili ništa, i da ima neku međunarodnu saglasnoist za takj napad..dakle ne bih im bio u koži narednih mjeseci...
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7288 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ništa ja tebe ne kontam, a vjerujem da ni ti više sebe ne kontaš..
što se tiče Radončića, ja biram da mu budem neprijatelj, daleko mu kuća od moje..on je čisto zlo za bošnjački narod i drago mi je da je on samo na papiru Bošnjak, a u stvarnosti pravi Radončić, što bi rekao bilo koji Crnogorac kad ga pitaš za porijeklo ove crnogorske pravoslavno-muslimanske familije..
što se tiče Radončića, ja biram da mu budem neprijatelj, daleko mu kuća od moje..on je čisto zlo za bošnjački narod i drago mi je da je on samo na papiru Bošnjak, a u stvarnosti pravi Radončić, što bi rekao bilo koji Crnogorac kad ga pitaš za porijeklo ove crnogorske pravoslavno-muslimanske familije..
-
recto-verso
- Posts: 998
- Joined: 12/03/2008 16:03
#7289 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Znas drug, reci cu ti jedno: Sada je dosao red na Šćepa da hapsi, ali samo red, mada svako jednom dodje na red i da hapsi a i da bude uhapšen. Ja tornjaku dajem do kraja godine limit da ode i sam u prdekanu. Mali iskopleksirani stvor.Shahab wrote:U smislu nekog benefita za zajednicu, nije uradio ništa, niti će uraditi, baš kao što to nisu uradili niti će uraditi ostali pripadnici POLITIČKE KLASE, pogotov se to odnosi na notorne vlasnike SDA, Sulju i Bakira. On se isključivo bori za vlast, kako bi se obračunao sa svojim neprijateljima, i sačuvao svoje bogatstvo, koje je stekao kao član SDA koruptokracije.udrch wrote:imaš li ijedan konkretan dokaz kojim možeš poduprijeti tu njegovu sposobnost?Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
šta je to on uradio u političkom smislu da se može nazvati inteligentnim?
Međutim u smislu političke taktike, pravljenja saveza, blagovremenog raskidanja istih i promijene pravca, on je za vlasnike SDA, Sulju i Bakira, "jerusalemski akademik i biznismen iz Istanbula istovremeno". Društvenu korist od njega možemo očekivati na indirektan način. Naime u silini udara na svoje protivnike, prvenstveno vlasnike SDA, Sulju i Bakira, on će inicirati tektonske poremećaje koji će urušiti maligni postratni sistem koji je uspostavila SDA koruptokracija, a koji je uzrokom propadanja i siromaštva. SVAKI RACIONALAN FAKTOR NA POLITIČKOJ SCENI, BILO UNUTARNJI BILO VANJSKI, DONIJET ĆE IDENTIČAN ZAKLJUČAK...U OVOM TRENUTKU BOLJE JE IMATI RADONČIĆA ZA SAVEZNIKA NEGO ZA NEPRIJATELJA... Očigledno je da je krenuo na vlasnike SDA, Sulju i Bakira, poput pit bulla, na sve ili ništa, i da ima neku međunarodnu saglasnoist za takj napad..dakle ne bih im bio u koži narednih mjeseci...
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#7290 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Zabi ga najsnalažljiviji i najinteligentniji u Bošnjaka još jedanput sam sebi
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7291 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
gledam izetbegovića na face tv,lupi i ostade živ,na pitanje bi li koalirao sa fahrom kaže sda je bila u koalicijama sa strankama koje su osnovali karadžić,tuđman i onda spomenu sefera halilovića,izgleda da on sefera poredi sa ovom dvojicom
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7292 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ko god nije Famalija Don Neonku je isti...zar niste do sada tu lekciju savladali 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7293 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Oooo izasao budimir...ope fahro ostade bez telekoma 
- Danguba
- Posts: 15908
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#7294 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ma neeee, njega te stvari ne zanimaju...cak ima i svjedokekamen spoticanja wrote:Oooo izasao budimir...ope fahro ostade bez telekoma
-
brucos7
- Posts: 413
- Joined: 01/06/2008 19:40
#7295 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Shahab wrote:Radončić je daleko najsposobniji i najinteligentniji bosanski političar. Njegovi motivi su druga strana medalje. Porediti njega sa ljudima iz vrha SDA je zaista glupo. Kao kada poredite Mercedesa S klase sa civarama. Radončić je za SDA nepremostiva prepreka. SDA u životu održava Erdogan i u tom smislu i Radončić je nemoćan. Gledajući isključivo lokalni kontekst, za razliku od vlasnika SDA Tihića i Izetbegovića, Radončić je čovjek od akcije. Tu dimenziju mu niko ne može osporiti, bez obzira kakav imao stav prema njemu.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7296 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ma šutite na drugoj temi je danas za Tornjaka napisao da je islamofob
naćerao me je da ga branim

-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7297 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.
Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
-
Krushna mrva
- Posts: 1525
- Joined: 28/03/2013 14:43
#7298 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Uuuuuvrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.
Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7299 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Malo si naporan. Zaboli mene neka stvar za SDA, da dame proste, a jos manje za Fahrudinom. Lijepo ce ih jednog dana vecinu vidjeti iza resetaka.Krushna mrva wrote:Uuuuuvrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.
Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...mescini da ni SDA nema smire. Nesto im ne da da se smire
A ti malo ohani s tim djetinjastim i tupavim komentarima.
-
Krushna mrva
- Posts: 1525
- Joined: 28/03/2013 14:43
#7300 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Sto si ba neurozan? Tacno vam nije sve potamanvrbas1979 wrote:Malo si naporan. Zaboli mene neka stvar za SDA, da dame proste, a jos manje za Fahrudinom. Lijepo ce ih jednog dana vecinu vidjeti iza resetaka.Krushna mrva wrote:Uuuuuvrbas1979 wrote:Fahrudin radi Budimira noćes neće dobro spavati.
Ali pustio je on svoje novinarske kerove i kujice s uzice, pa ćemo tek narednih dana imati priliku čitati u biltenu sbbb oje oje razne spletke, zavrzlame, petljanije, izmisljotine, etiketiranja, linčovanja...mescini da ni SDA nema smire. Nesto im ne da da se smire
A ti malo ohani s tim djetinjastim i tupavim komentarima.
