Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Bo Bo
Posts: 117
Joined: 04/02/2010 09:04
Location: Sarajevo

#7276 Re: FK Sarajevo

Post by Bo Bo »

Dammme wrote:
burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona. :|
Moglo se i moralo bez nje.
Bureče malo kasnim, (vidim rasprava se razvila), ali apsolutno se slažem s tobom.
Bez obzira što je klošar zvani 5% zaslužio da mu se svašta kaže, njegovi roditelji nisu krivi što je on debil. Jebi ga nekad roditelj koliko god upirao ne može od djeteta napraviti čovjeka. Ivica Osim je bio veliki igrač i veliki trener, a uz to je (i dan danas) i veliki gospodin, tako da sam siguran da je čuo izjavu svog sina debila, da bi mu čak i sad, kad je debil već mator čovjek, opalio dvije iza ušiju da se sve puši. To što su idioti, kreteni i debili pjevali o pokojnom Vedranu i rahmetli Hasetu je njihov odraz primitivizma. Shvatam nervozu, razočarenje, bijes i da ne nabrajam dalje, zbog odluke klošara 5% i meni je digao i pritisak i šećer, ali ovo fakat nije način.
Potpis :thumbup:
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7277 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

Ja u ovom gradu ne dijelim navijače na plave i bordo nego na one sa mozgom i one bez njega. I jednih i drugih je puno na obje strane.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7278 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Evo izvještaj



Kao što se vidi ovdje Lede nije zaslužio drugi žuti, Željin fudbaler je preskočio preko njegove noge i teatralno se bacio :roll:
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#7279 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Ivica Osim legenda grada Sarajeva, Amar Osim papak nad papcima, zlatna malina grada Sarajeva. Porediti njega i babu mu je neukusno i bezobrazluk. Oni kao klub su nama najvecu dusmani i tako se treba i ponasati prema njima...poz i jedva cekam iduci derbi :twisted:
User avatar
Imamopobjednika
Posts: 419
Joined: 02/03/2010 02:21

#7280 Re: FK Sarajevo

Post by Imamopobjednika »

Cafe Camargue wrote:Bojim se da ovdje nemam dovoljnu slobodu izražaja da adektvatno projeciram šta od ovog derbija osjećam prema željezničaru. Jednostavno, mrzim taj klub, mrzim njihove navijače, mrzim njihove legende, želim im sve najgore, i khaj phiče.
Razumijemo se - u potpunosti. :thumbup:
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7281 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Baltazar_khan wrote:Evo izvještaj



Kao što se vidi ovdje Lede nije zaslužio drugi žuti, Željin fudbaler je preskočio preko njegove noge i teatralno se bacio :roll:
Ma to se odmah vidjelo, Bešlija je zaslužio Oskara za onaj pad, ali jebi ga Lede je uletio "k'o sivonja", uz to i išao džonom, a ovaj "glumac" to iskoristio. Čudi me da je Lede onako uletio, ipak ima dovoljno iskustva.
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#7282 Re: FK Sarajevo

Post by Joey Tribbiani »

:-) a da mu to nije bio 3. faul? I prije toga je pokupio nekoga iako je imao žuti karton.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#7283 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ti »

Stanje Amora ??? Moze i na PP odgovor , ko zna vise :)

Edit : dobio sam odgovor-e , hvala :)
Last edited by samo_ti on 25/10/2010 00:54, edited 1 time in total.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#7284 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

sudija fenomenalan, lede je zasluzio crveni jos mnogo prije, greska naseg trenera koji je dopustio onakvo njegovo ponasanje tj. nije ga upozorio kako treba ili ga nije izmjenio na vrijeme....ovi kao nesto napadali ali kao kakve babe, ne mogu da vjerujem da smo se odbranili sa osam igraca, rezultat je takav kakav je, nama je odlican...i khaj phice.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7285 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

ja se nebi javio na vas forum nema tih para, sta javio, da Bog da mi se ruka osusila ako ga ikad otvorim
:dance: :lol:
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7286 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Joey Tribbiani wrote: :-) a da mu to nije bio 3. faul? I prije toga je pokupio nekoga iako je imao žuti karton.
Pa ne dobija se baš za svaki faul žuti karton. A imao je još jedan start 30 sekundi poslije žutog, tako da mu nijedan sudija na svijetu ne bi dao drugi žuti za klasični faul u igri, 30 sekundi nakon prvog žutog.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#7287 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Dammme wrote:
Baltazar_khan wrote:Evo izvještaj



Kao što se vidi ovdje Lede nije zaslužio drugi žuti, Željin fudbaler je preskočio preko njegove noge i teatralno se bacio :roll:
Ma to se odmah vidjelo, Bešlija je zaslužio Oskara za onaj pad, ali jebi ga Lede je uletio "k'o sivonja", a ovaj "glumac" to iskoristio. Čudi me da je Lede onako uletio, ipak ima dovoljno iskustva.
Ma svejedno, nema opravdanja za ovo Ledetovo, crveni je zasluzen 1/1. Da je kojim slucajem neko njihov ovo uradio mi bi mu jebali sve redom. To sto je ovo stvarno bilo bespotrebno to je drugi par cipela. Na kraju je dobro ispalo.

Sto se tice navijanja i repertoara, nisam neki poklonik prozivanja ljudi koji s ovim nemaju (ili imaju jako malo) veze ali manijaci (opet je jedan nas zboden) i njihova uprava (karte, unistavanje derbija) su svojim glupostima itekako skratili fitilj nasim navijacima, ne moze vise raji pod kapu da stane. Lijepo nije moglo, postivanje navijackih kodeksa s njima ne pali, sad cemo vidjeti kako ce ovo piti vode.
U svakom slucaju ponosan sam na sve koji imaju ikakve veze sa FKS, dokazali smo da se s nama ne moze niko igrati, postavljamo nove granice. Nek je sretan rodjendan nasem klubu i daBogda svi mi docekali slijedeci u jos boljem raspolozenju. :thumbup:
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7288 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Bordolini wrote:
Dammme wrote:
Baltazar_khan wrote:Evo izvještaj



Kao što se vidi ovdje Lede nije zaslužio drugi žuti, Željin fudbaler je preskočio preko njegove noge i teatralno se bacio :roll:
Ma to se odmah vidjelo, Bešlija je zaslužio Oskara za onaj pad, ali jebi ga Lede je uletio "k'o sivonja", a ovaj "glumac" to iskoristio. Čudi me da je Lede onako uletio, ipak ima dovoljno iskustva.
Ma svejedno, nema opravdanja za ovo Ledetovo, crveni je zasluzen 1/1. Da je kojim slucajem neko njihov ovo uradio mi bi mu jebali sve redom. To sto je ovo stvarno bilo bespotrebno to je drugi par cipela. Na kraju je dobro ispalo.
Slažem se
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7289 Re: FK Sarajevo

Post by lerdi »

Niko ne spominje ali i Radovanović iz Želje je trebao dobiti pred kraj drugi žuti. Prvo je dobio žuti, pa napravio faul, da bi zatim sapleo čini mi se Hamzagića. Ista situacija kao kod Ledeta samo što je očito kriterij bio malo drugačiji ;)
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#7290 Re: FK Sarajevo

Post by romanovero »

a i brate rodjendan nam je bio ,popilo se pa se zapjevalo,evo novi je dan ,izvini SVABO i AJISA,nece se ponoviti :bih:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7291 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Ovdje cemo prestati pricu o Ivici Osimu
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7292 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

don_emir wrote:Ovdje cemo prestati pricu o Ivici Osimu
Htjedoh ga sam obrisati, ali uvijek si brži par sekundi. :-D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7293 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Dammme wrote:
don_emir wrote:Ovdje cemo prestati pricu o Ivici Osimu
Htjedoh ga sam obrisati, ali uvijek si brži par sekundi. :-D
:D :sax:
radijator
Posts: 385
Joined: 25/01/2003 00:00

#7294 Re: FK Sarajevo

Post by radijator »

don_emir wrote:Ovdje cemo prestati pricu o Ivici Osimu
A smijemo'l pjevat? :D :D

Čestitam našim momcima na muškoj igri, vidjelo se da smo i sa 8 igrača ravnopravni onim njihovim nogometašima, na njihovom terenu, u onakvom ambijentu... da te Bog sačuva. Al teško je dobit DIVOVE. Evo sad hoće i da tuže jednog DIVA :lol: :lol: izgleda nije još kraj priče :-D :-D

SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA (uhhh.... kako ovo danas moćno zvuči) :thumbup: :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7295 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

radijator wrote:
don_emir wrote:Ovdje cemo prestati pricu o Ivici Osimu
A smijemo'l pjevat? :D :D

Čestitam našim momcima na muškoj igri, vidjelo se da smo i sa 8 igrača ravnopravni onim njihovim nogometašima, na njihovom terenu, u onakvom ambijentu... da te Bog sačuva. Al teško je dobit DIVOVE. Evo sad hoće i da tuže jednog DIVA :lol: :lol: izgleda nije još kraj priče :-D :-D

SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA (uhhh.... kako ovo danas moćno zvuči) :thumbup: :thumbup:
Ne znam probaj :D Image
Koga da tuze i zbog cega, gdje si citao
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7296 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

don_emir wrote: Koga da tuze i zbog cega, gdje si citao
http://www.scsport.ba/bs/tekst.php?ID=9862
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7297 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Ma smijesni su...oni neke kodekse spominju
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7298 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

Baltazar_khan wrote:
don_emir wrote: Koga da tuze i zbog cega, gdje si citao
http://www.scsport.ba/bs/tekst.php?ID=9862
hahahahahahahahahahaha
ovo je ciganluk bas
cuj da tuze :D :D
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7299 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

http://rapidshare.com/#!download|415|42 ... b.avi|8947
e zbog ovog i onog vođenja ispred sjevera od mene ima dozivotni halal!!!
User avatar
johnny_blazze
Posts: 896
Joined: 29/09/2009 00:27

#7300 Re: FK Sarajevo

Post by johnny_blazze »

ma meni je muka od ovog svega sto se izdesavalo oko ovog derbija, a i nekako mi je krivo nista pozitivno nisam mogao vidjeti, neez jedino evropske utakmice mogu izdvojiti kao uzivanje jer je tu stvarno se na nivou pogotovo ovaj posljednji put u europa ligi, dok je sve ostalo jedna velika patnja i razocarenje :|
Locked